Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Πετυχημενη καταθεση τελικα χτες στην Ελενα φυσικα... :grin: στανταρακι ομως δεν μπωρω να πω οτι θα την κανω, σε λιγο αναφορα τι ειδαν τα ματακια μου χτες βραδυ.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Ανδρέου Γεωργίου 16. Η Ελληνιδα Ιουλια, τουμπανακι μελαχρινο ομορφο, πραγματικα το μικρο πρεπει να εχει βυζαρες, με κλικαρε με την μια και ειναι η επομενη καταθεση μου, δυστηχως μετα την καταθεση στην Ελενα δεν μου εμειναν δυναμεις για 2ο γυρο.

Ανδρέου Γεωργίου 19. Η μελαχρινη Ντονα με την μεγαλη περηφερεια που ξεχωριζει.

Ανδρέου Γεωργίου 21. Τζουλια την ονομασε η τσατσα, πιπινακι καστανοξανθο, με ωραιο προσωπακι, κοινο σωματακι, ειχε κοσμο η μικρη χτες.

Ανδρέου Γεωργίου 24. Μιρελα, παλι μεσα στο δωματιο, παντα μεσα στο δωματιο την πετυχενω την δεσποινης τοσο ζητηση.??  :think:

Ανδρέου Γεωργίου 32. Μια ψιλη σχετικα κοπελα μελαχρινη με κοκκινα χιλη και ποοοοολαααα αξεσουαρ πανω της, αυτη θελει ενα 10λεπτο να ξεντηθει...κοινως μετρια παρουσια.

Ανδρέου Γεωργίου 38. Η κοπελα στο δωματιο και η τσατσα στο καναπε να κοιματε.!! αφου της χαλασαμε τον υπνο και ρωτησαμε ποια κοπελα δουλευει η απαντηση ηταν Τσεχα.... :jerking: και την ξαναπηρε ο υπνος μαλλον..!!  :2funny:

Ανδρέου Γεωργίου 52. Η πρασινοματα μαγισσα Ελενα, οπου και εγινε η καταθεση, σαφως καλυτερη απο ολες τις αποψεις σε σχεση με την 1η επισκεψη μου τον Απριλιο, τα εκανε ολα οπως πρεπει χτες βραδυ, επισης εχει και φρεσκο τατουαζ στην αριστερη γαμπα αν θυμαμαι καλα...  :grin:

Κοροβάγκου 5. Το γυφτακι μιλφακι Κατερινα, εχει σωμα, αλλα φατσα δεν μαρεσει.

Κοροβάγκου 7. Η ψιλη Αλισα, αδυνατη κοπελα με αφρατο κωλαρακι αλλα απο φατσα χανει αρκετα, ενα πραμα σαν την Ολιβ του Ποπαυ μοιαζει, βυζι δεν φενετε να εχει καθολου, πλακα...

Μινωταύρου 14. Εδω αν δεν κανω λαθος, ηταν μια μιλφαρα μελαχρινη, με μεγαλα βυζια να κρυβονται απο μικρο στηθοδεσμο, περηποιημενη μιλφαρα θα ελεγα, την εσφαζα.!  :grin: τωρα ονομα δεν πηραμε...

Μινωταύρου 16 (Venus Angels). Τζουλια και εδω πιπινακι ψιλο με σωμα λαμπαδα, κωλαρακι σπεσιαλ, τατουαζ καθετα στην μεση και πισω στον αγκωνα της, ομορφη μελαχρινη κοπελια, την πληρωσε η κολητος μου, μετρια μεσα στο δωματιο μου ειπε...

Νικηφόρου Ουρανού 1Α. Η Ξανθια νεα παρουσια Λενα, δεν μου αρεσε, κοινη γκομενα της σειρας, σωμα φενετε να εχει καλο, δεν ειναι τοσο τουμπανακι οσο φενετε στις φωτογραφιες, ισως την χαλουσαν τα αθλια μπεζ εσωρουχα που φορουσε.

Νικηφόρου Ουρανού 26. Η Αλινα, με δυχτιοτο μπλουζακι, φενοντουσαν τα πεσμενα βυζια της...αναδουλιες κατσουφιασμενη...

Νικηφόρου Ουρανού 6. Το μπακλαβαδακι η Μισελ, πανεμορφο χαμογελαστο πιπινακι... :cum:

Νικηφόρου Ουρανού 8. Μπηκαμε αλλα δυστηχως ελειψη μνημης... :grin:

Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου. Στο 1ο σπιτακι ηταν μια χοντρομπουτο καστανοξανθη, ο πολυλογας τσατσος την πενεψε αρκετα....στο 2ο σπιτακι το ανηλικο η Φλωριτα, απορω αφου δεν εχει βυζια ειναι πλαααααακα τελειως γιατι κυκλοφορει τοπλες.?? τι θελει να μας πει.?? λεει δινει και κωλαρακι.!!  :2funny: :2funny: και στο 2ο σπιτακι ηταν μια Ελενα πολυ κεφατη, σωμα αδιαφορο ξωβυζη και αυτη με μυτερο ασχηνο βυζι... :headbang:

Πέτρου Ερημίτη 1. Γκαμπριελα ακουσα πολες φορες εδω μεσα και παντα την κοπελα την πετυχενα μεσα, και δεν την εβλεπα, εεεε χτες την πετυχα, μιλαμε για το υπερτατο κομοδινο την Γκαμπριελα που ετυχε να με πισει εμφανησιακα ενα φεγγαρι να την πληρωσω στο Α.Γεωργιου 52 που δουλευε, ειναι αυτη η ξανθια ομορφη με τα ομορφα νεανικα βυζια που ηταν στριπτιτζου σε ενα κολομπαρο, ο alpacino τηνν ξερει, μιλαμε το μικρο ειναι σφαιρα για ΙΚΕΑ...

Πέτρου Ερημίτη 2. Η Μεξικανα Αλεξανδρα, το σομπρερο της λειπει μονο.!! μαλι προς το ξανθο, σωμα λαμπαδα, 30€ το απλο τερμα οι προσφορες των 25€.???  :think:

Φρίξου 13. Το αλλο υπερτατο κομοδινο της βραδυας η Γωγω...βρε ουσττττττττ.!!

Φρίξου 14. Η Μερτσυ μεσα στο δωματιο, ευτηχως γιατι δεν θα αντεχα να δω το ανθρωπακι της μισελεν μετα απο καιρο...  :2funny:

Φρίξου 9. Στο εμπρος καταστημα redlight, πιθανον βαση προγραμματος η Καρμεν, δεν μπηκαμε, στο πλαινο καταστημα της Ν.Ουρανου, η μελαχρινη Σαμανθα, η αλλη χοντρομπουτου της βραδυας, προσωπο εχει ωραιο, αλλα δεν φτανει μονο αυτο...

ανοιχτα μαγαζια στα οποια δεν περασαμε...
Πηγασου 4, Α,Γεωργιου 34, Κεφαληνιας 8, Ν.Ουρανου 1Β, Ν.Ουρανου 28, Φριξου 15, Τρυδιμα-Τσουκαλα, Α,Γεωργιου 50,

τα υπολοιπα κλειστα εκτος απο 26ης Οκτωβρη 35Α και κωλετη τα οποια δεν περασαμε....

αυτα κοινως μικρες αλαγες, ουσια μηδεν....καλο καλοκαρι να εχουμε απο εδω και περα γιατι σφιξανε οι ζεστες και εξω γινετε χαμος απο ποδογυρο και σορτσακια... :cum:
 

academy X

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2013
Μηνύματα
18
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
10
έλα ρε χαχαχα ντάξει τις γνώμες σας ζήτησα επειδή ξέρετε αλλά βλέπω άκυρο! :think:
 

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.182
Κριτικές
35
Like
4.513
Πόντοι
2.046

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Εγω που την δοκιμασα παντος ουτε κρυο ουτε ζεστη ξεπετα δεν τη λεω αλλα δε τρελαθηκα κιολας δευτερη φορα δε θα πηγαινα ξανα
Ο Τζιμιαδης κάνει παπάδες μέσα  :grin: . Θα κάνω μια δοκιμή  :fuck2:  :kissass:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.460
Πόντοι
10.326
Βραδυνή Τσαρκα  με τους Υπερ-Μπακαγιοκους: Azazel :rockon:
Spiler  :rockon:
ΦΑΚΙΡΗΣ  :rockon:

Τα Τσιμέντα δεν σταμάτησαν να γελανε! :2funny: :2funny: :2funny:

Ανδρ.19: Ντόνα. Μαυρομαλα Ρουμάνα με ωραία  :boobies: και κωλαρα  :kissass2:! Ρομαντικό και παθιαρικο γαμησακι! Μου λέει και στο τέλος της συνέρευσης " εχεις ωραία χέρια" επειδή την εκανα μασαζακι! :smitten:

Ανδρ.21: Τζούλια. Το μαυριδερό νεανικό γκαβλωπουτανο!  :grin:
Ανδρ.38: Τζέσικα. Η ψηλή κοκκινομαλα ουγγαρέζα με 25€ ξεκινούσε! :grin:
Ανδρ.34: Λάρα.  :kissass:....... :boobies:
Ανδρ.24: Μιρέλα. :kissass2:.....Τα σπάει αυτό το το πίσω συστημα ! :erection:
Ανδρ.16: Ιουλία. Μαυρομαλα μακρύ μαλλί ελληνίδα με καλες Βυζ  :tits: αρες!
Ανδρ.50: Νίκολ. Μαυρομαλλα Ρουμάνα μου έκανε κάτι παιχνίδια σε μένα μπας και μπω! Εχεις νερούλα βυζακια γι αυτό δεν μπήκα! :orchestra:
Ανδρ.32: Αλεξάνδρα. Κοκκινομαλα Μολδαβεζα με καλουτσικο  :kissass2:!
Ανδρ.52: Έλενα. Μαυρομαλλα με θεσπεσια κωλαρα που χάνεις το φως σου στο περασμα της! :wanker: :wanker:
Κεφαλληνίας: Πάολα. Ενα φιλακι στη φραουλιτσα πού έχει στο δεξι κωλομερι θα το δινα! :grin:
Villa prive: Σαμάνθα. Τουμπανακι με παραπανισια κίλα! Κάλα που είχε στην tv τον Λυκάνθρωπο και η αναμονή ηταν ευχάριστη! :rockon:
Bad girls: Αλίσια. Ουκρανίδα μοντέλο με ποδαρες ! Η Σκλεναρίκοβα της Ουκρανίας! :rockon:  :wanker:
Νικ.1Α: Λένα. Ουκρανίδα ξανθιά με  :boobies: καλά ! Ωραία παρουσια και  :kissass2:
Νικ.1Β: Εμμανουέλα. Ξανθιά λεπτουλα με καλό πίσω συστημα! :grin:
Red diamomd: Κάρμεν. Βγήκε με τις βυζαρες τις :tits: φορά παρτίδα και υποσχόταν Αγριά γούστα! :wanker: :wanker: :wanker:
Νικ.8 : Βιολέτα. Ρε φακίρη ρεσιτάλ έδωσες εδώ με την τσατσά για το στοίχημα!
Τσατσά: Κλείσε το κινητό σου για να σας δείξω την κοπελα.
-Φακιρης: Κοιταω το στοίχημα μπας και καταθεσω ξάνα! :2funny: Να κανει το χρήμα τον κυκλο του! :kneel:
Φρίξου 13: Γωγώ.  :kissass:..... :s&m_1:
Φρίξου 14: Μερτσυ . Κλασική ελληνίδα ! Φακίρης λέει την τσατσά θα κάνουμε " Μια πίτα γύρο και τα Λέμε" :2funny: :2funny: :2funny:
Φρίξου 15: Τανία. Κοιτάει ο Μαλέας παλι το κινητό του με το στοίχημα και λέει στο σαλόνι τον Azazel " Φακίρης 2-0" :2funny: :2funny: σαν τον φούρναρη κι ΕΣΥ στεγνά μας δίνεις! :2funny: :2funny:
Τρίδυμα Νο1: Βαλεντίνα. Ομορφυνε λιγάκι το μικρο ρουμανακι παντα ευδιαθετο! :hi:
Τρίδυμο Νο2: Εβελίνα.  :kissass:..... :boobies: ........ :wanker:
Τρίδυμο Νο3: Ιζαμπέλα. Πιάνει το τηλεκοντρόλ ο μαλεας Φακιρης και βάζει στον ΣΚΑΙ τον αγώνα Παραγουαη- JAMAICA( :kneel:)... Βγαίνει το μωρο και είδε μπαλιτσα μαζί μας! :grin:
Νικ.26: Αλινα. Ξανθιά ρουμανιτσα με ωραία  :boobies:
Νικ.28: Εμμα.  :pipa2:...... :pipa3:
Villa erotika: Κατερίνα. Μαυριδερό με κωλαρα αυτό το γκομενακι! :kissass2:
Venus angels: Τζούλια. Μαυρομαλλα ουγγαρέζα φανταστική παρουσια.. Άλλα  :s&m_1:
Μινώταυρου 14: Αννα.  :boobies: :boobies: Μας λέει τα προγράμματα η τσατσά και λέει ο φακίρης με 100€ να την πάρω και να φύγω! :rockon:
-Μωρο Αννα: να με πας που? :S το φοβισες το μωρο ρε Μαλέα τσουβαλιαρη! :2funny:
Πέτρου Ερημίτη 2: Αλεξάνδρα. Μαυριδερη γκαβλα... :kissass2:
Las vegas: Χριστίνα. Με κωλαρα Ρουμάνα!
Las vegas: Ξενία. Καλό για μια φορά! :grin:
Las vegas: Δανάη. Μαυρομαλλα ελληνίδα με βυζαρες σαν της Νίκης στο σπίτι της ειρήνης! Την Ξεροεχυσα κι αυτήν την τσουβαλα έτσι για να νιώσει παρακρατικο γαμησι! :wanker: :wanker:
Αφού στο γαμησι πανω μου λέει μην τα σηκωνεις τα ποδιά μου Τον εχεις και βαρβατο! :headbang: Μωρή δεν είμαι και ο Rocco Sifredi! :grin:

Τελείωνει η Τσαρκα και μου λέει ο Φακιρης τα θυμάσαι ολά! :grin:
Φίλε τον λέω Μπουχος είσαι ΑΣΕ με να σε γλεντησω! Σε αυτήν την πολή μονο ΠΑΟΚΤΣΗΣ μπορεί να σας γλεντησει! :rockon:

Υ.γ.: Ζω για την Μάζωξη ολων των Μπακαγιοκων! :orchestra: :orchestra: :orchestra:  :rockon:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελέ
! :rockon:

 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Τρίδυμο Νο3: Ιζαμπέλα. Πιάνει το τηλεκοντρόλ ο μαλεας Φακιρης και βάζει στον ΣΚΑΙ τον αγώνα Παραγουαη- JAMAICA( :kneel:)... Βγαίνει το μωρο και είδε μπαλιτσα μαζί μας! :grin:

:2funny:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
Ανδρ.19: Ντόνα. Μαυρομαλα Ρουμάνα με ωραία  :boobies: και κωλαρα  :kissass2:! Ρομαντικό και παθιαρικο γαμησακι! Μου λέει και στο τέλος της συνέρευσης " εχεις ωραία χέρια" επειδή την εκανα μασαζακι! :smitten:

Την επόμενη φορά άμα σου κάνει τίποτε νούμερα και θες να της ρίξεις άκυρο, ρίξε αυτή τη θανατηφόρα ατάκα


:2funny:

Villa prive: Σαμάνθα. Τουμπανακι με παραπανισια κίλα! Κάλα που είχε στην tv τον Λυκάνθρωπο και η αναμονή ηταν ευχάριστη! :rockon:

:zombie:  :2funny:


Ανδρέου Γεωργίου 38. Η κοπελα στο δωματιο και η τσατσα στο καναπε να κοιματε.!! αφου της χαλασαμε τον υπνο και ρωτησαμε ποια κοπελα δουλευει η απαντηση ηταν Τσεχα.... :jerking: και την ξαναπηρε ο υπνος μαλλον..!!  :2funny:

:2funny:



Πολύ ωραίες και οι δύο αναφορές  :rockon:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Βραδυνή Τσαρκα  με τους Υπερ-Μπακαγιοκους: Azazel :rockon:
Spiler  :rockon:
ΦΑΚΙΡΗΣ  :rockon:

Τα Τσιμέντα δεν σταμάτησαν να γελανε! :2funny: :2funny: :2funny:

Ανδρ.19: Ντόνα. Μαυρομαλα Ρουμάνα με ωραία  :boobies: και κωλαρα  :kissass2:! Ρομαντικό και παθιαρικο γαμησακι! Μου λέει και στο τέλος της συνέρευσης " εχεις ωραία χέρια" επειδή την εκανα μασαζακι! :smitten:

Ανδρ.21: Τζούλια. Το μαυριδερό νεανικό γκαβλωπουτανο!  :grin:
Ανδρ.38: Τζέσικα. Η ψηλή κοκκινομαλα ουγγαρέζα με 25€ ξεκινούσε! :grin:
Ανδρ.34: Λάρα.  :kissass:....... :boobies:
Ανδρ.24: Μιρέλα. :kissass2:.....Τα σπάει αυτό το το πίσω συστημα ! :erection:
Ανδρ.16: Ιουλία. Μαυρομαλα μακρύ μαλλί ελληνίδα με καλες Βυζ  :tits: αρες!
Ανδρ.50: Νίκολ. Μαυρομαλλα Ρουμάνα μου έκανε κάτι παιχνίδια σε μένα μπας και μπω! Εχεις νερούλα βυζακια γι αυτό δεν μπήκα! :orchestra:
Ανδρ.32: Αλεξάνδρα. Κοκκινομαλα Μολδαβεζα με καλουτσικο  :kissass2:!
Ανδρ.52: Έλενα. Μαυρομαλλα με θεσπεσια κωλαρα που χάνεις το φως σου στο περασμα της! :wanker: :wanker:
Κεφαλληνίας: Πάολα. Ενα φιλακι στη φραουλιτσα πού έχει στο δεξι κωλομερι θα το δινα! :grin:
Villa prive: Σαμάνθα. Τουμπανακι με παραπανισια κίλα! Κάλα που είχε στην tv τον Λυκάνθρωπο και η αναμονή ηταν ευχάριστη! :rockon:
Bad girls: Αλίσια. Ουκρανίδα μοντέλο με ποδαρες ! Η Σκλεναρίκοβα της Ουκρανίας! :rockon:  :wanker:
Νικ.1Α: Λένα. Ουκρανίδα ξανθιά με  :boobies: καλά ! Ωραία παρουσια και  :kissass2:
Νικ.1Β: Εμμανουέλα. Ξανθιά λεπτουλα με καλό πίσω συστημα! :grin:
Red diamomd: Κάρμεν. Βγήκε με τις βυζαρες τις :tits: φορά παρτίδα και υποσχόταν Αγριά γούστα! :wanker: :wanker: :wanker:
Νικ.8 : Βιολέτα. Ρε φακίρη ρεσιτάλ έδωσες εδώ με την τσατσά για το στοίχημα!
Τσατσά: Κλείσε το κινητό σου για να σας δείξω την κοπελα.
-Φακιρης: Κοιταω το στοίχημα μπας και καταθεσω ξάνα! :2funny: Να κανει το χρήμα τον κυκλο του! :kneel:
Φρίξου 13: Γωγώ.  :kissass:..... :s&m_1:
Φρίξου 14: Μερτσυ . Κλασική ελληνίδα ! Φακίρης λέει την τσατσά θα κάνουμε " Μια πίτα γύρο και τα Λέμε" :2funny: :2funny: :2funny:
Φρίξου 15: Τανία. Κοιτάει ο Μαλέας παλι το κινητό του με το στοίχημα και λέει στο σαλόνι τον Azazel " Φακίρης 2-0" :2funny: :2funny: σαν τον φούρναρη κι ΕΣΥ στεγνά μας δίνεις! :2funny: :2funny:
Τρίδυμα Νο1: Βαλεντίνα. Ομορφυνε λιγάκι το μικρο ρουμανακι παντα ευδιαθετο! :hi:
Τρίδυμο Νο2: Εβελίνα.  :kissass:..... :boobies: ........ :wanker:
Τρίδυμο Νο3: Ιζαμπέλα. Πιάνει το τηλεκοντρόλ ο μαλεας Φακιρης και βάζει στον ΣΚΑΙ τον αγώνα Παραγουαη- JAMAICA( :kneel:)... Βγαίνει το μωρο και είδε μπαλιτσα μαζί μας! :grin:
Νικ.26: Αλινα. Ξανθιά ρουμανιτσα με ωραία  :boobies:
Νικ.28: Εμμα.  :pipa2:...... :pipa3:
Villa erotika: Κατερίνα. Μαυριδερό με κωλαρα αυτό το γκομενακι! :kissass2:
Venus angels: Τζούλια. Μαυρομαλλα ουγγαρέζα φανταστική παρουσια.. Άλλα  :s&m_1:
Μινώταυρου 14: Αννα.  :boobies: :boobies: Μας λέει τα προγράμματα η τσατσά και λέει ο φακίρης με 100€ να την πάρω και να φύγω! :rockon:
-Μωρο Αννα: να με πας που? :S το φοβισες το μωρο ρε Μαλέα τσουβαλιαρη! :2funny:
Πέτρου Ερημίτη 2: Αλεξάνδρα. Μαυριδερη γκαβλα... :kissass2:
Las vegas: Χριστίνα. Με κωλαρα Ρουμάνα!
Las vegas: Ξενία. Καλό για μια φορά! :grin:
Las vegas: Δανάη. Μαυρομαλλα ελληνίδα με βυζαρες σαν της Νίκης στο σπίτι της ειρήνης! Την Ξεροεχυσα κι αυτήν την τσουβαλα έτσι για να νιώσει παρακρατικο γαμησι! :wanker: :wanker:
Αφού στο γαμησι πανω μου λέει μην τα σηκωνεις τα ποδιά μου Τον εχεις και βαρβατο! :headbang: Μωρή δεν είμαι και ο Rocco Sifredi! :grin:

Τελείωνει η Τσαρκα και μου λέει ο Φακιρης τα θυμάσαι ολά! :grin:
Φίλε τον λέω Μπουχος είσαι ΑΣΕ με να σε γλεντησω! Σε αυτήν την πολή μονο ΠΑΟΚΤΣΗΣ μπορεί να σας γλεντησει! :rockon:

Υ.γ.: Ζω για την Μάζωξη ολων των Μπακαγιοκων! :orchestra: :orchestra: :orchestra:  :rockon:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελέ
! :rockon:
Φοβερή αναφορά  :rockon:
 

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Ανδρέου Γεωργίου 16. Η Ελληνιδα Ιουλια, τουμπανακι μελαχρινο ομορφο, πραγματικα το μικρο πρεπει να εχει βυζαρες, με κλικαρε με την μια και ειναι η επομενη καταθεση μου, δυστηχως μετα την καταθεση στην Ελενα δεν μου εμειναν δυναμεις για 2ο γυρο.

Ανδρέου Γεωργίου 19. Η μελαχρινη Ντονα με την μεγαλη περηφερεια που ξεχωριζει.

Ανδρέου Γεωργίου 21. Τζουλια την ονομασε η τσατσα, πιπινακι καστανοξανθο, με ωραιο προσωπακι, κοινο σωματακι, ειχε κοσμο η μικρη χτες.

Ανδρέου Γεωργίου 24. Μιρελα, παλι μεσα στο δωματιο, παντα μεσα στο δωματιο την πετυχενω την δεσποινης τοσο ζητηση.??  :think:

Ανδρέου Γεωργίου 32. Μια ψιλη σχετικα κοπελα μελαχρινη με κοκκινα χιλη και ποοοοολαααα αξεσουαρ πανω της, αυτη θελει ενα 10λεπτο να ξεντηθει...κοινως μετρια παρουσια.

Ανδρέου Γεωργίου 38. Η κοπελα στο δωματιο και η τσατσα στο καναπε να κοιματε.!! αφου της χαλασαμε τον υπνο και ρωτησαμε ποια κοπελα δουλευει η απαντηση ηταν Τσεχα.... :jerking: και την ξαναπηρε ο υπνος μαλλον..!!  :2funny:

Ανδρέου Γεωργίου 52. Η πρασινοματα μαγισσα Ελενα, οπου και εγινε η καταθεση, σαφως καλυτερη απο ολες τις αποψεις σε σχεση με την 1η επισκεψη μου τον Απριλιο, τα εκανε ολα οπως πρεπει χτες βραδυ, επισης εχει και φρεσκο τατουαζ στην αριστερη γαμπα αν θυμαμαι καλα...  :grin:

Κοροβάγκου 5. Το γυφτακι μιλφακι Κατερινα, εχει σωμα, αλλα φατσα δεν μαρεσει.

Κοροβάγκου 7. Η ψιλη Αλισα, αδυνατη κοπελα με αφρατο κωλαρακι αλλα απο φατσα χανει αρκετα, ενα πραμα σαν την Ολιβ του Ποπαυ μοιαζει, βυζι δεν φενετε να εχει καθολου, πλακα...

Μινωταύρου 14. Εδω αν δεν κανω λαθος, ηταν μια μιλφαρα μελαχρινη, με μεγαλα βυζια να κρυβονται απο μικρο στηθοδεσμο, περηποιημενη μιλφαρα θα ελεγα, την εσφαζα.!  :grin: τωρα ονομα δεν πηραμε...

Μινωταύρου 16 (Venus Angels). Τζουλια και εδω πιπινακι ψιλο με σωμα λαμπαδα, κωλαρακι σπεσιαλ, τατουαζ καθετα στην μεση και πισω στον αγκωνα της, ομορφη μελαχρινη κοπελια, την πληρωσε η κολητος μου, μετρια μεσα στο δωματιο μου ειπε...

Νικηφόρου Ουρανού 1Α. Η Ξανθια νεα παρουσια Λενα, δεν μου αρεσε, κοινη γκομενα της σειρας, σωμα φενετε να εχει καλο, δεν ειναι τοσο τουμπανακι οσο φενετε στις φωτογραφιες, ισως την χαλουσαν τα αθλια μπεζ εσωρουχα που φορουσε.

Νικηφόρου Ουρανού 26. Η Αλινα, με δυχτιοτο μπλουζακι, φενοντουσαν τα πεσμενα βυζια της...αναδουλιες κατσουφιασμενη...

Νικηφόρου Ουρανού 6. Το μπακλαβαδακι η Μισελ, πανεμορφο χαμογελαστο πιπινακι... :cum:

Νικηφόρου Ουρανού 8. Μπηκαμε αλλα δυστηχως ελειψη μνημης... :grin:

Πέτρου Ερημίτη & Μινωταύρου. Στο 1ο σπιτακι ηταν μια χοντρομπουτο καστανοξανθη, ο πολυλογας τσατσος την πενεψε αρκετα....στο 2ο σπιτακι το ανηλικο η Φλωριτα, απορω αφου δεν εχει βυζια ειναι πλαααααακα τελειως γιατι κυκλοφορει τοπλες.?? τι θελει να μας πει.?? λεει δινει και κωλαρακι.!!  :2funny: :2funny: και στο 2ο σπιτακι ηταν μια Ελενα πολυ κεφατη, σωμα αδιαφορο ξωβυζη και αυτη με μυτερο ασχηνο βυζι... :headbang:

Πέτρου Ερημίτη 1. Γκαμπριελα ακουσα πολες φορες εδω μεσα και παντα την κοπελα την πετυχενα μεσα, και δεν την εβλεπα, εεεε χτες την πετυχα, μιλαμε για το υπερτατο κομοδινο την Γκαμπριελα που ετυχε να με πισει εμφανησιακα ενα φεγγαρι να την πληρωσω στο Α.Γεωργιου 52 που δουλευε, ειναι αυτη η ξανθια ομορφη με τα ομορφα νεανικα βυζια που ηταν στριπτιτζου σε ενα κολομπαρο, ο alpacino τηνν ξερει, μιλαμε το μικρο ειναι σφαιρα για ΙΚΕΑ...

Πέτρου Ερημίτη 2. Η Μεξικανα Αλεξανδρα, το σομπρερο της λειπει μονο.!! μαλι προς το ξανθο, σωμα λαμπαδα, 30€ το απλο τερμα οι προσφορες των 25€.???  :think:

Φρίξου 13. Το αλλο υπερτατο κομοδινο της βραδυας η Γωγω...βρε ουσττττττττ.!!

Φρίξου 14. Η Μερτσυ μεσα στο δωματιο, ευτηχως γιατι δεν θα αντεχα να δω το ανθρωπακι της μισελεν μετα απο καιρο...  :2funny:

Φρίξου 9. Στο εμπρος καταστημα redlight, πιθανον βαση προγραμματος η Καρμεν, δεν μπηκαμε, στο πλαινο καταστημα της Ν.Ουρανου, η μελαχρινη Σαμανθα, η αλλη χοντρομπουτου της βραδυας, προσωπο εχει ωραιο, αλλα δεν φτανει μονο αυτο...

ανοιχτα μαγαζια στα οποια δεν περασαμε...
Πηγασου 4, Α,Γεωργιου 34, Κεφαληνιας 8, Ν.Ουρανου 1Β, Ν.Ουρανου 28, Φριξου 15, Τρυδιμα-Τσουκαλα, Α,Γεωργιου 50,

τα υπολοιπα κλειστα εκτος απο 26ης Οκτωβρη 35Α και κωλετη τα οποια δεν περασαμε....

αυτα κοινως μικρες αλαγες, ουσια μηδεν....καλο καλοκαρι να εχουμε απο εδω και περα γιατι σφιξανε οι ζεστες και εξω γινετε χαμος απο ποδογυρο και σορτσακια... :cum:
Βραδυνή Τσαρκα  με τους Υπερ-Μπακαγιοκους: Azazel :rockon:
Spiler  :rockon:
ΦΑΚΙΡΗΣ  :rockon:

Τα Τσιμέντα δεν σταμάτησαν να γελανε! :2funny: :2funny: :2funny:

Ανδρ.19: Ντόνα. Μαυρομαλα Ρουμάνα με ωραία  :boobies: και κωλαρα  :kissass2:! Ρομαντικό και παθιαρικο γαμησακι! Μου λέει και στο τέλος της συνέρευσης " εχεις ωραία χέρια" επειδή την εκανα μασαζακι! :smitten:

Ανδρ.21: Τζούλια. Το μαυριδερό νεανικό γκαβλωπουτανο!  :grin:
Ανδρ.38: Τζέσικα. Η ψηλή κοκκινομαλα ουγγαρέζα με 25€ ξεκινούσε! :grin:
Ανδρ.34: Λάρα.  :kissass:....... :boobies:
Ανδρ.24: Μιρέλα. :kissass2:.....Τα σπάει αυτό το το πίσω συστημα ! :erection:
Ανδρ.16: Ιουλία. Μαυρομαλα μακρύ μαλλί ελληνίδα με καλες Βυζ  :tits: αρες!
Ανδρ.50: Νίκολ. Μαυρομαλλα Ρουμάνα μου έκανε κάτι παιχνίδια σε μένα μπας και μπω! Εχεις νερούλα βυζακια γι αυτό δεν μπήκα! :orchestra:
Ανδρ.32: Αλεξάνδρα. Κοκκινομαλα Μολδαβεζα με καλουτσικο  :kissass2:!
Ανδρ.52: Έλενα. Μαυρομαλλα με θεσπεσια κωλαρα που χάνεις το φως σου στο περασμα της! :wanker: :wanker:
Κεφαλληνίας: Πάολα. Ενα φιλακι στη φραουλιτσα πού έχει στο δεξι κωλομερι θα το δινα! :grin:
Villa prive: Σαμάνθα. Τουμπανακι με παραπανισια κίλα! Κάλα που είχε στην tv τον Λυκάνθρωπο και η αναμονή ηταν ευχάριστη! :rockon:
Bad girls: Αλίσια. Ουκρανίδα μοντέλο με ποδαρες ! Η Σκλεναρίκοβα της Ουκρανίας! :rockon:  :wanker:
Νικ.1Α: Λένα. Ουκρανίδα ξανθιά με  :boobies: καλά ! Ωραία παρουσια και  :kissass2:
Νικ.1Β: Εμμανουέλα. Ξανθιά λεπτουλα με καλό πίσω συστημα! :grin:
Red diamomd: Κάρμεν. Βγήκε με τις βυζαρες τις :tits: φορά παρτίδα και υποσχόταν Αγριά γούστα! :wanker: :wanker: :wanker:
Νικ.8 : Βιολέτα. Ρε φακίρη ρεσιτάλ έδωσες εδώ με την τσατσά για το στοίχημα!
Τσατσά: Κλείσε το κινητό σου για να σας δείξω την κοπελα.
-Φακιρης: Κοιταω το στοίχημα μπας και καταθεσω ξάνα! :2funny: Να κανει το χρήμα τον κυκλο του! :kneel:
Φρίξου 13: Γωγώ.  :kissass:..... :s&m_1:
Φρίξου 14: Μερτσυ . Κλασική ελληνίδα ! Φακίρης λέει την τσατσά θα κάνουμε " Μια πίτα γύρο και τα Λέμε" :2funny: :2funny: :2funny:
Φρίξου 15: Τανία. Κοιτάει ο Μαλέας παλι το κινητό του με το στοίχημα και λέει στο σαλόνι τον Azazel " Φακίρης 2-0" :2funny: :2funny: σαν τον φούρναρη κι ΕΣΥ στεγνά μας δίνεις! :2funny: :2funny:
Τρίδυμα Νο1: Βαλεντίνα. Ομορφυνε λιγάκι το μικρο ρουμανακι παντα ευδιαθετο! :hi:
Τρίδυμο Νο2: Εβελίνα.  :kissass:..... :boobies: ........ :wanker:
Τρίδυμο Νο3: Ιζαμπέλα. Πιάνει το τηλεκοντρόλ ο μαλεας Φακιρης και βάζει στον ΣΚΑΙ τον αγώνα Παραγουαη- JAMAICA( :kneel:)... Βγαίνει το μωρο και είδε μπαλιτσα μαζί μας! :grin:
Νικ.26: Αλινα. Ξανθιά ρουμανιτσα με ωραία  :boobies:
Νικ.28: Εμμα.  :pipa2:...... :pipa3:
Villa erotika: Κατερίνα. Μαυριδερό με κωλαρα αυτό το γκομενακι! :kissass2:
Venus angels: Τζούλια. Μαυρομαλλα ουγγαρέζα φανταστική παρουσια.. Άλλα  :s&m_1:
Μινώταυρου 14: Αννα.  :boobies: :boobies: Μας λέει τα προγράμματα η τσατσά και λέει ο φακίρης με 100€ να την πάρω και να φύγω! :rockon:
-Μωρο Αννα: να με πας που? :S το φοβισες το μωρο ρε Μαλέα τσουβαλιαρη! :2funny:
Πέτρου Ερημίτη 2: Αλεξάνδρα. Μαυριδερη γκαβλα... :kissass2:
Las vegas: Χριστίνα. Με κωλαρα Ρουμάνα!
Las vegas: Ξενία. Καλό για μια φορά! :grin:
Las vegas: Δανάη. Μαυρομαλλα ελληνίδα με βυζαρες σαν της Νίκης στο σπίτι της ειρήνης! Την Ξεροεχυσα κι αυτήν την τσουβαλα έτσι για να νιώσει παρακρατικο γαμησι! :wanker: :wanker:
Αφού στο γαμησι πανω μου λέει μην τα σηκωνεις τα ποδιά μου Τον εχεις και βαρβατο! :headbang: Μωρή δεν είμαι και ο Rocco Sifredi! :grin:

Τελείωνει η Τσαρκα και μου λέει ο Φακιρης τα θυμάσαι ολά! :grin:
Φίλε τον λέω Μπουχος είσαι ΑΣΕ με να σε γλεντησω! Σε αυτήν την πολή μονο ΠΑΟΚΤΣΗΣ μπορεί να σας γλεντησει! :rockon:

Υ.γ.: Ζω για την Μάζωξη ολων των Μπακαγιοκων! :orchestra: :orchestra: :orchestra:  :rockon:

Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελέ
! :rockon:
Μπραβο συναδελφοι,πολυ ωραιες αναφορες.
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Μετά την αναφορά των συναγωνιστών και συνομιλία μέσω μηνυμάτων με τον Μπουχο οι πορνοορμονες μου βαρέσανε κοκκινο. Η κατάθεση ήταν μονόδρομος  :fuck2: . Την πλήρωσε η Έλενα. Είχε και αυτή τρελα κέφια και η κατάσταση ξέφυγε από τα όρια.......
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.304
Κριτικές
169
Like
8.460
Πόντοι
10.326
Μετά την αναφορά των συναγωνιστών και συνομιλία μέσω μηνυμάτων με τον Μπουχο οι πορνοορμονες μου βαρέσανε κοκκινο. Η κατάθεση ήταν μονόδρομος  :fuck2: . Την πλήρωσε η Έλενα. Είχε και αυτή τρελα κέφια και η κατάσταση ξέφυγε από τα όρια.......
Ξέφυγε απο τα όρια..... :smitten: :smitten: :smitten: 
Βρώμικα γούστα φαντάζομαι στο δωμάτιο μέσα! :wanker: :kissass: .... :rockon:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
Ξέφυγε απο τα όρια..... :smitten: :smitten: :smitten: 
Βρώμικα γούστα φαντάζομαι στο δωμάτιο μέσα! :wanker: :kissass: .... :rockon:
Αλήτη Μπουχε με έφτιαξες..... Δεν φαντάζεσαι τι έγινε στο δωμάτιο  :kissass: :fuck2: :pipa3: :pipa1: :orchestra: :s&m_1: Και πολλά άλλα !  :grin:
 

stelios0832

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2015
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά δώστε τα φώτα σας για πίπα κώλο αλλά να τον παίρνει βαθιά στο λαρύγγι γιατί έχω τεράστιο πρόβλημα και μόλις βλέπουν το μέγεθος αρχίζουν τις πουτανιές και αποφεύγουν  :pipa1: :pipa3:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Ωραια πορνορεπορταζ, μπραβο αγορια μου  :hi: Το κανονι ψαχνει νυκτερινο στοχο  :sunglasses:
 

scorpiosstelios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.479
Κριτικές
14
Like
269
Πόντοι
306
παιδιά δώστε τα φώτα σας για πίπα κώλο αλλά να τον παίρνει βαθιά στο λαρύγγι γιατί έχω τεράστιο πρόβλημα και μόλις βλέπουν το μέγεθος αρχίζουν τις πουτανιές και αποφεύγουν  :pipa1: :pipa3:
Και εσύ μπουρι είσαι ?  :2funny: Ρε τι πάθαμε  :2funny:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Η Δανάη που αναφέρθηκε είναι αυτή που δούλευε Κοζάνη?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom