Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (4 μέλη και 48 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Έξυπνοπουλε με τη Έλενα τη Ρουμάνα έχω Πάει τρεις φορές αλλά την έχω χάσει γιατί ζω στη Σόφια και θέλω το ΣΚ που θα γυρίσω με άδεια να την δω
Σκέψου λίγο πριν μιλήσεις
Τι να σκεφτώ ;
Δεν σου κάνω προσωπική επίθεση .
Η ραισα είναι εκεί 2 χρόνια οπότε και να πας θα βαρεθείς να την βλέπεις .
Η ερώτηση τις τελευταίες μέρες έγινε 30 φορές.
Δεν κολλάω ούτε σε εσένα ουτε στην συγκεκριμένη,αυτό γίνεται κάθε μέρα στο νήμα για τις ίδιες και τις ίδιες λες και διαβάζουμε σε deja vu
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
366
Κριτικές
4
Like
877
Πόντοι
361
Τι να σκεφτώ ;
Δεν σου κάνω προσωπική επίθεση .
Η ραισα είναι εκεί 2 χρόνια οπότε και να πας θα βαρεθείς να την βλέπεις .
Η ερώτηση τις τελευταίες μέρες έγινε 30 φορές.
Δεν κολλάω ούτε σε εσένα ουτε στην συγκεκριμένη,αυτό γίνεται κάθε μέρα στο νήμα για τις ίδιες και τις ίδιες λες και διαβάζουμε σε deja vu
Ξανά απαντάω πως ρώτησα για την Έλενα τη Ρουμάνα τη πράσινοματα και σου ξαναλέω λείπω πάνω από χρόνο από τη χώρα
 

djinos

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2024
Μηνύματα
15
Like
48
Πόντοι
0
Γεια σσς παιδιά! Χθες γύρω στις 19:30 στο devils βρήκα ένα μελαχρινό λεπτό μωράκι από κολομβια 50 ακαποτο με τελείωμα στόμα! Όμορφο μογκολακι ανύπαρκτο στήθος μεν αλλά ήθελε να με ευχαριστήσει! Τέτοιο mouthfuck δεν έχω ξανακάνει! Αρκετή ώρα αφού αλλάξαμε 2-3 στάσεις το πήρε στο στόμα και άρχισα να τις πιέζω το κεφάλι προς τα κάτω με πολλά πνιξίματα και και σαλιώματα! Τελικά τις τα έδωσα στο λαρύγγι και μη μπορώντας λογικά να αντίδραση τα κατέβασε όλα και το ευχαριστήθηκε κιόλας χωρίς καμία διαμαρτυρία!
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
118
Like
206
Πόντοι
21
Γεια σσς παιδιά! Χθες γύρω στις 19:30 στο devils βρήκα ένα μελαχρινό λεπτό μωράκι από κολομβια 50 ακαποτο με τελείωμα στόμα! Όμορφο μογκολακι ανύπαρκτο στήθος μεν αλλά ήθελε να με ευχαριστήσει! Τέτοιο mouthfuck δεν έχω ξανακάνει! Αρκετή ώρα αφού αλλάξαμε 2-3 στάσεις το πήρε στο στόμα και άρχισα να τις πιέζω το κεφάλι προς τα κάτω με πολλά πνιξίματα και και σαλιώματα! Τελικά τις τα έδωσα στο λαρύγγι και μη μπορώντας λογικά να αντίδραση τα κατέβασε όλα και το ευχαριστήθηκε κιόλας χωρίς καμία διαμαρτυρία!
Που είναι το devils φίλε μου;
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
447
Κριτικές
2
Like
1.310
Πόντοι
201
περασμα στο ξυλινο σπιτακι απο τα 2 μαζι το τελευταιο στο βαθος , βγηκε μια ισπανιδα μικρη σε ηλικια μπαμπατσικη αλλα οχι χοντρη , μεγαλα βυζια ωραιος κωλος , στα κακα οταν εβγαλε αυτο που φορουσε ειχε ασχημη κοιλιτσα μικρη βεβαια που δεν φαινοταν με αυτο που φορουσε , αν εξαιρεσεις αυτο και οτι δεν δεχεται φιλια πουθενα , ενω ηταν στεγνη φουλ και πονουσε αντεξε και δεν με σταματησε καθολου , πιπα μετρια .
για τα χοντρα καλη ηταν ..
Τι ώρα την πέτυχες ρε συναγωνιστή;
 

black Lyk

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2024
Μηνύματα
7
Like
12
Πόντοι
0
Νικ.Ουρανου 26 ήταν η Έλενα απόψε.
Επίσης μετά από χρόνια μπήκα πάλι στο αγαπημένο free house μιας και το βρήκα ανοιχτό το δεξί σπίτι... αυτή η ξανθιά με μαλλί σκατζόχοιρος είναι η λεγάμενη που έχει τρελαθεί ο άλλος?
Τα βυζιά έξω και τούμπανο αλλά φαίνεται ότι δε στέκει καλά,στο σαλόνι πήγε κόλλησε πίσω στον τοίχο και κοιτούσε το πάτωμα με βλέμμα απλανές κάπως... θέλει και 40ε

Καρινόσπιτο Μινώταυρου 3 κλειστό πάλι.
Godiva αν και ένα πουλάκι μου είπε ότι έφεραν καινούργια Ρωσίδα, ήταν κλειστό απόψε
Αυτή η Ελενα...
Το αλβανακι φιλέ μου...καλά το καταλάβες....Σπινιαρει...πατιναρει....ρουφαει...φουμαρει....χαπιωπιναρει....φρικαρει...νομίζει μ αυτά που πίνει οτι ...πιλοταρει....και Γενικά όλα τα...((.. αρει..))....
Χα χα χα....Αστρα να πάνε.....πως κυκλοφορεί εξω ακόμη....αυτή ξξερει....
...((...ΜΠΑΖΟ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ...))...
ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΑΚΗΣΣΣΣ....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Αυτή η Ελενα...
Το αλβανακι φιλέ μου...καλά το καταλάβες....Σπινιαρει...πατιναρει....ρουφαει...φουμαρει....χαπιωπιναρει....φρικαρει...νομίζει μ αυτά που πίνει οτι ...πιλοταρει....και Γενικά όλα τα...((.. αρει..))....
Χα χα χα....Αστρα να πάνε.....πως κυκλοφορεί εξω ακόμη....αυτή ξξερει....
...((...ΜΠΑΖΟ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ...))...
ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΑΚΗΣΣΣΣ....
Α ρε Άκη... μακριά
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
59
Like
224
Πόντοι
20
Πέρασμα πριν από λίγο…

Φρίξου γωνιακό η Άννα από κολομβια
Στο σεξ εντ δε σιτυ μια καινούργια λατίνα με σετ διχτυωτά, δεν την είδα καλά

Στο Playboy η Αφροδίτη

Από την απέναντι πλευρά το Ρουμανακι

Στο δίπλα το μπλε δυο αδιάφορες που δεν τις είχα ξαναδεί

Κάζα ντι αμόρε, μόνο το τελευταίο ανοικτό όπου ήταν μια νέα ελληνίδα νομίζω αλλά όχι κάτι φοβερό

Λες βεγκας το τελευταίο δυο πολύ ωραία νέα κορίτσια, δεν τα είχα ξαναδεί, θα δοκιμαστούν στο μέλλον

Π ερημίτη δίπλα από την Μιρελλα η Ερικα, ξανθιά με σκούρο δερμα

Στο από δίπλα (γωνιακό) μια νέα ξανθιά αδύνατη, ωραίο πρόσωπο

Μινώταυρου, απέναντι από την Καρινα, μια καινούργια Λατίνα

Στο ντεβιλ καινούργια λατίνα αδύνατη

Btw είχα περάσει με μια Σαμανθα που δουλεύει Μινώταυρου απέναντι από της Καρίνας που έκανε παπάδες στο απλό και τις δυο φορές που περασα, Μουναρα 21 χρόνων από Κολομβία, πρέπει να έφυγε αλλά είπε θα ξανάρθει σε κανα 3μηνο. Αντίθετη εμπειρία είχα με μια άλλη λατίνα ψηλή αδύνατη με τατουάζ που δούλευε στο τελευταίο από λας βεγκας. Πλήρωσα και 40 για μασαζ και χαλαρό, απρόθυμη και διεκπαιρεωτικη.
 

Colombian_Lover98

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα ρε αλάνια! Το ντεβιλ που βρίσκεται? Έχω ακούσει για το καινούργιο το κολομβιανακι και πρέπει να το δοκιμάσω!
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
427
Κριτικές
18
Like
755
Πόντοι
311
Αυτή η Ελενα...
Το αλβανακι φιλέ μου...καλά το καταλάβες....Σπινιαρει...πατιναρει....ρουφαει...φουμαρει....χαπιωπιναρει....φρικαρει...νομίζει μ αυτά που πίνει οτι ...πιλοταρει....και Γενικά όλα τα...((.. αρει..))....
Χα χα χα....Αστρα να πάνε.....πως κυκλοφορεί εξω ακόμη....αυτή ξξερει....
...((...ΜΠΑΖΟ ΑΠΟ ΤΑ ΛΙΓΑ...))...
ΕΧΕΙ ΔΙΚΙΟ Ο ΑΚΗΣΣΣΣ....
Η ελενα ρουμανα δν ειναι,
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
68
Πόντοι
0
Το ντεβιλ είναι στην αρχή της Ν. Ουρανού στο συγκρότημα που βρίσκεται το pimp. Είναι το μπροστά δεξιά πράσινο σπιτάκι
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.758
Πόντοι
3.796
Το ντεβιλ είναι στην αρχή της Ν. Ουρανού στο συγκρότημα που βρίσκεται το pimp. Είναι το μπροστά δεξιά πράσινο σπιτάκι
Αυτός πάντως που τα έχει πρέπει να άκουγε πολύ Σνουπ Ντογκ στα νιάτα του .
 

Aggelo821

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2024
Μηνύματα
13
Like
15
Πόντοι
0
Επίσκεψη στη Θεσσαλονίκη και μιας και υπήρχε χρόνος έκανα ένα πέρασμα από τα σπίτια επί της Νικηφόρου Ουρανού και πέριξ , απογοήτευση έφυγα άπραγος δεν είχε κάτι αξιόλογο να με τραβήξει έχουν γεμίσει με λατινες και κάποιες άλλες περιπτώσεις όπου το φολιασμα μυρίζω από μακριά
 

patsav0

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2024
Μηνύματα
164
Κριτικές
4
Like
496
Πόντοι
301
Καλημέρα, ψάχνω την Λυδία που ήταν πρωινή στην γνωστή αλυσίδα της Νικηφόρου Ουρανού. Την έχει πετύχει κανείς τελευταία σε κάποιο άλλο μαγαζί
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.687
Κριτικές
22
Like
7.057
Πόντοι
3.346
Το ντεβιλ είναι στην αρχή της Ν. Ουρανού στο συγκρότημα που βρίσκεται το pimp. Είναι το μπροστά δεξιά πράσινο σπιτάκι
Γιατι δεν λες στην παλια Εκκλησια για να καταλαβουν ολοι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom