Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Φρίξου 9 (Villa Erotica):στο ρεντ μπηκα και μου λενε ελα σε μια ωρα εχει προγραμμα η μιχαελα, παω διπλα στο καινουργιο  μπαινω μεσα και μου λενε κλειστα ειμαστε, κανω γυρα και ξανα παω μετα απο μιαμιση ωρα, στο ρεντ μου λενε κατι παλικαρια ελα σε καμια ωρα ανοιγουμε παλι  :headbang: και παω διπλα ηταν ανοιχτα και μαντεψτε πια κοπελα ηταν  :rolleyes: μιχαελα  :o :2funny:  :helpplea: και μου πεταει και η τσατσα οτι θα αργησει ειναι μεσα με προγραμμα, ε οποτε λεω δεν θα με τρελανουν αυτη σημερα και ετσι δεν ξανα πηγα  :grin:  :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


παιζει σε δυο εργα η μιχαελα...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Εκανε κανεις καμια βολτα βραδυνη αποψε; Λεω να κατεβω μπας και πετυχω την Μιρελλα.

Αλλιως θα παω να πιασω απλα κανα κωλο στο Fever
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Ερώτηση-απορία. Έχει τύχει ποτέ σε κανέναν σας συναγωνιστές να μπείτε σε μια κοπέλα να τελιώσετε σύντομα και μετά να θέλετε να ξαναπεράσετε στο καπάκι? Τι κάνατε? Βγήκατε από το δωμάτιο και ξαναμπήκατε, ή περιμένατε γυμνοί στο κρεβάτι και είπατε θέλω άλλη μια εκτόνωση δίνωντας τα λεφτά στη κοπέλα  :think:
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.378
Κριτικές
25
Like
2.713
Πόντοι
3.246
μου ετυχε μερικες φορες......ανοιξα διακριτικα την πορτα φωναξα την τσατσα της εδωσα τα λεφτα καιεκλεισα την πορτα και περιμενα....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Ερώτηση-απορία. Έχει τύχει ποτέ σε κανέναν σας συναγωνιστές να μπείτε σε μια κοπέλα να τελιώσετε σύντομα και μετά να θέλετε να ξαναπεράσετε στο καπάκι? Τι κάνατε? Βγήκατε από το δωμάτιο και ξαναμπήκατε, ή περιμένατε γυμνοί στο κρεβάτι και είπατε θέλω άλλη μια εκτόνωση δίνωντας τα λεφτά στη κοπέλα  :think:
εχει τυχει.....περιμενα στο κρεβατι απλα και συνενοηθηκα να ρθει η κοπελα μετα ξανα
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310

S.F.E.

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.002
Like
0
Πόντοι
16
Ερώτηση-απορία. Έχει τύχει ποτέ σε κανέναν σας συναγωνιστές να μπείτε σε μια κοπέλα να τελιώσετε σύντομα και μετά να θέλετε να ξαναπεράσετε στο καπάκι? Τι κάνατε? Βγήκατε από το δωμάτιο και ξαναμπήκατε, ή περιμένατε γυμνοί στο κρεβάτι και είπατε θέλω άλλη μια εκτόνωση δίνωντας τα λεφτά στη κοπέλα  :think:

Απαντηση-απορια. Εχεις ποτε τελειωσει χωρις κατοπιν να σου πεσει, και να εισαι οπλισμενος for the next round?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Χθες ηταν στο Αν. Γεωργίου 24


Παραπανω αναφορα λεει οτι ηταν καποια Βικυ ελληνιδα

Δε ξερω αν ειναι η ιδια που ειχα πετυχει μια φορα που ξαναεψαχνα την Μιρελλα, αλλα ηταν ενα ξωανο χοντρο ξανθο κακασχημο, τρομαξα και δεν κατεθεσα πουθενα εκει το βραδυ
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Παραπανω αναφορα λεει οτι ηταν καποια Βικυ ελληνιδα

Δε ξερω αν ειναι η ιδια που ειχα πετυχει μια φορα που ξαναεψαχνα την Μιρελλα, αλλα ηταν ενα ξωανο χοντρο ξανθο κακασχημο, τρομαξα και δεν κατεθεσα πουθενα εκει το βραδυ
Οχι. Στο 24 ηταν η Μιρελα.
Στο 30 ηταν η Βικυ. Ξανθια, αδυνατη, ομορφη Ελληνιδα.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Νομιζω μια απ τον Karaman
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Σε αυτο το γαμημενο το 24 χαθηκε να παρουν ενα καρτοκινητο να μην τραβιωμαστε μεχρι εκει τσαμπα; Γαμω την ανοργανοσια τους... κρατανε και μαγαζι
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.318
Πόντοι
10.647
Την Βικυ την Ελληνιδα παντως, δεν την προτεινω σε κανεναν τουλαχιστον στο απλο προγραμμα που την πηρα εγω, απλα κομοδινακι, στα συν μονο το ωραιο σωματακι και το ομορφο προσωπακι της.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Η τσατσα μου ειπε οτι κανει μονο απλο. Αλλα μου αρεσε :-D
 

giannis812

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αφου ρωτατε που ειναι η Χριστινα εγω αυτα επαθα χθες απο την συγκεκριμενη...(μιλαμε παντα στο Φριξου 14)

====================================

Η Χριστίνα δυστυχώς με ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕ...

από giannis812
18-11-2013


Δεν ξέρω παίδες εάν 8.30 μ.μ. θεωρειται απογευματινή ή βραδυνή εγώ πάντως αυτήν την ώρα πήγα. Κατ' αρχήν να πω ότι απο το ψηστήρι με την τσατσά κάτι δεν μου άρεζε αλλά επειδή την είδα έτσι βυζαρού και χυμώδη, άρχισε και το ψήσιμο και αυτή και η τσατσά, θα περάσεις σούπερ...κλπ... ΠΕΙΣΤΗΚΑ και μπήκα μέσα...
Θα σας ξαναπώ με κεφαλαία πλέον γράμματα : ΜΗΝ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΠΟΤΈ μα ΠΟΤΈ ένα studio που γουστάρετε γιατί θα την πατήσετε...
Ακούστε στατιστικά τι έπαθα εγώ : έφαγα παπάρα 4 στις 6 φορές που έφυγα σε άλλο απο το δικό μου που είναι το "μπλέ σπίτι". Άρα λοιπόν έφαγα παπάρα σχεδόν 70 % ενώ στο "δικό μου" να ήταν 10 % κι αυτή όχι και πολύ άσχημα...
Συνεχίζοντας με την Χριστίνα το πρώτο σπαστικό είναι αυτό το εκνευριστικό "μπιπ" στην πόρτα, όπου όποιος όποτε μπαίνει θα ακούγεται σχεδόν σε όλο το σπίτι !!! Σκέψου τώρα η άλλη να πηδιέται και να ακούει τα καμπανάκια ότι όλο και μπαίνουν πελάτες !!! Θα θέλει μιά ξεπέτα που θα το φυσάς και δεν θα κρυώνει...
Αρχίσαμε όταν μπηκε λίγο καλά, χαμουρεύτηκα με τις βυζάρες τις, αλλά μόλις άρχισα λίγο να την χαϊδεύω ΤΙΠΟΤΑ... δεν με άφηνε και μάλιστα γελούσε λέγοντας ότι την γαργαλεύω (???)  
Άντε λέω καλά να δούμε παρακάτω... Καλή σχετικά πίπα δεν λέω αλλά μου την σπάει να μην μ' αφήνει να την χαϊδεύω...
Μετά η πρώτη στάση έρχεται από πάνω... Δεν λέω ότι δεν είναι νταρντάνα αλλά έτσι όπως κάθησε ήταν τόσο άβολα που σε λίγο άρχισε να με πονάει η τσαπου...
Ε μετά ακουγόνταν και τα καμαπανάκια, μου πετάει σε μία φάση , άντε αγόρι μου γιατί ξεκίνησα την δουλειά...  και κάθεται στα τέσσερα προφανώς για να "με καθαρίσει" και έτσι να πάει σε άλλο πελάτη...  Ε σε κάποια φάση που την έβαλα κάπως βολικά... σηκώνεται και λέει Α, δεν γίνεται έτσι, και εγώ σαστισμένος κοιτάω τι θα κάνει... αρχιζει να μου την παίζει...  ε, μετά με έκανε πίπα και μετά δυσκολίας έφτασα...
μετά βέβαια που να κάτσει, την λέω γιατί είσαι τόσο βιαστική ; α μου λέει τι θες με 30 euro να με πάρεις και σπίτι ; (!!!)  
και μετά από αυτό, προφανώς για να μου την πει μου λεει και οτι μυριζαν οι μασχάλες μου (!!!)
Το έχω ξαναπεί η δουλειά αυτή είναι ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΗ και λέγεται οίκος ανοχής γιατί ακριβώς και κάποιες παρασπονδίες του πελάτη λίγο να τις ανεχτείς... Μπορεί να φταίω σε αυτό αλλά ΚΑΜΜΙΑ άλλη δεν μου φέρθηκε ποτέ έτσι... Τα λέω για να ξέρετε ότι υπάρχει και άλλη όψη του "νομίσματος" που λέγεται Χριστίνα (από την ρουμανία μία χώρα που βγάζει παραδοσιακά και γαμώ τις γκόμενες και ηταν ακόμα ένας λόγος που μπήκα) αλλά ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ...
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
329
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
για την καινουρια στο ανδρεου γεωργιου 38 την ρουμανα νελυ την πιτσιρικα εχουμαι αλλες πληροφορειες
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Το γαμημενο βιτρινατο στο 24 ΠΑΛΙ κλειστο. Δε θα την πηδηξω ποτε την Μιρελλα..

Επισης κλειστο το red light district με την αφροδιτη που ελεγα να κανω τον κομμαντο
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.075
Κριτικές
46
Like
3.213
Πόντοι
3.820
Την Βικυ την Ελληνιδα παντως, δεν την προτεινω σε κανεναν τουλαχιστον στο απλο προγραμμα που την πηρα εγω, απλα κομοδινακι, στα συν μονο το ωραιο σωματακι και το ομορφο προσωπακι της.
συμφωνω απολυτως μαζι σου την δοκιμασα προχθες...πατρινια και απλα ελληνιδα σαν να κανεις σεξ με την κοπελα σου την ωρα που θελει να κοιμηθει....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom