Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (1 μέλη και 42 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Είχα δοκιμάσει Αντριάννα στο Έρως παλιότερα καλά ήτανε παρ'όλο την ίσως άσχημη συμπεριφορά που είχα έγω απέναντί της!
και για τον κύριο Ρόκο το βυζί Ρεβέκας μάλλον 2άρι είναι σχήμα δάρκυ κάπως, σαν βυζολάγνος δεν μου άρεσε ιδιαίτερα αλλά τα γούστα είναι γούστα ίσως γουστάρεις εσύ.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Μεταξυ Αντριαννας και Αναστασιας :tits: ??
δυσκολο....η αντριαννα βγαζει την φρεσκαδα του πιπινιου και σιγουρα της αρεσει ο πουτσος και το γαμησι....μονη της με καβαλησε και κουνιοταν σαν τρελη μεχρι να χυσει.....ειναι και περιποιητικη και παιχνιδιαρα

η αναστασια βγαζει αρχικα κατι με τουπε και λιγο υφος μη μου απτου....σαφως πιο ωριμη ως γυναικα,ειναι και λιγο μεγαλυτερη προφανως ηλικιακα απο την αντριαννα....της αρεσει ομως πολυ το γλειφομουνι και στο γαμησι γουσταρει και την αγριαδα,θελει λιγο εξοικειωση και τα κουμπια της.....επισης εχει μεγαλυτερο σιλικονε βυζο ετσι; :tits: η αντριαννα εχει το μοντελε σωμα με το νεανικο στητο βυζακι

εγω θα ελεγα και τις δυο ισοδυναμες.....στις κριτικες μου μαλλον λογω ενθουσιασμου και vfm πηρε ελαφρα καλυτερη βαθμολογια η αντριαννα
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.186
Κριτικές
293
Like
9.438
Πόντοι
12.525
δυσκολο....η αντριαννα βγαζει την φρεσκαδα του πιπινιου και σιγουρα της αρεσει ο πουτσος και το γαμησι....μονη της με καβαλησε και κουνιοταν σαν τρελη μεχρι να χυσει.....ειναι και περιποιητικη και παιχνιδιαρα

η αναστασια βγαζει αρχικα κατι με τουπε και λιγο υφος μη μου απτου....σαφως πιο ωριμη ως γυναικα,ειναι και λιγο μεγαλυτερη προφανως ηλικιακα απο την αντριαννα....της αρεσει ομως πολυ το γλειφομουνι και στο γαμησι γουσταρει και την αγριαδα,θελει λιγο εξοικειωση και τα κουμπια της.....επισης εχει μεγαλυτερο σιλικονε βυζο ετσι; :tits: η αντριαννα εχει το μοντελε σωμα με το νεανικο στητο βυζακι

εγω θα ελεγα και τις δυο ισοδυναμες.....στις κριτικες μου μαλλον λογω ενθουσιασμου και vfm πηρε ελαφρα καλυτερη βαθμολογια η αντριαννα
αντικειμενικα δηλαδη για εμενα τον πολυ εκλεκτικο ανθρωπο,κανει καμια απο τις 2 ή να το αφησω καλυτερα?

Μιας και σημερα δε θα κατεβω,βρεχει κιολας τωρα και βαριεμαι,οι στοχοι μου ητανε Ισπανιδα Αντριαννα ή Νατασα αλλα αυριο δε θα'ναι καμια απο τις 2 οποτε θα πρεπει να κανω μια ποιοτικη επιλογη.
Εμενα μ'αρεσει και η Σανταλ το τερας αλλα οταν ρωτησα αν την ξερει κανεις δεν ελαβα απαντηση.Και τα κασκαντεριλικια εχουν καποιο οριο προφανως  :grin: :grin:
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
παιδες συγνωμη που γινομαι ενοχλητικος αλλα μολις πηρα τηλ. στο ανδρεου γεωργιου 21 για τη μιλφ Βικτωρια και μου λεει δεν δουλευει εδω η τσατσα μπορει καποιος να βοηθησει και να μου πει και ποιες μερες και ωρες δουλευει?
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
προσοχη με τη ρεβεκα στη κατεχακη.
εγω την πατησα με τα βυζια της.
δεν συμετεχει στο δωματιο καθολου, ειναι σαν να εισαι σε ενα δωματιο εσυ με δυο σκετα βυζια
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Για οσους δε το πηραν χαμπαρι ειναι εδω αυτες τις μερες και η Αντριανα η Ισπανιδα και η Κριστιν η Γερμανιδα οπως βλεπω τωρα στο αλλο σαϊτ
της τον εδωσε πολυς κοσμος...
εγω περιμενα 40 λεπτα για να γαμησω
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
αρκανι μου εδω ειμαι
απλα ειχα 2 μερες στη διαθεση μου κ την κοπανησα
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.299
Κριτικές
43
Like
1.094
Πόντοι
6.835
Παιδες με την Αφροδιτη τι παιζει τελικα εμαθε κανεις? 
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Χθεσινοβραδυνή επίσκεψη Ανδρέου Γεωργίου 30 στην Σαντάλ... Η κοπέλα είναι στα κυβικά που γουστάρω και έδωσε τον καλύτερό της εαυτό για να μείνω ικανοποιημένος. Χρόνος δωματίου 20-25 λεπτά... Συγνώμη από τον συναγωνιστή που περίμενε στο σαλόνι τόση ώρα...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.186
Κριτικές
293
Like
9.438
Πόντοι
12.525
Βολτα πριν λιγο με καταθεση στην τεραστια Πολωνεζα Σανταλ στο Αν.Γεωργιου 30.Πραγματι ειναι πολυ προσχαρη και δεκτικη και γενικα εμεινα ικανοποιημενος αν και σηκωνει πολλα περιθωρια βελτιωσης απο τεχνικης αποψης κυριως.Βυζαρες,κωλαρα,κοιλαρα,μαγουλαρα και γενικα XL ολο το πακετο για τους λατρεις του ειδους.Και λεει συνεχεια 'ου λαλα'  :2funny:

Στα υπολοιπα...

-Ερημιτη.Μιλφ Μαρινα,πρεπει να ειναι η μεγαλυτερη σε ηλικια αυτη τη στιγμη.Παλια στην Κατεχακη που την ειχα παρει ηταν πολυ δυνατη
-Φριξου 15.η Τανια
-Φριξου 14.η Γιασμιν
-Φριξου 13.η Αλινα
-Κωλετη.μιλφ Βικτωρια ξανθια κρυοπλαστη με καλες καμπυλες
-Μαντζαρου 10.Αννα ξανθια πολυ αδυνατη σαν πρεζονι με πολλα τατου στο σωμα
-Μαντζαρου 1.Σιλα-Σευλα ειπε αλλα δε την ειδα
-Αν.Γεωργιου 52.η Ερρικα η μοντελισια με τα συντριπτικα αρνητικα σχολια
-Αν.Γεωργιου 21.η Αλεξανδρα η Μεξικανα :jerking: με το τελειο κωλαρακι
-Προμηθεως 25.η πολυ καλη Μαρα,μοντελισια πλεον και ξανθια την οποια πεθυμησα σιγα σιγα
-Τανταλου 14.η πανεμορφη Νασια,τοπλες με κοκκινες γοβες στιλετο :bigdick: :bigdick:
-Τανταλου 9.η Εμμανουελα ψηλη,ξανθια,πολυ αδυνατη με τα αρνητικα σχολια κι αυτη.Η χτικιαρα τσατσα προτεινε να μπω με 20ε...Φανταστειτε ποσο καλοπληρωνεται η κοπελα δηλαδη
-Σαπφους 8.καινουρια κοπελα την οποια δεν ειδα
-Προμηθεως 5.Σαμπρινα

 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
10
Like
4.817
Πόντοι
4.895
-Τανταλου 9.η Εμμανουελα ψηλη,ξανθια,πολυ αδυνατη με τα αρνητικα σχολια κι αυτη.Η χτικιαρα τσατσα προτεινε να μπω με 20ε...Φανταστειτε ποσο καλοπληρωνεται η κοπελα δηλαδη
Αν σου έδινε 20 για να μπεις είναι πολύ λίγα...Μαύρο!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
της τον εδωσε πολυς κοσμος...
εγω περιμενα 40 λεπτα για να γαμησω
Σε εκεινο το σημειο που βρισκεται το στουντιο λεει να πας πρωι που ολοι φοβουντε μην τους παρει κανα ματι = δεν εχει καθολου κοσμο και εχεις πολυ απλα χρονου.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.287
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
Κάποιος είχε πει οτι επιστρέφει η Νικόλ αλλά ακόμα τίποτα. Παπάτζα ήταν τελικά  :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom