Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (5 μέλη και 15 επισκέπτες)

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
παίδες αυτή η Λάουρα που το καλοκαίρι δημιουργούσε πανικό, εξακολουθεί κ δουλεύει κάπου? δεν την έχω πάρει ποτέ κ τώρα το σκέφτομαι για απόψε...κάνει καλά προκαταρτικά?

Προμηθέως 14............και μη ρωτάς χαζομάρες.
Κορίτσι του καλοκαιριού και 2η στην ετήσια δημοσκόπηση.Τι άλλο θες? :tickedoff:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Και προσοχή............ΔΑΓΚΩΝΕΙ !!!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Johnny Red

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2011
Μηνύματα
655
Κριτικές
10
Like
113
Πόντοι
236
Είμαι GAMEOVER...........
Λαιμό,κοιλιακή χώρα,γλουτό(ελληνιστί κώλο)......
Κυριολεκτικά δαγκώνει!
Προσοχή λοιπόν στους παντρεμένους για τυχόν σημάδι σε ορατό σημείο του σώματός σας!
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Είμαι GAMEOVER...........
Λαιμό,κοιλιακή χώρα,γλουτό(ελληνιστί κώλο)......
Κυριολεκτικά δαγκώνει!
Προσοχή λοιπόν στους παντρεμένους για τυχόν σημάδι σε ορατό σημείο του σώματός σας!

Το ξέρω, :grin: πήγε και μένα να μου κόψει ένα κομματάκι :grin: :grin: στο τσαφ την πρόλαβα, μετά πήγε όρμηξε να μου κάνει  πιπιλιά στη κοιλιά, εκεί δεν την γλύτωσα μου το έκανε το σημαδάκι της. :knuppel:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
381
Like
5.348
Πόντοι
11.585
Γεια σου καλως ηρθες ,
Με τα σοκολατακια προσεχε λιγο γιατι αυτος παιζει να τα εχει απο περισι
που δωροδοκουσε τον κοσμο για να βγει προεδρος  :idiot:


Δεν χουμε προεδρο βασικα , η θητεια του εληξε προ 3 ημερων
οπως και η δικια μου ως αντιπολιτευση
απορω τι κανει ο προεδρος της βουλης - πουτανοληξιαρχος κυριος κυριος Καραμαν
και δεν ανοιγει θεμα εκλογων

Οσο για το πουλακι σου .. ολο μαλακιες λεει πες του  :cheesy:
:birdman:

Αντε να δουμε τι θελει ο λαος...


ΥΓ. Καλη χρονια στον πουτσο μας.!! :rockon:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Αλανια?? καλη χρονια!1 βολτα στο βαρδαρη μεταμεσονυχτια με ενα φιλαρακι.μπηκαμε αρχικα στο ανορθογραφο.βγηκε μια λαουρα.καλουτσικη φατσουλα,βυζακι καλουτσικο επισης,κωλαρακι μικρο συμπαθητικο.Δεν τρελενεσαι με την παρουσια αλλα ουτε φευγεις και στο μπαμ.Αρχισε ενα παιχνιδι στο σαλονι ανευ προηγουμενου...τι μποθκαλια πηρε(εχουν κατι μπουκαλια μικρα με νερο και κατι κοκα κολες για κερασμα λογω πρωτοχρονιας και γιορτων και κτλ κτλ) και το ετριβε στο μουνι της,μετα στηνοταν στον τοιχο και το βαζε απο πισω και  καλα και μουγριζε,μας καβαλουσε,μας επιανε πουτσους αρχιδια,γλωσσες εξω,κατεβασα βρακακι να δουμε απο μπροστα μουνακι και ,μετα γυρισε και εσκυψε και εδειξε κωλοτρυπιδακι(πεντακαθαρο και ωοστιμοτατο φαινοταν).εφυγε για λιγο,εμεις μειναμε σαλονι,ξαναγυρισε επιασε τον στυλο και ξεκινησε ενα μικρο στριπτιζ.γενικα μου τον ειχε κανει καγκελο.λεω στον κολλητο εδω ειμαστε και οτι βγει.. λεει παμε μια βολτα ρε.και φυγαμε ενω αυτη προσπαθουσε μεχρι και τελευταια στιγμη με τα κολπακια.πηγαμε τανταλου 9 και βγηκε αλεξανδρα.μπηκαμε εκει,αφου ξαναρχισαν τα ιδια παιχνιδακια(οχι τοσο εντονα και παθιασμενα) και τελικα μπουκαραμε.Η εμπειρια ηταν απιστευτη για πολλους λογους! εγω ειχα και ενα δωρακι που με εστειλε!!!!!!!! τρελαθηκα!! και μετα τα γαμησια παιχτηκε ωραιο σκηνικο στο σαλονακι για αρκετη ωρα οι 3 μας.Υποσημειωση δεν ειχε κοσμο και θα κλεινανε.Ρε μαγκες (ενω ακομα σκεφτομαι αλεξανδρα και ειμαι τουρμπο ακομα και τωρα) με το αλλο το μουνακι την λαουρα τι παιζει???? Δηλαδη μονο και μονο  για ολο αυτο το παιχνιδι στο σαλονι λεω να μπω(θα μπαινα εγω απλα ειπε ο φιλος για βολτα και μετα αφου κατσαμε στο αλλο βαριομουν να γυρισω,αν και μας βγηκε λιρα εκατο και εκει) με ειχε αφησει μαλακα λεμε!! τρελο show η γκομενα... τρελο ομως,απιστευτα καβλωτικο!!!!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.772
Κριτικές
183
Like
3.164
Πόντοι
8.535
Αλανια?? καλη χρονια!1 βολτα στο βαρδαρη μεταμεσονυχτια με ενα φιλαρακι.μπηκαμε αρχικα στο ανορθογραφο.βγηκε μια λαουρα.καλουτσικη φατσουλα,βυζακι καλουτσικο επισης,κωλαρακι μικρο συμπαθητικο.Δεν τρελενεσαι με την παρουσια αλλα ουτε φευγεις και στο μπαμ.Αρχισε ενα παιχνιδι στο σαλονι ανευ προηγουμενου...τι μποθκαλια πηρε(εχουν κατι μπουκαλια μικρα με νερο και κατι κοκα κολες για κερασμα λογω πρωτοχρονιας και γιορτων και κτλ κτλ) και το ετριβε στο μουνι της,μετα στηνοταν στον τοιχο και το βαζε απο πισω και  καλα και μουγριζε,μας καβαλουσε,μας επιανε πουτσους αρχιδια,γλωσσες εξω,κατεβασα βρακακι να δουμε απο μπροστα μουνακι και ,μετα γυρισε και εσκυψε και εδειξε κωλοτρυπιδακι(πεντακαθαρο και ωοστιμοτατο φαινοταν).εφυγε για λιγο,εμεις μειναμε σαλονι,ξαναγυρισε επιασε τον στυλο και ξεκινησε ενα μικρο στριπτιζ.γενικα μου τον ειχε κανει καγκελο.λεω στον κολλητο εδω ειμαστε και οτι βγει.. λεει παμε μια βολτα ρε.και φυγαμε ενω αυτη προσπαθουσε μεχρι και τελευταια στιγμη με τα κολπακια.πηγαμε τανταλου 9 και βγηκε αλεξανδρα.μπηκαμε εκει,αφου ξαναρχισαν τα ιδια παιχνιδακια(οχι τοσο εντονα και παθιασμενα) και τελικα μπουκαραμε.Η εμπειρια ηταν απιστευτη για πολλους λογους! εγω ειχα και ενα δωρακι που με εστειλε!!!!!!!! τρελαθηκα!! και μετα τα γαμησια παιχτηκε ωραιο σκηνικο στο σαλονακι για αρκετη ωρα οι 3 μας.Υποσημειωση δεν ειχε κοσμο και θα κλεινανε.Ρε μαγκες (ενω ακομα σκεφτομαι αλεξανδρα και ειμαι τουρμπο ακομα και τωρα) με το αλλο το μουνακι την λαουρα τι παιζει???? Δηλαδη μονο και μονο  για ολο αυτο το παιχνιδι στο σαλονι λεω να μπω(θα μπαινα εγω απλα ειπε ο φιλος για βολτα και μετα αφου κατσαμε στο αλλο βαριομουν να γυρισω,αν και μας βγηκε λιρα εκατο και εκει) με ειχε αφησει μαλακα λεμε!! τρελο show η γκομενα... τρελο ομως,απιστευτα καβλωτικο!!!!
λες για την Αλεξανδρα την αδερφη του Ροναλντινιο?αν λεμε την ιδια εγω την ειχα παρει στο πρασινο το γωνιακο κ δεν ελεγε τιποτα απο υπηρεσιες...πολυ χλιαρη συμπεριφορα...μαλιστα ειχα δωσει 40 για προκαταρκτικα κ ακομη τα βλεπω... :2funny:
 

hagem

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.174
Κριτικές
65
Like
12
Πόντοι
1.310
λες για την Αλεξανδρα την αδερφη του Ροναλντινιο?αν λεμε την ιδια εγω την ειχα παρει στο πρασινο το γωνιακο κ δεν ελεγε τιποτα απο υπηρεσιες...πολυ χλιαρη συμπεριφορα...μαλιστα ειχα δωσει 40 για προκαταρκτικα κ ακομη τα βλεπω... :2funny:
Ακριβως ιδια ειναι και η δικια μου εμπειρια. Ολα τα προκαταρκτικα ειχαν
εξαντληθει στο σαλονι, στο πρασινο τοτε.
Πριν κανα δυο μηνες την πετυχα να κανει και πιατσα, οπου και στο δρομο ξεσαλωνε με τους περαστικους.
 

gabetsos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2011
Μηνύματα
327
Κριτικές
45
Like
12
Πόντοι
601
Βιαστικό πέρασμα κατά τις 10.30 σήμερα περιοχή Φιξ :

Φρίξου 9 : ανοιχτό, μάλλον η Κάντυ δουλεύει (δεν μπήκα)
Φρίξου 15 : κλειστό
Φρίξου 14 : κλειστό
Ι.Κωλέττη 17 : κλειστό

Τί έγινε ρε παιδιά ? Ξέμειναν από κορίτσια οι νταβάδες ?
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
Ειχε λιγακι αραιο δοντακι μπροστα.Αυτη θα ειναι μαλλον. Εγω παντως με 30 γιουρος ειχα δωρακι γλυφομουνακι ατελειωτο(μου το προτεινε μονη της) και φουλ τα παντα ολα προκαταρκτικα,φιλια και ολιγα γλωσσοφιλακια και γενικα πολυ Hot κατασταση λεμε!! Δεν ξερω σε μενα ηταν απο τα καλυτερα μου γαμησια!! Λετε να επηρεασε η κριοση? Παντως και μετα στο σαλονακι μετα τα γαμησια με τον φιλο καθησαμε αρκετη ωρα.συνεχιζε το παιχνιδι αβερτα κουβερτα και μιλησαμε και για πιο προσωπικα θεματα.(υποσημειωση,νεκρα απο κοσμο)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom