Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 66 άτομα (3 μέλη και 63 επισκέπτες)

Marios2002

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
5
Like
38
Πόντοι
0
Πριν λίγες μερε πέρασα από Νάστια εξαιρετική χαλαρή χωριά να βιάζεται παρόλο που ήταν πολύ αργά 5 κοντά. Πρώτη φορά σε μπουρδελο μου φάνηκαν πολλά τα 50 αλλά πιστεύω άξιζαν. Πάνω στην γκαυλα πήγα να την φιλήσω και γύρισε από την άλλη ενώ έδειχνε να της αρέσει όταν την φιλούσα στο στήθος.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.015
Κριτικές
9
Like
3.369
Πόντοι
456
Στα τριδυμα μια Αννα,γεματουλα που δηλωνει Θεσσαλονικια,τι βιολι βαραει;
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
136
Like
80
Πόντοι
1
Έχει κανείς το νούμερο από Λας Βέγκας;
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
877
Πόντοι
361
Νικ.Ουρανου 26 ήταν η Έλενα απόψε.
Επίσης μετά από χρόνια μπήκα πάλι στο αγαπημένο free house μιας και το βρήκα ανοιχτό το δεξί σπίτι... αυτή η ξανθιά με μαλλί σκατζόχοιρος είναι η λεγάμενη που έχει τρελαθεί ο άλλος?
Τα βυζιά έξω και τούμπανο αλλά φαίνεται ότι δε στέκει καλά,στο σαλόνι πήγε κόλλησε πίσω στον τοίχο και κοιτούσε το πάτωμα με βλέμμα απλανές κάπως... θέλει και 40ε

Καρινόσπιτο Μινώταυρου 3 κλειστό πάλι.
Godiva αν και ένα πουλάκι μου είπε ότι έφεραν καινούργια Ρωσίδα, ήταν κλειστό απόψε
Η Έλενα με τις ματατρες και τις βυζαρες ;; Τι βάρδια ήταν αν είναι αυτή ;;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
216
Like
17.353
Πόντοι
35.697
Πόση ώρα σε κράτησε μέσα η Λούσι; Εμένα μετά από 10 λεπτά μου είπες it’s time to go
Η αλβανίδα είπε όλα αυτά τα αγγλικά;
Αυτή που έπρεπε να μας πληρώνει για να τον δει,όχι για να τη γαμησουμε...
Το Μεταξουργείο είναι τελικά ποιοτικότερο από τη σαβουρονικη!!
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
290
Like
1.370
Πόντοι
201
Καλησπερα μαγκες. Ας γράψω κι εγω την εμπειρια μου μετα απο αρκετο καιρο αποχης. Σιγα σιγα θα το κοψω το σπορ.
Περασμα προ ημερων. Πρωινη βαρδια. Διπλα απο μεδουσα αριστερά, με την ιωαννα. Ξανθια, ομορφουλα, τροφαντή συντοπίτισσα του ραζβαν λουτσεσκου. Τσατσα μια ξανθια ωραια τυπισα που με ξερει και με λεει μπες ειναι καλη. Στα νιατα της πρεπει να ηταν τουμπανο η τσατσα. Την ακουω γιατι ειχε ζεστη και βαριωμουν αφου πηγα ναταλι και ηταν σε προγραμμα και η μαργαριτα ειχε καμια 15αρια ατομα. 30 απλο 40 χαλαρα. Μπηκα με τν 40. Δεκτικη αρκετα, πιπα αρχοντικη, γαμησι δυο στασεις και ξανα πιπα και τελος. Κανα 20 λεπτο σιγουρα. Πολυ επικοινωνιακη και αρκετο χαβαλε. Την συστήνω. Δεν ειναι μοντελε. Γυναικα 35-40. Καλα να περνατε και Υγειες.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.139
Κριτικές
90
Like
10.687
Πόντοι
25.015

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
772
Κριτικές
14
Like
1.504
Πόντοι
496
Καλησπέρα συνγαμιστες, τελικά η Νάταλι είναι πρωί ή βράδυ; Η καρίνα δουλεύει σήμερα;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
772
Κριτικές
14
Like
1.504
Πόντοι
496
Έχω καιρώ να πάω...ελπίζω πως ναι. Η καρίνα που είναι; Χρειάζομαι μια πίπα επειγόντως
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
περασμα στο ξυλινο σπιτακι απο τα 2 μαζι το τελευταιο στο βαθος , βγηκε μια ισπανιδα μικρη σε ηλικια μπαμπατσικη αλλα οχι χοντρη , μεγαλα βυζια ωραιος κωλος , στα κακα οταν εβγαλε αυτο που φορουσε ειχε ασχημη κοιλιτσα μικρη βεβαια που δεν φαινοταν με αυτο που φορουσε , αν εξαιρεσεις αυτο και οτι δεν δεχεται φιλια πουθενα , ενω ηταν στεγνη φουλ και πονουσε αντεξε και δεν με σταματησε καθολου , πιπα μετρια .
για τα χοντρα καλη ηταν ..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.206
Κριτικές
293
Like
9.592
Πόντοι
12.525
Η Έλενα με τις ματατρες και τις βυζαρες ;; Τι βάρδια ήταν αν είναι αυτή ;;
Έλενα Ραισα Ρουμάνα τατού νύχτα Νικ.Ουρανου 26

Έλενα Ρουμάνα μιλφ ματαρες βυζάρες πρωινή στην ερημίτη στο Medusa...δεν ξέρω αν είναι τώρα γιατί πριν κάνα δυο βδομάδες που πήγα ήταν άλλη κοπέλα

Πάντως και άλλοι μπερδεύονται βλέπω,δεν το έχουν ξεκαθαρίσει ακόμα στο μυαλό τους με τις δύο Ρουμάνες
 

steliossol79

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2014
Μηνύματα
68
Like
20
Πόντοι
0
Μια Victoria stagaki απο insta παίζει να κανει βίζιτες?? Λάθος νημα , αλλά πάνω κάτω οι ίδιοι είμαστε σε όλα!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Έλενα Ραισα Ρουμάνα τατού νύχτα Νικ.Ουρανου 26

Έλενα Ρουμάνα μιλφ ματαρες βυζάρες πρωινή στην ερημίτη στο Medusa...δεν ξέρω αν είναι τώρα γιατί πριν κάνα δυο βδομάδες που πήγα ήταν άλλη κοπέλα

Πάντως και άλλοι μπερδεύονται βλέπω,δεν το έχουν ξεκαθαρίσει ακόμα στο μυαλό τους με τις δύο Ρουμάνες
Γιατί ρωτάνε ,ρωτάνε και δεν έχουν πάει με καμία από τις 2.
Να χαμε να λέγαμε κάθε φορά.
Η Έλενα ραισα κοντεύει 2 χρόνια εκεί (εκτός από κάποιες μικρές παύσεις που είχε) και ακόμα βλέπεις μέρα παρά μέρα ερώτηση που είναι.
Αν δεν γυρνάτε κάποιοι μπουρδέλοτσαρκα δεν έχει νόημα να ρωτάτε ,όταν πάτε να γαμησετε θα μάθετε .
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
877
Πόντοι
361
Γιατί ρωτάνε ,ρωτάνε και δεν έχουν πάει με καμία από τις 2.
Να χαμε να λέγαμε κάθε φορά.
Η Έλενα ραισα κοντεύει 2 χρόνια εκεί (εκτός από κάποιες μικρές παύσεις που είχε) και ακόμα βλέπεις μέρα παρά μέρα ερώτηση που είναι.
Αν δεν γυρνάτε κάποιοι μπουρδέλοτσαρκα δεν έχει νόημα να ρωτάτε ,όταν πάτε να γαμησετε θα μάθετε .
Έξυπνοπουλε με τη Έλενα τη Ρουμάνα έχω Πάει τρεις φορές αλλά την έχω χάσει γιατί ζω στη Σόφια και θέλω το ΣΚ που θα γυρίσω με άδεια να την δω
Σκέψου λίγο πριν μιλήσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom