Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (1 μέλη και 13 επισκέπτες)

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Προσοχη στο κομοδινο Ρεβεκα στην Κατεχακι.
Δεν επιτρεπει η κοπελα επαφη του παργαλατσου με αιδιο.
Ακολουθει και κριτικη.
την ειδα προχτες στην τσαρκα και παλι καλα λοιπον που δεν μπηκα και προτιμησα αντριαννα....δικαιωθηκα
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
συναγωνιστές, σήμερα το βράδυ τι προτείνετε??
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.010
Κριτικές
10
Like
5.033
Πόντοι
4.895
γκειμ καλώς επανήλθες
διάβασα την κριτική και σε κάτι διαφωνώ
....δεν έχει ξανά εξασκήσει το επάγγελμα? :think: :think: :think: και πως έχει την άδεια τότε? επίσης νομίζω πως και η ίδια μας είπε ότι είχε σταματήσει
απλά η γενικότερη κρίση όπως σε όλες τις δουλειές προφανώς έβαλε το αφεντικό στη θέση του εργάτη
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
γκειμ καλώς επανήλθες
διάβασα την κριτική και σε κάτι διαφωνώ
....δεν έχει ξανά εξασκήσει το επάγγελμα? :think: :think: :think: και πως έχει την άδεια τότε? επίσης νομίζω πως και η ίδια μας είπε ότι είχε σταματήσει
απλά η γενικότερη κρίση όπως σε όλες τις δουλειές προφανώς έβαλε το αφεντικό στη θέση του εργάτη

Η κοπέλα δεν το ασκούσε το επάγγελμα, απλά μέχρι τώρα ήταν το αφεντικό , για να έχει την άδεια όμως στο όνομα της έπρεπε να είναι δηλωμένη ως ιερόδουλη, να περνα από εξετάσεις κοκ....
Τώρα γιατι αποφάσισε να εξασκήσει το επάγγελμα είναι δικό της θέμα και αυτή το ξέρει καλήτερα, δεν την ρώτησα και δεν με ενδιαφέρει κιόλας , είναι προσωπικό της, εμένα προσωπικά όμως δεν με χάλασε καθόλου το αντίθετο μάλιστα, ήταν η φαντασίωση μου, τόσο πολύ που το απόγευμα πήγα και της έριξα και δεύτερο καπάκι, τόσο λύσσα μιλάμε. Λεπτομέρειες στην κριτική.
Επίσης δεν επανήλθα, θα συνεχίσω να απέχω συνηδειτά από το άθλημα, ένα διάλεμμα έκανα από την αποχή μου λόγω αυτής της κοπέλας.  :)
 

Επισκέπτης
Η κοπέλα δεν το ασκούσε το επάγγελμα, απλά μέχρι τώρα ήταν το αφεντικό , για να έχει την άδεια όμως στο όνομα της έπρεπε να είναι δηλωμένη ως ιερόδουλη, να περνα από εξετάσεις κοκ....
Τώρα γιατι αποφάσισε να εξασκήσει το επάγγελμα είναι δικό της θέμα και αυτή το ξέρει καλήτερα, δεν την ρώτησα και δεν με ενδιαφέρει κιόλας , είναι προσωπικό της, εμένα προσωπικά όμως δεν με χάλασε καθόλου το αντίθετο μάλιστα, ήταν η φαντασίωση μου, τόσο πολύ που το απόγευμα πήγα και της έριξα και δεύτερο καπάκι, τόσο λύσσα μιλάμε. Λεπτομέρειες στην κριτική.
Επίσης δεν επανήλθα, θα συνεχίσω να απέχω συνηδειτά από το άθλημα, ένα διάλεμμα έκανα από την αποχή μου λόγω αυτής της κοπέλας.  :)

μηπως γαμας και τζαμπα για τη διαφημιση μαγκακο
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
μηπως γαμας και τζαμπα για τη διαφημιση μαγκακο

όχι φίλε κανονικά 30 ευρώ, και δεν έχω κάνει καμια διαφήμηση, ποτέ και σε καμία κοπέλα, πάντα γράφω αυτά που ζω και τίποτα παραπάνω,
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.010
Κριτικές
10
Like
5.033
Πόντοι
4.895
repas...όταν καταλάβεις την ηλικία του game και ψάξεις να δεις τι έχει γράψει θα καταλάβεις τι μαλακία είπες...απλά κάποιες τις ερωτεύεται...game γερά γαμά τα μουνιά
 

Επισκέπτης
repas...όταν καταλάβεις την ηλικία του game και ψάξεις να δεις τι έχει γράψει θα καταλάβεις τι μαλακία είπες...απλά κάποιες τις ερωτεύεται...game γερά γαμά τα μουνιά

:2funny: ρε μεγαλε οι γνησιοι μπουρδελιαρηδες δεν ερωτευοντε πουτανες

gameover χωρις παρεξηγηση φιλε αλλα μου την σπανε οι ενθουσιασμοι
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.010
Κριτικές
10
Like
5.033
Πόντοι
4.895
διάβασες κάτι διαφορετικό στα γραφόμενα μου?
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
λιγα για τον gameover ειναι ο αρχηγος εδω μεσα λεμε!
 

valkyrion

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2010
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
334
Πόντοι
36
καλησπερα παιδες μια ερωτηση η μιλφ Βικτωρια που τη βρισκουμε?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.195
Κριτικές
293
Like
9.502
Πόντοι
12.525
Για οσους δε το πηραν χαμπαρι ειναι εδω αυτες τις μερες και η Αντριανα η Ισπανιδα και η Κριστιν η Γερμανιδα οπως βλεπω τωρα στο αλλο σαϊτ
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
μιλφ βικωρια ποια ειναι ?? έχει μήπως σχέση με την βυζαρού μελαχρινή βικτώρια (και πρώην νάταλι) που δούλευε κεφαλληνίας 8, ανδρέου γεωργίου 4 κατα διαστήματα και έχει χαθεί απο το προσκήνιο ???
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
:2funny: ρε μεγαλε οι γνησιοι μπουρδελιαρηδες δεν ερωτευοντε πουτανες

gameover χωρις παρεξηγηση φιλε αλλα μου την σπανε οι ενθουσιασμοι

φίλε απλά γράφω αυτά που ζω , τίποτα παραπάνω τίποτα λιγότερο, απλά είνμαι πως βλέπεις το ποτήρι, μισοάδειο ή μισογεμάτο, και δεν σε παρεξηγω
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
μιλφ βικωρια ποια ειναι ?? έχει μήπως σχέση με την βυζαρού μελαχρινή βικτώρια (και πρώην νάταλι) που δούλευε κεφαλληνίας 8, ανδρέου γεωργίου 4 κατα διαστήματα και έχει χαθεί απο το προσκήνιο ???
οχι καμια σχεση μαν....αλλη ειναι.....ασε που ειναι και ξανθια αυτη που λεμε
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Πέρασα στη Ζωή στο λαφαμ οτι και να λεμε είναι λίγο!! :smitten:! Έτη φωτός μπροστά  
και πραγματική μποτοφιλη εύγε!!!!
:rockon: :knockinb: :lheel:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom