Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (5 μέλη και 24 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.554
Πόντοι
12.525
πηγα την ειδα κι εγω την περιφημη Καντυ στο Villa Erotica.Πραγματι ωραια γκομενα,πανυψηλη,νομιζω ο κωλος ξεφευγει λιγο σε φαρδος απ'οσο μπορεσα να διακρινω κατω απ'το διχτυωτο φουστακι.Προσωπο συμπαθητικο οσο προλαβα να δω καθ'οτι ο φωτισμος ηταν πολυ χαμηλος και το περασμα της συντομο και μαλιστα κοντεψε να τσακιστει οταν βγηκε απ'το 3ο δωματιο που εχει σκαλοπατι στην πορτα.Μια εντυπωσιακη παρουσια στο συνολο και ας αρχισουν τα μαυρισματα :grin: :grin: :grin:

Νικ,Ουρανου 26 ηταν η Καρμεν την οποια περιγραφω πριν λιγες μερες και ειναι πολυ καλη μεσα.
Το 26ης 52 ηταν κλειστο.
Εγω πηγα τελικα Αν.Γεωργιου 4 στην παλια αγαπημενη Χριστινα αλλα.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.554
Πόντοι
12.525
Καταθεση λοιπον αποψε στην μιλφ Αλβανιδα Χριστινα στο Αν.Γεωργιου 4 για 70ε κατοπιν παζαριου απο 80ε με 69 και γυμνο τσιμπουκι.Εδω εχω ενσταση...
Η Χριστινα για οσους δεν ξερουν υπηρξε η βασιλισσα του πρωκτικου(τσσσσ...τι τιτλους δινω :2funny:)πριν περιπου 4 χρονια οταν και την πρωτοειδα και τοτε ηταν μονιμη πρωινη στο Κεφαλληνιας.Ηταν σιγανο ποταμακι απο τοτε,αθορυβη αλλα παντα αποτελεσματικη,οχι τοσο αναγνωρισμενη εδω μεσα αναλογικα με κατι αλλα μπαζα αλλα νομιζω οτι παντα ειχε και αυτη τους σταθερους φαν της.Τοτε ηταν εντελως ξανθια.
Τα χρονια ομως περασαν,πρεπει να'ναι σιγουρα 40-45 χρονων πλεον,ειναι καστανοκοκκινη με μακρυα σγουρα μαλλια,διατηρει το πολυ ομορφο και γλυκο της προσωπο αλλα το κορμι πλεον εχει κρεμασει και δειχνει τα χρονια με εξαιρεση ομως την κωλαρα που παραμενει σφιχτη και τρυφερη.Το πρωκτικο δε το διαφημιζει πλεον στα προγραμματα αλλα απ'οτι καταλαβα αν το χωσεις το πακετακι θα δεχτει.
Ειναι σα να λεμε η καυλιαρα γειτονισσα ή η μαμα του φιλου σας που παντα θελατε να γαμησετε απο παιδι.

Τελοσπαντων εδειξε χαρουμενη που με εβλεπε,προσποιηθηκε οτι με θυμοταν και αυτη,κουβεντουλα στην αρχη και στη συνεχεια αγκαλιες με εμενα ανασκελα και αυτη ολοκληρη καθισμενη πανω μου με το μουνακι να τριβεται στον πουτσο και σιγα σιγα να παιρνει την ανηφορα.Την γυρισα μπρουμυτα,ξαπλωσα πανω της και αρχισα να τριβομαι πανω κατω,φιλια στο αυτι και στο λαιμο που εδειχνε να γουσταρει και μετα χτυπημα και τριψιμο του πουτσοκεφαλου στην κωλοτρυπιδα.Εκει καπου εβγαλε και ενα αυθορμητο μμμ γιατι οπως και να το κανουμε εχει ενα θεμα με την τρυπα της η γυναικα.
Γλειψιμο της βαθιας σουφρας στη συνεχεια που εδειχνε να απολαμβανει και γυρισμα για γλειφομουνι που μαλλον δε τη συγκινησε ιδιαιτερα.Να πω οτι παντα πλενεται κανονικα πριν κανει 69.
Πηρα την κατηφορα ομως οποτε ξανα τριψιμο πουτσου σε μουνι και κωλο να αναψω λιγο....χμμμ κατι πηγε να γινει αλλα δεν ερχοταν η εκρηξη.
Πιπα μετρια που το ηξερα ομως καθοτι ποτε δεν ηταν το δυνατο της σημειο αλλα για πολυ ωρα και βαθεια με αρχιδογλειψιμο.Μαλιστα ενδιαμεσα σταματουσε,μου εγλειφε τις ρωγες μου'δινε κανα φιλακι στο στομα αλλα χωρις γλωσσα και μου ελεγε να μην αγχωνομαι και να μην βιαζομαι.
Τελοσπαντων δεν καυλωσα καλα,δε μου σηκωθηκε καλα οποτε μου'βαλε καποτα οχι τοσο σωστα οπως θελω,πολυ κρεμα στο μουνι και καβαλημα αυτη απο πανω στην αρχη.
Γυρισμα σε ιεραποστολικο οπου συγχρονως μου τσιμπουσε ρωγες,μου τις φιλουσε και μου χαϊδευε τα αρχιδια αλλα παλι δε γινοταν αυτο το κλικ στον εγκεφαλο ωστε να ανοιξει ο δρομος για το ξεφορτωμα.
Και τελικα γυρισμα σε πισωκολλητο οπου εκλεισε και τα ποδια για να σφιξει και το μουνι ενω εχωνε και δαχτυλο στον κωλο της.Μετα απο πολλα σπρωξιματα και πολυ ιδρωτα καταφερα και τελειωσα ετσι.
Ξανα ξαπλωσαμε αγκαλια και εκατσε και κανα 10λεπτο και μιλουσαμε παλι.Η συζητηση επεκταθηκε και σε ιντερνετικα θεματα :rolleyes: :rolleyes:
Συνολικος χρονος παραμονης 37 λεπτα μετρημενα με τον πανακριβο ελβετικο χρονογραφο :sunglasses:
Ξερω σε κουρασα της ειπα...οχι μωρο μου καθολου μου απαντησε ευγενεστατα.
Συμπερασμα...
Η γυναικα ειναι πολυ καλη και προθυμη να κανει τα παντα και δε βιαζεται καθολου.Φυσικα και προτεινεται σε ολους αλλα διαπιστωσα οτι εχω ενα προβλημα...Την συγκεκριμενη την εκτιμω πολυ απο οταν την πρωτογνωρισα και την αγαπαω με την ευρεια εννοια οποτε δε μπορω να τη γαμησω πλεον.Πως το λενε...τη σεβομαι και δε με καυλωνει πλεον.Το ιδιο ειχε συμβει και πριν εναμιση χρονο που την ειχα παρει τελευταια φορα οπως το ιδιο συνεβη τις 2 τελευταιες φορες με την Αγαπη για την οποια ετρεφα παρομοια αισθηματα.
Δε ξερω αν ειναι φυσιολογικο αλλα  εγω ετσι λειτουργω.
Τελοσπαντων οπως και να΄χει καποια στιγμη στο μελλον θα την ξανατιμησω γιατι χαιρομαι να βρισκομαι κοντα της.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Πράγματι οι τιμές είναι φωτιά, και παζάρι ούτε για αστείο, για να είμαι ειλικρινής πήγα να κάνω ένα ψιλοπαζάρι και η τσατσά με κοίταξε σαν εξωγήινο, και η γκόμενα όπως το είπες στο 10λεπτο,



Το μουνί έχει πολύ μεγάλη δύναμη, τη γη γυρίζει. :2funny: :2funny:
και τριχα απο μουνι καραβι σερνει φιλε Cameover κι εγω σκεφτομουν να παω , αλλα δεν ειχα διαθεση  λογω καιρου ,αλλα ουτε καλη προαισθηση ,  καλα στα λει ο αλ πατσινο τι να το κανω το θεομουνο αμα απο υπηρεσιες ειναι μαπα το καρπουζι  !!! Ενα να ξερεις οτι λαμπει δεν ειναι χρυσος .
Εχω φαει κι γω πατατες απο θεομουνα δεν εισαι μοναδικος ! Ο συναδελφος που δωσε 100αρι καπως τον περιποιηθηκε αν διαβασες την κριτικη του .Τα θελουν αρπα κολα οπου αρπαξουν ουτε και σε περιοδο κρισης δεν μασανε αυτες !  :)


 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
άρτι αφιχθείς από Candy κι εγώ (έκανα ένα last minute check στο forum και τελευταία στιγμή έστρεψα πορεία προς Villa, και ευχαριστώ τους συμφορουμήτες που μου φτιαξαν τη μέρα :dancing:)

ωραίο σκηνικό, έξω αστραπές κεραυνοί κι εγώ  :zfuck:

προσωπική άποψη, γενικά ένα από τα καλύτερα  :knockinb: (μάλλον το καλύτερο) σε φάση studio, και συστήνεται ανεπιφύλακτα.
πάντα τέτοια :)

πιο αναλυτικά and my two cents θα μπoύν στο αντίστοιχο σημείο (κριτικές).
αν δεν εδινες το 100αρι...!!!  ητο που ητο χαλασμενη μερα χτες θα φευγες με 60%-40% αισθησεις , ενθουσιασμενος απο την εμφανιση κι μονο !!!
φιλικα στα γραφω !!!
εγω θα το κλαιγα παντως το 100αρι στην θεση σου με αυτα τα λεφτα θα γαμουσα 3 στο βαρδαρη και 10 θα με περισευε για μαμ !
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.130
Κριτικές
53
Like
3.982
Πόντοι
6.050
Al Pacino, μηπως εννοεις την Χριστινα την ρουμανα; Χριστινα και Αλβανιδα 1η φορα ακουω. Η ρουμανα ειναι που ηταν παλια Κεφαλληνιας
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Al Pacino, μηπως εννοεις την Χριστινα την ρουμανα; Χριστινα και Αλβανιδα 1η φορα ακουω. Η ρουμανα ειναι που ηταν παλια Κεφαλληνιας

ναι αυτην εννοεί δήθεν ρουμάνα = αλβανίδα ...
Ισως γράψω μετα καμμια αναφορά .

Λόυση ναι φιλε Gameover ...σε γενικές γραμμές δύσκολα θα περάσεις άσχημα μαζι της.
 

freemastrupation

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2011
Μηνύματα
252
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
1
Βρε σας τα έχω πει και σας τα ξανά λέω.

Η ποιότητα και το value βρίσκετε στα FKK.
Να κάνετε μία επιτροπή και να πάτε στον Μπουτάρη.
Αν πείσετε τον Μπουτάρη να βγάλει δύο άδειες και τις δώσει σε Γερμανούς που έχουν το know how , οι τιμές στα μπουρδέλα θα πέσουν στο μισό.
Ένα FKK στην Ανατολική Θεσσαλονίκη ή κάπου προς τα έξω κοντά στην Θάλασσα για τους καλοκαιρινούς μήνες και ένα στην δυτική.

Θα ανέβει και ο τουρισμός στην Θεσσαλονίκη.
Στο παρελθόν ήρθαν στην πόλη Αυστριακοί για να δούνε χώρους για FKK και φύγανε γιατί το θέμα κολλούσε στις άδειες και στα νομικά. Το ξέρω αυτό από πρώτο χέρι.

Ένα νόμο να αλλάξει και τα μπουρδέλα να τα βάλει όλα μαζί συμμαζεμένα σε μία – δύο πολυκατοικίες όπως στην Ευρώπη. Κάθε διαμέρισμα διαφορετική πουτάνα. Φώτο με αριθμό δωματίου στην είσοδο της πολυκατοικίας κτλ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.201
Κριτικές
293
Like
9.554
Πόντοι
12.525
Al Pacino, μηπως εννοεις την Χριστινα την ρουμανα; Χριστινα και Αλβανιδα 1η φορα ακουω. Η ρουμανα ειναι που ηταν παλια Κεφαλληνιας
ναι αυτη ειναι...τοτε ελεγε οτι ειναι Ρουμανα για ευννοητους λογους
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.544
Πόντοι
7.195
Βρε σας τα έχω πει και σας τα ξανά λέω.

Η ποιότητα και το value βρίσκετε στα FKK.
Να κάνετε μία επιτροπή και να πάτε στον Μπουτάρη.
Αν πείσετε τον Μπουτάρη να βγάλει δύο άδειες και τις δώσει σε Γερμανούς που έχουν το know how , οι τιμές στα μπουρδέλα θα πέσουν στο μισό.
Ένα FKK στην Ανατολική Θεσσαλονίκη ή κάπου προς τα έξω κοντά στην Θάλασσα για τους καλοκαιρινούς μήνες και ένα στην δυτική.

Θα ανέβει και ο τουρισμός στην Θεσσαλονίκη.
Στο παρελθόν ήρθαν στην πόλη Αυστριακοί για να δούνε χώρους για FKK και φύγανε γιατί το θέμα κολλούσε στις άδειες και στα νομικά. Το ξέρω αυτό από πρώτο χέρι.

Ένα νόμο να αλλάξει και τα μπουρδέλα να τα βάλει όλα μαζί συμμαζεμένα σε μία – δύο πολυκατοικίες όπως στην Ευρώπη. Κάθε διαμέρισμα διαφορετική πουτάνα. Φώτο με αριθμό δωματίου στην είσοδο της πολυκατοικίας κτλ.

Ξέρεις υπάρχει μια πολυκατοικια που βριεσκεται στην αρχη της Ανδ. Γεωργίου δεξιά απέναντι απο τον μύλο...
Μελλοντικά θα το έβλεπα για ενα πολυ ωραιο χώρο σαν ενα πολυτελεστατο μεγαλομπουρδέλο στην κολονία.
Αλλά όπως είπες το θέμα κολλάει στις άδειες...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Βρε σας τα έχω πει και σας τα ξανά λέω.

Η ποιότητα και το value βρίσκετε στα FKK.
ας πουμε για την οικονομια της συζητησης φιλε οτι συμφωνουμε.....εκει ειναι ομως το προβλημα της πολης αυτης ή οτι εχουμε πολλα μπαζα και κομοδινα;δλδ σκεψου να μπω στο ΦΚΚ αλα ελληνικα και να εχω επιλογες τζεσυ,τζεσικα,αντριαννα.κομ,κελλυ,μερτσυ ,βανεσσα βουλγαρα,καρλα κλπ....μιλαμε δεν θα ξερω που να πρωτοκαταθεσω..... :grin: :grin: :grin:

δλδ η τσαρκα μας χαλαει;και τις θελουμε ολες σε ενα σπιτι;μαζι;ουτε το ΙΚΕΑ δεν θα χει τοσα επιπλα.....
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
δλδ η τσαρκα μας χαλαει;

Συμφωνώ η μπουρδελότσαρκα είναι για μένα κατι σαν προκαταρτικό, η αρχή της διαδικασίας. Αυτό το κόλπο με την πολικατοικία μου φένεται λίγο εκτός Ελλάδος, χώρια που θα είναι περισσοτερο κάρφωμα-υπάρχουν και δεσμευμένοι εκει έξω
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
ας πουμε για την οικονομια της συζητησης φιλε οτι συμφωνουμε.....εκει ειναι ομως το προβλημα της πολης αυτης ή οτι εχουμε πολλα μπαζα και κομοδινα;δλδ σκεψου να μπω στο ΦΚΚ αλα ελληνικα και να εχω επιλογες τζεσυ,τζεσικα,αντριαννα.κομ,κελλυ,μερτσυ ,βανεσσα βουλγαρα,καρλα κλπ....μιλαμε δεν θα ξερω που να πρωτοκαταθεσω..... :grin: :grin: :grin:

δλδ η τσαρκα μας χαλαει;και τις θελουμε ολες σε ενα σπιτι;μαζι;ουτε το ΙΚΕΑ δεν θα χει τοσα επιπλα.....

Αυτο ειναι σεναριο για ταινια τρομου λεμε.!!!  :2funny: :2funny:
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
δεν εχω καταθεση ακομα στην καντι και λεω να το πραξο αποψε :grin: ξερει καποιοσ αν δουλευη και που, φυσικα θα ακολουθησει και η αναλογη κριτικη [εχω διαβαση τοσα πολλα για αυτην που με εχει φαει η περιεργια] :helpplea:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
δεν εχω καταθεση ακομα στην καντι και λεω να το πραξο αποψε :grin: ξερει καποιοσ αν δουλευη και που, φυσικα θα ακολουθησει και η αναλογη κριτικη [εχω διαβαση τοσα πολλα για αυτην που με εχει φαει η περιεργια] :helpplea:

τι που βρε Μακη .. στην Λαχαναγορα την περιμενεις  :cheesy:

Ειπαμε Villa ειναι το μωρο και σημερα ειναι βραδυ
αντε καλο βολι  :rockon: , Χαιρετισματα from jo  :grin:


Αλ Πατσινος .. σε νοιωθω .. κατι παρομοιο εχω παθει με την Εφη απο περισι ακομη  :idiot:

Ελα να χορεψουμε ενα τραγουδακια π αυτα που σ αρεσουν  :dancing:
 

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
θα πω μια βλακεια μαλλον μη :s&m_2: η καντι [ειδα φοτο] ειναι η πολονεζα που δουλευε παλια σε τανταλου 8α σαπφωσ7 και προμηθεωσ 14, και τοτε ειχε πιο μακρη μαλλι
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.761
Κριτικές
183
Like
3.140
Πόντοι
8.535
Μεγαλη μπουρδελοεξορμηση την Τριτη κ Τεταρτη (σημερα ) αποκλειστικα κ μονο στα στενα του βαρδαριου...την Τριτη βολταρα το μεσημερακι,το απογευμα κ το βραδι,ενω Τεταρτη βολταρα μονο το πρωινο....Η καταθεση εγινε σε 4 διαφορετικες κοπελες.
1)στην γνωστη κ μη εξαιρεταια Νικολ
2)στην Μιρελα στην Σαπφους
3)στην Αλεξανδρα στο πρασινο
4)στην Νταΐνα την αρχοντομουνα....

μια περιληπτικη αναφορα απο χθες κ σημερα:


Σαπφους7-Nikol,οπου εγινε κ η καταθεση.(το βραδι ηταν μια Ιονελα τσεχα,ωραιο προσωπακι,αλλα μου φανηκε αβυζη....)
Σαπφους5-Μιρελα,κοντοπουτανο πιπινι με καστανοξανθο μαλακι κομμωτηριου,ωραιο βυζακι με ρωγα-πιρογα κ ελαφρως gfe συμπεριφορα...
Σαπφους 20-Μια μελαχροινη νταρντανα το απογευμα οπου πηγα,σχαδον αδιαφορη φατσα...Πηγα κ το βραδι πετυχα πανω στην αλλαγη κ εφυγα...βαριομουν να περιμενω 20 λεπτα...(Σημερα το πρωι πετυχα την Νταινα σε αυτο οπου κ εγινε καταθεση)... :knockinb: :knockinb: :knockinb:
Τανταλου 9-Καμελια.Δεν μου αρεσαι καθολου....κ το βραδι μια κοντοπουτανη ξανθια με κοτσο το μαλλι,ψιλομαγκακι κ ετσι... :jerking: :jerking:
Τανταλου 8-μια νταρντανα κοκκινομαλα κ μια μελαχροινη το βραδυ οπου εκανε πασαρελα σαν της εσπασε η μεση... :2funny: :2funny:
Τανταλου 14-μια βυκι,αδυνατη πολυ για τα δικα μου γουστα,με αδιαφορη φατσα...
Προμηθεως 14-αδιαφορη μελαχροινη κ αδιαφορη ξανθια με ωραιο βυζακι ομως...
Προμηθεως 11-Τζοανα,ωραιο πιπινακι με ωραιο βυζακι,εξω φατσα φορα,ημουν ετοιμος να καταθεσω σε αυτην,αλλα τελικα με κερδισε η Μιρελα...η τσατσα διαφημιζε οτι υπαρχει ενα κ μοναδικο προγραμμα των 30,το οποιο ειναι αρκετο για την απολαυση της ηδονης,,,,(το πρωι σημερα που πηγα ηταν η Βερονικα,η οποια επισης δεν κανει για τα δικα μου γουστα,την βρισκω αδιαφορη...συν οτι η τσατσα το πρωι ψαχνοταν για καυγα επειδη μειδιασα-γελασα κοινως κ σπαστηκε μαλλον επειδη δεν περασα σε δωματιο...) :jerking: :jerking: :jerking:

Στο πρασινο κατεθεσα το βραδι σε μια Αλεξανδρα (με μετρια φατσα κ μετριες υπηρεσιες),ενω νωριτερα την ιδια μερα πετυχα μια Ρωσιδα ξανθια με ωραια φατσουλα...ημουν ετοιμος να ενδωσω αλλα κατι στο ενστικτο μου με εμποδισε...μαυρο στην μαλακω τσατσα που ειχε αποψη επι παντως επιστητου κ την ψιλοελεγε σε οποιον δεν παιρνουσε...

θα γραψω σιγα-σιγα κ τις κριτικες...δυο πραγματα μου εκαναν κακη εντυπωση:
1)η χαμηλη ποιοτητα του κοσμου με την οποια ετυχε να βολταρω χθες κ με την οποια ημουν αναγκασμενος να ακουω χαζα σχολια,αστεια ανοητα κ ψιλομαγκε συμεριφορα σε τσατσες κυριως, στο σαλονι ενω περιμεναμε την κοπελα στον εκαστοτε οικο...
2)δυο τσατσαδες που μου την εσπασαν κ η καραμελα σχεδον απο ολες τους να μου προωθησουν το χαλαρο 40 αρι αντι για 30...τους χρειαζεται μια Αθηνα για να στρωσουν μυαλα μου φαινεται...
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.738
Κριτικές
28
Like
2.537
Πόντοι
6.265
Μεγαλη μπουρδελοεξορμηση την Τριτη κ Τεταρτη (σημερα ) αποκλειστικα κ μονο στα στενα του βαρδαριου...την Τριτη βολταρα το μεσημερακι,το απογευμα κ το βραδι,ενω Τεταρτη βολταρα μονο το πρωινο....Η καταθεση εγινε σε 4 διαφορετικες κοπελες.
1)στην γνηστη κ μη εξαιρεταια Νικολ
2)στην Μιρελα στην Σαπφους
3)στην Αλεξανδρα στο πρασινο
4)στην Νταΐνα την αρχοντομουνα....


θα γραψω σιγα-σιγα κ τις κριτικες...δυο πραγματα μου εκαναν κακη εντυπωση:
1)η χαμηλη ποιοτητα του κοσμου με την οποια ετυχε να βολταρω χθες κ με την οποια ημουν αναγκασμενος να ακουω χαζα σχολια,αστεια ανοητα κ ψιλομαγκε συμεριφορα σε τσατσες κυριως, στο σαλονι ενω περιμεναμε την κοπελα στον εκαστοτε οικο...

Ωραιος 4 καταθεσεις σε 2 μερες  :rockon: αναμενουμε και τις κριτικες

μα δεν βολταρα χθες! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom