Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 46 άτομα (4 μέλη και 42 επισκέπτες)

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.732
Κριτικές
28
Like
2.524
Πόντοι
6.265
Καλα αυτο δεν ηταν τιποτα
που να δεις τι κριτικη θα γραψω για την καντυ ετοιμη την εχω σχεδον :2funny: :2funny:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
τον καραμαν μαλλον μόνο εγώ θα τον κάνω καλά  

αντε βρε Αννούλα κάνε το καλό να σωθεί το παλληκάρι. Κριμα να σκορπά τα λεφτά ετσι από δω και εκεί. Καλες οι πιτσιρίκες αλλά εδώ χρειάζεται η εμπειρία σου  ;)
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
χθες βραδυ στα στουντιο της πολης μας
Ωραιος ο ντογκ  :grin:

sex and the city (φριξου 9) η Λαουρα η <<Ισπανιδα >> για τους λατρεις των μεγαλων κιβικων
Φριξου 14 ειναι αυτο βρε , 9 ειναι το Μαντομαγαζο


Στελιος και λοιποι επικυριγμενοι δε θα μετρησει η κριτικη σας  :birdman:
δε σας επιτρεπετε η εισοδος  :thefinge:


Οσο για τον Καραμαν .. θα αναλαβω εγω το ευχελαιο  :priest: :priest: :priest:


 

DOGBABY

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2010
Μηνύματα
410
Κριτικές
13
Like
2
Πόντοι
601
Ωραιος ο ντογκ  :grin:

sex and the city (φριξου 9) η Λαουρα η <<Ισπανιδα >> για τους λατρεις των μεγαλων κιβικων
Φριξου 14 ειναι αυτο βρε , 9 ειναι το Μαντομαγαζο

εχει δικιο ο τζο . ηταν ενα στιγμιαιο λαθος  ! :2funny:  :2funny:

οσο για την βραδυνη βαρδια οι καλες επιλογες  ειναι 2 αντε 3 εν αναμονη νεων αφιξεων ειδωμεν  :priest:
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
825
Κριτικές
53
Like
1.404
Πόντοι
2.300
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: xaxaxaxax Τζο τι απιστευτο σκιτσο!! τι θεος εισαι ρε φιλε!! χαχαχαχ προσχωμεεεεεεεεεεεεεεεεν!!
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Ο συναθλητής είπε : νομίζω είπε Εύη, και η περιγραφή ταιριάζει στη Βίκυ, άσε που το σωληνάρι είναι το σήμα κατατεθέν της :( (μαζί με την τσίχλα). :(
Ναι δίκιο έχετε, δεν θυμόμουν σίγουρα το όνομα και νόμιζα ότι ήταν Εύη, αλλά μάλλον Βίκυ ήταν, άλλωστε έχουν και κοινές ρίζες τα δύο ονόματα...  :2funny:
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Ναι δίκιο έχετε, δεν θυμόμουν σίγουρα το όνομα και νόμιζα ότι ήταν Εύη, αλλά μάλλον Βίκυ ήταν, άλλωστε έχουν και κοινές ρίζες τα δύο ονόματα...  :2funny:

Την κρέμα δεν την κρατά απλά στο χέρι, την κρατά επιδεικτικά, γι΄ αυτό και εσύ το ανέφερες σαν γεγονός επειδή σε  ‘’κτύπησε’’, και γι΄ αυ΄το κατάλαβα ότι ήταν αυτή. :cheesy:

Αλήθεια τσίχλα μασούσε ..πρόσεξες ? :huh:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Την κρέμα δεν την κρατά απλά στο χέρι, την κρατά επιδεικτικά, γι΄ αυτό και εσύ το ανέφερες σαν γεγονός επειδή σε  ‘’κτύπησε’’, και γι΄ αυ΄το κατάλαβα ότι ήταν αυτή. :cheesy:

Αλήθεια τσίχλα μασούσε ..πρόσεξες ? :huh:
λεμε για την τσιχλα που την βγαζει για να κανει πιπα την κολλαει στο κομοδινο και μετα την ξαναμασαει ;χαχαχαχα......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
εβαλε και κριτικη για αντριαννα ο αλεξ....απο τα πιο σοβαρα και εμπειρα μελη απομυθοποιει και την περιβοητη  τουμπανιεθ....

Αντε με τις ευχες μου να περιλαβει πρωτος και την καντυ



 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
λεμε για την τσιχλα που την βγαζει για να κανει πιπα την κολλαει στο κομοδινο και μετα την ξαναμασαει ;χαχαχαχα......

Όχι την τσίχλα την μασάει και κατά την διάρκεια της πίπας. :uglystupid: Συνέβη σε μένα προσωπικά.  :o  Πως δε πνίγεται δεν ξέρω, ή τι μπορεί να κάνει στο ακάποτο ούτε το φαντάζομαι. :2funny:

Αυτή που άφησε την τσίχλα της στο κομοδίνο και μετά την  ξαναμάσησε ήταν η Χριστίνα.de, :S σόρρυ jo.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
χαχαχαχαχαχαχαχα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Ωραιος ο ντογκ  :grin:

sex and the city (φριξου 9) η Λαουρα η <<Ισπανιδα >> για τους λατρεις των μεγαλων κιβικων
Φριξου 14 ειναι αυτο βρε , 9 ειναι το Μαντομαγαζο


Στελιος και λοιποι επικυριγμενοι δε θα μετρησει η κριτικη σας  :birdman:
δε σας επιτρεπετε η εισοδος  :thefinge:


Οσο για τον Καραμαν .. θα αναλαβω εγω το ευχελαιο  :priest: :priest: :priest:

...πατερ αλαρησε ημας απο τα κομοδηνα.! και δωσε ημας θερμες γυνες...αμην.!!
μιας και θα πας πρωτος στην candy, δεν την λες να ντυθει καλογρια να με ξεματιασει αυτη.???  :think: :think:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
τον καραμαν μαλλον μόνο εγώ θα τον κάνω καλά  :grin:όλες κάτι έχουν αν  με βγαλει κ εμένα κόκκινη τότες κάτι θα έχη  :rockon:
μήπως είσαι ερωτευμένος και δεν μας το λες :think:

...ολες χαλασμενες ειναι λεμε.!!  :2funny:
δεν με αρεσουν τα μιλφ.!!!   :birdman:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Μπορεί να μην την πέτυχες σε καλό mood, τι να πω... ίσως πάλι γιάτι (για μένα να μιλήσω) με ξέρει από παλιότερα. Ίσως γιατί ξέρει ότι γράφω εδώ. Τι να πώ?

Α γεια σου.!! αρα σε ξερει οτι εισαι μελος, ξερει τον gameover οτι ειναι μελος, ξερεις και καποιους αλλους και για αυτο εχει αλλη συμπεριφορα με εσας και αλλη με του κοινους θνητους σαν εμενα οποτε κατι τετοιο μου θυμιζει εκεινο το ανεγδοτο με την ξαθια....

Πήγε η μπάντα των σκουπιδιάρηδων να πει τα κάλαντα σε μια ξανθιά. Εκείνη αφού τα άκουσε πήρε έναν έναν τους σκουπιδιάρηδες στην κρεβατοκάμαρα, μα όταν έφτασε στον οδηγό του δίνει ένα κατοστάρικο.
- Καλά, της λέει, τους άλλους τους περιποιήθηκες κι εμένα μόνο ένα κατοστάρικο;
- Δεν φταίω εγώ-λέει η ξανθιά-ο άντρας μου μου είπε "αν έρθει η μπάντα για τα κάλαντα δώσε στον οδηγό ένα κατοστάρικο και τους άλλους γάμα τους".

:2funny:
 

georgius

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2007
Μηνύματα
105
Κριτικές
10
Like
12
Πόντοι
11
Παιδιά ξέρει κανείς η Κάντυ πότε αναλαμβάνει υπηρεσία? Φαίνεται δυνατό μωρό!!
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Σε λιγο θα πηδαμε με τα nickname απο το site για να περναμε καλα υπο τον φοβο των κοριτσιων να μη φαν κακη κριτικη

Τι σου ειναι αυτη η τεχνολογια.
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
495
Πόντοι
4.906
Σε λιγο θα πηδαμε με τα nickname απο το site για να περναμε καλα υπο τον φοβο των κοριτσιων να μη φαν κακη κριτικη

Τι σου ειναι αυτη η τεχνολογια.
και συντομα οσοι το κανουν θα γινουν επικηρυγμενοι η και ανεπιθυμητοι απο καποιες και καποια αφεντικα εκτος αν επιλεξουν να γινουν τσατσονια του καθε ιδιοκτητη.....γνωμη μου....μην το κανετε εκτος αν δεν μπορει να γινει αλλιως λογω αναγνωρισιμοτητας απο συγκυρια και τυχαια συμβαντα....τυχαιο που εγω γραφω τωρα που δεν μενω μονιμα εδω με μεγαλυτερη ελευθερια;
βεβαια με καποια ανταλλαγματα μιας καλης κριτικης μπορει η περιποιηση να ειναι καλυτερη....αλλα δεν νομιζω η καλη ιεροδουλος να αλλαζει αναλογα τον πελατη ουτε το κομοδινο να μεταμορφωνεται λογω ενος γνωστου νικνειμ σε φωτια και λαυρα.....
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
Σε λιγο θα πηδαμε με τα nickname απο το site για να περναμε καλα υπο τον φοβο των κοριτσιων να μη φαν κακη κριτικη

Τι σου ειναι αυτη η τεχνολογια.

Μη φοβάσαι τα κορίτσια δεν μασάνε από φόβους κακών κριτικών, εξάλου οι περισσότερες όχι μόνο δεν μπορούν να τις διαβάσουν αλλά  αγνοούν ακόμη και την ύπαρξη τους.
 

GAMEOVER

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2010
Μηνύματα
3.567
Κριτικές
223
Like
512
Πόντοι
3.250
και συντομα οσοι το κανουν θα γινουν επικηρυγμενοι η και ανεπιθυμητοι απο καποιες και καποια αφεντικα εκτος αν επιλεξουν να γινουν τσατσονια του καθε ιδιοκτητη.....γνωμη μου....μην το κανετε εκτος αν δεν μπορει να γινει αλλιως λογω αναγνωρισιμοτητας απο συγκυρια και τυχαια συμβαντα....τυχαιο που εγω γραφω τωρα που δεν μενω μονιμα εδω με μεγαλυτερη ελευθερια;
βεβαια με καποια ανταλλαγματα μιας καλης κριτικης μπορει η περιποιηση να ειναι καλυτερη....αλλα δεν νομιζω η καλη ιεροδουλος να αλλαζει αναλογα τον πελατη ουτε το κομοδινο να μεταμορφωνεται λογω ενος γνωστου νικνειμ σε φωτια και λαυρα.....

Πολύ σωστός. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

nstssp

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
449
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
1.992
.... αλλα δεν νομιζω η καλη ιεροδουλος να αλλαζει αναλογα τον πελατη ουτε το κομοδινο να μεταμορφωνεται λογω ενος γνωστου νικνειμ σε φωτια και λαυρα.....

συμφωνώ. θα ήταν μεγάλη π.....α αν το έκανε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom