Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Σημερα το απογευμα:

Τσίρκο: Η Λιανια. Ξανθια, ζουμερη με μικρο στηθος Τσεχα. Αν και αντικειμενικα ειναι ομορφη, δεν με εφτιαξε στο σαλονι. Μπορει να εκανα και λαθος που δεν μπηκα. Αν δεν κανω λαθος, την ειχα δει προχθες το βραδυ στο Πηγασου, και πριν κατι μηνες στο μπλε, με αλλο ονομα. Με μεγαλη αβεβαιότητα τα τελευταία.

Κοροβαγκου: Για πρωτη μερα συμφωνα με την τσατσα, η Εμμανουελα. Ψιλη, μελαχρινη, πολυ ωραιο κορμι. Αδιαφορο προσωπο. Αν και πρωτη μερα, καποιος ηταν με βαρυ προγραμμα μεσα.

Αν. Γεωργίου 38: Η Χριστίνα μολις ειχε ερθει. Αν και δεν είμαι λατρης των milf, μια φορα που ειχα παει, ειχα περασει υπεροχα!!
Μια Νελη, που αναφερθηκε σ αυτο, κι εγω την ειδα πριν μια βδομαδα, την ξαναπετυχε κανεις???

Erotica: Η Εβελινα, οπου κατεθεσα για πολλοστή φορα!!! Και δεν αισθάνομαι καθολου περιεργα, που τα στανταρακια μου για φετος, Εβελινα, Λαρα, Μόνικα, ειναι απο τις λιγοτερο διάσημες εδω :cheesy:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Σημερα το απογευμα:

Τσίρκο: Η Λιανια. Ξανθια, ζουμερη με μικρο στηθος Τσεχα. Αν και αντικειμενικα ειναι ομορφη, δεν με εφτιαξε στο σαλονι. Μπορει να εκανα και λαθος που δεν μπηκα. Αν δεν κανω λαθος, την ειχα δει προχθες το βραδυ στο Πηγασου, και πριν κατι μηνες στο μπλε, με αλλο ονομα. Με μεγαλη αβεβαιότητα τα τελευταία.

Κοροβαγκου: Για πρωτη μερα συμφωνα με την τσατσα, η Εμμανουελα. Ψιλη, μελαχρινη, πολυ ωραιο κορμι. Αδιαφορο προσωπο. Αν και πρωτη μερα, καποιος ηταν με βαρυ προγραμμα μεσα.

Αν. Γεωργίου 38: Η Χριστίνα μολις ειχε ερθει. Αν και δεν είμαι λατρης των milf, μια φορα που ειχα παει, ειχα περασει υπεροχα!!
Μια Νελη, που αναφερθηκε σ αυτο, κι εγω την ειδα πριν μια βδομαδα, την ξαναπετυχε κανεις???

Erotica: Η Εβελινα, οπου κατεθεσα για πολλοστή φορα!!! Και δεν αισθάνομαι καθολου περιεργα, που τα στανταρακια μου για φετος, Εβελινα, Λαρα, Μόνικα, ειναι απο τις λιγοτερο διάσημες εδω :cheesy:

Μονικα λες στο 52.?? ακα Χριστινα.??? Αν ναι ωραιο μωρακι... :grin: ...Λαρα κρατησε την μου ζεστη, θελω να την δοκιμασω καποια στιγμη με το μαυρο μαλακι, αλλα εχω βαρυ προγραμμα... :grin:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Μονικα λες στο 52.?? ακα Χριστινα.??? Αν ναι ωραιο μωρακι... :grin: ...Λαρα κρατησε την μου ζεστη, θελω να την δοκιμασω καποια στιγμη με το μαυρο μαλακι, αλλα εχω βαρυ προγραμμα... :grin:
Μονο αν μιλησεις στη Βικτωρια για μενα  :grin:
 

bam bam

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
2
Like
69
Πόντοι
1
ξερει κανεις αν ειναι ακομα η αφροδιτη κωλεττη???
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647

Επισκέπτης
Σημερα το απογευμα:


Κοροβαγκου: Για πρωτη μερα συμφωνα με την τσατσα, η Εμμανουελα. Ψιλη, μελαχρινη, πολυ ωραιο κορμι. Αδιαφορο προσωπο. Αν και πρωτη μερα, καποιος ηταν με βαρυ προγραμμα μεσα.

Elaborate pls! :)
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Εμφανησιακα η Βικτωρια ειναι απο αυτα τα μουνακια που βαζουν για σοσιαλ εντρυ στις καφετερειες της αρετσου...προσωπο ειναι λιγο σκυλε, ειναι αναλογα τα γουστα, εμενα μου αρεσει και στο προσωπο...την κατατασω στις ποιο μουναρες που εχουν περασει απο την σαλονικα και αυτη την στιγμη. Αναμεσα ομως σε Καντυ και Βικτωρια θα προτιμουσα Καντυ γιατι ειναι ποιο ολοκληρομενο πακετο...

Αυτή είναι η Κάντυ?  :rockon: :rockon:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647

Αυτή είναι η Κάντυ?  :rockon: :rockon:

Αυτη ειναι η Ειρηνη Κεβεζε οπως λεει και ο τιτλος.

keveze_sportygossip_sportygossip.jpg
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
καλησπερα στην παρεα.........

εχθες πεταχτικα μια βολτα στο Αν. Γεωργίου 38 στο μαγαζι της χριστινας να δω το καινουριο κοριτσακι νελη!!
μου κεντρισε το ενδιαφερον ο τζαμαικανος με την κριτικη του για το γεγονος οτι το μικρο δεν βιαζεται κ ειναι χαλαρο πολυ κ ειπα να το δοκιμασω!!(κατ εμε αν δεν βιαζετε η κοπελα τα αλλα τα κουμανταρεις για να βγαλεις γουστα!!) ειναι βασικο για μενα!!

το ΘΕΜΑ ειναι οτι δεν φτανει που απο κοπελες ειμαστε αστα να πανε!!(εχω φτασει στο σιμειο να διαβαζω τις κριτικες αθηνας κ να κλαιω) εχουμε κ προβλημα στις βαρδιες!!
θελω να πω οτι ητανε κλειστο κ εφαγα τζαμπα χιλιομετρα κ κινηση :tickedoff: :tickedoff:γμτ!!

αν κανεις παει ας ρωτησει ρε παιδια το προγραμα!! please!!!
 

bizoholik

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2013
Μηνύματα
604
Like
208
Πόντοι
26
ξεχασα να σας πω οτι δεν εγραψα κ καμια ανφορα για τα υπολιπα μαγαζια μιας κ απο το ανδρ.γεωργ. 38 μεχρι το 4 ητανε ολα κλειστα εκτος απο το λαφαμ!!

ξενερωσα τοσο που δεν εκανα τον κοπο να παω στα αλλα μαγαζια!!
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.078
Κριτικές
46
Like
3.221
Πόντοι
3.820
η καντυ αμα την αναψεις με γλειφομουνι βγαζει καλη καυλα

παλια ηταν η ρωσιδα η σαρα που τοτε πριν τεσσερα πεντε χρονια ηταν μουναρα και πυραυλος στο κρεβατι

απο τις πιο καινουριες η νατασσα αν και το μουναρα εδω ειναι σχετικο βγαζει πολυ καυλα επισης

ο καραμαν εγραψε για την βικτωρια αποθεωτικη κριτικη.....με ψηνει να δοκιμασω....αμα ο αυστηρος καραμαν δινει iso πρεπει να ειναι πολυ καλη.....
ενταξει με την καντυ εχω κανει το καλυτερο σεξ...και συνεζισει να ειναι οπ...απλα δεν το περιμενα απο την ειρηνη αυτο ρε...σου λεω μπαινω την βλεπω ξενερωνω και μολις βγηκα εμεινα μαλακας..
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.103
Πόντοι
6.835
Πρωινη βολτα χτες στο ρεντ λαιτ, βαρδια η Καρμεν. Σα λυσασμενη κανει ρε παιδια. Επρεπε να ειχα τραβηξει πεντε εξι :cum: :cum: :cum:  πριν παω για το φχαριστηθω.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Πρωινη βολτα χτες στο ρεντ λαιτ, βαρδια η Καρμεν. Σα λυσασμενη κανει ρε παιδια. Επρεπε να ειχα τραβηξει πεντε εξι :cum: :cum: :cum:  πριν παω για το φχαριστηθω.
thanks-for-the-info.gif



νομιζα ειχε σταματησει αυτη και παρελειψα να την βαλω στην λιστα που παρεθεσα για τον jimiadi με τα γαμησια που θα μας μεινουν αξεχαστα και τις πιο καυλιαρες πουτανες της σαλονικης.....για μενα κυριαρχει
 

Επισκέπτης
καποτε στον βαρδαρη ηταν μεγαλο..  :grin:
 

Συνημμένα

  • κομοδίνα.jpg
    κομοδίνα.jpg
    6,1 KB · Εμφανίσεις: 7

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom