Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.221
Πόντοι
3.820
η μαξιμ παιδια λεει τιποτα να την δοκιμασω;ειναι μια απο τις λιγες που μ εχει ξεφυγει...καραμααααααααααααααν;;;;
 

sfaliaras84

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2013
Μηνύματα
21
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια σημερα μια Εμμανουελα στο villa erotika καινουριο μωρο πρεπει να λεει πολλα... αν παει κανενας ας πει εντυπωσεις
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
η μαξιμ παιδια λεει τιποτα να την δοκιμασω;ειναι μια απο τις λιγες που μ εχει ξεφυγει...καραμααααααααααααααν;;;;

OXI.!!

ωραιο μουνι, αλλα φιλος κολητος απο τους πρωτους που την πηδηξε περασε χαλια, ακομα και μετεπειτα τα σχολια εδω μεσα δεν ειναι καλα για παρτη της. και εγω που την ειδα κανα 2 φορες ψιθηκα τρελα να την δοκιμασω, αλλα παντα μου ερχετε στο νου, τα γραφομενα καποιου δεν θυμαμαι ποιος ηταν που την πηδηξε και ειχε αξυρηστα ποδια και οταν το ειπε στην τσατσα του απαντησε οι πολωνεζες δεν ξυριζονται..!!  :2funny: και ξενερωνω...

Παντως αν θες μια φορα να την δοκιμασεις, την πληρωνεις μια φορα και βλεπεις, και εγω τελευταια εχω φαει κολημα να παω στην Ντανιελα που κανενας δεν εχει πει καλη κουβεντα...και θα το  :headbang:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
OXI.!!

ωραιο μουνι, αλλα φιλος κολητος απο τους πρωτους που την πηδηξε περασε χαλια, ακομα και μετεπειτα τα σχολια εδω μεσα δεν ειναι καλα για παρτη της. και εγω που την ειδα κανα 2 φορες ψιθηκα τρελα να την δοκιμασω, αλλα παντα μου ερχετε στο νου, τα γραφομενα καποιου δεν θυμαμαι ποιος ηταν που την πηδηξε και ειχε αξυρηστα ποδια και οταν το ειπε στην τσατσα του απαντησε οι πολωνεζες δεν ξυριζονται..!!  :2funny: και ξενερωνω...

Παντως αν θες μια φορα να την δοκιμασεις, την πληρωνεις μια φορα και βλεπεις, και εγω τελευταια εχω φαει κολημα να παω στην Ντανιελα που κανενας δεν εχει πει καλη κουβεντα...και θα το  :headbang:
εχω πει εγω
 

chucky66

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2013
Μηνύματα
138
Like
32
Πόντοι
1
Καλησπερα σε ολους.Ξερει καποιος συναγωνιστης να μας πει σε ποια καινουργια κοπελα αναφερεται οτι θα δουλεψει σημερα στο golden stars ονοματι Χριστινα?Μηπως ειναι η Χριστινα η αλβανιδα?Γραφει οτι δουλευε και χτες,περασε κανεις καμια βολτα να δει τη παιζει?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
Βολτα αποψε το μεσημερι σε πολλα σπιτια...Καταρχην μ'επιασε μια νοσταλγια για τον Βαρδαρακο οποτε πηγα πρωτα απο κει μπας και ριξω το αποχαιρετιστηριο... :zfuck:

-Τανταλου 9.Μιχαελα μελαχρινη νταρντανουλα με ομορφα ματια που ριχνει και μπινελικια οταν φευγεις
-Σαπφους 7.το ιδιο μελαχρινο μικροκαμωμενο μπαζακι που δουλευει και ολες τι νυχτες εκει εδω και μηνες και ζηταει κατι τρελα λεφτα
-Σαπφους 5.η γνωστη Καρινα  >:( >:(...φτανει πια
-Σαπφους 8.η μοντελε νεαρη,ψηλη,μελαχρινη Κορινα που επισης δουλευει και νυχτες εκει
-Προμηθεως 5.μια καινουρια νεαρη Χριστινα,μελαχρινη,μικροκαμωμενη και ασχημουλα αλλα εκφυλη σαν συνολο.Η τσατσα εξω στο δρομο και ανοιγει μονη της η κοπελα και σου λεει τα προγραμματα  :jerking: :jerking:
-Προμηθεως 16.ανοιχτο απο κατω αλλα χτυπησα ξαναχτυπησα την πορτα τιποτα...

απογοητευτικη η κατασταση,πελατες μηδεν,συνεχιζουν να ειναι κλειδωμενοι μεσα και να πρεπει να χτυπησεις για να σου ανοιξουν...απορω τι τα κρατανε δηλαδη.Το αγαπημενο μου Προμ 25 εχει γινει μαγαζι κι αυτο
Οποτε οπως ειμαι εκει λεω μεσα μου..'μεγαλε δεν κανεις ενα κοπο να πας και προς τα περα να δεις τι παιζει'...ημουν με τα ποδια ομως...κατηφοριζω μεχρι 26ης παιρνω λεωφορειο και κατεβαινω Μαμουνια οποτε πηγα σε κεινα εκει γυρω

-Πηγασου.η ξανθια πορνομιλφ Αναστασια,τα'χουμε ξαναπει εμφανισιακα ειναι σκετη καυλα αλλα οι κριτικες της μαλλον αμφιλεγομενες
-Αν.Γεωργιου 52.η Μαρα μετα απο πολυ καιρο που ειχα να τη δω...ποια Μονικα μιλφ λετε ρε?Εκει περα λεει δουλευει η Μαρα,το βραδυ η Μονικα η μικρη η σαπιοδοντα με τα πλαστικα βυζια και καμια φορα η γνωστη μιλφ Μαρινα.Μονικα 40+ χρονων δεν υπαρχει λεει
-Αν.Γεωργιου 50.η ξανθια Αντριαννα με τα πολλα τατου μικρα και μεγαλα πισω στην πλατη της
-Αν.Γεωργιου 21.η Γκρετα λιγο χοντρουλα με ατσουμπαλο σωμα αλλα φαινεται καλο κοριτσι
-Αν.Γεωργιου 38.η γνωστη Αλβανιδα μιλφ Χριστινα.Ειναι γνωστο οτι την αγαπαω απο παλια αλλα οπως εχω ξαναπει πρεπει να αποσυρθει πλεον.Πολυ παρακαλητο,θα κατσω μιση ωρα στο δωματιο...ναι αλλα ακομα ζηταει 60ε για γυμνο με 69.Εχει χαλασει και στο σωμα
-Αν.Γεωργιου 30.το πολυ ομορφο ξανθο πιπινακι Βικυ αλλα πτωμα οπως γραφτηκε τις τελευταιες μερες

και επειδη δεν ικανοποιηθηκα ουτε σ'αυτη τη γειτονια,ξανακατεβηκα στα Μαμουνια πηρα λεωφορειο και κατεβηκα 2 στασεις παρακατω και εκανα κατι πολυυυυυ πρωτοτυπο  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:  :2funny: :2funny:...ποιος μπορει να μαντεψει?
Οποιος το βρει θα ειναι πολυ γατα  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

ειχα πολυ καιρο να κανω μεσημεριανη βολτα,υποτονικο το κλιμα οπως και τη νυχτα αλλωστε,οι ιδιες και οι ιδιες συνεχεια,τιμες ο,τι να'ναι,πολυ παρακαλητο απο τσατσαδες και πουτανες...την εχω βαρεθει τη φαση γενικα να τα κοψουμε να ησυχασουμε  :grin:



 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
και επειδη δεν ικανοποιηθηκα ουτε σ'αυτη τη γειτονια,ξανακατεβηκα στα Μαμουνια πηρα λεωφορειο και κατεβηκα 2 στασεις παρακατω και εκανα κατι πολυυυυυ πρωτοτυπο  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:  :2funny: :2funny:...ποιος μπορει να μαντεψει?
Οποιος το βρει θα ειναι πολυ γατα  :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
πηγες ειρηνη;
 

arnitis

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
58
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
εχει κανεις αποψη για την αφροδιτη ως παρουσια σε τραβαει αλλα μεσα λεει τιποτα;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
ε που να παμε ρε φιλε?...αντε πες εσυ απο τα ονοματα που σου λεω κατι εξισου αξιολογο.αφου δεν υπαρχει...
δεν ειναι καιροι για πεταμενα λεφτα....καθενας παει εκει που ξερει οτι θα περασει καλα....πχ εγω εχω βρει εδω την τατιανα και γιναμε  fuckbuddies....αν παω κοζανη θα παω δαναη γιατι εχουμε καλη χημεια κλπ....αν ερχομουνα σαλονικα σιγουρα η ειρηνη θα ηταν καλη επιλογη μου
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Αλ πατσίνο έχεις μπερδεψει τα μπουτια σου με φαινεται. Η μονικα η μιλφογκιλφ που λεμε ειναι στα τριδυμα... Βραδυνη βαρδια την ειχα πετυχει
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.556
Πόντοι
12.525
Αλ πατσίνο έχεις μπερδεψει τα μπουτια σου με φαινεται. Η μονικα η μιλφογκιλφ που λεμε ειναι στα τριδυμα... Βραδυνη βαρδια την ειχα πετυχει
ααα ετσι πες ρε και με μπερδεψες...δε πιστευω να ειναι η Ζωη και να αλλαξε ονομα
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
καμια μιλφ ρε παιδια αυτην την ωρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom