Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (6 μέλη και 39 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Γεια σου κομμαντο  :grin:

περασε ο δικος μου αλλα κολυμπουσε στο τζακουζι και δε την ειδε
ο hagem εγραψε και κριτικη , δες εκει αν δεν ειδες  :think:

Δε σε βλεπω στα αλλα θεματακια ... δε πας παιζεις ?  :s&m_2:

Πως δεν σας παίζω! Έχω συμμετοχή σε όλα! Δεν κατάλαβα πολλά από την κριτική του Hagem, μου έμεινε το σφιχτό μουνί μόνο! Τις πουτάνες δεν πολυπαίζω τελευταία πάντως!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Πως δεν σας παίζω! Έχω συμμετοχή σε όλα! Δεν κατάλαβα πολλά από την κριτική του Hagem, μου έμεινε το σφιχτό μουνί μόνο! Τις πουτάνες δεν πολυπαίζω τελευταία πάντως!
περιμενει να γραψεις ανασκοπηση μαν.... :grin:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
160
Πόντοι
3.285
οι νταβαδες παντως μας εκαναν ενα ωραιο δωρο
εχουν βαψει τα νεα στουντιακια με περιεργα χρωματα κ διαφορετικα για να μην μπερδευομαστε με αριθμους
προτεινω να τα ονομασουμε συμφωνα με τα χρωματα τους
δηλαδη,το νεο στην φριξου να το λεμε μπορντο
κ το νεο πισω απο την βιλκα πορτοκαλι
τωρα αυτο που ειναι διπλα στο βιτρινατο ας το λεμε απλα διπλα στο βιτρινατο....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ετσι κ δεν θα μπερδευομαστε στις αναφορες μας αλλα κ οι συναγωνιστες δεν θα ψαχνουν τους αριθμους των οικοδομων για να ταυτοποιησουν τα κοριτσια κ τα σπιτακια

κάπως έτσι δηλαδή;  :grin:



:2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Τελικά η Πάολα λέει τίποτα εμφανισιακά?
Εμφανισιακα οχι, δεν λεει πολλα πραγματα. Στο κρεβατι ειναι αρκετα πανω απ΄το μεσο ορο ομως.
Μην φανταστεις  βεβαια και κατι super.
Σε μπερδεψα ε? Τι να κανω ετσι το ειδα!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
ωραια ενημερωση.....αντε γκειμοβερ παρε την καμερα επ ωμου να το καταχωρισουμε κι αυτο αφου ανοιξε... :rockon:
Δεν άνοιξε κανένα ακόμη, βέβαια πρέπει να είναι θέμα ημερών, ειδικά στο κόκκινο περάσανε μέχρι και καινούργιες πλάκες στο πεζοδρόμιο την παραμονή της πρωτοχρονιάς.

Σήμερα είδα και το καινούργιο δίπλα στο βιτρινάτο, αυτό ξεφύτρωσε πολύ γρήγορα.

Όσο για το πορτοκαλί είδα ότι το μερεμετίζανε και αυτό την παραμονή της πρωτοχρονιάς το πρωί.

Θα είμαι σε εγρήγορση. :cool2: :cool2: :cool2:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Βέβαια ενώ τρία μαγαζιά ετοιμάζονται να κόψουν κορδέλα, 9 μαγαζιά εκτός Βαρδάρη και άλλα δύο στον Βαρδάρη σήμερα το απόγευμα ήταν κλειστά.

Τα κλειστά καταστήματα ήταν τα :


Ανδρέου Γεωργίου 16
Ανδρέου Γεωργίου 4
Μαντζάρου 1Α
Πέτρου Ερημίτη 2
Φρίξου 14
Φρίξου 15
Φρίξου 9 (Villa Erotica)
26ης Οκτωβρίου 52
Κοροβάγκου 5

Και στον Βαρδάρη ήταν τα Σαπφώς 20 και Πράσινο.

Τώρα τόχε η μέρα, :huh: κάνουν απογραφή, :huh: αναδουλειά ελέω κρίσης, :huh: οι κοπέλες θέλουν τα ρεπά τους, :huh: ή έχουν λήξει τίποτα άδειες παραμονής τέλος του χρόνου και ψάχνονται :think: ???

Θα δείξει τις επόμενες μέρες. :-
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Τα κλειστά καταστήματα ήταν τα :
Τα ιδια που ηταν και απ το πρωι , τελικα δεν ανοιξαν ...



Τώρα τόχε η μέρα, :huh: - οι κοπέλες θέλουν τα ρεπά τους, :huh:

Μαλλον

κάνουν απογραφή, :huh:
ναι μετρανε ποσες καποτες τους εμειναν  :2funny:

Αναδουλειά ελέω κρίσης, :huh:
παραμυθι ... οσο δουλεια και να μην εχει δε συμφαιρει να το κλεισεις
τα λειτουργικα εξοδα ( μια λαμπα και λιγο κωλοχαρτο ) βγαινουν και με 5 πελατες ...
νοικια κλτ τρεχουν ετσι κι αλλιως , οποτε οτι αρπαξουμε
εξαλου ποια αναδουλεια λες ? ολοι ακομη ματσωμενοι ειναι
Κατεχακη που πηγε ο αλλος σημερα , φουλ ηταν


ή έχουν λήξει τίποτα άδειες παραμονής τέλος του χρόνου και ψάχνονται :think: ???
μπαααα αφου τις πηραν ολοι , οι βαδραρισιοι για τελευταια τους φορα μαλλον

Θα δείξει τις επόμενες μέρες. :-
ναι  :grin:

 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Κατεχακη που πηγε ο αλλος σημερα , φουλ ηταν [/b]

Το καυλάκι η Κάρλα πρέπει να ήταν , έτοιμος να κάνω τη μαλακία ήμουν την παραμονή της Πρωτοχρονιάς. :-

Τελικά με κέρδισε η Μαιρούλα :tits: :tits: :tits:

Και δεν το μετάνοιωσα ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Το καυλάκι η Κάρλα πρέπει να ήταν , έτοιμος να κάνω τη μαλακία ήμουν την παραμονή της Πρωτοχρονιάς. :-

Τελικά με κέρδισε η Μαιρούλα :tits: :tits: :tits:

Και δεν το μετάνοιωσα ;)

Το ηξερα οτι ξερεις ποια ειναι .. μετα το θυμηθηκα
αυτη που ηταν εκκλησια ε ?  :think: ( και παλιοτερα τσιρκο )
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Το ηξερα οτι ξερεις ποια ειναι .. μετα το θυμηθηκα
αυτη που ηταν εκκλησια ε ?  :think: ( και παλιοτερα τσιρκο )

Ακριβώς αυτή, αλλά παρά την πατάτα που είχα φάει τότε στην Εκκλησία, ψήνομαι να της δώσω δεύτερη ευκαιρία, την είχα δει μια φορά ντυμένη και λάλησα, μιλάμε για πολύ καυλάκι.

Τώρα βέβαια πάει το πουλί πέταξε, είπαμε 1ο τρίμηνο μόνο καινούργιες ή αδοκίμαστες. :grin: :grin: :grin:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Βέβαια ενώ τρία μαγαζιά ετοιμάζονται να κόψουν κορδέλα, 9 μαγαζιά εκτός Βαρδάρη και άλλα δύο στον Βαρδάρη σήμερα το απόγευμα ήταν κλειστά.

Τα κλειστά καταστήματα ήταν τα :


Ανδρέου Γεωργίου 16
Ανδρέου Γεωργίου 4
Μαντζάρου 1Α
Πέτρου Ερημίτη 2
Φρίξου 14
Φρίξου 15
Φρίξου 9 (Villa Erotica)
26ης Οκτωβρίου 52
Κοροβάγκου 5

Και στον Βαρδάρη ήταν τα Σαπφώς 20 και Πράσινο.

Τώρα τόχε η μέρα, :huh: κάνουν απογραφή, :huh: αναδουλειά ελέω κρίσης, :huh: οι κοπέλες θέλουν τα ρεπά τους, :huh: ή έχουν λήξει τίποτα άδειες παραμονής τέλος του χρόνου και ψάχνονται :think: ???

Θα δείξει τις επόμενες μέρες. :-
αυτα θα ειναι κλειστα κ για βραδυ?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
γενικοτερα ξερουμε τι παιζει σημερα η ακομα ειναι σε διακοπες τα κοριτσια?
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Καλησπερα απο εμενα,λοιπον για οσους εινα fun της γνωστης και αγαπημενης μας Ηρας της Ουκρανης,η τσατσα στην Σαπφως 7 που τα εχει πλακακια μαζι της ;)....μου ειπε οτι απο 13 Γεναρη ερχεται μετα απο απουσια 5 μηνων+, απο τελη Ιουλιου 2011 μεχρι και σημερα στην ενεργο δραση ξανα,τωρα κατα ποσο αληθεια ειναι αυτο :blahblah1: αναμενουμε απο 13 του μηνα αυτου και μετα :- αιντε να δουμε.......
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
Καλησπερα απο εμενα και παλι μια γρηγορη αναφορα θα κανω,χθεσινη μεσημεριανη Βαρδαροτσαρκα στις 2/1 κατα τις 3:40μμ, και η κατασταση στα σπιτια ειχε ως εξεις:

Προμηθεως 11:Η γνωστη milf Βουλγαρα Καρμεν.
Προμηθεως 14:Η Σουζανα με το ωραιο εκφυλο υφος της.
Προμηθεως 19:Η γνωστη και αυτη αφεντικινα του συγκεκριμενου μαγαζιου, η Μαιρουλα.
Προμηθεως 25:Η Μαρα.
Σαπφως 5:Η Νικολ η Γαλλιδα.
Σαπφως 7:Η Τζουλη Βουλγαρα πολυ αδυνατη με γλυκο προσωπο και πολυ μικρο βυζι,καινουργια στο επαγγελμα οπως ειπε η τσατσα να σημειωσω καταθεση εκανα εδω :grin:.
Σαπφως 8:Καινουργιο κομματι κατα τα λεγομενα της τσατσας και εδω,οπου σε αυτο το μαγαζι τραγουδουσε ενα ωραιο ψηλο και μελαχρινο ρωσιδακι με tribal tatto πισω στην μεση της, αλλα πολυ κομμενη στο σαλοναρισμα την ειδα.
Σαπφως 20:Ανοιχτο το μαγαζι σε σχεση με την προηγουμενη φορα που τσαρκαρα και το ειδα κλειστω,ηταν ανακαινισμενο κατα την εισοδο και μεσα παραμενει το ιδιο,λοιπον εδω ειχαμε την Χριστινα Ρουμανα απο καταγωγη ηταν ψιλη,μελχρινη και με μεσαιο βυζακι αρκετα εμφανισιμη θα ελεγα κατα την αποψη μου.
Τανταλου με Σαπφως:Κλειστω το μαγαζι.
Τανταλου 8Α:Η Pamela η νταρντανα η μαυρουλα.
Τανταλου 9:Η Αλεξανδρα εδω.
Τανταλου 14:Δυστυχως δεν περασα απο εδω :-.

Γενικα αυτα απο Βαρδαρη σε σχεση με μεσημεριανες βαρδιες.
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
Καλησπερα απο εμενα και παλι μια γρηγορη αναφορα θα κανω,χθεσινη μεσημεριανη Βαρδαροτσαρκα στις 2/1 κατα τις 3:40μμ, και η κατασταση στα σπιτια ειχε ως εξεις:

Προμηθεως 11:Η γνωστη milf Βουλγαρα Καρμεν.
Προμηθεως 14:Η Σουζανα με το ωραιο εκφυλο υφος της.
Προμηθεως 19:Η γνωστη και αυτη αφεντικινα του συγκεκριμενου μαγαζιου, η Μαιρουλα.
Προμηθεως 25:Η Μαρα.
Σαπφως 5:Η Νικολ η Γαλλιδα.
Σαπφως 7:Η Τζουλη Βουλγαρα πολυ αδυνατη με γλυκο προσωπο και πολυ μικρο βυζι,καινουργια στο επαγγελμα οπως ειπε η τσατσα να σημειωσω καταθεση εκανα εδω :grin:.
Σαπφως 8:Καινουργιο κομματι κατα τα λεγομενα της τσατσας και εδω,οπου σε αυτο το μαγαζι τραγουδουσε ενα ωραιο ψηλο και μελαχρινο ρωσιδακι με tribal tatto πισω στην μεση της, αλλα πολυ κομμενη στο σαλοναρισμα την ειδα.
Σαπφως 20:Ανοιχτο το μαγαζι σε σχεση με την προηγουμενη φορα που τσαρκαρα και το ειδα κλειστω,ηταν ανακαινισμενο κατα την εισοδο και μεσα παραμενει το ιδιο,λοιπον εδω ειχαμε την Χριστινα Ρουμανα απο καταγωγη ηταν ψιλη,μελχρινη και με μεσαιο βυζακι αρκετα εμφανισιμη θα ελεγα κατα την αποψη μου.
Τανταλου με Σαπφως:Κλειστω το μαγαζι.
Τανταλου 8Α:Η Pamela η νταρντανα η μαυρουλα.
Τανταλου 9:Η Αλεξανδρα εδω.
Τανταλου 14:Δυστυχως δεν περασα απο εδω :-.

Γενικα αυτα απο Βαρδαρη σε σχεση με μεσημεριανες βαρδιες.
Ωραια αναφορα φιλε  :rockon:
Πες μας ομως περισσοτερα γι΄αυτην την Τζουλη. Την ειδα πριν λιγες μερες και μου γιαλυσε!
Προκειται γι΄αυτην?

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Τίς πιό ζεστές ευχές μου γιά την  νέα χρονιά 2012 ,  εστω και καθυστερημενα !
Σας εύχομαι  υγεία , δύναμη και ευτυχία και πολλές όμορφες στιγμές  :smitten: ελπίδες και χαμόγελα  :) για ένα δημιουργικό 2012!
σε όλα τα ρεμάλια. :rockon: :rockon: :rockon:

Χρονια πολλα και καλα  :knockinb: :knockinb: :knockinb: !!!


 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.099
Πόντοι
8.535
Καλησπερα απο εμενα και παλι μια γρηγορη αναφορα θα κανω,χθεσινη μεσημεριανη Βαρδαροτσαρκα στις 2/1 κατα τις 3:40μμ, και η κατασταση στα σπιτια ειχε ως εξεις:

Προμηθεως 11:Η γνωστη milf Βουλγαρα Καρμεν.
Προμηθεως 14:Η Σουζανα με το ωραιο εκφυλο υφος της.
Προμηθεως 19:Η γνωστη και αυτη αφεντικινα του συγκεκριμενου μαγαζιου, η Μαιρουλα.
Προμηθεως 25:Η Μαρα.
Σαπφως 5:Η Νικολ η Γαλλιδα.
Σαπφως 7:Η Τζουλη Βουλγαρα πολυ αδυνατη με γλυκο προσωπο και πολυ μικρο βυζι,καινουργια στο επαγγελμα οπως ειπε η τσατσα να σημειωσω καταθεση εκανα εδω :grin:.
Σαπφως 8:Καινουργιο κομματι κατα τα λεγομενα της τσατσας και εδω,οπου σε αυτο το μαγαζι τραγουδουσε ενα ωραιο ψηλο και μελαχρινο ρωσιδακι με tribal tatto πισω στην μεση της, αλλα πολυ κομμενη στο σαλοναρισμα την ειδα.
Σαπφως 20:Ανοιχτο το μαγαζι σε σχεση με την προηγουμενη φορα που τσαρκαρα και το ειδα κλειστω,ηταν ανακαινισμενο κατα την εισοδο και μεσα παραμενει το ιδιο,λοιπον εδω ειχαμε την Χριστινα Ρουμανα απο καταγωγη ηταν ψιλη,μελχρινη και με μεσαιο βυζακι αρκετα εμφανισιμη θα ελεγα κατα την αποψη μου.
Τανταλου με Σαπφως:Κλειστω το μαγαζι.
Τανταλου 8Α:Η Pamela η νταρντανα η μαυρουλα.
Τανταλου 9:Η Αλεξανδρα εδω.
Τανταλου 14:Δυστυχως δεν περασα απο εδω :-.

Γενικα αυτα απο Βαρδαρη σε σχεση με μεσημεριανες βαρδιες.
ωραιος/// :coffee: :coffee:
αυτην την μαυρουλα την Παμελα την εχει δοκιμασει κανεις?σε κριτικες δεν εχω βρει κατι...απο βυζι τι λεει?εχω καιρο να παω με μαυρο τεμαχιον κ μου χει λειψει... :grin: :grin:
 

pouto

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
200
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
Ρε σεις στην Κοροβάγγου τι λέει,πήγε κανείς να μας κάνει μια ενημέρωση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom