Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

makisoeo

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2011
Μηνύματα
49
Like
0
Πόντοι
0
Η Τζοάννα εργάζεται συνήθως πρωϊνά Προμηθέως 11, έως τις 18:00 νομίζω αλλά θα πρέπει να το τσεκάρεις.
        θα κανω τηλ αργοτερα, για βερονικα ξερουμε κατι, ευχαριστω                                                                                                                                  
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
        θα κανω τηλ αργοτερα, για βερονικα ξερουμε κατι, ευχαριστω                                                                                                                                  

Είχε άδεια από όσο γνωρίζω θα πρέπει να το τσεκάρεις και αυτό.
 

chris450

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
13
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
αδελφέ το απλουστεύεις πολύ το θέμα. για τον κώλο ισχύει αλλά ο γυναικείος κόλπος περιβάλεται από μυς που παει να πει ότι αν η γυναικα ξέρει και κάνει συγκεκριμένες ασκήσεις-γυμναστική δυλαδή- μπορεί να έχει πάρει πεντε χιλιόμετρα πούτσες και να νομίζεις ότι γαμάς παρθένα. και εγώ δεν τα πολυπίστευα αυτά μέχρι που μου τα έδιξε μια αμερικάνα δασκάλα της γιόγκα που δίδασκε και αυτές τις ασκήσεις ετων 49 όταν την γνώρισα. απιστευτο και όμως πραγματικό και ιδανικό

Δηλαδη τι θέλεις να μας πεις οτι οι milf κανουν ασκήσεισ γιόγκα???
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
αν καταφέρεις να μεινω στα χέρια σου χαλάλι που λίγο δύσκολα το βλέπω ..... :2funny:

τα σιγανα τα ποταμακια να φοβασαι... ;)

σου αφιερωνω και ενα ανεκδοτακι...

Μια νεαρή κοπέλα δέχεται να παντρευτεί έναν 97χρονο εκατομμυριούχο επιχειρηματία απλά και μόνο επειδή πιστεύει ότι λόγω της ηλικίας του δεν πρόκειται να την «βγάλει καθαρή» ούτε καν την πρώτη νύχτα του γάμου.
Έτσι λοιπόν, μετά την γαμήλια τελετή στο πολυτελέστερο δωμάτιο του καλύτερου ξενοδοχείου της πόλης, ο παππούς μπαίνει στο μπάνιο για να ετοιμαστεί. Έξω, η νεαρή ετοιμάζει το σχέδιό της και φοράει ένα διάφανο, μαύρο, προκλητικό νυχτικό, με τα πιο ερεθιστικά εσώρουχα που θα μπορούσε κανείς να φορέσει και παίρνει την πιο σεξουαλική στάση που θα μπορούσε να σκεφτεί προσπαθώντας να κάνει τον παππού να πάει με την μία από συγκοπή.
Μετά από λίγο, ο παππούς βγαίνει από το μπάνιο και πλησιάζει στο κρεβάτι, όπου η νεαρή παθαίνει την πλάκα της. Τα μόνα που φοράει είναι ωτοασπίδες στα αυτιά του, ένα μανταλάκι στην μύτη του και ένα προφυλακτικό.
- Μα τι είναι αυτά; Για ποιο λόγο τα φοράς αυτά;
- Αν υπάρχει, μικρή μου, κάτι που δεν αντέχω, είναι οι στριγκλιές μιας κοπέλας σε ερωτική έξαρση και η μυρωδιά του καμένου λάστιχου".

:2funny: :2funny:
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.719
Κριτικές
28
Like
2.476
Πόντοι
6.265
To μπουρδελικο παρακρατος μπλοκαρει τα χαρτια της καντυ
βλεπω τον τζο να κατεβαινει να διαμαρτυρηθει στην εκθεση :rockon: :2funny: :2funny:
με συνθηματα οπως "το παθος για τα μουνια ειναι δυνατοτερο απ ολα τα κελια"

εγω παντως ψυνομαι για μιλφ- ανουσκα αλλα θελω να κανει και καραμπαλικινγκ :cool2:
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια η 20αρα δεν μπορει να φτασει μια μιλφ στο κρεβατι ειτε ειναι πουτανα ειτε οχι.
Εγω τα καλυτερα γουστα τα εχω βγαλει με δυο 40αρες η μια πουτανα και η αλλη 
μη. Πολλα επιπεδα πανω απο τα κοριτσακια.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Ξέρουν τι θέλουν και πως θα το προσφέρουν φίλε... Υπάρχουν βέβαια και μερικές που είναι σαν πτώματα!
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Ξέρουν τι θέλουν και πως θα το προσφέρουν φίλε... Υπάρχουν βέβαια και μερικές που είναι σαν πτώματα!
σωστος ο φιλος !  :rockon: :rockon: :rockon:

αλλα ας πουμε και τι σημαινει Μιλφ ισως μερικοι ακουν την λεξη και δεν ξερουν !

Από το αγγλικό αρκτικόλεξο milf που σημαίνει «mother I'd like to fuck», δηλαδή «μαμά που θα ήθελα να μπηπ», δηλαδή «μεσόκοπη, ώριμη γυναίκα(ρα) που θα ήθελα να μπηπ».

Επί το σλανγκικότερον: Μιλφέιγ, μιλφού και μιλφατζού. Το μεγάλο δίλημμα του εραστή είναι: Μιλφέιγ ή παστάκι; Ή και νουαζέτα, για τους πιο προχωρημένους. Το αρκτικόλεξο milf έχει οδηγήσει σε μια σειρά από αντίστοιχα αρκτικόλεξα, άπερ παρακάτω:

gilf = granny I'd like to fuck.
dilf = daddy I'd like to fuck.
gilf = grandpa I'd like to fuck.
hilf = hydraulicus I'd like to fuck.
shilf= Sakis hydraulicus I'd like to fuck.
silf = souvlatzis I'd like to fuck.
bilf = betatzis I'd like to fuck.
silf = Slangos I'd like to fuck.
cilf = carcinoslangosaurus I'd like to fuck.
filf = fatty I'd like to fuck.
nilf = nanos I'd like to fuck.
kilf = kipouros I'd like to fuck.
albilf = Albanian I'd like to fuck.
rilf = Romanian I'd like to fuck (no pun intended)
pilf = proistamenos I'd like to fuck
shrilf = shrink I'd like to fuck.

Και πολλά, πολλά άλλα...

Θα ήθελα να επιστήσω την προσοχή σας στην ακόλουθη εναλλακτική ερμηνεία του εν λόγω αρτικολέξου,

M.I.L.F. = Multiple-Instance Learning Forests,

όπως έχει προταθεί στην ακόλουθη δημοσίευση στο έγκυρο συνέδριο όρασης υπολογιστών European Conference of Computer Vision,

Christian Leistner, Amir Saffari, and Horst Bischof, «MILF: Multiple-Instance Learning with Randomized Trees,» in Lecture Notes in Computer Science, 2010, Volume 6316/2010, 29-42, Computer Vision – ECCV 2010, Springer.

Ο παραπάνω ορισμός θα πρέπει κατά τη γνώμη μου να προτιμηθεί έναντι του τρεχόντως προτεινόμενου, καθώς έγκειται επιστημονικού περιεχομένου και δε στηρίζεται αποκλειστικά σε εμπείρικη χρήση στην καθομιλουμένη. Ευελπιστώ ότι η πρότασή μου θα ληφθεί υπόψιν και η παραπάνω αλλαγή θα πραγματοποιηθεί, ώστε να διατηρηθεί η εγκυρότητα του περιεχομένου του παρόντος ιστότοπου.

για να μην νομιζουν μερικοι κομπιουτεραδες οτι  :fuck2: σοφτβαρε κ.ο.κ  :2funny: :2funny:
 

alex18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
φιλος η βερονικα ειναι βραδινη στο προμηθεως κι μαλιστα κεφατη μετα την αδεια.... ;)
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Η κινεζα η Μια απο ανορθογραφο τι λεει; καλη ειναι;
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Αν, όπως είπε ένας συναγωνιστής εδώ μέσα, είναι η ίδια που κάποιες μέρες κάνει και πιάτσα... Πολύ ξινή αδερφέ μου. Δεν ξέρω τι κάνει μέσα αλλά στην προσέγγιση ξινό-μουνα!
 

alex18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
δεν αξιζει παιδια...κομοδινιζει ..ασε που αν αυτη ειναι κινεζα εγω ειμαι σουηδος..
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
Παιδια η 20αρα δεν μπορει να φτασει μια μιλφ στο κρεβατι ειτε ειναι πουτανα ειτε οχι.
Εγω τα καλυτερα γουστα τα εχω βγαλει με δυο 40αρες η μια πουτανα και η αλλη  
μη. Πολλα επιπεδα πανω απο τα κοριτσακια.

Εκτός αν αυτή η 20αρα είναι η Λάουρα. :rockon:

Επίσκεψη λοιπόν σήμερα στο κορίτσι του καλοκαιριού όπως το αναδείξατε με τις ψήφους σας, και ως διοργανωτής αυτής της ψηφοφορίας είπα να είμαι από τους πρώτους που θα την τιμήσουν μετά από αυτή της την πρωτιά.


Τρελοπιπινάκι η Λάουρα με φανταστική διάθεση που αν και πήγα στο μπουρδέλο αρκετά κουρασμένος, μετά από 10ωρη δουλειά, χωρίς ιδιαίτερη ερωτική διάθεση και πετυχαίνοντας τη Λάουρα σχεδόν στο τέλος της 12ωρης βάρδιας της, παρόλα αυτά τα δυσμενή στοιχεία, πέρασα φανταστικά μαζί της, δικαιώνοντας απόλυτα αυτό τον τίτλο της και αποδεικνύοντας ότι το καλό sex αν η κοπέλα έχει ικανότητα και διάθεση μπορεί να πραγματοποιηθεί κάτω από οποιεσδήποτε καταστάσεις. :fuck2:

Λεπτομέρειες στην αναλυτική κριτική που θα ακολουθήσει. :rockon:

Για όσους ενδιαφέρονται έχει γυρίσει για λίγες ημέρες πρωινή βάρδια 8 το πρωί με 8 το βράδυ. ;)
 

alex18

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
21
Like
0
Πόντοι
0
μηπως εχει καποιος να προτεινει κατι για βραδινη βαρδια?[εκτος απο βερο κι λαουρα οπου εχω ηδη καταθεσει πολλακις]
 

skieros

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
2.100
Κριτικές
26
Like
1.305
Πόντοι
1.720
Παιδια η 20αρα δεν μπορει να φτασει μια μιλφ στο κρεβατι ειτε ειναι πουτανα ειτε οχι.
Εγω τα καλυτερα γουστα τα εχω βγαλει με δυο 40αρες η μια πουτανα και η αλλη   
μη. Πολλα επιπεδα πανω απο τα κοριτσακια.

Συμφωνω απολυτα. Ναντια-Νικολ-Αννα ειναι πρωταθλητριες στο αθλημα.Καμια απο τις πιπινες που εχω παρει δε μπορει να τις πλησιασει σε επιδοσεις.Και καμια τους δεν ειναι σακουλα.Μια χαρα ειναι σε στενοτητα :rockon:

Οσο για κανονικη σχεση δεν μου εχει κατσει μεχρι στιγμης σκηνικο με μιλφ αλλα θα το ηθελα πολυ :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Δηλαδη τι θέλεις να μας πεις οτι οι milf κανουν ασκήσεισ γιόγκα???
κανουν ασκησεις kogel για το μουνι τους.....παλια σε αυτο το σαιτ ειχαμε και μια αλιντισσα που παρεδιδε σχετικα μαθηματα....χαχαχα


υγ1 καμια σχεση με λακωνια φιλε που το εθεσες....απλα ο τροπος γραφης ειναι καπως......πιστευω εστω κι ετσι γιατι μπαινω απο κινητο να ημουν χρησιμος και περιεκτικος...

υγ2 δοκιμαζω εχεις δικιο....ξεχασα την αρτι εκλεγεισα νομιμη βασιλισσα του καλοκαιριου οπως και την νικολ.....λαθος μου.....εστιασα στην πρωινη βαρδια.....καλα βερονικα αφρο και εφη θεωρω περιττη την αναφορα....ασε που ηταν και λιγο εκτος δρασης τελευταια.....
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
και φυσικα για την κουβεντα περι μιλφ διαφωνω καθετα....ειναι γνωστη εξαλλου η κοντρα μου με τον τζο περι θειτσο λοβερ και μπαζολοβερ αλλα εκτιμω οτι τα μιλφ και προμιλφ της πολης μας γενικως ξεπερνουν τις 20αρες ανταγωνιστριες τους κατα πολυ....τα γαμησια που κανουν σαρα,ευα νικολ ειρηνη ηρα ναντια χριστινα ρουμανα και αλβανιδα για να μην πω για αφρο εφη κλπ δυσκολα τα φτανουν τα πιπινια....αντε μια λαουρα και μια ρεβεκκα παλιοτερα να τις φταναν σε επιδοσεις.....
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.188
Κριτικές
293
Like
9.448
Πόντοι
12.525
Καλησπερα σε ολους!!!Καλως σας βρηκα και καλως με βρηκατε.Ειμαι σιγουρος οτι σας ελλειψα...
Πως τα περασατε?Ηταν λιγο χλιαρο το καλοκαιρι θα ελεγα.Πεσμενοι ολοι γενικα απ'ολες τις αποψεις.Τα 2 στριπτηζαδικα στην Ασπροβαλτα εκλεισαν για να καταλαβετε...
Στα δικα μας τωρα...
Τι καλο συμβαινει εδω??
Ανοιξαν ολα τα σπιτια?
Εχουμε σημαντικη καινουρια αφιξη??
Εχουμε σημαντικη απωλεια??
Εχουμε σημαντινη μεγαλη επιστροφη?
Εχουμε κατακορυφη πτωση ή ανοδο καμιας απο τις γνωστες μας κοπελες?
Φτηνυνε το γλειφομουνι επιτελους? :2funny:
Η λαζοτσατσα υπαρχει ακομα?...φτουυυ μαυρος ψοφος :2funny:
Η σπορου η τσατσα υπαρχει ακομα?...φτουυυ μαυρος ψοφος κι εδω :2funny:

Ελπιζω να βρεθει ενα καλο παιδι να απαντησει :rolleyes: :rolleyes:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
510
Πόντοι
3.250
και φυσικα για την κουβεντα περι μιλφ διαφωνω καθετα....ειναι γνωστη εξαλλου η κοντρα μου με τον τζο περι θειτσο λοβερ και μπαζολοβερ αλλα εκτιμω οτι τα μιλφ και προμιλφ της πολης μας γενικως ξεπερνουν τις 20αρες ανταγωνιστριες τους κατα πολυ....τα γαμησια που κανουν σαρα,ευα νικολ ειρηνη ηρα ναντια χριστινα ρουμανα και αλβανιδα για να μην πω για αφρο εφη κλπ δυσκολα τα φτανουν τα πιπινια....αντε μια λαουρα και μια ρεβεκκα παλιοτερα να τις φταναν σε επιδοσεις.....

Καλές οι milf αλλά αν τα πιπίνια είχαν την ικανότητα και τη διάθεση της Λάουρας, δεν την βγάζαν καθαρή.
Εκτός αυτού κακά τα ψέματα αντοχές δεν έχουν, το είδα στη νικόλ τις προάλλες που τα είχε παίξει και είναι λογικό, πάλι καλά.
Εγώ θα πω ότι χρειάζονται όλα, γιατί το άθλημα την θέλει την  ποικιλία του και εφόσον μας προσφέρεται καλό είναι να την απολαμβάνουμε.
Πιπίνια ,ώριμες , προmilf, milf όλες έχουν την χάρη τους αρκεί να τις παίρνεις στο σωστό timing.

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom