Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
πηρα κελλυ σημερα η γκομενα καβλιαρα μεν  ξενερωτη δε,ανεβηκε απο πανω ολα καλα ωραιες βυζαρες εχει δεν αφηνε γλιψιμο τα βυζακια τα χουφτωνα νταξει,ωραιο κωλαρακι καλη πιπα αν και σταματησε νωρις
οταν μου στηθηκε στα 4  κρατουσε κοντρα  για να μην την αρχισω στο κολοχτηπυμα εκει ξενερωσα,δεν κουνιωταν καθολου κατι τρεχει μαυτη τη γκομενα αν βελριωσει αυτα που λεω θα γινει και η πρωτη

Το ξερεις αυτο που λενε στου κοφου την πορτα...κατι τετοιο ειναι και η Κελυ! :2funny:
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
Δεν θα βελτιωθεί... Σε αυτή τη βελτίωση προσδοκούσαμε όλοι... Αλλά την πήραμε μια... Την πήραμε δύο... Την πήραμε τρείς... Μαε έφαγε 100 ευρώ και ουσιαστικά δεν γαμήσαμε... Τη μια καμπούριαζε... Την άλλη κρατούσε κόντρα... Την άλλα στράβωνε τον κώλο της... Και όλα αυτά για να μην την γαμήσεις καλά...  :headbang:

Α και κοιταζόταν συνέχεια στον καθρέφτη...  :jerking:

Σιγά μωρή πατσόλα, αν ήσουν έξω απο μπουρδέλο ούτε καν θα σε προσέχαμε, κοντή, χοντρούλα, μετριόφατσα... Εκτός μπουρδέλου απλά fuckable... Εντός μπουρδέλου απλά Ελληνίδα...  ;)
 

Επισκέπτης
Σιγά μωρή πατσόλα, αν ήσουν έξω απο μπουρδέλο ούτε καν θα σε προσέχαμε, κοντή, χοντρούλα, μετριόφατσα... Εκτός μπουρδέλου απλά fuckable... Εντός μπουρδέλου απλά Ελληνίδα...  ;)

Δίκιο έχεις.. έχετε αναλογιστεί καμιά φορά κατα πόσο θα προσέχατε έξω μερικές πουτάνες? Οι πίο πολλές δεν το έχουν!
 

Επισκέπτης
Α και κοιταζόταν συνέχεια στον καθρέφτη...  :jerking:

ναι σωστα αυτο ξεχασα να το πω με τον καθρεφτη  :2funny:

παντως απο τις απαντησεις σας καταλαβα οτι δεν στρωνει με τιποτα οποτε δεν ξαναπαω, ηλπιζα και γω  οτι την δευτερη φορα θα ειναι καλυτερα αλλα καμενο χαρτι ειναι respect  :rockon:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
Εγω μια φορα πηγα τελη καλοκαιριου, μου την εσπασε τελειως και εφυγα χωρις να τελειωσω...δευτερη φορα ποτε ξανα σε πουτανες που δεν το αξιζουν.!
Της ειχα ριξει και ενα [size=15pt]μαυρο[/size] εδω...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
Δίκιο έχεις.. έχετε αναλογιστεί καμιά φορά κατα πόσο θα προσέχατε έξω μερικές πουτάνες? Οι πίο πολλές δεν το έχουν!
δεν ξερω για σας αλλα εγω το εχω δηλωσει εδω κ πολυ πολυ καιρο.οτι γαμαω οτι θα μου αρεζε να γαμησω κ εξω κ οχι γαμαω μονο κ μονο επειδη ειναι μια καλη λυση για μπουρδελα της πολης μας
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
δεν ξερω για σας αλλα εγω το εχω δηλωσει εδω κ πολυ πολυ καιρο.οτι γαμαω οτι θα μου αρεζε να γαμησω κ εξω κ οχι γαμαω μονο κ μονο επειδη ειναι μια καλη λυση για μπουρδελα της πολης μας

Πρόεδρε... εγώ πάλι χάθηκα γιατί χτύπησα ένα μικρό... άστα... τι νέα γενικά από την πιάτσα;
 

chris450

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2008
Μηνύματα
13
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα παίδες!
Μια πρωινή στη Σαπφους 8 (Γαβριέλα)
Φαινεται καλό κομμάτι στο γνωστο site.
Έχει κανείς εμπειρία στο θέμα?
 

aggelooos2000

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2006
Μηνύματα
117
Like
4
Πόντοι
1
Μια τζενη που έχει στο γνωστό site γνωρίζει κάποιος κάτι?
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
323
Κριτικές
2
Like
18
Πόντοι
1
ναι φιλε  δουλευει στο πρασινο στην ταναταλου...σημερα πρωτη μερα...και για κανα μηνα....την πηρα....30 ευρω...το κοριτσι δεν παιζεται...και πιπα και sex με το στενο της το...γατακι...όλα τα λεφτα.... είχα καιρο να παω στα σπιτακια του βαρδάρη και τελικά άξιζε τον κόπο...την συνιστω ανεπιφυλακτα...
 

Επισκέπτης
ναι φιλε  δουλευει στο πρασινο στην ταναταλου...σημερα πρωτη μερα...και για κανα μηνα....την πηρα....30 ευρω...το κοριτσι δεν παιζεται...και πιπα και sex με το στενο της το...γατακι...όλα τα λεφτα.... είχα καιρο να παω στα σπιτακια του βαρδάρη και τελικά άξιζε τον κόπο...την συνιστω ανεπιφυλακτα...

βραδινη βαρδια ειναι αυτη φιλε?
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
2 μερες αδεια απο στρατό πήγα 3 φορές στις πουτάνες μέσα σε διάστημα μιαμισης ώρας. Την πρώτη έχυσα σε 5 λεπτα. Την δεύτερη παλι σε 5. Την τρίτη φορά σε ...7 !!! Πρώτη στάση Ντόνα στο λα φαμ . Καλή φάνηκε σε γενικές γραμμές στο δωμάτιο. Δεν πρόλαβα και πολύ. Μελαχρινή με ωραίο κώλο μικρό καλούτσικο όμως βυζάκι και κλασσικη ρουμανοφατσα. Δεύτερη στάση Λούνα Φρίξου .Κωλάρα βυζάρα ψεύτικη και με καλή διάθεση στο δωμάτιο. Τρίτη στάση Κέλλυ στο Βαρδάρη. Βυζάρα κωλάρα ε στο δωμάτιο δεν πρόλαβα και εκει πολύ ! Σε γενικές γραμμές μέτρια διάθεση. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ. ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΟΩΡΗΣ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
2 μερες αδεια απο στρατό πήγα 3 φορές στις πουτάνες μέσα σε διάστημα μιαμισης ώρας. Την πρώτη έχυσα σε 5 λεπτα. Την δεύτερη παλι σε 5. Την τρίτη φορά σε ...7 !!! Πρώτη στάση Ντόνα στο λα φαμ . Καλή φάνηκε σε γενικές γραμμές στο δωμάτιο. Δεν πρόλαβα και πολύ. Μελαχρινή με ωραίο κώλο μικρό καλούτσικο όμως βυζάκι και κλασσικη ρουμανοφατσα. Δεύτερη στάση Λούνα Φρίξου .Κωλάρα βυζάρα ψεύτικη και με καλή διάθεση στο δωμάτιο. Τρίτη στάση Κέλλυ στο Βαρδάρη. Βυζάρα κωλάρα ε στο δωμάτιο δεν πρόλαβα και εκει πολύ ! Σε γενικές γραμμές μέτρια διάθεση. ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ. ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΟΩΡΗΣ ΕΚΣΠΕΡΜΑΤΩΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΑΜΗΣΩ   :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

γεια σου ρε φιλε...σε χασαμε απο το σαιτ...αντε καλα τελειωματα με το φανταριλικι....
 

oso_nixtonei

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
436
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

γεια σου ρε φιλε...σε χασαμε απο το σαιτ...αντε καλα τελειωματα με το φανταριλικι....

Στο μισό είμαι φίλε θα τελειώσει το μπουρδέλο που θα πάει ! Αλλο μισό να επανέλθουμε σε κανονικούς ρυθμούς επίσκεψης στα σπιτάκια να ξαναέρθουμε στα ίσια μας γιατί δεν μας βλέπω καλά ανίκανοι απο τα 21!!! Και σε αυτή την ζωή τίποτα δεν είναι τυχαίο εκεί που έχω φυλάξει ατελείωτο σκοπέτο ακριβώς στα 20 μέτρα ένα συρματόπλεγμα μας χωρίζει έχει 2 μπουρδέλα. Ένα πρωί είδα τα κορίτσια να πιάνουν δουλειά η μια 40άρα καλούτσικο μιλφ μιλήσαμε κιολας μου είπε να έρθω να τσεκάρω.Η αλλη η μαλλον ο αλλος μου φανηκε για τράβελος !
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τι ανικανος και βλακειες ρε φιλε! εσυ εισαι σεξομηχανη μην φοβασαι τιποτα.ανικανος ειναι αυτος που δεν του σηκωνεται.εκει ειναι τα κλαμματα.αμα μπορεις και γαμας 3 φορες σε μιαμιση ωρα να χαιρεσαι φιλαρακι και να γλεντας.κελεπουρι εισαι για ολες τις γκομενες. εδω δεν βλεπεις τι γινεται στις μερες μας? ψαχνουν οι γκομενες για ορθιο πουτσο πλεον και δεν βρισκουν
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
ψαχνουν οι γκομενες για ορθιο πουτσο πλεον και δεν βρισκουν

Σου έχω 4 στο μπαμ-μπαμ που ξέρω ότι είναι ετοιμοπόλεμοι. Ric Flair, deker, alfistas και η αφεντιά μου... οι γκόμενες που είναι;;;
 

stathakiss

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Παίδες, άμα περάσει κανείς από Προμηθέως 25 (πάνω πάνω) μπορεί να κάνει μια ερώτηση για το πότε θα είναι η Βανέσσα εκεί;

Με ενδιαφέρει να μάθω αν θα είναι το Σάββατο ή την Κυριακή το βράδυ.

Thanks!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.288
Πόντοι
10.647
Αφου επεσε το σκοταδι βγηκα γυρα...με καταθεση.! Στη σημερινη βραδυνη μουρδελοσαλονικα εντοπισα αρκετα νεα τεμαχια αλλα απο ποιοτητα....κλαψτα χεσε μεσα.!!

Τανταλου και Σαπφως
Ναι.! Κανανε απολυμανση.! :2funny: Το μπουρδελακι δεν ειχε εκεινη την δισοσδια μαλλον επειδη αλαξανε τσατσα.!
Η κοπελα τωρα ηταν μια νταρντανουλα μικρη, ηταν δεν ειναι 18, η μοιαζει για πολυ μικρη, μαυρα μαλια φουντωτα μετρια φατσα.
Σαπφως 20
Η ξανθια ομορφουλα Μιχαελα.
Σαπφως 7
Καινουρια κοπελα μελαχρινη προσφερει ισπανικο στα 40 με ελευθερη εκσπερματωση στα βυζακια της και λαρυγγατο.! ;)
Σαπφως 5
Αν θυμαμαι η τσατσα την αποκαλεσε Νατασσα μικρη μελαχρινη αδιαφορη.
Προμηθεους 11
Ανανεομενο το μπουρδελακι κανανε μερικες μικροαλαγες το φρεσκαρανε λιγακι, βαλανε και μια λαμπα πρασινη στο σαλονακι ντιζαινατη...(δωρο απο το ΙΚΕΑ μαλλον, με δυο κομοδινα, μια λαμπα δωρο :2funny:)
Επι της ουσιας..μια μικροκαμωμενη μουτρωμενη ξανθια κτικιαρα.!
Προμηθεους 14
Πολυ μποοοχα το μπουρδελο μεσα!!! Η ξανθια πιτσιρικα Ανιτα βγηκε topless στο σαλονακι.
Προμηθεους 19
...........Ο......Takis_free.!!!!! :2funny: Δεν θελει οπως παντα συστασεις.!
Προμηθεους 25
Πρεπει να ηταν η μελαχρινη Σιμονα που δουλευε Κατεχακη ενα φεγγαρι, μαζι με την καυλιαρα τσατσα.! (αξιζε η τσατσα).!
Μαντζαρου 10
Νεα μελαχρινη ψιλη αδυνατη μετρια φατσα. Μικρο βυζι.
Μαντζαρου 1α
Και εδω νεα κοπελα μελαχρινη αδυνατη μετριου αναστηματος τιποτα το ιδιαιτερο, εκτος απο τον συναθλητη...που ηταν μεσα στο δωματιο που φωναζε.....Χυνω Χυνω.!!!! ΑΞΙΟΣ.! :rockon: (ποιος ηταν???)
Κατεχακη 13
Κενο μνημης!! :S Καινουρια κοπελα.
Αλιακμωνως 8
Μελαχρινο πιπινακι με ωραιο τρεντυ χτενησμα...να ηταν η Ρωξανη και να μην την γνωρησα??? :think:
Η τσατσα ειπε οτι πρωι δουλευε η Σονια... :headbang:
Ρουλια και Κωττα
Καινουρια και εδω πωλωνεζα ειπε η τσατσα καστανα μαλια αλλα μετριο σωμα.
Κωλετη 17
Η Εφη :rockon: με δυο ρεζερβε δωματια δεν ειχε κινηση μαλλον νωρις...
Ν.Ουρανου 1Β
Η Λαρα η Ισπανιδα νταρντανα.
Ν.Ουρανου 26
Το κοριτσι της ΑΙΜ....η μελαχρινη Αγγελικη. φορουσε ενα ωραιο συνολακι που χωριζε και τα βυζακια της στα δυο...ειναι πολυ ομορφη, στα γουστα μου.! :cum: ...αλλα.!! ;)
Πετρου Εριμητη
Η μελαχρινη Αλεξανδρα με το νεο λουκ της, το εκανε μαυρο το μαλι ομως.
Φριξου 9
Η γερμανιδα Κριστιν-Χριστινα...σαν να μπαζωσε λιγο  :think:, πεταξε και κωλο φαρδυνε...μπας και τον παιρνει και απο τον κωλο? :think:
Φριξου 14
Η Λουνα με τα μαλια κοτσο...
Κεφαληνιας
Κλειστο
Α.Γεωργιου 34
Μια κοντουλα μικρη μελαχρινη με μεγαλη περηφερεια. Στο αθενς ελεγε οτι θα ειναι η Λουση, αλλα δεν μου εμοιαζε σαν την Λουση.
Α.Γεωργιου 16
Μια μελαχρινη αδιαφορη...πανε οι παλιες οι δοξες για το συγγεκριμενο μπουρδελο, μεχρι και η μαγγεια της τσατσας κοπηκε!
Α.Γεωργιου 4
Μου ανοιξε η ξανθια Βικη με ανεμελα τα μαλια της, ωραιο babydoll, εσφηγγε της βυζαρες της, αφου βεβεωθηκα οτι ειναι καλα εφυγα.! :grin:
και για το τελος μπηκα τσοντα να δω ποια ειναι και μου αρεσε...
26ης Οκτωμρη 35
Μελαχρινη μικρη με ωραιο σωματακι με καμπυλες, ωραια μπουτακια, μεγαλουτσικη περηφερεια με μεση που ξεχωριζει, βυζακι φυσικο, γενικα το σωμα της περνει ωραιες καμπυλες σε ολες της στασεις αφρατη επιδερμιδα, συστηθηκε ως Βανεσα, μηλουσε καλα Ελληνικα, αλλα μια απο τα ιδια μηδεν συμετοχη μονο η πιπα της ειχε λιγο νοημα και το ωραιο απαλο αφρατο σωματακι της κατα τα αλλα IKEA...for ever.!


Αυτααααααααααααααααα.! Σε γενικες γραμμες... μια :jerking: καλυτερα.!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom