Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 48 άτομα (6 μέλη και 42 επισκέπτες)

alexm4n

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Αυγ 2009
Μηνύματα
9.036
Κριτικές
61
Like
14
Πόντοι
1.366
ντεφορμέ είναι γμτ! :headbang:
έχει και την ουλίτσα λίγο πιο πάνω από το νινάκι της που δεν σε αφήνει να το χαιδευεις
από φόβο μην την πονεσεις ή πάθει καμιά μόλυνση!
 

BBS

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2008
Μηνύματα
512
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
6
Μεσημεριανή βόλτα σήμερα, μετά από πολύ καιρό, και ο Ηλίας Μπαζίνας είχε την τιμητική του, περισσότερο από κάθε άλλη φορά.
Από τα περισσότερα μαγαζιά έφυγα τρέχοντας και δεν συγκράτησα ονόματα, εκτός από:
1. Στην Κωλλέτη η τσατσα μου είπε έχουμε καινούρια Ελληνίδα η οποία ήταν η γνωστή Κέλλυ από τον Βαρδάρη με τις πρόστυχες καλτσοδέτες ,αλλά ευχαριστώ δεν θα πάρω, (αυριο πρωί δουλεύει η Αφρούλα).
2. Στην 26ης απέναντι από τα Jumbo η Σαμπρίνα
3. Στην Φρίξου ψηλά η ξανθιά ,ρωσίδα ,ψιλο milf Αγάπη-Έλενα
4. Στην Φρίξου χαμηλά η καινούρια ψηλή ξανθιά Γερμανίδα Μπιάνκα.

Στον Βαρδάρη η απόλυτη παρακμή.
Στην Προμηθέως η γιούχου τσατσά που κάνει την φωνή της σαν μπεμπέκα έλεγε Ελληνίδα μελανούρι έχω σήμερα.
Πράγματι η κοπέλα , Χριστίνα στο όνομα, ήταν μια κοντοπούτανη μελαχρινούλα Ελληνίδα με καλούτσικο σώμα, που μου φάνηκε ενδιαφέρουσα περίπτωση, χωρίς να έχει τίποτα εντυπωσιακό, και μπήκα.
Αλλά στο δωμάτιο ήταν αρκετά ξενερωτική, με πίπα "αέρος" και άντε να τελειώνουμε.
Τα έκλαψα τα 30 Ε.

 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Αν την :jerking: θα σου έμεναν και τα 30 ευρώ... Το έχω σκεφτεί και εγώ πολλές φορές...  :headbang:
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ακριβως ετσι ειναι. τελικα αξιζει στην τελικη μονο να την εχεισ κανα 3 ωρο και ασ τα σταξεις τα 350 ευρω
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Μεσημεριανή βόλτα σήμερα, μετά από πολύ καιρό, και ο Ηλίας Μπαζίνας είχε την τιμητική του, περισσότερο από κάθε άλλη φορά.
Από τα περισσότερα μαγαζιά έφυγα τρέχοντας και δεν συγκράτησα ονόματα, εκτός από:
1. Στην Κωλλέτη η τσατσα μου είπε έχουμε καινούρια Ελληνίδα η οποία ήταν η γνωστή Κέλλυ από τον Βαρδάρη με τις πρόστυχες καλτσοδέτες ,αλλά ευχαριστώ δεν θα πάρω, (αυριο πρωί δουλεύει η Αφρούλα).
2. Στην 26ης απέναντι από τα Jumbo η Σαμπρίνα
3. Στην Φρίξου ψηλά η ξανθιά ,ρωσίδα ,ψιλο milf Αγάπη-Έλενα
4. Στην Φρίξου χαμηλά η καινούρια ψηλή ξανθιά Γερμανίδα Μπιάνκα.

Στον Βαρδάρη η απόλυτη παρακμή.
Στην Προμηθέως η γιούχου τσατσά που κάνει την φωνή της σαν μπεμπέκα έλεγε Ελληνίδα μελανούρι έχω σήμερα.
Πράγματι η κοπέλα , Χριστίνα στο όνομα, ήταν μια κοντοπούτανη μελαχρινούλα Ελληνίδα με καλούτσικο σώμα, που μου φάνηκε ενδιαφέρουσα περίπτωση, χωρίς να έχει τίποτα εντυπωσιακό, και μπήκα.
Αλλά στο δωμάτιο ήταν αρκετά ξενερωτική, με πίπα "αέρος" και άντε να τελειώνουμε.
Τα έκλαψα τα 30 Ε.

Ωραιος.!

Αυριο θα βγω απογευμα και λεω να παω η στη Μπιανκα η στη Σονια Αλιακμωνος...θα διξει ποια θα μου κανει κλικ! :grin:
 

Επισκέπτης
Η Σόνια παίζει να μην είναι μου έιχε πει η τσατσά το Σάββατο ότι η Σόνια την έκανε σκαστή από τη βάρδια της κ η Ρωξάννα το είχε πάρει σερί. Πάντως την Σόνια θέλω να την ξαναγαμήσω.. ήταν πολύ καλή περίπτωση.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Την ειδα στο αθενς και φενεται ωραιο κορμι και ωραιο βυζακι...αν δεν ειναι τοτε θα παω Μπιανκα, και αν δεν μου αρεσει και αυτη παλι θα με φανε τα δρομολογια! :2funny:

Αλλα θα κανω μια γυρα να δω τι παιζει στην απογευματινη βαρδυα...οχι για μενα για την φουκαριαρα την Μπουρδελοκατασταση!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.288
Κριτικές
6
Like
152
Πόντοι
16
πηγα εφη προχθες και ειδα οτι εχει μια πολυ μεγαλη μελανια στο αριστερο μπουτι. ποιος αλητης να την πειραξε γμτ? μεσα στο δωματιο παντως πιστευω παραμενει πρωτη σε αποδοση και με διαφορα απο ολες τις αλλες..σε μια φαση μου πεταξε και υπονοουμενο στην πιπα επανω λεγωντας οτι χωρις προφυλακτικο θα ηταν καλυτερα. κανει προγραμμα με ακαποτο και δεν το ξερω? :think:
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
191
Πόντοι
16
Ωραιος.!

Αυριο θα βγω απογευμα και λεω να παω η στη Μπιανκα η στη Σονια Αλιακμωνος...θα διξει ποια θα μου κανει κλικ! :grin:
Συναδελφοι..μετα απο καιρό,εκανα χθεσινη βολιτσα,κατευθειαν Μυλο...Πηγα στη Φριξου και βρηκα αυτη τη Μπιανκα που λετε όλοι.
Με το που τη βλεπω,επαθα πλακα.Σοματαρα.Ειμαι 180 και η γκομενα μου ριχνε μισο κεφαλι...Στενο φορεμα που σταματουσε κατω απο τον κωλο και ...διεκρινα κατι βυζαρες....
Την πηρα στο απλο...
Μπαινει στο δωματιο.....στα ΜΟΥΤΡΑ ΔΕΝ βλεπεται....Μπαζο....
Κατεβαζει το φορεμα...δευτερο σοκ...Τα βυζια της ηταν...Χωρις ρωγες...Τι έγχειρηση εκανε δεν μπορω νακαταλαβω....Οι ουλες ηταν πολυ εντονες και μαλλον της ειχαν κοψει τις ρωγες....
Μεγαλο ,γεμιζε η χουφτα...αλλα..δεν αισθητικα χαλια
Πιπα....χαλια
Την βαζω απο πανω...3 φορες κουνηθηκε πανω-κατω μου ζητησε να ξαπλωσει γιατι της πονουσαν τα ποδια....Τι εγινε ρε γαμωτο?Στο μεταξυ την εβλεπα στα μουτρα οταν την ειχα απο κατω,και πηγε να μου πεσει...Σαν εγχειρισμενος Μισουνοφ ηταν...
Την εστησα στα 4...χαλια συμμετοχη....
ΔΕΝ θα την ξανασυναντουσα......Αυτα προνς ενημερωση ακρως απαιτητικων βυζολαγνων
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.111
Κριτικές
89
Like
10.581
Πόντοι
25.015
πηγα εφη προχθες και ειδα οτι εχει μια πολυ μεγαλη μελανια στο αριστερο μπουτι. ποιος αλητης να την πειραξε γμτ? μεσα στο δωματιο παντως πιστευω παραμενει πρωτη σε αποδοση και με διαφορα απο ολες τις αλλες..σε μια φαση μου πεταξε και υπονοουμενο στην πιπα επανω λεγωντας οτι χωρις προφυλακτικο θα ηταν καλυτερα. κανει προγραμμα με ακαποτο και δεν το ξερω? :think:

Μπα ετσι ειπε η Εφη? χαχαχαχα.την επομενη φορα πες της και εσυ: Ολο λογια εισαι.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Εκανα μια γυρα μονο σε λιγα ιδρυματα...πριν κανα 3ωρο.

Τανταλου 8. Μια κοντουλα με μαλι μεχρι τον ομο μικρο βυζακι, Την εχω ξαναπετυχει αλλα δεν την ξερω.
Προμηθεους 19. Η Τζηνα η ξανθια, αυτη που λαδωνετε...
Προμηθεους 14. Κενο μνημης.! :2funny:
Αλιακμονως 8. Τελικα οντως η μελαχρινη πιτσιρικα Ρωξανη.
Κωλετη 17. Η Αφροδιτη με το νεο χτενησμα στα μαλια της, της παει πολυ, ειχα καιρο να την πετυχω.
Φριξου 9. Η Λουνα...
26ης Οκτωμβρη 52. Η μελαχρινη νταρντανα Σαμπρινα.

And the winner is....Καταθεση στην Σαμπρινα που μου γεμισε το ματι, :cum: αλλιως θα ειχα φυγει με 40ευρω περισοτερα στη τσεπη.
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Στο γέμισε λόγο όγκου...??  :2funny:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
θα γραψεις?σου αρεσε γενικα?

Καλη ηταν (εμφανησιακα) μου αρεσε αλλα εβγαλε μια απαθεια μου ομολογω δεν με χαλασε. Ειμαι λιγο μπερδεμενος! :think: Ηταν ξεπετα αλλα η κοπελα ειναι και γαμω.! Καποια στιγμη θα την ξαναπροτιμησω. Τωρα ανεβαζω κριτικη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom