Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Κάντυ τελικά απόψε στο Βίλλα ???
Jo ??? Ακόμα το αντίσκηνο στήνεις ???

Γεια σου Greek καυλιαρη  :cheesy:

Ναι ετσι λεει διπλα  :dancing: αντε επιτελους ..
Ελατε να βοηθησετε λιγο να ξεσκονισουμε τα μπαλονια ..
και φερτε μου κι ενα ξυραφακι ...
παραλιγο να μετονομαστει η οδος φριξου σε οδος , Τζο του ασκητη


με ρεγουλα ε .. μη το τσαλακωσετε το κοριτσι  :grin:
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αρε Jo αντιπροεδρε εισηγηθηκες, εβαλες τα μεγαλα μεσα και ηρθε το μωρο

:cool2: :cool2: :cool2: Οχι θα αφηνα τον προεδρο να μπαζωσει ολη την πολη  :grin:

Jo θα πας καντυ.????
Οποιος παει καντυ περημενουμε αμεση αναφορα ποτε θα ξαναδουλεψει...

Εσυ αραξε , εισαι σε καραντινα , αμα δε παρει IJO δε σε στελνω  :cheesy:


Ωραια καπελο κουκλε  :cool2:

Have a nice start , too  :rolleyes:
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ειδε κανενας πουθενα κριτικες για Καντυ;

Μην ειναι καμια κομοδινοπουλου κι αυτη.
 
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
0
παρακαλώ οι ειδικοί να δώσουν πληροφορίες για την πρωινη βαρδια στο βαρδαρη που είναι καλύτερα ονόματα και σπίτι είμαι νέος και δεν θέλω να πετάξω χρήμα άσκοπα

ευχαριστω
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
παρακαλώ οι ειδικοί να δώσουν πληροφορίες για την πρωινη βαρδια στο βαρδαρη που είναι καλύτερα ονόματα και σπίτι είμαι νέος και δεν θέλω να πετάξω χρήμα άσκοπα

ευχαριστω
Προμηθεως 25-Ειρηνη και Μαρα.Φωτιες και οι 2!
Προμηθεως 19- κλασσικη Μαιρουλα.Καλη στο συνολο αν και υπερτιμημενη εδω μεσα.
Σαπφους7-μιλφ Νικολ σκετος πυραυλος!
Σαπφους 20-Νταϊανα.γκομεναρα το καλυτερο τσιμπουκι!
Τανταλου 9-Καμελια.Δυναμιτης σκετος και αυτη!!Πως τα λεω ρε πουστη...
Τανταλου 8-το Μαρινακι επισης κλασσικη αξια.Λειπει αυτη την εποχη
Προμηθεως 11-η Ηρα η Ουκρανεζα θεα.λειπει και αυτη νομιζω

Τι να πρωτοπαρεις την πρωινη βαρδια?Ολες καλες ειναι...
 
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
0
παρακαλώ οι ειδικοί να δώσουν πληροφορίες για την πρωινη βαρδια στο βαρδαρη που είναι καλύτερα ονόματα και σπίτι είμαι νέος και δεν θέλω να πετάξω χρήμα άσκοπα

ευχαριστω
Προμηθεως 25-Ειρηνη και Μαρα.Φωτιες και οι 2!
Προμηθεως 19- κλασσικη Μαιρουλα.Καλη στο συνολο αν και υπερτιμημενη εδω μεσα.
Σαπφους7-μιλφ Νικολ σκετος πυραυλος!
Σαπφους 20-Νταϊανα.γκομεναρα το καλυτερο τσιμπουκι!
Τανταλου 9-Καμελια.Δυναμιτης σκετος και αυτη!!Πως τα λεω ρε πουστη...
Τανταλου 8-το Μαρινακι επισης κλασσικη αξια.Λειπει αυτη την εποχη
Προμηθεως 11-η Ηρα η Ουκρανεζα θεα.λειπει και αυτη νομιζω

Τι να πρωτοπαρεις την πρωινη βαρδια?Ολες καλες ειναι...



βάζεις δύσκολα αλλά σε ευχαριστώ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Προμηθεως 25-Ειρηνη και Μαρα.Φωτιες και οι 2!
Προμηθεως 19- κλασσικη Μαιρουλα.Καλη στο συνολο αν και υπερτιμημενη εδω μεσα.
Σαπφους7-μιλφ Νικολ σκετος πυραυλος!
Σαπφους 20-Νταϊανα.γκομεναρα το καλυτερο τσιμπουκι!
Τανταλου 9-Καμελια.Δυναμιτης σκετος και αυτη!!Πως τα λεω ρε πουστη...
Τανταλου 8-το Μαρινακι επισης κλασσικη αξια.Λειπει αυτη την εποχη
Προμηθεως 11-η Ηρα η Ουκρανεζα θεα.λειπει και αυτη νομιζω

Τι να πρωτοπαρεις την πρωινη βαρδια?Ολες καλες ειναι...
επισης πολυ καλη ειναι απ'οτι ακουω και η Σαμπρινα του Σαπφους 8.Θελω κι εγω να τη δοκιμασω αυτην...
 
Εγγρ.
12 Αυγ 2011
Μηνύματα
20
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
0
η πρωινή βάρδια έχει μια στάνταρ περίοδο που αλ΄΄αζουν τα κορίτσι ή οτι του βαρέσει του κάθε αφεντικού?
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Ουαουαουαουαοοοοοοοοοοοοοοο……. :rockon: :rockon: :rockon:

Επίσκεψη στην νεοφερμένη Κάντυ πριν από λίγο, και διευκρινίζω ότι ο πανηγυρισμός αφορά μόνο την εμφάνιση της γκομενάρας και σε καμιά περίπτωση το πώς πέρασα μέσα στο δωμάτιο.

Η ζωή μας παίζει παράξενα παιχνίδια, μιας που στο χθεσινό μου κομοδινογάμημα με την Κάρλα της Εκκλησίας ανέφερα ότι δεν έσπασε ένα σερί ετών του να φύγω από το μπουρδέλο χωρίς να τελειώσω, το οποίο έλαχε να σπάσει σήμερα με την Κάντυ.

Δεν λέω ότι φταίει αποκλειστικά η κοπέλα, η οποία προσπάθησε αρκετά, ίσως να φταίω λίγο και εγώ, αλλά το αποτέλεσμα είναι αυτό που μετράει.

Θα τα γράψω και αναλυτικά, πάντως η γκόμενα τα σπάει σε εμφάνιση , πολύ καλύτερη από τις φωτογραφίες, φοβερό κορμί, βελούδινη επιδερμίδα, κολάααααααρα, αλλά μου φάνηκε λίγο σαν να εκτελεί πρόγραμμα ατομικού στριπτίζ σε στριπτιζάδικο αυτό που παίρνεις με κάρτα χορού σε πριβέ χώρο.

Για την ιστορία ήμουν ο πρώτος που την επισκέφθηκε, ένας άλλος συναθλητής που πέρασε δεύτερος ήταν έξω από ώρα στη γωνία και μετά μπήκε μέσα, είναι σίγουρα από το φόρουμ , δεν ξέρω ποιος, ας αναφερθεί όταν είναι η ώρα, καθώς επίσης και άλλα δύο παλικάρια που ήταν παρόντες στο πρώτο της σαλονάρισμα.

Τα λέμε εντός ολίγου…………….
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
η πρωινή βάρδια έχει μια στάνταρ περίοδο που αλ΄΄αζουν τα κορίτσι ή οτι του βαρέσει του κάθε αφεντικού?
Λιγο πολυ ισχυει οτι αναφερω παραπανω σχεδον καθημερινα.Στις 10 φορες που θα πας τις 8 αυτες θα πετυχεις
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
η πρωινή βάρδια έχει μια στάνταρ περίοδο που αλ΄΄αζουν τα κορίτσι ή οτι του βαρέσει του κάθε αφεντικού?
Γενικώς "ότι βαρέσει το κάθε αφεντικού" εκτός βέβαια στα μαγαζιά που οι κοπέλες είναι αφεντικά  ;)
Εκεί δεν αλλάζουν.

Υ.Γ. Και μη ξεχάσεις την αναφορά σου μετά από επίσκεψη :) ...
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
αποψε τη νυχτα κατοπιν τηλεφωνου...σκεφτομαι να βολταρω...
-Ερημητη.η μελαχρινη Αννιτα η Ιταλιδα :jerking: :jerking: :jerking:.Μπαζο απ'τα λιγα με ψαρωτικη φατσα ομως.Μεσα ειναι για κλωτσιες ομως.
-26ης οκτωβριου 35.Μετα τις 00.00 θα ειναι η Λαουρα
-Μαντζαρου 10.Η Νατασα η γεματουλα.Πολυ καλη κοπελα με ορεξη για πουτσο.Προτεινεται...
-Φριξου 14.Η νταρντανα Λαουρα-Λαρα.Ουτε κρυο ζεστη ουτε ζεστη μεσα θα ελεγα
-Κωλετη.Η πανεμορφη πιπινα Νικολ αλλα τα σχολια ειναι αρνητικα...
-Αν.Γεωργιου 4.Η Χριστινα λεει...
-η Αλβανιδα ρωταω...
-οτι ξερεις ξερω λεει η τσατσα.
-η λιγο μεγαλη μεγαλη σε ηλικια ξαναρωταω εγω
-δε μου φαινεται μεγαλη εμενα λεει η τσατσα...
Αντε γαμησου ρε μουνοπανο τσατσα :birdman: :birdman: :birdman:
-Νικ.Ουρανου 1.κλειστο λεει...
-Κεφαλληνιας.δεν αντιστοιχει λεει ο αριθμος
-26ης 52.Δεν απανταει αν και αυτο το χρησιμοποιουσαν τους τελευταιους μηνες στο Σαπφους 20
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
αποψε τη νυχτα κατοπιν τηλεφωνου...σκεφτομαι να βολταρω...
-Ερημητη.η μελαχρινη Αννιτα η Ιταλιδα :jerking: :jerking: :jerking:.Μπαζο απ'τα λιγα με ψαρωτικη φατσα ομως.Μεσα ειναι για κλωτσιες ομως.
-26ης οκτωβριου 35.Μετα τις 00.00 θα ειναι η Λαουρα
-Μαντζαρου 10.Η Νατασα η γεματουλα.Πολυ καλη κοπελα με ορεξη για πουτσο.Προτεινεται...
-Φριξου 14.Η νταρντανα Λαουρα-Λαρα.Ουτε κρυο ζεστη ουτε ζεστη μεσα θα ελεγα
-Κωλετη.Η πανεμορφη πιπινα Νικολ αλλα τα σχολια ειναι αρνητικα...
-Αν.Γεωργιου 4.Η Χριστινα λεει...
-η Αλβανιδα ρωταω...
-οτι ξερεις ξερω λεει η τσατσα.
-η λιγο μεγαλη μεγαλη σε ηλικια ξαναρωταω εγω
-δε μου φαινεται μεγαλη εμενα λεει η τσατσα...
Αντε γαμησου ρε μουνοπανο τσατσα :birdman: :birdman: :birdman:
-Νικ.Ουρανου 1.κλειστο λεει...
-Κεφαλληνιας.δεν αντιστοιχει λεει ο αριθμος
-26ης 52.Δεν απανταει αν και αυτο το χρησιμοποιουσαν τους τελευταιους μηνες στο Σαπφους 20
Τι μαύρα χάλια η νύχτα ... Άντε να δούμε κιόλας !!!
Βγαίνω για κανα καλό  :fuck2: :)
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Τι μαύρα χάλια η νύχτα ... Άντε να δούμε κιόλας !!!
Βγαίνω για κανα καλό  :fuck2: :)
Ναι ουτε κι εγω ενθουσιαστηκα αν και εχω στο στοχαστρο μου τη Χριστινα.Αλλα μου την εσπασε η τσατσα τωρα...

Εσυ παρε τη Νατασα στο Μαντζαρου για να'χουμε και ποικιλια.Ειναι πολυ καλη σου λεω...
 

Greek30

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
87
Κριτικές
9
Like
57
Πόντοι
0
Ναι ουτε κι εγω ενθουσιαστηκα αν και εχω στο στοχαστρο μου τη Χριστινα.Αλλα μου την εσπασε η τσατσα τωρα...

Εσυ παρε τη Νατασα στο Μαντζαρου για να'χουμε και ποικιλια.Ειναι πολυ καλη σου λεω...
Αυτή είναι η πρώην Βερόνικα ??? Από Προμηθέως 25 ???
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Επίσκεψη λοιπόν σήμερα στο ντεμπούτο της νεοφερμένης Κάντυ, που η άφιξη της στη Θεσσαλονίκη συζητήθηκε εκτενώς.

Σίγουρα σε εμφάνιση είναι ότι καλύτερο μας έχει έρθει τα τελευταία χρόνια στην πόλη μας και αναμένεται να σπάσει τα κοντέρ.

Εκ Πολωνίας η μικρή, ψηλή, με καταπληκτικό σώμα ,βυζί στητό 2άρι φυσικό, πολύ καλό σε αφή, και κόλαρα αφράτη φανταστική.

Στο δωμάτιο πέρασα με το πρόγραμμα των 50 ευρώ που περιλάμβανε και ισπανικό. Σε λίγο μπήκε και η Κάντυ όπου και κατέβηκε από τα 12ποντα της, πολύ λίγα χαδάκια στα όρθια είχαμε και μετά ξαπλώσαμε στο κρεβάτι.

Συνέχεια με ισπανικό στην κυριολεξία των 30 δευτερολέπτων και μετά ξεκίνησε πίπα με αυτή μπροστά μου, πήγα να την γυρίσω λίγο για να χαϊδεύω και τη κολάρα της αλλά μάλλον λάθος θα κατάλαβε οπότε ξεκινάει αμέσως reverce  cow girl. Ομολογώ βέβαια ότι η συμμετοχή της ήταν αρκετά καλή, είχαμε και αχ βαχ, σταμάτημα εντός ολίγου και πάλι λίγο πίπα, ανέβασμα μετά κανονικά από πάνω άντε πάλι πίπα μετά, και εν τω μεταξύ άρχισα να χαϊδεύω και την κολάρα της, δεν είπε όχι σε λίγο δάκτυλο που την έβαλα, μάλιστα με τις κινήσεις της φάνηκε να το γουστάρει και σε αυτή τη φάση άρχισε τη χειρονακτική εργασία, που δεν την εκτελεί και τέλεια και κάπου είχα αρχίζει να κουράζομαι, όποτε άκουσα και το λυπάμαι από αυτή μιας που το 10λεπτο ήδη είχε περάσει. Πήγα να προσπαθήσω και λίγο σε αποστολικό, δεν είπε όχι αλλά το παιχνίδι είχε πλέον χαθεί οπότε την χάζεψα γυμνά για λίγα sec και την είπα να αποχωρήσει, όπως και έγινε.

Με όλα λοιπόν αυτά δεν τα κατάφερα, ίσως μου φάνηκε λίγο μηχανικό το πρόγραμμά της, σαν να εκτελεί πρόγραμμα ατομικού στριπτίζ σε στριπτιζάδικο αυτό που παίρνεις με κάρτα χορού σε πριβέ χώρο, ίσως πάλι να ήμουν και εγώ λίγο κουρασμένος, ίσως και να περίμενα κάτι τις παραπάνω, με όλα αυτά λοιπόν είχα μια αποτυχημένη κατάθεση. Θέλω να τονίσω επίσης ότι η συμμετοχή της κοπέλας αν και λίγο μονότονη, παρόλα αυτά ήταν ικανοποιητική

Σίγουρα όμως θα την ξαναεπισκεφθώ ίσως και σύντομα, και θα φροντίσω να πάω και καλύτερα προετοιμασμένος μιας που σε τέτοιο κορμί αξίζει μια επιτυχημένη κατάθεση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom