Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (2 μέλη και 43 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.206
Κριτικές
293
Like
9.590
Πόντοι
12.525

tomftomf

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2011
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Δηλαδη με απλο 30€ εδωσες 21€ ή με 40€ εδωσες 28€... :think:
Από 50 με δύο παζάρια στα 35....δεν λέω ότι θα ενδωσουν ολες...αλλα αν φυγουν 10 ατομα....ισως το σκεφτουν....Αλλιώς sex control για μένα γιατί δεν βγαίνουν τα νούμερα....  :cum:
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
88
Κριτικές
9
Like
60
Πόντοι
0
Από 50 με δύο παζάρια στα 35....δεν λέω ότι θα ενδωσουν ολες...αλλα αν φυγουν 10 ατομα....ισως το σκεφτουν....Αλλιώς sex control για μένα γιατί δεν βγαίνουν τα νούμερα....  :cum:

:rockon: Είσαι κορυφαίος οικονομολόγος !!!  :rockon:  :dancing:  :kneel:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
381
Like
5.357
Πόντοι
11.585
Από 50 με δύο παζάρια στα 35....δεν λέω ότι θα ενδωσουν ολες...αλλα αν φυγουν 10 ατομα....ισως το σκεφτουν....Αλλιώς sex control για μένα γιατί δεν βγαίνουν τα νούμερα....  :cum:

Ωραιος, η ουσια ειναι οτι αυτοι που γαμανε συχνα πρεπει να το διεκδικισουν, εγω και οποιος αλλος παει 1-2 φορες το μηνα να χωσει, 30-40€ να δωσει δεν θα κανει παζαρι...
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Κάνοντας μια ανάλυση των τελευταίων μηνυμάτων περί τιμών κλπ, οι τιμές τουλάχιστον σε αυτή τη φάση δεν φαίνεται ότι υπάρχει έδαφος να πέσουν γιατί σε αυτή τη φάση που βρισκόμαστε το πρόβλημα είναι μόνο ρευστότητας και τα λίγα μετρητά που υπάρχουν 50 τη μέρα ο καθένας τα κρατάει για αγορά αγαθών πρώτης ανάγκης είτε αποταμιεύοντας τα για πιθανόν χειρότερες μέρες που ίσως έρθουν.

Το πλήγμα είναι βαρύ αυτή τη στιγμή για τους οίκους αλλά αν η οικονομική κατάσταση δεν χειροτερέψει σε κάνα 10ημερο όλο και κάποιο 50αρικο θα περισσέψει και για το μπουρδελάκι, και όλα αυτά βέβαια σε περίπτωση που δεν επιδεινωθεί η κατάσταση με περαιτέρω μείωση της ημερήσιας ανάληψης από τα ΑΤΜ.

Όσο για τα νοίκια από όσα τουλάχιστον έχουν πέσει στην αντίληψη μου είναι περίπου στα 3.000 χιλιάρικα το μήνα κατά μέσο όρο, ποσό μεγάλο μεν αλλά σε σχέση με τον τζίρο αντιπροσωπεύει περίπου το 5% του μηνιαίου τζίρου οπότε είναι διαχειρίσιμο.

Είναι και το άλλο που συνηγορεί σε ταχεία ανάκαμψη, ότι πολλοί θα ξοδέψουν χρήμα ακόμη και για γαμήσια προκειμένου να τους το κουρέψει η τράπεζα και το χάσουν, με τη προϋπόθεση βέβαια να μπορέσουν να το σηκώσουν από την τράπεζα

 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.104
Κριτικές
27
Like
1.362
Πόντοι
1.720
Κάνοντας μια ανάλυση των τελευταίων μηνυμάτων περί τιμών κλπ, οι τιμές τουλάχιστον σε αυτή τη φάση δεν φαίνεται ότι υπάρχει έδαφος να πέσουν γιατί σε αυτή τη φάση που βρισκόμαστε το πρόβλημα είναι μόνο ρευστότητας και τα λίγα μετρητά που υπάρχουν 50 τη μέρα ο καθένας τα κρατάει για αγορά αγαθών πρώτης ανάγκης είτε αποταμιεύοντας τα για πιθανόν χειρότερες μέρες που ίσως έρθουν.

Το πλήγμα είναι βαρύ αυτή τη στιγμή για τους οίκους αλλά αν η οικονομική κατάσταση δεν χειροτερέψει σε κάνα 10ημερο όλο και κάποιο 50αρικο θα περισσέψει και για το μπουρδελάκι, και όλα αυτά βέβαια σε περίπτωση που δεν επιδεινωθεί η κατάσταση με περαιτέρω μείωση της ημερήσιας ανάληψης από τα ΑΤΜ.

Όσο για τα νοίκια από όσα τουλάχιστον έχουν πέσει στην αντίληψη μου είναι περίπου στα 3.000 χιλιάρικα το μήνα κατά μέσο όρο, ποσό μεγάλο μεν αλλά σε σχέση με τον τζίρο αντιπροσωπεύει περίπου το 5% του μηνιαίου τζίρου οπότε είναι διαχειρίσιμο.

Είναι και το άλλο που συνηγορεί σε ταχεία ανάκαμψη, ότι πολλοί θα ξοδέψουν χρήμα ακόμη και για γαμήσια προκειμένου να τους το κουρέψει η τράπεζα και το χάσουν, με τη προϋπόθεση βέβαια να μπορέσουν να το σηκώσουν από την τράπεζα

ειναι τερμα βλακες . πως θα ειναι πιο κερδισμενοι αν σε 8 ωρες εχουν 20 πελατες που θα δωσει ο καθενας 10 ευρω η 3 πελατες που θα δωσει ο καθενας 30 ευρω  :uglystupid: :uglystupid:
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
πριν κλικαρω να μπω στο τοπικ χαζεβα κριτικες στην αρχικη σελιδα και πατησα σε μια τυχαια, ειδα το 10ευρω παραβολο και δακρυσα... αν εμενα αθηνα καθε μερα θα γαμουσα  :2funny:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465

Τhanx al  :hi:

Και?? Αξιζει καθολου ?? η Μαλακιες ???

Η τελευταια παραγραφος της κριτικης που εβαλα τα συνοψιζει ολα. Τωρα αν θελεις να δωσεις 50-100 ευρω για να κατσει ενα μισαωρο το πολυ αλλαζει το πραγμα.

ειναι τερμα βλακες . πως θα ειναι πιο κερδισμενοι αν σε 8 ωρες εχουν 20 πελατες που θα δωσει ο καθενας 10 ευρω η 3 πελατες που θα δωσει ο καθενας 30 ευρω  :uglystupid: :uglystupid:
+1
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.311
Κριτικές
169
Like
8.501
Πόντοι
10.326
ειναι τερμα βλακες . πως θα ειναι πιο κερδισμενοι αν σε 8 ωρες εχουν 20 πελατες που θα δωσει ο καθενας 10 ευρω η 3 πελατες που θα δωσει ο καθενας 30 ευρω  :uglystupid: :uglystupid:
Αν και είναι δύσκολο κατευθείαν απο 30€ σε 10€ ! :grin:
Ενα [size=30pt]20[/size] θα ηταν μια αλλαγή στην πεθαμένη Μπουρδέλο κατάσταση! και θα μιλούσαμε για την ανάσταση της θρησκείας! :rockon: οι καταθέσεις θα έπεφταν βροχή και οι ερηπωμενοι δρόμοι θα ηταν πια ενα κακο παρελθον! :rockon:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
10€ το απλό και 20€ το φουλ να θεσπιστεί με προεδρικό διάταγμα όσο κρατάει το capital control (δηλαδή για πολλούς μήνες).........

Την καλησπερα μου και απο τα πατρια εδαφη  :grin:
Εγω παρακαλαω να κρατησει αυτο το καπιταλ κοντρολ κανενα 3μηνο ακομα,να δεις τι καλα θα πανε οι τιμες στα 10ε και στα 20ε
Οι δε βιλες που την εχουν δει αλλη φαση,τωρα θα καταλαβουν αμα κλανει ο πεθαμενος
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Τυπε στον υπνο σου μαλλων τις ειδες γιατι οπου και να πηγα που τα χω γυρισει ολα εκτος βιλες ουτε ευρω παρακατω σε κανενα οτι κ αν ειπα και οι κλασικη απαντηση τα νοικια δεν κατεβηκαν

Ρε παιδια πειτε τους τα νοικια ειναι δικα σας οχι δικα μας,στο φιναλε παντε σε καποιο χωρο που να ειναι ποιο φθηνος.
Εκει που πρεπει πραγματικα να πατησουμε και να επιμεινουμε,για να πεσουν οι τιμες ειναι στο θεμα: θελεις 30 με αποδειξη η 20 χωρις!!!
Με αυτο τον τροπο θα μπει το νερο στ'αυλακι  ;)
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Την καλησπερα μου και απο τα πατρια εδαφη  :grin:
Εγω παρακαλαω να κρατησει αυτο το καπιταλ κοντρολ κανενα 3μηνο ακομα,να δεις τι καλα θα πανε οι τιμες στα 10ε και στα 20ε
Οι δε βιλες που την εχουν δει αλλη φαση,τωρα θα καταλαβουν αμα κλανει ο πεθαμενος
  :rockon: Η επιστροφή του ασώτου
http://[URL unfurl="true"]www.zunuzin.com/images/pict/Rembrandt-van-Rijn-The-return-of-the-prodigal-son.jpg[/img[/URL]]

Καλή προσαρμογή στην (νέα)ελληνική πραγματικότητα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
  :rockon: Η επιστροφή του ασώτου
http://[URL unfurl="true"]www.zunuzin.com/images/pict/Rembrandt-van-Rijn-The-return-of-the-prodigal-son.jpg[/img[/URL]]

Καλή προσαρμογή στην (νέα)ελληνική πραγματικότητα.
[/quote]

Δε θα κατσω για πολυ φιλε,βρηκα δουλεια πανω με 2000ε το μηνα!!!
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Κανενα τουρ προς τα κει δεν εχεις κανει και πραγματικα χανεις,τωρα ομως που θα γινω πλουσιος  :2funny: θα σε φιλοξενησω εγω για να μην εχεις και τα ξενοδοχεια  :grin:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Κανενα τουρ προς τα κει δεν εχεις κανει και πραγματικα χανεις,τωρα ομως που θα γινω πλουσιος  :2funny: θα σε φιλοξενησω εγω για να μην εχεις και τα ξενοδοχεια  :grin:
Πέρυσι τέτοια εποχή είχα πάει πρώτη φορά.
Μετά Οκτώβρη του 2014
Και τελευταία φορά Φεβρουάριο φέτος.

Τώρα που θα έχω πλούσιο ευρωπαίο φίλο και θα μιζεριάζω εδώ πέρα ναι ευχαρίστως δέχομαι την πρόσκλησή σου.  :kneel:

Αν ισχύουν τα διαβατήριά μας μέχρι τότε και δεν χρειαζόμαστε βίζα  :orchestra:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Αποτυχημενη καταθεση στη Τζεσυ απο τις Βιλλες. Το μετανιωσα με το που μπηκε στο δωματιο. Δε μου αρεσε και δυσκολευτηκα και να μου σηκωθει, και να τελειωσω. Απο τις λιγες φορες που την πατησα ετσι
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.271
Κριτικές
4
Like
1.140
Πόντοι
216
Τι θα γινει ρε γαμωτο. Πολυ αγχος
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
950
Κριτικές
52
Like
2.527
Πόντοι
2.480
Αποφάσισα χθες να πραγματοποιήσω τη τελευταια μου επίσκεψη στο βαρδάρη στη περιοχη που μας μεγάλωσε και εχει πλέον γινει China town. Δυο οίκοι ανοιχτοί μονο ενα παμπάλαιο γωνιακό και το αλλο με τη πόρτα λιγο μεσά´και τα δυο επι της Ταντάλου. Στο ενα μια χοντρή κοντούλα με τεράστια βυζ(γ)ιά και στο αλλο μια skinny ψευτικια πριν ομως μεσα στη καυλα. Σκεφτομαι δε γαμείς αφού θα πτωχεύσουμε ούτως η άλλως ας φάμε ενα πενηντάρικακι να γουστάρουμε. Παω λοιπον στην χοντρή και κανω deal γυμνό ισπανικό τελειωτικό οπως και εγινε ξεφορτώνω και περνάω απέναντι άδειος να δώσω το μουνι στο χερι στη skinny. Εδω να σημειώσω οτι το 25 θα μπορούσε άνετα να γινει 20 αλλα επέλεξα το δρομο της άπλας αυτες τις τελευταίες μερες του €. Περνάω  λοιπον απέναντι με καλωσορίζει η τσατσά και μπαίνω με τη μικρη. Είκοσι
λεπτά γαμουσα σε καθε στάση με απίστευτη ένταση. Τετοια αντοχή το πιτσιρίκι δε του το ειχα. Τελείωσε μεσα σε κραυγές και αυτη και εγω και ετσι γράφτηκε ο επίλογος για μένα στο βαρδάρη. Με το καλυτερο τροπο μάγκες. Παμε για αλλα. Περιμενω τωρα με τη δραχμή να ξανά ανοίξουν τα μπουρδελα στα λαδάδικα να μη τρέχουμε στο μύλο. Να περνάτε παντα καλά και ολα θα γίνουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom