Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
all night to day θα σε αφήσω να μη μου μενεις στα χέρια και τρέχουμε μετά στα νοσοκομία  :dancing:

Για μενα μην φοβασια για σενα να ανυσηχεις.!! γιατι απο την πολυ την μαλακια τοσα χρονια εχω κουφαθει και δεν θα ακουω που θα φωναζεις οχι αλλο.!!...ή μηπως και αλλλλλοοοοοοο.!!
;)
:2funny:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ξεκινησε η σεζον του κηνυγιου της μποτας...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Βρε καλώς το παιδί... που 'σουνα χαμένος?
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
εμφανιζομαι οταν εχει κρυο κ μποτουλες μονο  :grin: πηρε καμια το ματι σας?
 

baster2

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
241
Like
95
Πόντοι
1
Παιδιά ξέρουμε τίποτα για την βραδυνή πιπίνα του Ανδ.Γεωργίου 4? Κάποιος είχε αναφέρει ότι είναι καστανή άρα δεν είναι η Λίλη.

Την κυριακη ηταν στο ποστο της κανονικα η λιλη...
3σελιδες πισω το αναφερω...
εγινε και καταθεση στο πιπινακι!!
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
τι γελας ρε ?  :2funny: :2funny: :2funny:
πολυ ξεκαρφωτο γελιο το ειδα και γελουσα  :cheesy:



Να κι ενας σοβαρος ανθρωπος εδω μεσα  :dancing:

:rockon:


Δε Με ειπες να μπουμε . για η Βιλο-Σαρα υποψιφια συζηγος Καραμαν θα λειπει μεχρι 24 του μηνα ?
( θα μου πεις δεν εχουμε κι αλλη .. μια ειχαμε και μας την γκαστρωσαν  :cheesy: )



:2funny: :2funny: :2funny: Θα μετονομαστει καιο η οδος σε ... Ιατρου Καραμαν  :2funny:
Τι έγινε έχω χάσει επεισόδεια? Γκαστρώθηκε η Σάρα από Μαντζάρου αν κατάλαβα? Ποιος, που, πότε? Μετά τη Σιμόνα μας παίρνουν και τη Σάρα...?  :'(
 

Επισκέπτης
Επίσκεψη σήμερα για να δω την Ζωή στο ανακαινισμένο Ταντάλου 9 που σύμφωνα με την τσατσά είναι το πιό ερωτικό σπίτι!

Ο χώρος έχει γίνει πιο ωραίος βέβαια επείδη θυμάμαι πως ήταν παλιά νιώθω σαν να είναι οφθαλμοπάτη αυτό το πράγμα  :P
Η τσατσά παρουσιάζοντας τη Ζωή μας λέει ότι είναι πορνοστάρ ξεκινάμε με 30Ε και λέω θα σκάσει καμιά Μαρτίνα τώρα? Βγαίνει η Ζωή. Κοντό μαλλί αγορέ μαύρο, όμορφο πρόσωπο, σώμα με παραπάνω κιλά χωρίς υπερβολές όμως. Βυζί πολύ μικρό μεγάλος κώλος. Δεν μ'άρεσε και πήρα το δρόμο της επιστροφής.
 

gio19

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2006
Μηνύματα
193
Κριτικές
5
Like
193
Πόντοι
1
Μας γκαστρώσανε τη Σάρα :tits: :tits:, μας πήρανε και τη Νάταλι-Λίζα :tits: :tits:!!!Να δούμε τι θα κάνουμε τώρα.... :S :S
 

Kingbe

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2010
Μηνύματα
51
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες... μια Μισέλ (Γαλλίδα) στο Ερημήτη, τι λέει; ξέρει κανείς; κάτι μου έκανε το διαφορικό της και λέω να επενδύσω μπόλικα επάνω του :kissass: :kissass2: :pipa3:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.112
Κριτικές
89
Like
10.587
Πόντοι
25.015
Ξερει κανεις αυτη η Λαουρα που ελεγε ο Γαμαικανος τι ωρα δουλευει σημερα?
 

bak14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2011
Μηνύματα
464
Κριτικές
10
Like
2
Πόντοι
231

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αντε ρε μιλα καλυτερα να πουμε που θα πεις ''αυτη η λαουρα'' :tickedoff:

[size=15pt]Η  ΛΑΟΥΡΑ[/size] :smitten:

Χρτιστος , ξεκολλα ρε μλκ σε λιγο θα μπουκαρεις στo τσιρκο και θα κανεις σκηνη ζηλοτυπιας επειδη παει και με αλλους :2funny:


:2funny:  :birdman: :birdman: :birdman:



Μάγκες... μια Μισέλ (Γαλλίδα) στο Ερημήτη, τι λέει; ξέρει κανείς; κάτι μου έκανε το διαφορικό της και λέω να επενδύσω μπόλικα επάνω του :kissass: :kissass2: :pipa3:

μπλοκε ειναι το διαφορικο ?  :sunglasses:  :zfuck:
δε θυμαμαι να την ξαναακουσα  :think:
Ηλικια - Βυζι - Μαλλι ?  :think:


 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Επίσκεψη σήμερα για να δω την Ζωή στο ανακαινισμένο Ταντάλου 9 που σύμφωνα με την τσατσά είναι το πιό ερωτικό σπίτι!

Ο χώρος έχει γίνει πιο ωραίος βέβαια επείδη θυμάμαι πως ήταν παλιά νιώθω σαν να είναι οφθαλμοπάτη αυτό το πράγμα  :P
Η τσατσά παρουσιάζοντας τη Ζωή μας λέει ότι είναι πορνοστάρ ξεκινάμε με 30Ε και λέω θα σκάσει καμιά Μαρτίνα τώρα? Βγαίνει η Ζωή. Κοντό μαλλί αγορέ μαύρο, όμορφο πρόσωπο, σώμα με παραπάνω κιλά χωρίς υπερβολές όμως. Βυζί πολύ μικρό μεγάλος κώλος. Δεν μ'άρεσε και πήρα το δρόμο της επιστροφής.

Μια φορα νομιζω ειχα μπει εκει μεσα πριν 1χρονο τσε βαλε

Νομιζω πως ο συναγωνιστης που ειχε αναφαιρει οτι πηδηξε την Μαρτινα εκει μαλλον μπεδευτικε
αλλα απ την  αλλη δε μοιαζουν σε τιποτα  :S

αυτη μηπως ειναι η Ζωη που ειχε καποτε φωτο στο λειντις ?  :think:
λογικα ο πουτανοληξιαρχος ο καραμαν θα την εχει περασει στα ¨κοριτσια της μπουρδελοκαταστασης "


ξαναρωτω , η Σαρα απο Βιλες σου ειπαν ειναι σε αδεια μεχρι τελος του μηνα ?  :think:


Μας γκαστρώσανε τη Σάρα :tits: :tits:, μας πήρανε και τη Νάταλι-Λίζα :tits: :tits:!!!Να δούμε τι θα κάνουμε τώρα.... :S :S

:2funny:

Ελα ρε καπου θα φανει η Ναταλι παλι  ;)

Τι έγινε έχω χάσει επεισόδεια? Γκαστρώθηκε η Σάρα από Μαντζάρου αν κατάλαβα? Ποιος, που, πότε? Μετά τη Σιμόνα μας παίρνουν και τη Σάρα...?  :'(

γαμησε τα .. και ουτε μια προσκληση δε στειλαν , .. τστστσ  :idiot:
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Θα ήταν ειλικρινά πολύ χρήσιμο αν έκανε ο καθένας ένα δικό του top 5 με  πρωινές και βράδυνες.
Έτσι ο αναγνώστης διαβάζοντας το τοπ 5 του καθένα θα μπορούσε ενδεικτικά να πάρει μία ιδέα. Για παράδειγμα θα ήθελα ας πούμε αύριο πρωί να πάω και κάποιος σήμερα....βγάλτε από ένα τοπ 3 ο καθένας να ξέρουμε τι παίζει στην πόλη πρωί βράδυ....

Υ.Γ. Η Σάρα μετά από μία εξοντωτική βραδιά μαζί μου , μου εκμυστηρεύτηκε ότι μετά από τέτοιο γαμήσι θέλει 10 μέρες διακοπές να συνέρθει.....Καλή η Σάρα...αλλά για elegance καταστάσεις.....Πάντως πέρα από την πλάκα μετά την Καντυ και η Σάρα....σύμπτωση που επαναλαμβάνεται παύει να είναι σύμπτωση.....λέτε να τις κόβουν την άδεια για θεραπεία (ιατρικοί λόγοι)..... :think:
 

chrissalonika

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
181
Κριτικές
11
Like
40
Πόντοι
11
Για την γνωστή σαρά λέτε ρε παιδιά? την χάσαμε?
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Πολύ νωρίς και αυτή και η καντυ...Η Σάρα λένε επιστρέφει 25...θα δούμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom