Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (3 μέλη και 25 επισκέπτες)

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Μεγαλη μπουρδελοεξορμηση την Τριτη κ Τεταρτη (σημερα ) αποκλειστικα κ μονο στα στενα του βαρδαριου...την Τριτη βολταρα το μεσημερακι,το απογευμα κ το βραδι,ενω Τεταρτη βολταρα μονο το πρωινο....Η καταθεση εγινε σε 4 διαφορετικες κοπελες.
1)στην γνωστη κ μη εξαιρεταια Νικολ
2)στην Μιρελα στην Σαπφους
3)στην Αλεξανδρα στο πρασινο
4)στην Νταΐνα την αρχοντομουνα....

μια περιληπτικη αναφορα απο χθες κ σημερα:


Σαπφους7-Nikol,οπου εγινε κ η καταθεση.(το βραδι ηταν μια Ιονελα τσεχα,ωραιο προσωπακι,αλλα μου φανηκε αβυζη....)
Σαπφους5-Μιρελα,κοντοπουτανο πιπινι με καστανοξανθο μαλακι κομμωτηριου,ωραιο βυζακι με ρωγα-πιρογα κ ελαφρως gfe συμπεριφορα...
Σαπφους 20-Μια μελαχροινη νταρντανα το απογευμα οπου πηγα,σχαδον αδιαφορη φατσα...Πηγα κ το βραδι πετυχα πανω στην αλλαγη κ εφυγα...βαριομουν να περιμενω 20 λεπτα...(Σημερα το πρωι πετυχα την Νταινα σε αυτο οπου κ εγινε καταθεση)... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Τανταλου 9-Καμελια.Δεν μου αρεσαι καθολου....κ το βραδι μια κοντοπουτανη ξανθια με κοτσο το μαλλι,ψιλομαγκακι κ ετσι... :jerking: :jerking:
Τανταλου 8-μια νταρντανα κοκκινομαλα κ μια μελαχροινη το βραδυ οπου εκανε πασαρελα σαν της εσπασε η μεση... :2funny: :2funny:
Τανταλου 14-μια βυκι,αδυνατη πολυ για τα δικα μου γουστα,με αδιαφορη φατσα...
Προμηθεως 14-αδιαφορη μελαχροινη κ αδιαφορη ξανθια με ωραιο βυζακι ομως...
Προμηθεως 11-Τζοανα,ωραιο πιπινακι με ωραιο βυζακι,εξω φατσα φορα,ημουν ετοιμος να καταθεσω σε αυτην,αλλα τελικα με κερδισε η Μιρελα...η τσατσα διαφημιζε οτι υπαρχει ενα κ μοναδικο προγραμμα των 30,το οποιο ειναι αρκετο για την απολαυση της ηδονης,,,,(το πρωι σημερα που πηγα ηταν η Βερονικα,η οποια επισης δεν κανει για τα δικα μου γουστα,την βρισκω αδιαφορη...συν οτι η τσατσα το πρωι ψαχνοταν για καυγα επειδη μειδιασα-γελασα κοινως κ σπαστηκε μαλλον επειδη δεν περασα σε δωματιο...) :jerking: :jerking: :jerking:

Στο πρασινο κατεθεσα το βραδι σε μια Αλεξανδρα (με μετρια φατσα κ μετριες υπηρεσιες),ενω νωριτερα την ιδια μερα πετυχα μια Ρωσιδα ξανθια με ωραια φατσουλα...ημουν ετοιμος να ενδωσω αλλα κατι στο ενστικτο μου με εμποδισε...μαυρο στην μαλακω τσατσα που ειχε αποψη επι παντως επιστητου κ την ψιλοελεγε σε οποιον δεν παιρνουσε...

θα γραψω σιγα-σιγα κ τις κριτικες...δυο πραγματα μου εκαναν κακη εντυπωση:
1)η χαμηλη ποιοτητα του κοσμου με την οποια ετυχε να βολταρω χθες κ με την οποια ημουν αναγκασμενος να ακουω χαζα σχολια,αστεια ανοητα κ ψιλομαγκε συμεριφορα σε τσατσες κυριως, στο σαλονι ενω περιμεναμε την κοπελα στον εκαστοτε οικο...
2)δυο τσατσαδες που μου την εσπασαν κ η καραμελα σχεδον απο ολες τους να μου προωθησουν το χαλαρο 40 αρι αντι για 30...τους χρειαζεται μια Αθηνα για να στρωσουν μυαλα μου φαινεται...
ωραιος ο φιλος πολυ καλη η αναφορα  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
ας πουμε για την οικονομια της συζητησης φιλε οτι συμφωνουμε.....εκει ειναι ομως το προβλημα της πολης αυτης ή οτι εχουμε πολλα μπαζα και κομοδινα;δλδ σκεψου να μπω στο ΦΚΚ αλα ελληνικα και να εχω επιλογες τζεσυ,τζεσικα,αντριαννα.κομ,κελλυ,μερτσυ ,βανεσσα βουλγαρα,καρλα κλπ....μιλαμε δεν θα ξερω που να πρωτοκαταθεσω..... :grin: :grin: :grin:

δλδ η τσαρκα μας χαλαει;και τις θελουμε ολες σε ενα σπιτι;μαζι;ουτε το ΙΚΕΑ δεν θα χει τοσα επιπλα.....
:2funny:

Ωραίος....
Φίλε gl ....

Στα μπουρδέλα έρχονται μπάζα γιατί είναι 50/50 τα λεφτά στην καλύτερη, δηλαδή από το 40αρι που δίνεις στην καλύτερη θα πάρει 20 ευρώ η πουτάνα για να την γαμήσεις. Με 20 ευρώ τι περιμένεις να γαμήσεις την Κλαούντια Καρτινάλε?

Στα FKK δίνεις 50-60 ευρώ και τα παίρνει όλα η πουτάνα και περνάτε μαζί μάξιμουμ 30 λεπτά που συνήθως περιλαμβάνουν κατόπιν συνεννόησης γλωσσοφλα και γυμνό τσιμπούκι. Επίσης στα FKK πληρώνουν κανονικά και οι πουτάνες είσοδο σαν τους πελάτες και για να δουλέψουν μέσα θα πρέπει να δείξουν την κάρτα υγείας που ανανεώνετε κάθε εβδομάδα. Στα FKK οι κοπέλες δεν δέχονται όλους τους πελάτες. Υπάρχουν κοπέλες νέες φοιτήτριες που πάνε να δουλέψουν να κάνουν μία αρπαχτή και επιλέγουν αυτές με ποιους θα πάνε και δεν είναι υποχρεωμένες να πάνε με 80 πελάτες την ημέρα και να πάρουν 20 ευρώ από τον καθένα και να γαμήσουν την υγεία τους. Έχω δει για παράδειγμα νέα φοιτήτρια για παράδειγμα σε FKK που ήταν μουνάρα και πήγαινε με νέα παιδιά μόνο και όχι με γέρους και αντιαισθητικά άτομα και όταν πήγαινε κανένας βρομιάρης τον έστελνε. Στα FKK μπορεί να πάει να δουλέψει και μία φοιτήτρια ή όποια γκόμενα θέλει να κάνει μία αρπαχτή για κάποιο διάστημα αρκεί να έχει κάρτα υγείας χωρίς να χαρακτηριστεί εφο όρου ζωής ιερόδουλος.


Άμα ανοίξουν FKK θα δεις ότι δεν συμφέρει το μαγαζί να έχει μέσα όλο κομοδίνα. Γιατί πολύ απλά δεν το συμφέρει να πληρώσεις μόνο μία ή δύο φορές είσοδο.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ιδια μερα πετυχα μια Ρωσιδα ξανθια με ωραια φατσουλα...ημουν ετοιμος να ενδωσω αλλα κατι στο ενστικτο μου με εμποδισε...μαυρο στην μαλακω τσατσα που ειχε αποψη επι παντως επιστητου κ την ψιλοελεγε σε οποιον δεν παιρνουσε...
προφανως την αλισια λες.....συμφωνα με τον αλ καλα εκανες και δεν περασες.....αλλα να σου πω μια φορα θελω να την παρω και γω ετσι για την εμπειρια.....να δω τι σκατα λεει μεσα.....εμφανιση εχει καλη,τι να λεμε

ακομα και η αλεξανδρα ειναι καυλοραπανο ασχετα που εχει μετριες κριτικες....αν παρακαμψει κανεις το λιγο τσιγγανικο λουκ....
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
ακομα και η αλεξανδρα ειναι καυλοραπανο ασχετα που εχει μετριες κριτικες....αν παρακαμψει κανεις το λιγο τσιγγανικο λουκ....
πεταμενο 40 αρι σε αυτην χθες....τιποτα για μενα...εχει τσιγγανικο λουκ-αυτο με τραβηξε εν μερει-αλλα ρε συ γλου τελειως πατατε γαμισι... :P :P :P
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
:2funny:

Ωραίος....
Φίλε gl ....

Στα μπουρδέλα έρχονται μπάζα γιατί είναι 50/50 τα λεφτά στην καλύτερη, δηλαδή από το 40αρι που δίνεις στην καλύτερη θα πάρει 20 ευρώ η πουτάνα για να την γαμήσεις. Με 20 ευρώ τι περιμένεις να γαμήσεις την Κλαούντια Καρτινάλε?

Στα FKK δίνεις 50-60 ευρώ και τα παίρνει όλα η πουτάνα και περνάτε μαζί μάξιμουμ 30 λεπτά που συνήθως περιλαμβάνουν κατόπιν συνεννόησης γλωσσοφλα και γυμνό τσιμπούκι. Επίσης στα FKK πληρώνουν κανονικά και οι πουτάνες είσοδο σαν τους πελάτες και για να δουλέψουν μέσα θα πρέπει να δείξουν την κάρτα υγείας που ανανεώνετε κάθε εβδομάδα. Στα FKK οι κοπέλες δεν δέχονται όλους τους πελάτες. Υπάρχουν κοπέλες νέες φοιτήτριες που πάνε να δουλέψουν να κάνουν μία αρπαχτή και επιλέγουν αυτές με ποιους θα πάνε και δεν είναι υποχρεωμένες να πάνε με 80 πελάτες την ημέρα και να πάρουν 20 ευρώ από τον καθένα και να γαμήσουν την υγεία τους. Έχω δει για παράδειγμα νέα φοιτήτρια για παράδειγμα σε FKK που ήταν μουνάρα και πήγαινε με νέα παιδιά μόνο και όχι με γέρους και αντιαισθητικά άτομα και όταν πήγαινε κανένας βρομιάρης τον έστελνε. Στα FKK μπορεί να πάει να δουλέψει και μία φοιτήτρια ή όποια γκόμενα θέλει να κάνει μία αρπαχτή για κάποιο διάστημα αρκεί να έχει κάρτα υγείας χωρίς να χαρακτηριστεί εφο όρου ζωής ιερόδουλος.


Άμα ανοίξουν FKK θα δεις ότι δεν συμφέρει το μαγαζί να έχει μέσα όλο κομοδίνα. Γιατί πολύ απλά δεν το συμφέρει να πληρώσεις μόνο μία ή δύο φορές είσοδο.
κοιταξε....δεν ξερω κατα ποσο ισχυουν ολα αυτα τα μαγικα....πχ εγω εχω ακουσει οτι πλήρωνεις μεν ενα ποσο στανταρ για εισοδο που περιλαμβανει φαγητο,ποτα κλπ αλλα οχι και το γαμησι και μετα πληρωνεις εξτρα αν γαμησεις κατοπιν συμφωνιας με την κοπελα....πραγματι οι χρονοι ειναι μεγαλυτεροι και τα πραγματα πιο χαλαρα αλλα εχω διαβασει και κριτικες συναγωνιστων για ξεπετες αισχιστου ειδους και στην γερμανια.....κυριως απο ρουμανες...

λες για το ποια περιμενω να γαμησω με εικοσι ευρω;αυτην που γαμουσα και πριν τεσσερα χρονια σου απαντω....την χριστινα την πολωνεζα,την αννα μαρια ,την τζαστιν ,την εμμανουελα.....γιατι δεν ηταν αυτες καλα μουνια;οπως και η εφη πριν σπασει λιγο απο τον χρονο;ή η αφροδιτη η εγγλεζα;
εν πασει περιπτωσει μπορω να γαμησω την μαρια την σαλονικια ή την πενυ ή την ρομινα που γαμαει ο αθηναιος και ειναι μοντελες.....γιατι ο αθηναιος ειναι πιο μαγκας;κι αυτος με ενα πενηνταρι τις γαμα..δεν ειναι θεμα....

λες για επιλογη πελατη.....ενταξει ναι μεν αλλα......σκεψου να εισαι εσυ που θα φας απορριψη για τους χ ψ λογους....θα σου αρεσε επειδη εχεις λογου χαρη στραβη μυτη;που δεν εχεις πλακα κανω-σχημα λογου :grin:

τεσπα εκεινο που προσπαθω να πω ειναι οτι πρεπει να σπασουν πολλα κατεστημενα για να αλλαξει κατι πραγματικα και πρεπει να γινει η πολη πολος ελξης καλων ιεροδουλων ξανα και οχι ξεπετατζουδων....

βεβαια το προβλημα ειναι και καπως γενικοτερο....ειμαστε μια χωρα σε οικονομικη κριση,με πολιτες που γινονται ολοενα και φτωχοτεροι και οι δυνατοτητες τους να ξοδεψουν για πληρωμενο σεξ γινονται ολοενα και μικροτερες.....αρα το τραφφικινγκ που αφορα την χωρα μας και τα κυκλωματα που το τροφοδοτουν με ιεροδουλες απο την ευρωπαικη αγορα -και τα γνωριζουν αυτα-μας φερνουν για να το πουμε απλα πουτανες β διαλογης.....τυχαιο οτι χαθηκαν οι ρωσιδες και γεμισαμε ρουμανες;
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
προφανως την αλισια λες.....συμφωνα με τον αλ καλα εκανες και δεν περασες.....αλλα να σου πω μια φορα θελω να την παρω και γω ετσι για την εμπειρια.....να δω τι σκατα λεει μεσα.....εμφανιση εχει καλη,τι να λεμε

ακομα και η αλεξανδρα ειναι καυλοραπανο ασχετα που εχει μετριες κριτικες....αν παρακαμψει κανεις το λιγο τσιγγανικο λουκ....

Δεν θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου αλλά εγώ με την συγκεκριμένη τη μία και μοναδική φορά που πήγα πέρασα πολύ καλά. Σε απλό των 30, ήταν χαμογελαστή ,δεκτική σε χαδάκια, δεν είχε βιασύνες, και είχε κάτι καυλιάρικο. Σε συμμετοχή δεν ήταν και πάρα πολύ δυνατή και ούτε όμως απαθής, και αν είσαι λίγο φτιαγμένος, θα περάσεις καλά. Έχει και καλό κορμί, κοντούλα βέβαια, αλλά έχει πολύ καλό βυζάκι και ανάλογο κολαράκι, και επίσης δεν κατεβαίνει από τα ψιλοτάκουνα και δεν χάνεται.

Πιστεύω τουλάχιστον για συλλεκτικούς λόγους μια φορά πρέπει να τιμηθεί.

Υπ΄ όψιν είναι και ρωσίδα, σπάνιο είδος τώρα τελευταία στα μέρη μας. ;)
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
θελω να κανω και μια δημοσια προταση προς τον αντμιν απο αυτο το θρεντ, με αφορμη τα σημερινα....πιστευω ο παλιος και εμπειρος συναγωνιστης dimmits πρεπει να τιμηθει με ολα τα αστερια καθως εχει συμβαλει χρονια τωρα στην ενημερωση και στις κριτικες και θεσσαλονικη και επαρχια που παιζει μπαλα γειτονικα με μενα.....

επισης και ο alexman που ξερει απεξω ολα τα σιτυτουρ και τις πουτανες αθηνων και θεσσαλονικης και δινει καλες πληροφοριες με πμ στα μελη....

πιστευω να συμφωνειτε ολοι.....
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Συμφωνούμε του χαρίζω και τα δικά μου αστέρια....

Φίλε έτσι είναι πληρώνεις είσοδο και μετά χώρια την πουτάνα. Ξεπετeς υπάρχουν μόνον αν δεν υπάρχει καλή συνεννόηση. Εγώ για παράδειγμα πριν μπω σε δωμάτιο σε FKK μιλάω τουλάχιστον για κανένα τεταρτάκι με την κοπέλα και βλέπω αν υπάρχει χημεία. Εκεί είναι εύκολο να καταλάβεις αν έχει τάσεις για ξεπέτα επίσης μπορείς να την μπαλαμουτιάσεις ότι δήθεν θα κάτσεις πολλές μέρες και ότι θα έρθεις και αύριο και ότι αν υπάρχει χημεία θα κάνουμε διπλό πρόγραμμα για μία ώρα (100 ευρώ) κτλ. Έτσι δύσκολα θα σε ξεπετάξει.

Η Αφροδιτη η εγγλεζα ... έ?  Μουνάρα αλλά αυτές δύσκολα μένουν για πολύ στο επάγγελμα. Δεν εννοούσα ότι όλες στα μπουρδέλα είναι μπάζα, βέβαια υπάρχουν και ανενημέρωτες κοπέλες που δουλεύουν και μόλις ξυπνήσουν την κάνουν γρήγορα με ελαφρά πηδηματάκια και πάνε για άλλα. Κάθε πέρσι και καλύτερα θα λέμε.

Στην Αθήνα μην την ψάχνεις τα μισά μπουρδέλα είναι παράνομα και χωρίς άδειες. Άλλο καθεστώς εκεί και άλλη χώρα.

Τι να σου πω εγώ πάντως βλέπω τις συνθήκες δουλειάς στο εξωτερικό και βλέπω και εδώ και λέω ότι λογικά μόνο μία ανενημέρωτη θα έρθει να δουλέψει μέσα σε ένα μπουρδέλο ή κανένα μπάζο.

Υπομονή παιδιά...πιάσαμε πάτο σαν χώρα ...πιο κάτω δεν πάει....εκτός και αν δεν έχει πάτο το βαρέλι!
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
θελω να κανω και μια δημοσια προταση προς τον αντμιν απο αυτο το θρεντ, με αφορμη τα σημερινα....πιστευω ο παλιος και εμπειρος συναγωνιστης dimmits πρεπει να τιμηθει με ολα τα αστερια καθως εχει συμβαλει χρονια τωρα στην ενημερωση και στις κριτικες και θεσσαλονικη και επαρχια που παιζει μπαλα γειτονικα με μενα.....

επισης και ο alexman που ξερει απεξω ολα τα σιτυτουρ και τις πουτανες αθηνων και θεσσαλονικης και δινει καλες πληροφοριες με πμ στα μελη....

πιστευω να συμφωνειτε ολοι.....
ευχαριστω  το πατριωτη μου gl για τα καλα του λογια... :rockon: :rockon: :rockon:προσπαθω να βαλω κ γω ενα λιθαρακι στο χαος της ηδονης που μας περιστυχιζει... :grin: :grin: :grin:
αν σας πω οτι εχω συνηθησει να γραφει ο παλιος ειναι αλλιως θα σας φανει περιεργο? :grin: :grin: :grin:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Συμφωνούμε του χαρίζω και τα δικά μου αστέρια....

Φίλε έτσι είναι πληρώνεις είσοδο και μετά χώρια την πουτάνα. Ξεπετeς υπάρχουν μόνον αν δεν υπάρχει καλή συνεννόηση. Εγώ για παράδειγμα πριν μπω σε δωμάτιο σε FKK μιλάω τουλάχιστον για κανένα τεταρτάκι με την κοπέλα και βλέπω αν υπάρχει χημεία. Εκεί είναι εύκολο να καταλάβεις αν έχει τάσεις για ξεπέτα επίσης μπορείς να την μπαλαμουτιάσεις ότι δήθεν θα κάτσεις πολλές μέρες και ότι θα έρθεις και αύριο και ότι αν υπάρχει χημεία θα κάνουμε διπλό πρόγραμμα για μία ώρα (100 ευρώ) κτλ. Έτσι δύσκολα θα σε ξεπετάξει.

Η Αφροδιτη η εγγλεζα ... έ?  Μουνάρα αλλά αυτές δύσκολα μένουν για πολύ στο επάγγελμα. Δεν εννοούσα ότι όλες στα μπουρδέλα είναι μπάζα, βέβαια υπάρχουν και ανενημέρωτες κοπέλες που δουλεύουν και μόλις ξυπνήσουν την κάνουν γρήγορα με ελαφρά πηδηματάκια και πάνε για άλλα. Κάθε πέρσι και καλύτερα θα λέμε.

Στην Αθήνα μην την ψάχνεις τα μισά μπουρδέλα είναι παράνομα και χωρίς άδειες. Άλλο καθεστώς εκεί και άλλη χώρα.

Τι να σου πω εγώ πάντως βλέπω τις συνθήκες δουλειάς στο εξωτερικό και βλέπω και εδώ και λέω ότι λογικά μόνο μία ανενημέρωτη θα έρθει να δουλέψει μέσα σε ένα μπουρδέλο ή κανένα μπάζο.

Υπομονή παιδιά...πιάσαμε πάτο σαν χώρα ...πιο κάτω δεν πάει....εκτός και αν δεν έχει πάτο το βαρέλι!

Πράγματι το βαρέλι πάτο δεν έχει. Πολύ καλά αυτά που λες φίλε συναθλητή για τα FKK αλλά στη χώρα μας κάτι τέτοιο ούτε τα εγγόνια μας δεν θα το ζήσουμε. Κι΄ αυτό γιατί πέρα από το ότι βασιλεύει ο οπισθοκρυπτοδακτυλισμός, οι δυνάμεις της συντήρησης που εκφράζονται κυρίως μέσω της εκκλησίας δεν πρόκειται να αφήσουν να γίνει κάτι τέτοιο.

Θυμίζω ότι στο νομό Φλώρινας,  δεν υπήρχε και ούτε υπάρχει μπουρδέλο ούτε καν κολόμπαρο, έστω και για να πηγαίνουν να πηδάνε οι φαντάροι, και αυτό λόγο ενός συγκεκριμένου σκληροπυρινικού Μητροπολίτη  που έκανε κουμάντο παλαιότερα.

Δυστυχώς και σε αυτό το θέμα είμαστε πολλά χρόνια πίσω. :(
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.842
Κριτικές
379
Like
5.306
Πόντοι
10.647
Δεν θέλω να σας πάρω στο λαιμό μου αλλά εγώ με την συγκεκριμένη τη μία και μοναδική φορά που πήγα πέρασα πολύ καλά. Σε απλό των 30, ήταν χαμογελαστή ,δεκτική σε χαδάκια, δεν είχε βιασύνες, και είχε κάτι καυλιάρικο. Σε συμμετοχή δεν ήταν και πάρα πολύ δυνατή και ούτε όμως απαθής, και αν είσαι λίγο φτιαγμένος, θα περάσεις καλά. Έχει και καλό κορμί, κοντούλα βέβαια, αλλά έχει πολύ καλό βυζάκι και ανάλογο κολαράκι, και επίσης δεν κατεβαίνει από τα ψιλοτάκουνα και δεν χάνεται.

Πιστεύω τουλάχιστον για συλλεκτικούς λόγους μια φορά πρέπει να τιμηθεί.

Υπ΄ όψιν είναι και ρωσίδα, σπάνιο είδος τώρα τελευταία στα μέρη μας. ;)

+1
Και εγω 2 φορες την εχω τιμησει και τις 2 ηταν καλη μεσα, και απο εμφανηση σκιζει και για αυτο θα της τον ξαναδωσω..!!  :knockinb:
 

kyost

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
αν δεν εδινες το 100αρι...!!!  ητο που ητο χαλασμενη μερα χτες θα φευγες με 60%-40% αισθησεις , ενθουσιασμενος απο την εμφανιση κι μονο !!!
φιλικα στα γραφω !!!
εγω θα το κλαιγα παντως το 100αρι στην θεση σου με αυτα τα λεφτα θα γαμουσα 3 στο βαρδαρη και 10 θα με περισευε για μαμ !

Σύμφωνοι, ήταν πολλά, αλλά με το 30αρι μάλλον θα καταριόμουν την ώρα και τη στιγμή που μου μπήκε η ιδέα. Έχει γίνει στο παρελθόν, σε διάφορους οίκους Θεσ/νίκης, Αθηνών και εξωτερικού. Ειδικά Θεσσαλονίκη που μας ενδιαφέρει πέρα από τα άθλια καταγώγια με τα 30αρια έχω φάει κάτι χοντρές φόλες πχ. τότε που πρωτοξεκίνησαν τα studio με jacuzzi πριν μερικά χρόνια και έκτοτε έκανα χρόνια να ξαναπατήσω.

Οπότε εν προκειμένω από τη πλευρά μου έμεινα ευχαριστημένος και μετά κοιμήθηκα σαν πουλάκι (είχε και δροσιά:)

γενικώς τα πράγματα δύσκολα στην πόλη μας από αυτά που διαβάζω εδώ, οπότε εμπειρίες σαν αυτή αξίζει να αναφερθούν ως εξαιρέσεις.

 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Σύμφωνοι, ήταν πολλά, αλλά με το 30αρι μάλλον θα καταριόμουν την ώρα και τη στιγμή που μου μπήκε η ιδέα. Έχει γίνει στο παρελθόν, σε διάφορους οίκους Θεσ/νίκης, Αθηνών και εξωτερικού. Ειδικά Θεσσαλονίκη που μας ενδιαφέρει πέρα από τα άθλια καταγώγια με τα 30αρια έχω φάει κάτι χοντρές φόλες πχ. τότε που πρωτοξεκίνησαν τα studio με jacuzzi πριν μερικά χρόνια και έκτοτε έκανα χρόνια να ξαναπατήσω.

Οπότε εν προκειμένω από τη πλευρά μου έμεινα ευχαριστημένος και μετά κοιμήθηκα σαν πουλάκι (είχε και δροσιά:)

γενικώς τα πράγματα δύσκολα στην πόλη μας από αυτά που διαβάζω εδώ, οπότε εμπειρίες σαν αυτή αξίζει να αναφερθούν ως εξαιρέσεις.
κατεμε αν και τον κουκλακη τον συμπαθω εδω εχει λαθος....κανει μια υποθεση που δεν μπορει να αποδειξει,οτι αν πηγαινες με το απλο δεν θα ηταν καλη η καντυ μαζι σου......σημασια εχει οτι εσυ περασες καλα και αυτο μετραει.....αλλος μπορει να μην περασε σεβαστο επισης.....καθε καταθεση εμπειριας μετραει...
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
κοιταξε....δεν ξερω κατα ποσο ισχυουν ολα αυτα τα μαγικα....πχ εγω εχω ακουσει οτι πλήρωνεις μεν ενα ποσο στανταρ για εισοδο που περιλαμβανει φαγητο,ποτα κλπ αλλα οχι και το γαμησι και μετα πληρωνεις εξτρα αν γαμησεις κατοπιν συμφωνιας με την κοπελα....πραγματι οι χρονοι ειναι μεγαλυτεροι και τα πραγματα πιο χαλαρα αλλα εχω διαβασει και κριτικες συναγωνιστων για ξεπετες αισχιστου ειδους και στην γερμανια.....κυριως απο ρουμανες...

λες για το ποια περιμενω να γαμησω με εικοσι ευρω;αυτην που γαμουσα και πριν τεσσερα χρονια σου απαντω....την χριστινα την πολωνεζα,την αννα μαρια ,την τζαστιν ,την εμμανουελα.....γιατι δεν ηταν αυτες καλα μουνια;οπως και η εφη πριν σπασει λιγο απο τον χρονο;ή η αφροδιτη η εγγλεζα;
εν πασει περιπτωσει μπορω να γαμησω την μαρια την σαλονικια ή την πενυ ή την ρομινα που γαμαει ο αθηναιος και ειναι μοντελες.....γιατι ο αθηναιος ειναι πιο μαγκας;κι αυτος με ενα πενηνταρι τις γαμα..δεν ειναι θεμα....

λες για επιλογη πελατη.....ενταξει ναι μεν αλλα......σκεψου να εισαι εσυ που θα φας απορριψη για τους χ ψ λογους....θα σου αρεσε επειδη εχεις λογου χαρη στραβη μυτη;που δεν εχεις πλακα κανω-σχημα λογου :grin:

τεσπα εκεινο που προσπαθω να πω ειναι οτι πρεπει να σπασουν πολλα κατεστημενα για να αλλαξει κατι πραγματικα και πρεπει να γινει η πολη πολος ελξης καλων ιεροδουλων ξανα και οχι ξεπετατζουδων....

βεβαια το προβλημα ειναι και καπως γενικοτερο....ειμαστε μια χωρα σε οικονομικη κριση,με πολιτες που γινονται ολοενα και φτωχοτεροι και οι δυνατοτητες τους να ξοδεψουν για πληρωμενο σεξ γινονται ολοενα και μικροτερες.....αρα το τραφφικινγκ που αφορα την χωρα μας και τα κυκλωματα που το τροφοδοτουν με ιεροδουλες απο την ευρωπαικη αγορα -και τα γνωριζουν αυτα-μας φερνουν για να το πουμε απλα πουτανες β διαλογης.....τυχαιο οτι χαθηκαν οι ρωσιδες και γεμισαμε ρουμανες;
δεν γεμισαμε ρουμανες επειδη μας φεραν β διαλόγης απλα οι νταβαδες δεν χρειαζεται να πληρώνουν αδειες παραμονης για τις ρώσιδες ,η ρουμανια ειναι στην Ε.Ε.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Σύμφωνοι, ήταν πολλά, αλλά με το 30αρι μάλλον θα καταριόμουν την ώρα και τη στιγμή που μου μπήκε η ιδέα. Έχει γίνει στο παρελθόν, σε διάφορους οίκους Θεσ/νίκης, Αθηνών και εξωτερικού. Ειδικά Θεσσαλονίκη που μας ενδιαφέρει πέρα από τα άθλια καταγώγια με τα 30αρια έχω φάει κάτι χοντρές φόλες πχ. τότε που πρωτοξεκίνησαν τα studio με jacuzzi πριν μερικά χρόνια και έκτοτε έκανα χρόνια να ξαναπατήσω.

Οπότε εν προκειμένω από τη πλευρά μου έμεινα ευχαριστημένος και μετά κοιμήθηκα σαν πουλάκι (είχε και δροσιά:)

γενικώς τα πράγματα δύσκολα στην πόλη μας από αυτά που διαβάζω εδώ, οπότε εμπειρίες σαν αυτή αξίζει να αναφερθούν ως εξαιρέσεις.
Συμφωνω μαζι σου το θεμα ηταν τα λεφτα φιλε Kyost. Για αυτο το αναφερα ! Για μενα θα ηταν πολλα τα 100 ευρω  !


Οτι περασες καλα μας το αποδεικνιης απο την κριτικη σου και χαιρομαι γι αυτο !κι αφου κοιμηθηκες σαν πουλακι ακομα καλυτερα  :) :thumbsup: :thumbsup: :rockon: :rockon: :rockon:
Ενα που θελω να πω  να το γνωριζουν και οι αλλοι συναδελφοι , ειναι που μερικες μας εκμεταλευονταιι  . Αν το κανουν σε κανα 2-3 πελατες το εφαρμοζουν σε ολους με την ταριφα και περι γουστων ! Με αλλα λογια δεν ειναι σταθερες δηλ. δεν τους βλεπουν ολους τους πελατες με το ιδιο ματι και μας αλλαζουν ταριφα και γουστα !
Υπαρχουν αλλες που δεν ειναι και τοσο εμφανισημες ειναι και σταθερες και σε βγαζουν γουστα και απορεις μα θα με λεγες  αυτη... ααπα πα ... !

 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
θελω να κανω και μια δημοσια προταση προς τον αντμιν απο αυτο το θρεντ, με αφορμη τα σημερινα....πιστευω ο παλιος και εμπειρος συναγωνιστης dimmits πρεπει να τιμηθει με ολα τα αστερια καθως εχει συμβαλει χρονια τωρα στην ενημερωση και στις κριτικες και θεσσαλονικη και επαρχια που παιζει μπαλα γειτονικα με μενα.....

επισης και ο alexman που ξερει απεξω ολα τα σιτυτουρ και τις πουτανες αθηνων και θεσσαλονικης και δινει καλες πληροφοριες με πμ στα μελη....

πιστευω να συμφωνειτε ολοι.....
συμφωνουμε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
κατεμε αν και τον κουκλακη τον συμπαθω εδω εχει λαθος....κανει μια υποθεση που δεν μπορει να αποδειξει,οτι αν πηγαινες με το απλο δεν θα ηταν καλη η καντυ μαζι σου......σημασια εχει οτι εσυ περασες καλα και αυτο μετραει.....αλλος μπορει να μην περασε σεβαστο επισης.....καθε καταθεση εμπειριας μετραει...
καλημερα φιλε gl. και εγω σε συμαπαθω  :smitten:  :rockon: :rockon:
εχω λαθος γιατι με εχουν μπερδεψει οι  ταριφες και οι σταρ καλονες !! Εχω συνηθησει στο εξωτερικο που ειμουν στο σταθερο με τις τιμες και γουστα και εδω λιγο με κακοφαινετε !
Οτι βρισκεις και εδω σταθερες αξιες βρισκεις ! Στην Αθηνα παραδειγμα εχω βρει την Ντενιζα απο την Ρεμουνδου 20 , την Σαρα επισης Τσεχα απο Καρεα 30 οπου κι να πανε  αυτες οι  κοπελες τα γουστα στα δινουν  , και εδω στην Σαλονικα βρηκα την ΕΥΑ-Βουλγαρα  μιλφ ...εχω βρει κι αλλες ... :rockon: :rockon:
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.741
Κριτικές
183
Like
3.100
Πόντοι
8.535
καλημερα σε ολα τα παιδια! :cheesy:
εχω κανει ενα λαθος στο ποστ μου για την μπουρδελοαναφορα. :headbang: :headbang:Επειδη δεν κραταω σημειωσεις κ τα κραταω ολα στο μυαλο,εγινε το μπερδεμα...Αφορμη κ μια συζητηση με ενα μελος σε πμ,οπου με ρωτησε βαρδιες για καποιες κοπελες...Απλα μπαινοβγηκα σε καποια σπιτακια πολλες φορες την τριτη κ τεταρτη κ εχασα την μπαλα...Τεσπα...(φταινε κ καποιες μπυρες που ηπια...) :grin: :grin: :grin:
Στο Προμηθεως 11 κατα τις 6 περιπου το απογευμα ειχα πετυχει Τζοανα κ το βραδυ της Τριτης πετυχα την Βερονικα...Την Τεταρτη το πρωι στην συντομη βολτα μου αν θυμαμαι καλα ξαναπετυχα την Τζοανα...
Επισης ξεχασα να αναφερω οτι επισκεφτηκα κ το μπλε το βραδυ της Τριτης,οπου δουλευε μια ψηλη,νταρντανα γκομενα με μεγαλα βυζια,κοτσο το μαλλι της,ονομα δεν ρωτησα...περιμενα να δω Μαιρουλα,αλλα μαλλον αυτην δουλευει πρωΐνα...
 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
καλημερα σε ολουσ.συμφωνω κ εγω ολα τα αστερια στον dimitrιs τα αξιζει με το παραπανω, :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom