Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (2 μέλη και 49 επισκέπτες)

Spiler

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.115
Κριτικές
10
Like
2.784
Πόντοι
3.665
Χριστούγγενιάτικη Τσαρκα!!! Merry Christmas :dancing: :dancing: :dancing:
Φρίξου 15: Στέφη :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:!
Τρίδυμα Νο1: Βαλεντίνα!
Νο2: Μόνικα βγήκε με παντόφλες και ρωτούσε είμαι Sexy?? :2funny: :2funny:
Las vegas: Ελένη - Αντζελλα ουκρανιδα- Σίσσυ απο Ουγγαρία!!
Και εκεί που  :piss: :piss: :piss: βλέπω ενα πακέτα να πηγαινει παραγγελιά
στο κλειστό venus . Ε! Εντάξει εδώ γέλασε και η παραγγελιά με την πάρτι του!!! :grin:
Μέλισσες: Έλενα  :kissass2: :kissass2: :kissass2: Εδώ τα αφησαμε  :cum: :cum: :cum:
Stade bordelais Μπακαγιοκοι Τα Μελε :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Τι, δεν ήθελε φιλάκι αυτήν τη φορά;;; Α, δεν παίζω, μου τα χαλά το μουρλοκομίο... Πρέπει να της πάμε τη λατρεία της, το τζαμαϊκανό... :P
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.077
Κριτικές
46
Like
3.217
Πόντοι
3.820
και η ερωτηση σημερα ειναι η εξης;τι γαμαμε σημερα που να αξιζει;
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Χρονια Πολλά κι απο μενα σε ολο το κοσμο της μπουρδελοκαταστασης!

Καραμαν περιμενω και φετος τον μπουρδελοαπολογισμο της χρονιας οπως μονο εσυ ξερεις να τον κανεις! Ελπιζω ηδη να αρχιζεις να ετοιμαζεσαι...

Τελος ξερει κανεις αν υπαρχει καμια κοπελα που να κανει cif αυτη την περιοδο στα σπιτακια?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Χρονια Πολλά κι απο μενα σε ολο το κοσμο της μπουρδελοκαταστασης!

Καραμαν περιμενω και φετος τον μπουρδελοαπολογισμο της χρονιας οπως μονο εσυ ξερεις να τον κανεις! Ελπιζω ηδη να αρχιζεις να ετοιμαζεσαι...

Τελος ξερει κανεις αν υπαρχει καμια κοπελα που να κανει cif αυτη την περιοδο στα σπιτακια?
αφού γύρισε η Έμμα Βασίλι....και η Πάολα επίσης στο τσιρκο
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Βολτα αποψε τη νυχτα με πετυχημενη καταθεση στη μιλφ Νατασα απο Ουκρανια στις Μελισσες Αν,Γεωργιου 32...50ε εδωσα για γυμνο τσιμπουκι και γλειφομουνι αν και ζητουσε 60ε και στο τελος μου προτεινε να τη χυσω στο στομα...ξαπλωσα σαν κυριος εκανε ενα πολυ ωραιο τσιμπουκι και τα'ριξα στο στομα της...μερικα φλοκια ξεφυγαν και στο μαγουλο.Καυλιαρα και προθυμη γυναικα,οχι κατι το ιδιαιτερο εμφανισιακα αλλα πολυ συμπαθητικη και δε λεει οχι σε τιποτα,εχει και λιγη τριχουλα στο μουνακι αλλα δυστυχως δε μιλαει καθολου ελληνικα και αυτο μας τη χαλαει λιγο τη δουλεια
Στα υπολοιπα:

-26ης Οκτωβριου 35.η Χριστινα η φαφουτα αν δεν κανω λαθος...εκανε κοκκινο το μαλλι αλλα δεν ανοιξε καθολου το στομα για να το επιβεβαιωσω  :grin: .Ωραια κορμαρα με ασπρη αφρατη κωλαρα...και αυριο το πρωι εχει θεια Συλβια  :cum: :cum:
-Νικ.Ουρανου 26.η Αλινα  :tits:
-Μινωταυρου Venus.το ξανθο λουκουμακι Ντανιελα...ωραιο ειναι το γαμημενο
-Φριξου 9 Βιλλα ερωτικα.η Βικτωρια με τις πολυ καλες κριτικες και στην κουζινα μαλλον μαγειρευανε μπαμιες ή μπιζελια...δεν εξηγειται αλλιως τοση μποχα και δεν δικαιολογειται για το συγκεκριμενο καταστημα
-Φριξου 13.η Σιμονα,μαγκιωρικο και θρασυτατο πουτανακι αλλα πολυ καυλιαρικο,μελαχρινο με τελειες αναλογιες και καλη φατσουλα.Δηλαδη αν δεν ειχε τοσο στομα θα το σκεφτομουνα
-Φριξου 15.η Τανια εχει φαρδυνει πολυ ο κωλος της πλεον
-Φριξου 14.η Γιασμιν με τα μονο αρνητικα σχολια
-Αν.γεωργιου 52.Καρλα μελαχρινο πιπινακι σαν τρομαγμενο τιποτα το ιδιαιτερο
-Αν.Γεωργιου 50.πανυψηλη μοντελε κοπελα με ωραια φατσα και καλο σαλοναρισμα.Βερονικα ισως οπως εχει αναφερθει απο αλλους??
-Αν.Γεωργιου 21.το μαλακισμενο κοντο γυφτακι η Τζουλια που με ειχε εκνευρισει πολυ οταν γαμησα
-Αν.γεωργιου 19.η Ντονα οπως εχει γραφτει ειναι η παλια απο Λαφαμ,για να πω την αληθεια δε τη θυμομουν καθολου.Μελαχρινη αδιαφορη ρουμανοφατσα αχλαδοκωλα
-Αν.Γεωργιου 38.Αμελια πολυ ψηλη κοπελα με ατσουμπαλο σωμα και αδιαφορη φατσα
-Αν.Γεωργιου 32 Μελισσες.Μιλφ Νατασα απο Ουκρανια,ψηλη νταρντανουλα με κωλαρα και μικρο βυζακι και ομορφη αθωα φατσα με μπολικο μαγουλακι.Την εριξα και κατι ψιλοσφαλιαριτσες
-Αν.Γεωργιου 24.το πιπινι Βαλεντινα που ειχα δει πριν λιγα βραδια στα Τριδυμα.Ξανθο ομορφο με φαρδυ κωλαρακι και πολυ ευγενικο,τους χαιρεταει ολους στο σαλονι με χειραψια και φιλια στα μαγουλα.Εδω ηταν το διλλημα της βραδιας μιας και θα εμπαινα καπου ετσι κι αλλιως αλλα τελικα επελεξα τη Νατασα
-Αν.Γεωργιου 16.ενα κοντο,ασχημο,χτικιαρικο γυφτακι...που το βρηκαν κιολας  :jerking: :jerking:...δυστυχως η καψουρα μου η Νατασα λειπει για τις γιορτες και ηθελα ενα τελευταιο γαμησι για φετος

Παρατηρησεις:
-κυκλοφορουν και παλι πολλοι Αραβες και Λιβυοι οπως παλιοτερα στον Βαρδαρη.αποψε ειχε παρα πολλους σε μια συγκεκριμενη στιγμη
-Αφου η Βαλεντινα ηταν αποψε στο 24,αρα στο Τριδυμο 1 ηταν παλι αλλη κοπελα.Ποια αραγε?βαρεθηκα να ξαναπαω ομως μεχρι εκει...στο τριδυμο 3 παντως ηταν σιγουρα η Ιζαμπελα
-το Αν.Γεωργιου 30 το εχουν ξηλωσει απ'εξω
-ευτυχως δεν ανοιξε ακομα η Πυλη Αξιου και κανουμε καμια τσαρκα  :grin:
-γνωστο ξανθο πουτανακι των στουντιο εθεαθη σε πασιγνωστο πορνοκλαμπ της οδου Γιαννιτσων και μαλιστα ανεβηκε και πανω στο μπαρ και λικνιστηκε στους ρυθμους του 'πονηρο θηλυκο οπλο καταστροφικο' κι εγω επαιρνα ματι το κωλαρακι της κατω απ'το μινι της  :o
Μπα, πως και πηγες απο κει? Δε φοβηθηκες συνάντηση με Ειρήνη?  :2funny: Έχεις φάει Αλίνα  :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Μπα, πως και πηγες απο κει? Δε φοβηθηκες συνάντηση με Ειρήνη?  :2funny: Έχεις φάει Αλίνα  :think:
δε φοβαμαι συναντηση με κανεναν...αλλωστε την εχω στειλει καμια 50 πελατες μεσω του σαϊτ απο τους οποιους οι περισσοτεροι εγιναν τακτικοι.Και επειδη τελειωνει η χρονια και δε μ'αρεσει να μενουν παρεξηγησεις ξεκαθαριζω και το πιστευω οτι η Ειρηνη ειναι η κορυφαια μιλφ εδω και χρονια και ξερει το σεξ οσο λιγες γυναικες.
Στα πμ που με ρωτανε συνεχιζω να την προτεινω...απο κει και περα η ψυχρη και αποτομη αλλαγη της συμπεριφορας της απεναντι μου με αναγκασαν να παρω τη δυσκολη αποφαση να την κοψω...δεν ειμαι και κανενα μπουμπουκι κι εγω και αμα με στεναχωρησεις αντιδραω
Αλλο το ενα ομως αλλο το αλλο...η Ειρηνη ειναι μια κορυφαια επιλογη και τελος

Για την Αλινα με εχεις ρωτησει καμια 500 φορες και σου ειπα οτι δε την εχω παρει,δε με τραβαει
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.130
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Χριστούγγενιάτικη Τσαρκα!!! Merry Christmas :dancing: :dancing: :dancing:
Φρίξου 15: Στέφη :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:!
Τρίδυμα Νο1: Βαλεντίνα!
Νο2: Μόνικα βγήκε με παντόφλες και ρωτούσε είμαι Sexy?? :2funny: :2funny:
Las vegas: Ελένη - Αντζελλα ουκρανιδα- Σίσσυ απο Ουγγαρία!!

Αντζελλα Ουκρανιδα αυτη που ηταν La Femme?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.200
Κριτικές
293
Like
9.544
Πόντοι
12.525
Βολτα πριν λιγο σε ολα τα ανοιχτα σπιτια και δυνατο ξεκωλιασμα στη φιλη μας τη Νταϊανα.Δε την ειχα ξαναπαρει απο κωλο και ηταν και σ'αυτο πολυ καλη,μιλαμε για πολυ στενη σουφρα σαν παρθενα...πριν καταληξω και αφου τα γυρισα ολα εννοειται πως πηγα στο 26ης Οκτωβριου 35 για θεια Συλβια αλλα ηταν κλειστο  :headbang: :headbang:

-Ερημιτη.η Λαουρα καινουρια ρωσσιδα μεγαλοκοπελα  :rolleyes:...οι παλιοι θαμωνες του Σολ θα παθουν ενα πολιτισμικο σοκ οταν δουν ποια ειναι  :rolleyes:
-Las Vegas 1.η Ελενη γυφτοντανταρνουλα με βυζαρες που δουλευε και στα Τριδυμα
-Las Vegas 2.η Ουκρανη Αντζελα που χυνει σαν τρελη στο γλειφομουνι...αμφιλεγομενες οι αποψεις αλλα εμενα σαν συνολο μου αρεσε.θα ξαναπηγαινα δηλαδη
-Las Vegas 3.η Σισσυ απο Ουγγαρια αλλα δε την ειδα ηταν σε μεγαλο προγραμμα
-Αχελωου.η ξανθια μιλφ Νταϊανα κλασσικη αξια πλεον και απ'τα καλυτερα κοριτσια
-Τσουκαλα 1.η μικρη ξανθια Βαλεντινα που πεφτω πανω της συνεχεια αυτες τις μερες και την εχω και στη λιστα μου
-Τσουκαλα 2.η Καρινα η ομορφουλα στρουμπουλη Ρουμανα που δουλευε και Φριξου 13
-Τσουκαλα 3.Καρλα μελαχρινο πολυ αδυνατο πιπινι με τρομαγμενο βλεμμα και σαλοναρισμα
-Φριξου 14.πρωι,μεσημερι,βραδυ,Χριστουγεννα και Πασχα η Γιασμιν  :tickedoff: :tickedoff:
-Φριξου 15.η Στεφη η Ιταλιδα  :grin:
-Βιλα Ερωτικα.μπηκα απο περιεργεια να δω ποια ειναι αυτη η Λαρα που λεει το αλλο σαϊτ και τελικα ηταν η Μαντυ η Γερμανιδα πιο ασχημη απο ποτε...μιλαμε για ασχημια ομως  :S
-Κεφαλληνιας.ρε αυτο το σπιτι  :headbang:...βγαινει μια κοντη ξανθια ασχημοφατσα ελληνιδα και βηχει τοσο που τα γουρου χουρου εχουν φτασει στο στομα της.Μιλαμε για πολλα φλεματα οχι αστεια  :shit:
-Αν.Γεωργιου 52.η Μιραμπελα η ξινη
-Αν.Γεωργιου 21.η Γκρετα παντα χαμογελαστη και φαινεται και προθυμη αλλα πολυ μπαζακι
-Αν.Γεωργιου 38.η μικρη Ιζαμπελα απο τα Τριδυμα,για μενα πολυ καλη περιπτωση με 50ε γυμνο και κωλο
-Αν.Γεωργιου 34 Λαφαμ.ενας που εβγαινε μου ειπε η Λαρα οποτε δεν εκανα τον κοπο να ανεβω τις σκαλες
-Αν.Γεωργιου 32 Μελισσες.το στρουμπουλο κουκλακι η Ελενα η Ουκρανη για μενα μετρια στο δωματιο
-Αν.Γεωργιου 24.η νεαρη Μονικα με τα στραβα δοντια και τις πλαστικες βυζαρες.

ολα τα αλλα ηταν κλειστα με εξαιρεση τα αλλα 2 σπιτια των Βιλα που ετσι κι αλλιως δινουν το προγραμμα τους στο αλλο σαϊτ γι'αυτο και δεν μπηκα...αλλα ετσι για την ιστορια
στο Red Diamond η Γκαμπριελα η βυζαρου και στο Βιλα πριβε η Λωρα την οποια εχω δει ζωντανα και εχω πει οτι καμια σχεση με τις φωτο στις οποιες δειχνει εντυπωσιακη

η απολυτη νεκρα περιοχη,θεωρητικα ηταν ενα καλο μεσημερι για τσαρκα και καταθεση αλλα οι επιλογες μαλλον ηταν λιγες.
Η Νταϊανα απο αρχες του χρονου θα λειψει για κανα μηνα
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
668
Πόντοι
881
Η θεια Συλβια απο κοντα πως ειναι? (εμφανισιακα)
Ποσο παει το προγραμμα?
και ποσο ετων ειναι?


Ευχαριστω
 

georgeflorinios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2009
Μηνύματα
109
Κριτικές
6
Like
165
Πόντοι
281
Η θεια Συλβια απο κοντα πως ειναι? (εμφανισιακα)
Ποσο παει το προγραμμα?
και ποσο ετων ειναι?


Ευχαριστω
Ουγγαρέζα, 40άρα ,μιλάει καλούτσικα ελληνικά , βαμμένη ξανθιά με μακρύ ίσιο ή σπαστό μαλλί, αναστήματος περί το 1,65 , με "πιασιματάκια" ομοιόμορφα και sexy (όχι τοπικό πάχος αντιαισθησιακό), καλό milfoκώλο και αρκετά καλό βύζο με ρόγα πιπίλα μπιμπερό, φάτσα συνηθισμένη αλλά με έντονα βαμμένα χείλη, 30 το απλό,40 χαλαρά και δίνει και κουλούρι αλλά δεν ξέρω τιμή. Αν και στο σαλονάρισμα δεν εντυπωσιάζει και επίσης δίνει κακή εντύπωση για το σώμα της με τις μαλακίες που φοράει, γυμνή είναι πολύ καλύτερη και γενικά μέσα βγάζει πολύ ωραία γούστα ειδικά αν έχετε χημεία. Εγώ πέρασα πολύ καλά. Είναι μία συνηθισμένη θεία με καλούτσικο σώμα που ντύθηκε πουτάνα και είναι εκεί για να σου αποδείξει οτι η γριά κότα έχει το ζουμί.
 

expensive

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2011
Μηνύματα
175
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
Παιδια η ΓΚΑΜΠΡΙΕΛΑ απ τισ βιλλες γιατι έχει αμφιλεγομενα σχ'ολια?????Εχει πάει κανείς πρόσφατα σκέφτομαι να την επισκεπτώ σημερα κ ψιλοκολλώνω.............
 

MBOY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2011
Μηνύματα
283
Κριτικές
12
Like
668
Πόντοι
881
εχω παει εγω φιλε! Στήνετε σε ολα χωρις αντηρηση αλλα δεν συμμετείχε ενεργα 100% δεν ειναι κομοδίνο αλλα ουτε και μαστορισα για 40ε εγω δεν θα ξαναπηγενα βεβαια δεν ειναι και πολυ του γουστου μου οποτε ισως επαιξε ρολο.
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
επισκεψη στην λαουρα χθες βραδυ σε ενα σπιτι στην ανδρεου γεωργιου.
παλαια δουλευε στο σολ και fever. ο ορισμος της μιλφ. ξανθια, σκυλοφατσα με βυζαρες. 45-50 ετων θα την εκανα.μετριου αναστηματος.

καλο τσιμπουκι, πολυ υπομονετικη. δεχτηκε δαχτυλο σε μουνι κ κωλο, γλωσσοφιλα. φοβερη συμμετοχη και ανεκτικοτητα.

αν σας αρεσουν οι μιλφ ειναι σιγουρα μια καλη επιλογη. θα δουλευει, απο ο,τι μου ειπε, στο ροζ σπιτι της πετρου ερημιτη. την ρωτησα αν δινει κωλο και μου ειπε οτι

ειναι καινουρια στην δουλεια και για αυτο δεν δινει ακομα αλλα ισως θα το ξεκινησει απο τις επομενες ημερες.
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
-Ερημιτη.η Λαουρα καινουρια ρωσσιδα μεγαλοκοπελα  :rolleyes:...οι παλιοι θαμωνες του Σολ θα παθουν ενα πολιτισμικο σοκ οταν δουν ποια ειναι  :rolleyes:

Μη μου πεις Σασα, θα τρελαθω!!!
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.618
Κριτικές
31
Like
3.576
Πόντοι
2.606
επισκεψη στην λαουρα χθες βραδυ σε ενα σπιτι στην ανδρεου γεωργιου.
παλαια δουλευε στο σολ και fever. ο ορισμος της μιλφ. ξανθια, σκυλοφατσα με βυζαρες. 45-50 ετων θα την εκανα.μετριου αναστηματος.

καλο τσιμπουκι, πολυ υπομονετικη. δεχτηκε δαχτυλο σε μουνι κ κωλο, γλωσσοφιλα. φοβερη συμμετοχη και ανεκτικοτητα.

αν σας αρεσουν οι μιλφ ειναι σιγουρα μια καλη επιλογη. θα δουλευει, απο ο,τι μου ειπε, στο ροζ σπιτι της πετρου ερημιτη. την ρωτησα αν δινει κωλο και μου ειπε οτι

ειναι καινουρια στην δουλεια και για αυτο δεν δινει ακομα αλλα ισως θα το ξεκινησει απο τις επομενες ημερες.
σορρυ φιλε αλλα ειναι γεματουλα η αδυνατη??
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Απο φιλο εμαθα οτι στο Queen στριπτιτζαδικο στις Σερρες δουλευει η Βουλα Βαβατση ο οποια συστηνεται ως Αλικη.
Αρα ηταν οντως αυτη τοτε που ηταν στο Ερως ως ξανθια.

Μαλιστα του το επιβεβαιωσε και την πηρε χορο. Φουλ πλαδαρη λεει ειναι.
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
334
Κριτικές
11
Like
614
Πόντοι
291
Καμια προταση για αποψε ρε παιδες? Λεω για Εμμα ή Εβελινα
 

paixtroni

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
82
Πόντοι
1
κωστα καστορα ειναι ελαφρως γεματη. εχει βυζαρες οποτε μικρο το κακο.

ξεχασα να αναφερω οτι της ταριξα στο προσωπο, οπως στις ταινιες πορνο, (οχι μεσα στο στομα) κατι που αποσο ξερω σχεδον καμια δεν δεχεται...

αν ξερεται καποια αλλη που να το δεχεται πειτε...
 

foibos_22

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
401
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
1
καλησπερα παιδες..
η Κορινα μια κοντουλα αδυνατουλα με καρε μαλι δουλευε στο Α.Γεωργιου 19 ,την εχει δει κανεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom