Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (1 μέλη και 37 επισκέπτες)

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
ποιο θρεντ εννοεις, το ***** εννοεις? αν ναι δεν αναφερει πουθενα οτι ειναι η τζαστιν πρωινη
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Ξερει κανεις ποτε γυριζει η Εμμα απο Φριξου 13?????????? :think: :think: :think: :think:
 

AkisV

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2013
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες πήγε κανείς Villa Erotica να τσεκάρει την καινούργια Εμμανουέλα που ήρθε από Αθήνα?

Ας γράψει κάποιος που δοκίμασε να μας πει. Λέει τίποτα αυτή ή μόνο καλές φωτογραφίες έχει?  :)
 

Επισκέπτης
Παίδες πήγε κανείς Villa Erotica να τσεκάρει την καινούργια Εμμανουέλα που ήρθε από Αθήνα?

Ας γράψει κάποιος που δοκίμασε να μας πει. Λέει τίποτα αυτή ή μόνο καλές φωτογραφίες έχει?  :)
εκανεσ ενγραφη τυπα γεια να γραψεισ μονο αυτο?και γιατι δεν κανεισ εσυ ενα κασκαντερλικη να μασ τα πεισ απο πρωτο χερι?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.087
Κριτικές
89
Like
10.524
Πόντοι
25.015
Και για την Εμμανουελα...
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Η Ισαβέλλα από Κωλέττη δουλεύει ή έχει σταματήσει? Γνωρίζει κανείς  :think:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Μια Κάρλα, κοντουλα, ζουμερη, ξανθα σγουρα μαλλιά, που ειδα χθες στο Μινωταυρου...ξερουμε κατι???
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Μια Κάρλα, κοντουλα, ζουμερη, ξανθα σγουρα μαλλιά, που ειδα χθες στο Μινωταυρου...ξερουμε κατι???
Είναι η παλιά μελαχροινή, ενίοτε με ανταύγειες Κάρλα από τσίρκο, εκκλησία, κατεχάκη, κεφαληνίας τώρα δουλεύει εκεί, εγώ είχα τρεις συνεδρείες μαζί της, η μία ήταν πραγματικά υπέροχη, αλλά...... μόνον η μία, της είχα γράψει και κριτική, και πρέπει να πήρα πολύ κοσμό στο λαιμό μου, πήγα να το ξαναζήσω αυτό που είχα ζήσει στο κεφαλληνίας και στο μινωταύρου αλλά έπαιξα κι΄εχασα, μεγάλο ρίσκο η νεαρά, είναι βέβαια λουλουμαδάκι, έχει φανταστική απαλή επιδερμίδα και μακράν το πιό ζουμερό κωλαράκι της πόλης, αλλά...... θα πρεπει να πας πολύ φτιαγμένος και έτοιμος να αντιμετωπίσεις διεκπαιρεωτικές αντιξοώτητες, τότε που είχα περάσει καλά θυμάμαι ήμουν φτιαγμένος από άλλη φάση και μου βγήκε, αυτά τα ολίγα, αν θες πέτα ένα 30αρι και βλέπεις  :)
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Thanks....τη θυμωμουν μελαχρινη, γι αυτο ρωτησα...
Παντως τωρα ειναι πολυ πιο ομορφη!!!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Thanks....τη θυμωμουν μελαχρινη, γι αυτο ρωτησα...
Παντως τωρα ειναι πολυ πιο ομορφη!!!

Ναι της πήγε το ξανθό !!!!  άλλαξε εμφανισιακά προς το καλύτερο, αλλά...... είναι η παλιά καλή  Κάρλα  :grin:
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
εμταξει...ειπαμε καλη αλλα δεν το περιμενα αυτο...μετα απο παροτρυνση του gl το πηρα απο φαση και παω ειρηνη σημερα...την βλεπω και λεω...θεε μου τι μπαζοοο!!!μπαινω μεσα χωρις να κλαιω τα λεφτα μου στα @@ μου κι ολας...και ενω βλεπεις μια κακασχημη θειτσα...σε βαζει κατω και σου αλλαζει την πιστη....και εκεινη την ωρα θυμαμαι που προχθες ο gl  μου σχολιασε ακριβως (σκυλι του πολεμου)δεν ειναι σκυλι του πολεμου..ειναι διαπλανητικο γαβουρ γουβουρ...και σκεφτομιαι εγω τωρα...μια μουναρα που να κανει τετοιο σεξ υπαρχει;εεεεεεεεεεεεεεε;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.087
Κριτικές
89
Like
10.524
Πόντοι
25.015
εμταξει...ειπαμε καλη αλλα δεν το περιμενα αυτο...μετα απο παροτρυνση του gl το πηρα απο φαση και παω ειρηνη σημερα...την βλεπω και λεω...θεε μου τι μπαζοοο!!!μπαινω μεσα χωρις να κλαιω τα λεφτα μου στα @@ μου κι ολας...και ενω βλεπεις μια κακασχημη θειτσα...σε βαζει κατω και σου αλλαζει την πιστη....και εκεινη την ωρα θυμαμαι που προχθες ο gl  μου σχολιασε ακριβως (σκυλι του πολεμου)δεν ειναι σκυλι του πολεμου..ειναι διαπλανητικο γαβουρ γουβουρ...και σκεφτομιαι εγω τωρα...μια μουναρα που να κανει τετοιο σεξ υπαρχει;εεεεεεεεεεεεεεε;
Μαλλον πρεπει να ψαξεις να την βρεις γιατι ο καθενας εχει τα γουστα του. Περι ορεξεως...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εμταξει...ειπαμε καλη αλλα δεν το περιμενα αυτο...μετα απο παροτρυνση του gl το πηρα απο φαση και παω ειρηνη σημερα...την βλεπω και λεω...θεε μου τι μπαζοοο!!!μπαινω μεσα χωρις να κλαιω τα λεφτα μου στα @@ μου κι ολας...και ενω βλεπεις μια κακασχημη θειτσα...σε βαζει κατω και σου αλλαζει την πιστη....και εκεινη την ωρα θυμαμαι που προχθες ο gl  μου σχολιασε ακριβως (σκυλι του πολεμου)δεν ειναι σκυλι του πολεμου..ειναι διαπλανητικο γαβουρ γουβουρ...και σκεφτομιαι εγω τωρα...μια μουναρα που να κανει τετοιο σεξ υπαρχει;εεεεεεεεεεεεεεε;
η καντυ αμα την αναψεις με γλειφομουνι βγαζει καλη καυλα

παλια ηταν η ρωσιδα η σαρα που τοτε πριν τεσσερα πεντε χρονια ηταν μουναρα και πυραυλος στο κρεβατι

απο τις πιο καινουριες η νατασσα αν και το μουναρα εδω ειναι σχετικο βγαζει πολυ καυλα επισης

ο καραμαν εγραψε για την βικτωρια αποθεωτικη κριτικη.....με ψηνει να δοκιμασω....αμα ο αυστηρος καραμαν δινει iso πρεπει να ειναι πολυ καλη.....
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.841
Κριτικές
379
Like
5.296
Πόντοι
10.647
η καντυ αμα την αναψεις με γλειφομουνι βγαζει καλη καυλα

παλια ηταν η ρωσιδα η σαρα που τοτε πριν τεσσερα πεντε χρονια ηταν μουναρα και πυραυλος στο κρεβατι

απο τις πιο καινουριες η νατασσα αν και το μουναρα εδω ειναι σχετικο βγαζει πολυ καυλα επισης

ο καραμαν εγραψε για την βικτωρια αποθεωτικη κριτικη.....με ψηνει να δοκιμασω....αμα ο αυστηρος καραμαν δινει iso πρεπει να ειναι πολυ καλη.....

Εμφανησιακα η Βικτωρια ειναι απο αυτα τα μουνακια που βαζουν για σοσιαλ εντρυ στις καφετερειες της αρετσου...προσωπο ειναι λιγο σκυλε, ειναι αναλογα τα γουστα, εμενα μου αρεσει και στο προσωπο...την κατατασω στις ποιο μουναρες που εχουν περασει απο την σαλονικα και αυτη την στιγμη. Αναμεσα ομως σε Καντυ και Βικτωρια θα προτιμουσα Καντυ γιατι ειναι ποιο ολοκληρομενο πακετο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom