Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
5.535
Ήθελα κάτι καινούργιο, έπαιξα κορώνα γράμματα (κυριολεκτικά) μεταξύ Ρεμπέκας και Κρίστυ, κέρδισε η Κρίστυ, λεπτομέρειες στην κριτική, δεν τρελάθηκα.

Μόνο αξιοσημείωτο στην περιορισμένη τσάρκα μου μια μικροσκοπική κοπελίτσα στο Μαντζάρου 10, Φλόρη, με παράξενο προσωπάκι (μισή Ασιάτισσα σύμφωνα με την τσατσά). Εμένα μου αρέσουν οι petite, μου μπήκε η ιδέα να την έχω στα τέσσερα και να φωνάζω "έτσ΄, έτσ΄, Φλορισιέντα" αλλά μου φάνηκε πολύ μικρούλα και strictly για πιπινοφάγους. Έτσι λοιπόν κατέληξα στην Κρίστυ που και αυτή πιπίνι είναι αλλά κάπως πιο έμπειρο.

 

PARADISE LOST

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2008
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπερα σας . Επισκεψη την προηγουμενη εβδομαδα στη Κριστυ . Ωραια κοπελιτσα,αλλα οχι κατι τρομερα ιδιαιτερο εμφανισιακα . Ευχαριστο τυπακι,το καταλαβαινεις οτι ειναι αρκετα απειρη μεσα,δεν λεει οχι και δεν βιαζεται ομως,ειναι πολλα υποσχομενη παντως ..
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
παιδες μαντζαρου 14 εχουμε κανα τηλ? το τελευταιο νουμερο ειναι ακυρο... την φλορη τι ωρα την βρισκουμε να δουλευει εκει ξερει καποιος?
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.270
Κριτικές
4
Like
1.132
Πόντοι
216
Ποιά είναι αυτή η Ζωή ρε παιδιά που γίνεται τόσος καυγας εδω μέσα;
Υπάρχει καμια φώτο;
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
5
Like
193
Πόντοι
1
καλησπέρα!!για το τηλ απο Μαντζάρου 14 είναι 6984054594 !!έχει γίνει μπέρδεμα στο άλλο θέμα!!
 

ss21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2005
Μηνύματα
238
Like
58
Πόντοι
1
Χθες κατά τις 6 το απόγευμα πήγα βόλτα με ένα φίλο από το Villa Erotica για την Αντριάννα. Η τσατσά ,έσα καθάριζε σε ένα δωμάτιο και βγαίνει και λέει από τις 8 ξάνα (προφανώς για την Καντυ που έπιανε δουλειά). Την Αντριάννα λέει πάλι το Σάββατο γιατί την πεθάνανε στο γ... 2 μέρες τώρα που δούλεψε μετά από μακροχρόνια αποχή και άρχισε να πονάει...Τι της κάνατε ρε αλήτες???
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
τη φλορη που δουλευει στο Αν.Γεωργιου 16 ΕΡΩς την ξερει κανεις?
 

Επισκέπτης
Τι εγινε με τον βαρδαρη τελικα τον εκλεισαν περασε η προθεσμια
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
ξεχασα να ρωτησω για τη μιλφ Βικτωρια ποιες μερες και ωρες δουλευει?
 

Επισκέπτης
οσοι σκεφτεστε για σημερα να πατε τσιρκο περασα απο εκει δυο φορες μπας και πετυχω την κριστυ και ηταν κλειστο.
 

Επισκέπτης
Η Φλώρη δούλευε προχθες τετάρτη βράδυ στο Μαντζάρου 10 για όσους ενδιαφέρονται. Είναι τελείως κοντή κ μια σταλιά!
 

Επισκέπτης
Καλησπέρα στους συναγωνιστές μάχιμους μπουρδελιάρηδες.

Βροχερή σήμερα η μέρα και μια ρομαντική τσάρκα εκτιλύχθηκε..

Στις στουντιοπεριοχές αλλά και στο βαρδάρη η ποιότητα πολύ χαμηλή.

Κατεχάκη 13: Η Ρεβέκα, plump σωματότυπος φαινομενικά εμφανίστηκε τοπλες και χαμογελαστή, μέτρια σε ύψος με μέτρια ψιλοκρεμαστά βυζιά και χειρολαβές έρωτα.
Μαντζάρου 10: Η ξανθιά Αντριάννα μοντελοκόριτσο ενδιαφέρον περίπτωση.
Ανδρ. Γεωργίου 21: Η Χριστίνα από Κωλέττη μισή ρωσσίδα και μισή πακιστανή σκουρόχρωμη με όμορφο πρόσωπο και γενικά όμορφη από τη μέση και πάνω, άβυζη αλλά με πιο χοντρά πόδια σε σχέση με το σώμα της και αρκετή κυταρίττιδα.
Ανδρ. Γεωργίου 24: Ένα περίεργο όνομα εντελώς άηχο και ανώμαλο έμοιαζε με κάποιον μεσαιωνικό πολεμιστή και βγαίνει μια πολωνέζα bbw για extreme γούστα. Περίπου 1,80 ίσως και παραπάνω και καμιά 80-90 κιλά. Με τεράστια βυζιά και μπούτια σαν τη μέση μου. :helpplea:
Ανδρ.Γεωργίου 16(Έρως): Η Φλώρη η ασιάτισσα. Μια σταλιά κορίτσι, όμορφο ασιάτικο πρόσωπο περιποιημένη πρέπει να έιναι 1,50-1,55 με τα τακουνάκια της άβυζη με όμορφο κωλαράκι πάντως. Νομίζω θα πιάσει τον σφυγμό των άρρωστων petitelovers. Η Νατάσα λέει έχει περιόδο και η Ρεμπέκα έχει γυρίσει στην πατρίδα της χωρίς να την έχω γαμήσει αν κ είπε θα ξαναγυρίσει.  :headbang:

Βαρδάρης

Προμ 11: Η σταθερή και όμορφη Τζοάννα 3 δωμάτια γεμάτα αν ήταν πιο χαλαρά θα έμπαινα.
Προμ 19 (Μπλέ): Η Βίκυ (δεν ξέρω ποιά από τις 2) με άρωμα κωλίλας μέσα στο χώρο. Η Μαίρη επιβεβαιωμένα κρέμασε στριγκάκι. Και για μένα νομίζω το σπίτι αυτό τέλειωσε. Μετά την αγαπημένη μου Σουζάνα τώρα τελειώνει και η Μαίρη... θα το θυμάμαι με νοσταλγία όταν γίνω παππους.
Προμ 25: Μια μελαχροινή με μεγαλούτσικη λεκάνη και μέτρια κρεμαστά βυζιά και φάτσα γάμησε τα.
Σαπφούς 5: Η Ισαμπέλα μου φάνηκε κάπως αδυνατισμένη παρ'όλα αυτά δεν με τραβάει να μπω.
Σαπφούς 8: Η Μάγια σταθερά στις επάλξεις.
Σαπφούς 7: Η Σουζάνα με κάτι μούτρα να και αυτή και η τσατσά μου λέγανε ότι μέρα παρά μέρα είμαι εκεί. Τις έγραψα την μια στο δεξί και την άλλη στο αριστερό αρχίδι μου.
Σαπφούς-Ταντάλου(πράσινο): Η Χριστίνα λέει ενδιαφέρον σώμα ψηλή με ωραίο κώλο φαινότανε να έχει βυζί αλλά δεν μπορούσα να καταλάβω κατά πόσό θα ήτανε κρεμαστάρ ή σταρ. Φάτσα κάπως σπασμένη.
Σαπφούς 20: Η έτερη ξυνισμένη τσατσά με τα γυαλιά και το αγορέ μαλλί της αλυσίδας των τριδύμων κάνει εκτακτη συμμετοχή εκεί βγήκε μια αδιάφορη μελαχροινή με κοντό μαλλί.
Ταντάλου 9 (Έρως): Η Σαμπρίνα. Για κανένα λόγο.. :(
Ταντάλου 14: Η Μαριάννα η γνωστή μελαχροινή από ανορθόγραφο και πιάτσα.
 

Rocko3

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2012
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Κατεχάκη 13: Η Ρεβέκα, plump σωματότυπος φαινομενικά εμφανίστηκε τοπλες και χαμογελαστή, μέτρια σε ύψος με μέτρια ψιλοκρεμαστά βυζιά και χειρολαβές έρωτα.

Καλημέρα, τί νούμερο ήταν το βυζί της περίπου;
Σαν ποιάς έμοιζε;
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Καλησπέρα στους συναγωνιστές μάχιμους μπουρδελιάρηδες.

Βροχερή σήμερα η μέρα και μια ρομαντική τσάρκα εκτιλύχθηκε..

Στις στουντιοπεριοχές αλλά και στο βαρδάρη η ποιότητα πολύ χαμηλή.

Κατεχάκη 13: Η Ρεβέκα, plump σωματότυπος φαινομενικά εμφανίστηκε τοπλες και χαμογελαστή, μέτρια σε ύψος με μέτρια ψιλοκρεμαστά βυζιά και χειρολαβές έρωτα.
Μαντζάρου 10: Η ξανθιά Αντριάννα μοντελοκόριτσο ενδιαφέρον περίπτωση.
Ανδρ. Γεωργίου 21: Η Χριστίνα από Κωλέττη μισή ρωσσίδα και μισή πακιστανή σκουρόχρωμη με όμορφο πρόσωπο και γενικά όμορφη από τη μέση και πάνω, άβυζη αλλά με πιο χοντρά πόδια σε σχέση με το σώμα της και αρκετή κυταρίττιδα.
Ανδρ. Γεωργίου 24: Ένα περίεργο όνομα εντελώς άηχο και ανώμαλο έμοιαζε με κάποιον μεσαιωνικό πολεμιστή και βγαίνει μια πολωνέζα bbw για extreme γούστα. Περίπου 1,80 ίσως και παραπάνω και καμιά 80-90 κιλά. Με τεράστια βυζιά και μπούτια σαν τη μέση μου. :helpplea:
καλησπερα μαανες....αυτη στο 21 ηταν η σανταλ μαλλον;

αντριαννα πρεπει να δοκιμασεις παντως
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom