Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
οι ελλεηνιδες ομως τυπε ειδικα αν εχουν κ δικια τους δουλεια αργουν να σου κατσουν  :- :-  >:(

απλα να σου πω τι γινεται Ελλαδα (γιατι τωρα ειμαι εξω)
περισσοτερες γυναικες το δινουν σε λιγοτερους αντρες...

περιπου το 50% των νεων γυναικων πηδιεται τακτικα κ το αλλο 50 αυνανιζεται...
αλλα απο τους νεους αντρες ενα 20% πηδαει τακτικα γκομενες εξω (το υπολοιπο 80 βολευεται ειτε με επαγγελματιες ειτε εμ αυνανισμο)

οποτε λιγοτεροι αντρες πανε με περισσοτερες..

κυριως οι πιο καπατσοι κ μερικοι που δουλευουν νυχτα κ το παιζουν ιστορια....
κ δε μετρανε ουτε τα μπρατσα ουτε τα μουσια ουτε τα τατου...
καπατσοσυνη θελει τρελλα και λεγειν....(αν κ γενικα τα πραγματα με τις Ελληνιδες  ειναι πιο δυσκολα..το καταλαβα αυτο τωρα που ηρθα εξωτερικο....

κ αυτο που σου λεω ισχυει...για λιγους νατρε ςκ πολλες γυναικες..
φυσικα σε αυτα τα ποσοστα δε μιλαω για τα σταθερα ζευγαρια...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
189
Πόντοι
1.390
απλα να σου πω τι γινεται Ελλαδα (γιατι τωρα ειμαι εξω)
περισσοτερες γυναικες το δινουν σε λιγοτερους αντρες...

περιπου το 50% των νεων γυναικων πηδιεται τακτικα κ το αλλο 50 αυνανιζεται...
αλλα απο τους νεους αντρες ενα 20% πηδαει τακτικα γκομενες εξω (το υπολοιπο 80 βολευεται ειτε με επαγγελματιες ειτε εμ αυνανισμο)

οποτε λιγοτεροι αντρες πανε με περισσοτερες..

κυριως οι πιο καπατσοι κ μερικοι που δουλευουν νυχτα κ το παιζουν ιστορια....
κ δε μετρανε ουτε τα μπρατσα ουτε τα μουσια ουτε τα τατου...
καπατσοσυνη θελει τρελλα και λεγειν....(αν κ γενικα τα πραγματα με τις Ελληνιδες  ειναι πιο δυσκολα..το καταλαβα αυτο τωρα που ηρθα εξωτερικο....

κ αυτο που σου λεω ισχυει...για λιγους νατρε ςκ πολλες γυναικες..
φυσικα σε αυτα τα ποσοστα δε μιλαω για τα σταθερα ζευγαρια...

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

globalfer

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.560
Like
0
Πόντοι
16
διαβασε το θρεντ τεμπελη λιγες σελιδες ειπε πιο πισω ο αλλος ονομα και καταγωγη και μαγαζι και εγω πριν 2 χρονια που την ειχα παρει κατι ειχα ψιλιαστει απο αναλογιες, ακολη, πλαστικο βυζι, πλατες, σκληρο κρεας...

ευτυχως τη σκαπουλαρα!! :rockon: :rockon:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Mικρη τσαρκα πριν απο λιγο προς αναζητηση της θειας Ευας...αρχιδια, ολο αυριο και αυριο. :headbang: Εκτος απο 5-6 ατομα που γυρνουσαν επικρατουσε η απολυτη νεκρα.Επισης τα σβηστα φωτα σε ολους τους δρομους προετρεπαν σε καταστασεις ηδονης.

Τριδυμο 1 => Η busty Σαρα,πολυ δυνατη στο  :knockinb:
Τριδυμο 2 => Εβελιν
Τριδυμο 3 => Κλαουντια,ξανθια προμιλφ,ειχα περασει πολυ καλα σε παλιοτερη καταθεση
Φριξου 14 => Η Γιασμιν με υποσχεσεις,πολυ ηθελα να την καταγαμησω σημερα αλλα η παπαρα περυσι τον Σεπτεμβρη δεν ξεχνιεται
Κοροβαγκου => Η milf/gilf Μαρινα οπου περασα και πηρα τα αρχιδια μου.Παλια που δουλευε Ερημιτη ειχα περασει πολυ καλυτερα.
 

bourdeliotis

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαΐ 2014
Μηνύματα
3.366
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26
η ευα εχει περιοδο, σε αυτα δεν ξερεις στανταρ αν θα σταγνωσει αυριο ή παραμεθαυριο
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
10
Like
4.919
Πόντοι
4.895
διαβασε το θρεντ τεμπελη λιγες σελιδες ειπε πιο πισω ο αλλος ονομα και καταγωγη και μαγαζι και εγω πριν 2 χρονια που την ειχα παρει κατι ειχα ψιλιαστει απο αναλογιες, ακολη, πλαστικο βυζι, πλατες, σκληρο κρεας...
επειδή δλδ το είπε ο άλλος κι επειδή εσένα σου γεννήθηκαν υποψίες άρα είναι τρανς....οκκκκκκκκκκκ
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
46
Like
3.213
Πόντοι
3.820
τι παιζει με βαννεσα και φραντζεσκα;εχουμε καμια εντυπωση απο κανενα;
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Η Χριστινα η κυπρια που εγινε φραντζεσκα !!  :o

Μετα τα τρανς στα στουντιο εχουμε και τις διχασμενες προσωπικοτητες να κανουν την εμφανιση τους Αχαχαχα!!!!!
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
10
Like
4.919
Πόντοι
4.895
Η Χριστινα η κυπρια που εγινε φραντζεσκα !!  :o

Μετα τα τρανς στα στουντιο εχουμε και τις διχασμενες προσωπικοτητες να κανουν την εμφανιση τους Αχαχαχα!!!!!
στις βιλλες γενικα τις μετονομαζουν...και τις δικες τους και τις μεταγραφες....αλλα σε μια μερα ειναι ρεκορ
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Χτες κατα τις 3 το μεσημερι και ενω περιμενε κοσμος στην υποδοχη του ερως 16 για να εμφανιστει η Βαβάτση, σκάει μύτη έξω η Βουλάρα τελείως γυμνή από το δωμάτιο και λέει συγνώμη μωρά μου αλλά μου έτυχε κάτι έκτακτο και πρέπει να φύγω. Και έκλεισε το μαγαζί μέχρι την επόμενη βάρδια που ανέλαβε η Χριστίνα. Το ερώτημα είναι τι μπορεί να της έτυχε..  :think:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Mικρη τσαρκα πριν απο λιγο προς αναζητηση της θειας Ευας...αρχιδια, ολο αυριο και αυριο. :headbang: Εκτος απο 5-6 ατομα που γυρνουσαν επικρατουσε η απολυτη νεκρα.Επισης τα σβηστα φωτα σε ολους τους δρομους προετρεπαν σε καταστασεις ηδονης.

Τριδυμο 1 => Η busty Σαρα,πολυ δυνατη στο  :knockinb:
Τριδυμο 2 => Εβελιν
Τριδυμο 3 => Κλαουντια,ξανθια προμιλφ,ειχα περασει πολυ καλα σε παλιοτερη καταθεση
Φριξου 14 => Η Γιασμιν με υποσχεσεις,πολυ ηθελα να την καταγαμησω σημερα αλλα η παπαρα περυσι τον Σεπτεμβρη δεν ξεχνιεται
Κοροβαγκου => Η milf/gilf Μαρινα οπου περασα και πηρα τα αρχιδια μου.Παλια που δουλευε Ερημιτη ειχα περασει πολυ καλυτερα.
Πες μου οτι ειναι η Σάρα που δούλευε παλιά Μαντζάρου 10  :tits: :tits: :tits:
 

sierakilo

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2013
Μηνύματα
32
Κριτικές
6
Like
18
Πόντοι
0
εδώ μεσα καποιοι λογικά παιζουν με τη νοημοσύνη του κοσμου.

εψαξα να δω που δουλέυει αυτη η "βαβατση" ακρη δεν εβγαλα απο το φορουμ.

και αντε πες οτι εισαι η βαβατση , και εχεις παρει ενα σωρο φραγκα απο το σιρινάκη .. εισαι νυμφοπμανης ομως και θες να πηδιεσαι συνεχεια.

ακομη κι αν γινοταν βιζιτα, τις βιζιτες δε νομιζω να τις κανει για 30ευρω, θα παει με κανενα κουγια, με κανενα μεγαλοδικηγορο απο 500 τουλαχιστον και πανω,
η' εστω θα γινοταν εσκορτ με 200 την ωρα,, ε οχι και 30ευρω σε στουντιο στη βιλκα.

κατανταει κουραστικο αυτο που αναμασατε εδω μεσα.. και χανεται την αξιοπιστια σας ορισμενοι εδω μεσα.. δε θα σας περνει στα σοβαρα κανεις!

αυριο θα γραψω κι εγω που πηδουσα τη φαρμακη με ενα 50ρι

 

sierakilo

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2013
Μηνύματα
32
Κριτικές
6
Like
18
Πόντοι
0
Χτες κατα τις 3 το μεσημερι και ενω περιμενε κοσμος στην υποδοχη του ερως 16 για να εμφανιστει η Βαβάτση, σκάει μύτη έξω η Βουλάρα τελείως γυμνή από το δωμάτιο και λέει συγνώμη μωρά μου αλλά μου έτυχε κάτι έκτακτο και πρέπει να φύγω. Και έκλεισε το μαγαζί μέχρι την επόμενη βάρδια που ανέλαβε η Χριστίνα. Το ερώτημα είναι τι μπορεί να της έτυχε..  :think:

μαλιστα, θα τις εκατσε κανενα 3ημερο με το κουγια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom