Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (6 μέλη και 34 επισκέπτες)

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Το μεσημερακι περασα απο Αλιακμωνως και δοκιμασα Σονια, πολυ καλο το μικρο θα ελεγα αξιζε, εμφανισιακα την περημενα πιο ψιλη σε σχεση με τις φωτο στο αθενς, αλλα ειναι ποιο μικροσωμη, ωραιο σωματακι, ωραιο φυσικο βυζακι, δεκτικη σε χαδια και φιλια, προσφερε και προκαταρτικα, δε εδιχνε να βιαζετε καθολου, συνεννοηση στα Αγγλικα, ...αξιζε που βγηκα μερα!!! :2funny:
θα με ξαναδει στο μελλον σιγουρα η δεσποινης.! Απο βδομαδα μου ειπε θα ειναι βραδινη.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
δεν είμαι σίγουρος αν είναι ή ίδια
από επίσκεψη το προηγούμενο Σαββατο μελαχροινή Ρωσσίδα όνομα Ζήνα(νομίζω δλδ) σωμα χαλαρό βυζιά χαλαρά
κάποια έξτρα κιλά στην περιφέρεια. Στο έργο .. πίπα...το μαγκωσε και προσπάθησε αλλά δεν..cowgirl κωμωδία, στα τεσσερα μετα βίας κάπως σώθηκε το έργο αλλά μάλλον δράμα η κατάσταση  :knockinb:
ήταν αργά και είμουν πιωμένος και μπήκα ο μαλ...ς  :headbang: :headbang: :headbang:
δεν την είδα καλά και την πάτησα...

Και δε λες τιποτα?  :s&m_2: Γιατι μας κρατας στο σκοταδι?:2funny: :2funny: :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.875
Κριτικές
30
Like
653
Πόντοι
4.475
Γι' αυτήν τη Ρωξάννα που παρουσιάζει το άλλο σάιτ έχει κανείς ιδία άποψη;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Γι' αυτήν τη Ρωξάννα που παρουσιάζει το άλλο σάιτ έχει κανείς ιδία άποψη;



...ειναι πιο ομορφη απο κοντα, πιτσιρικα κανονικη, αδυνατη, για μια δοκιμη καλη ειναι δευτερη φορα οχι.
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
καλησπερα συναγωνιστες..
μαυρο ριχνω στη τζουλια τανταλου 14,κατεθεσα προχθες και μου εκανε το χειροτερο γαμιση που εχω κανει τον τελευταιο καιρο.
η κοπελα για να την γαμησεις πρεπει να την βιασεις στο δωματιο :2funny:
τελος παντων κριμα το 30ρι....
συμμετοχη μηδεν ασε που ειναι ολο παραπονα μη αυτο..μη εκεινο...

 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ασχετο(επειδη διαβαζα καποια θρεντ αθηναικα) αλλα απο οτι βλεπω στα μπουρδελα στη φυλης και μεταξουργειου με 15ευρω εχουν 69 και ακαποτο(!!!!!!!!!!!!!) και μερικες ειναι και καλα μουνια..
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
...και κωλαρακι -σε καποια-  ;)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
με 20ε στη φυλης τα κανεις ολα κ δινουν κ κωλο κ εχει μουνια που εχουμε κ εμεις χτον βαρδαρη
βεβαια ειναι λιγο σκατα τα δωματια αλλα με 20ε γαμας κωλο
 

fuck al pa

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2009
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστες..
μαυρο ριχνω στη τζουλια τανταλου 14,κατεθεσα προχθες και μου εκανε το χειροτερο γαμιση που εχω κανει τον τελευταιο καιρο.
η κοπελα για να την γαμησεις πρεπει να την βιασεις στο δωματιο :2funny:
τελος παντων κριμα το 30ρι....
συμμετοχη μηδεν ασε που ειναι ολο παραπονα μη αυτο..μη εκεινο...
φιλε αν σου δινει τη δυνατοτητα να την βιασεις  ειναι  πολυ καλη εμπειρια, ειναι ποιο ηθικο το να βιασεις στο μπουρδελο ,κεφαλοκληδωμα στο πισοκολητο , και βαρα μεχρι τελευταιας ρανιδας  ( του σπερματος), ετσι μαλιστα το τιμαει το 40ευρω!!! πηγα μεταξι το περασμενο πσκ,,, με 45Ε τρεις φορες και η χειροτερη ηταν η καλυτερη στο βαρδαρη!  γαμω το κωλο χανειο μας μεσα !!!
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
1
Like
191
Πόντοι
16
φιλε αν σου δινει τη δυνατοτητα να την βιασεις  ειναι  πολυ καλη εμπειρια, ειναι ποιο ηθικο το να βιασεις στο μπουρδελο ,κεφαλοκληδωμα στο πισοκολητο , και βαρα μεχρι τελευταιας ρανιδας  ( του σπερματος), ετσι μαλιστα το τιμαει το 40ευρω!!! πηγα μεταξι το περασμενο πσκ,,, με 45Ε τρεις φορες και η χειροτερη ηταν η καλυτερη στο βαρδαρη!   γαμω το κωλο χανειο μας μεσα !!!
Μας μπερδεψες ρε φιλε...τι εννοεις ..''πηγα μεταξι το περασμενο πσκ,,, με 45Ε τρεις φορες και η χειροτερη ηταν η καλυτερη στο βαρδαρη'?????
Για την Τζουλια σας τα ειχα πει....ΜΑΥΡΟΟΟΟΟ...αν και ξεκινησε πριν τα Χριστουγεννα ως το βυζοπουλεν μου,κατηντησε αηδια...Ειδικα με το στυλακι που εχει....
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
να την βιασεις το ειπα για πλακα..

δεν αξιζει η γκομενα,δεν ειναι ουτε καν για τον πουτσο
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Μας μπερδεψες ρε φιλε...τι εννοεις ..''πηγα μεταξι το περασμενο πσκ,,, με 45Ε τρεις φορες και η χειροτερη ηταν η καλυτερη στο βαρδαρη'?????

Μάλλον...
Μεταξι=Μεταξουργείο...
Με 45Ε τρείς φορές=3 κοπέλες επι 15Ε η καθεμία σύνολο 45Ε τα τρία γ@μήσι@...
Η χειρότερη κοπέλα εκεί ήταν ωραιότερη απο την καλύτερη εδώ...

Εδώ οι καλές μεταφραααααάσειςςςς... :2funny:
 

larry9

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
248
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

φιλε αν σου δινει τη δυνατοτητα να την βιασεις  ειναι  πολυ καλη εμπειρια, ειναι ποιο ηθικο το να βιασεις στο μπουρδελο ,κεφαλοκληδωμα στο πισοκολητο , και βαρα μεχρι τελευταιας ρανιδας  ( του σπερματος), ετσι μαλιστα το τιμαει το 40ευρω!!! πηγα μεταξι το περασμενο πσκ,,, με 45Ε τρεις φορες και η χειροτερη ηταν η καλυτερη στο βαρδαρη!   γαμω το κωλο χανειο μας μεσα !!!
[/quote]


ετσι ακριβως γαμω τις πουτανες μου γαμω..
 

crespo

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2009
Μηνύματα
498
Like
1
Πόντοι
1
κανα gfe  :knockinb: που επεσε στην αντιληψη σας ανεξαρτητος εμφανισης?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.340
Πόντοι
10.647
Αν καταλαβα καλα ο michael πηγε στη Τζουλη-ια απο Τανταλου 14 την αδυνατη και οχι στην Τζουλια την Βυζαρου. Ετσι?
Και ειχα σκοπο να της δωσω μια δευτερη ευκαιρια πρωσεχως...τωρα ουτε με το ζορι.!
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Δείτε όλες τις κριτικές για τη συγκεκριμένη κοπέλα (Σίντυ)
Συνολική βαθμολογία
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
3.0
Πρόσβαση/Parking
6.0
Σχέση απόδοσης/τιμής
7.0
Καλησπερα σασ
θα ηθελα να σασ πω για ενα πραγματικο διαμαντι.σε ευτο το σπιτακι δεν ειχα ποτε την καλυτερα συμπερασματα
αλλα στισ 10¨30 το βραδυ εκανα μια ακομη βολτα και με τρελανε οτι ηταν ενα πανεμορφο πλασματακι
τελικα 30 και περναω στα βαθια
ηταν ενα μωρο πραγματικα οσο μου ειπε 18 ετων και ενα πραγματικα διαμαντι με απιστευτει συμετοχη και πολυ γλυκα .μου βαζει την καποτα φιλοι μου και αρχησε μια τελεια για αρχαρεια πιπα και χαιδευε συνεχωσ σε ολο το σωμα συνεχωσ.ανβεικε απο επανω και αρχισε να κουνιεται πολυ μαλακα και τα ματια τησ με τρελαναν ειναι πρασινα μπλε και με καρφωνε συνεχωσ στα ματια και ειχα τρελαθει τελειωσ δεν μπορουσε να μου συκωθει απο την ομορφια τησ τετοιο πραγμα δεν ΕΧΩ ΞΑΝΑΖΗΣΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 15 ΧΡΟΝΙΑ
στο τελοσ αφου κατεθεσα με χιλια ζορια τησ ειπα να αλλαξει δουλεια και μου ειπε δεν γινετε ειναι δευτερη μερα σε αυτη τη δουλεια και με φερε με πολλα ζορια τησ προτινα να κοιταξει να ξεφυγει γιατι ειναι πολυ δυσκολη δουλεια .αυτα φιλοι μου σασ την προτεινο χωρισ καννενα ενδοιασμο
Πληροφορίες Επίσκεψης
Προκαταρκτικά: Ναι
Όνομα κοπέλας: Σίντυ
Ημερ/νια επίσκεψης: 06.03.2010
Βάρδια επίσκεψης: 3η (βραδινή/μεταμεσονύχτια)

***εχουμε καμια αποψη για αυτην;
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Αν καταλαβα καλα ο michael πηγε στη Τζουλη-ια απο Τανταλου 14 την αδυνατη και οχι στην Τζουλια την Βυζαρου. Ετσι?
Και ειχα σκοπο να της δωσω μια δευτερη ευκαιρια πρωσεχως...τωρα ουτε με το ζορι.!
ναι φιλε karaman για την λεπτη λεω οχι την βυζαρου.
χαλια μαυρα θα σου βγαλει την πιστη δεν αξιζει.
και κακος την τιμησα ειχα πει παλιοτερα οτι τις καινουριες της φοβαμαι γιατι ειναι χασιμο χρηματων και η τζουλια η αδυνατη το ξανα απεδειξε.

μαθανε ολες μετα το ροζ dvd και κανανε το ονομα τους τζουλια,μεχρι πριν 1 μηνα ολες ηταν χριστινες :2funny:
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
φιλε αν σου δινει τη δυνατοτητα να την βιασεις  ειναι  πολυ καλη εμπειρια, ειναι ποιο ηθικο το να βιασεις στο μπουρδελο ,κεφαλοκληδωμα στο πισοκολητο , και βαρα μεχρι τελευταιας ρανιδας  ( του σπερματος), ετσι μαλιστα το τιμαει το 40ευρω!!! πηγα μεταξι το περασμενο πσκ,,, με 45Ε τρεις φορες και η χειροτερη ηταν η καλυτερη στο βαρδαρη!   γαμω το κωλο χανειο μας μεσα !!!



ετσι ακριβως γαμω τις πουτανες μου γαμω..
να την βιασεις ειναι τελειως μεταφορικο.δεν πιστευω να σου κανει ποτε τετοιο προγραμμα καμια κοπελα,πρεπει να εισαι αρρωστος! :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom