Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Παρα πολυ καλη καταθεση στην ελενα που πλεον εμφανιζετε στο α.γεωργιου 24 βραδυ.
Πρεπει ομως κατι να κανουν με την ζεστη τετοιο καιρο δεν υποφερετε μεσα στο δωματιο, ιδρωσαμε κανονικα με την κοπελα.

Στα αλλα που πηγα ψαχνοντας για την ελενα, ειχαμε ν.ουρανου στο καινουργιο την εμμα.
Α.γεωργιου 52 Η κορινα απο το μπλε στην γωνια.
Α.γεωργιου 38Μια καινουργια ψιλη με ωραιο σωμα και τατου στο χερι, απο τσεχια ειπε η τσατσα και αν δεν κανω λαθος της λεγανε μπρεσκα.
Α.γεωργιου 32Αναστασια με ολοσωμο δυκτιοτο, αν ηταν ποιο γεματουλα θα ηταν σαν τσουβαλι με πατατες  :2funny:
Α.γεωργιου 16Η αννα πρωην μαξιμ για οσους την γνωριζουν.
Α.γεωργιου 34Μια ξανθια προμιλφ, ξεχασα το ονομα της.
 

fffikinho41989

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2015
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
καμια προταση παιδια επειδη θα ειμαι για μια μερα μονο
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Παρα πολυ καλη καταθεση στην ελενα που πλεον εμφανιζετε στο α.γεωργιου 24 βραδυ.
Πρεπει ομως κατι να κανουν με την ζεστη τετοιο καιρο δεν υποφερετε μεσα στο δωματιο, ιδρωσαμε κανονικα με την κοπελα.

Στα αλλα που πηγα ψαχνοντας για την ελενα, ειχαμε ν.ουρανου στο καινουργιο την εμμα.
Α.γεωργιου 52 Η κορινα απο το μπλε στην γωνια.
Α.γεωργιου 38Μια καινουργια ψιλη με ωραιο σωμα και τατου στο χερι, απο τσεχια ειπε η τσατσα και αν δεν κανω λαθος της λεγανε μπρεσκα.
Α.γεωργιου 32Αναστασια με ολοσωμο δυκτιοτο, αν ηταν ποιο γεματουλα θα ηταν σαν τσουβαλι με πατατες  :2funny:
Α.γεωργιου 16Η αννα πρωην μαξιμ για οσους την γνωριζουν.
Α.γεωργιου 34Μια ξανθια προμιλφ, ξεχασα το ονομα της.
Να προσθέσω και τα υπόλοιπα.....
Ν. Ουρανού όλα ίδια
Φριξου όλα ίδια
Μινώταυρος όλα ίδια
Λας Βέγκας όλα ίδια
Ερημίτης τα ίδια !!!!!
Το όλα ίδια σημαίνει πως δεν άλλαξε καμια πόστο από την τελευταία μου αναφορά.
Η μονη αλλαγή ήταν της Έλενας με καινούργια τσατσα , την Αλεξανδρα που δούλευε στον Ερημίτη 2 βράδυ.
Σε λίγο θα γράφω τις αλλαγές στις τσατσαδες γιατί τα κορίτσια έχουν πιάσει από ένα μαγαζί και δεν πολυαλλαζουν .
Η κατάθεση έγινε πάλι στην Εβελινα στο δεύτερο τρίδυμο. Δεύτερη φορά μέσα σε αυτήν την βδομάδα  :kissass: . Εξελίσσεται σε πολύ καλό στανταρακι αφού έχει μάθει τα βρώμικα γούστα μου και κάνει ολα όσα της ζητάω.
Τζιμιαδη από βδομάδα το πρόγραμμα έχει Αλίσια..... και πολύ το άργησα. Την είδα και γούσταρα αν και δεν είναι ακριβώς στα γούστα μου.
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Όνομα: Karaman 7
Μηνύματα: 5951 (2.717 ανά ημέρα)
Φύλο: Άντρας Άντρας
Τόπος: Bourdelosalonica
Ημερομηνία εγγραφής: 14/06/09, 18:06
Τελευταία σύνδεση: σήμερα στις 14:49

Σε λιγες ωρες κλεινω 6 χρονια μπουρδελοκαριερας στα στενα της πληρωμενης ιδωνης...!!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon:


Θα το γιορτασω αυριο με μια μεγαλη μπουρδελοτσαρκα, και ισως διπλη πουτανοκαταθεση... :fuck2:

ίδια σειρά είμαστε  :rockon: :rockon: :rockon:

πάντα να περνάς ωραία φίλε... και να τις εκατο-στύσεις  ;)

περιμένουμε επετειακή αναφορά και κριτική  :rockon:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820
Να προσθέσω και τα υπόλοιπα.....
Ν. Ουρανού όλα ίδια
Φριξου όλα ίδια
Μινώταυρος όλα ίδια
Λας Βέγκας όλα ίδια
Ερημίτης τα ίδια !!!!!
Το όλα ίδια σημαίνει πως δεν άλλαξε καμια πόστο από την τελευταία μου αναφορά.
Η μονη αλλαγή ήταν της Έλενας με καινούργια τσατσα , την Αλεξανδρα που δούλευε στον Ερημίτη 2 βράδυ.
Σε λίγο θα γράφω τις αλλαγές στις τσατσαδες γιατί τα κορίτσια έχουν πιάσει από ένα μαγαζί και δεν πολυαλλαζουν .
Η κατάθεση έγινε πάλι στην Εβελινα στο δεύτερο τρίδυμο. Δεύτερη φορά μέσα σε αυτήν την βδομάδα  :kissass: . Εξελίσσεται σε πολύ καλό στανταρακι αφού έχει μάθει τα βρώμικα γούστα μου και κάνει ολα όσα της ζητάω.
Τζιμιαδη από βδομάδα το πρόγραμμα έχει Αλίσια..... και πολύ το άργησα. Την είδα και γούσταρα αν και δεν είναι ακριβώς στα γούστα μου.
εγω περναω τελεια μαζι της....τα γλωσοφιλα πεφτουνε αβερτα και στο γλυφομουνι χυνει και σπαρταραει...ασε που στα στησιματα της ειναι πολυ καυλα...εχει ποδαρες...στα μειον ειναι το βυζι αν ειχε βαλει τιποτα θα ητανε πολυ καλοοοο!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
απο τσεχια ειπε η τσατσα και αν δεν κανω λαθος της λεγανε μπρεσκα.


Ελπιζω να μην εχει τα κιλα του Τσεχου ποσοσφαιριστη ΜΠΡΕΣΚΑ!!!!

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
εγω περναω τελεια μαζι της....τα γλωσοφιλα πεφτουνε αβερτα και στο γλυφομουνι χυνει και σπαρταραει...ασε που στα στησιματα της ειναι πολυ καυλα...εχει ποδαρες...στα μειον ειναι το βυζι αν ειχε βαλει τιποτα θα ητανε πολυ καλοοοο!!!
Θα δοκιμαστεί λεπτομερειακά  :kissass:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
απο τσεχια ειπε η τσατσα και αν δεν κανω λαθος της λεγανε μπρεσκα.


Ελπιζω να μην εχει τα κιλα του Τσεχου ποσοσφαιριστη ΜΠΡΕΣΚΑ!!!!

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Δεν άκουσε καλά ο φίλος . Η Τζέσικα ήτανε .
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.284
Πόντοι
10.647
ίδια σειρά είμαστε  :rockon: :rockon: :rockon:

πάντα να περνάς ωραία φίλε... και να τις εκατο-στύσεις  ;)

περιμένουμε επετειακή αναφορά και κριτική  :rockon:

Προσεχως υπερτσαρκα...μολις πεσει ο ηλιος.! γιατι εχω ευαισθητη επιδερμιδα.!!  :2funny:

Λεω να παω Ελενα για 2η εκτιμιση, και μετα αν μου μηνει ορεξη ισως στην Καρμεν (αν και παντα λεω τελευταια φορα) να με αποτελειωσει... :rockon:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Προσεχως υπερτσαρκα...μολις πεσει ο ηλιος.! γιατι εχω ευαισθητη επιδερμιδα.!!  :2funny:

Λεω να παω Ελενα για 2η εκτιμιση, και μετα αν μου μηνει ορεξη ισως στην Καρμεν (αν και παντα λεω τελευταια φορα) να με αποτελειωσει... :rockon:
Συμβουλή : Πάρε το απλό και παίξε επιθετικά. Δεν λέει όχι σε τίποτα η Ελενα είναι απόλυτα δεκτική. Αν το πας παθητικά, άστο.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.284
Πόντοι
10.647
Συμβουλή : Πάρε το απλό και παίξε επιθετικά. Δεν λέει όχι σε τίποτα η Ελενα είναι απόλυτα δεκτική. Αν το πας παθητικά, άστο.

Την 1η φορα που την πηρα δεν με ενθουσιασε, εγραψα και κριτικη, αλλα λεω δεν γινετε θα παω ακομα μια φορα να δοκιμασω την τυχη μου...
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Την 1η φορα που την πηρα δεν με ενθουσιασε, εγραψα και κριτικη, αλλα λεω δεν γινετε θα παω ακομα μια φορα να δοκιμασω την τυχη μου...
Είναι πολύ καλή και έχει πελώρια ανάγκη από αγάπη και τρυφεροτητα . Κάποιοι ρομαντικοί συναγωνιστές θα με καταλάβουν απόλυτα.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.284
Πόντοι
10.647
Είναι πολύ καλή και έχει πελώρια ανάγκη από αγάπη και τρυφεροτητα . Κάποιοι ρομαντικοί συναγωνιστές θα με καταλάβουν απόλυτα.

Αρα προτινεις να βαλω πουκαμισο σημερα.??  :think:  :2funny:

Ευχαριστω για τις συμβουλες σου, θα προσπαθησω σημερα να φυγω με το διπλο απο την εδρα της...  :grin:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Αρα προτινεις να βαλω πουκαμισο σημερα.??  :think:   :2funny:

Ευχαριστω για τις συμβουλες σου, θα προσπαθησω σημερα να φυγω με το διπλο απο την εδρα της...  :grin:
Μαστιχουλα..... Για τα γλωσσοφιλα και καυλοαρωμα για να την ερεθισεις  :2funny:
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.497
Πόντοι
2.046
Είναι πολύ καλή και έχει πελώρια ανάγκη από αγάπη και τρυφεροτητα . Κάποιοι ρομαντικοί συναγωνιστές θα με καταλάβουν απόλυτα.
Φιλε μη το γελας καθολου ειναι λιγο αγαπουλα απ οτι καταλαβα αν σε γνωρισει καλα και την κανεις οτι θες
 

academy X

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
10
Γεια χαρά παιδιά SOS θέλω τα φώτα σας για το:  :orchestra:
1)ποιες είναι οι 3 καλύτερες αυτή τη στιγμή στην πόλη μας?  :fuck2:
2)ποιες τα παίρνουν στο στόμα ή έστω στο πρόσωπο?  :cum:
3)ποιες με βυζί δίνουν κώλο με 50-60? :kissass2:
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!  :hi:
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Γεια χαρά παιδιά SOS θέλω τα φώτα σας για το:  :orchestra:
1)ποιες είναι οι 3 καλύτερες αυτή τη στιγμή στην πόλη μας?  :fuck2:
2)ποιες τα παίρνουν στο στόμα ή έστω στο πρόσωπο?  :cum:
3)ποιες με βυζί δίνουν κώλο με 50-60? :kissass2:
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!  :hi:

Θα απαντήσω μόνο στο 1 και άποψή μου είναι καθαρά υποκειμενικό το θέμα και χημείας στο δωμάτιο, απλά απέφευγε τις πολύ άσχημες σε κριτικές. Μου έχει τύχει με κάποιες που εκθειάζουν να περάσω μέτρια και το αντίστροφο. Μην ακούς κανένα και ακολούθα το ένστικτό σου, αν συμπίπτει με καλές κριτικές ακόμη καλύτερα.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Γεια χαρά παιδιά SOS θέλω τα φώτα σας για το:  :orchestra:
1)ποιες είναι οι 3 καλύτερες αυτή τη στιγμή στην πόλη μας?  :fuck2:
2)ποιες τα παίρνουν στο στόμα ή έστω στο πρόσωπο?  :cum:
3)ποιες με βυζί δίνουν κώλο με 50-60? :kissass2:
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!  :hi:
Μηπως θες και τα νουμερα του τζοκερ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom