Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (2 μέλη και 31 επισκέπτες)

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
428
Κριτικές
18
Like
755
Πόντοι
311
Πήγα για Κρίσταλ στο ινσαιντ και εφυγε παιδια είχε μια Σαρα ουτε προλσβα να τη δω ήταν δωμάτιο την έχει δει κανείς αυτήν,?
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
145
Κριτικές
17
Like
599
Πόντοι
311
Προχθές πήγα να δοκιμάσω αυτήν την έλενα ραΐσα. Πέρασα με 50 για ελεύθερο στοματικό πρόκειται για μία όμορφη μελαχρινή κοπέλα με ωραίο απαλό δέρμα. Προκαταρκτικά δεν έκανε ξεκίνησε αμέσως στην πίπα με περιποίηση της γύρω περιοχής όχι κάτι ουάου αλλά εντάξει καλό. Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω όπου κοπανήθηκε αρκετοί ώρα τίμια μέχρι που ήρθε το τέλος. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου και δεν μου έβγαλε κάτι άσχημο. Όπως λέτε ίσως να είναι με τις ώρες της αλλά σε μένα ξηγήθηκε πολύ όμορφα. Την προηγούμενη μέρα είχα πάει από τον bad girls για να δοκιμάσω την αλεξάνδρα την κύπρια. Παιδιά τι έχανα τόσο καιρό. Κοπέλα με πολύ ωραίο κορμί λίγο γεματουλικο δεκτική στα πάντα με πίπα για σεμινάριο. Πολύ καλή στο social το μαγαζί πεντακάθαρο όπως και το κορίτσι στο σεξ παίκτη και μόνο μία φάση γιατί δεν άντεξα για παραπάνω μετά το τελείωμα κάθισε μαζί μου να γνωριστούμε. Νομίζω ότι απέκτησα καινούργιο στανταράκι στην πόλη.
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
8
Like
58
Πόντοι
1

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.692
Κριτικές
22
Like
7.060
Πόντοι
3.346
Όταν ήταν η εκκλησία δεν υπήρχε άλλο στούντιο.
Εσείς λέτε για το στούντιο της κωλλετη, αφού γκρεμίστηκε πηγέ στο στούντιο αφρό η αφροδίτη για 2-3 χρ.αυτο λέει ο τύπος,πλέον λέγεται devil
Αυτο ειπα κι εγω για την εκκλησια.. την Αφροδιτη μονο στην κωλλετη την θυμαμαι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.692
Κριτικές
22
Like
7.060
Πόντοι
3.346
Η Εβελίνα πρωτοεμφανίστηκε στον Βαρδάρη χύστη μου.
Δεν την θυμαμαι εκει..στην εκκλησια την ειδα πρωτη φορα.
Σε ποιο ηταν στον βαρδαρη και τι περιοδο;
εγω μετα το 2007-8 αρχισα να πηγαινω εκει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.692
Κριτικές
22
Like
7.060
Πόντοι
3.346
Προχθές πήγα να δοκιμάσω αυτήν την έλενα ραΐσα. Πέρασα με 50 για ελεύθερο στοματικό πρόκειται για μία όμορφη μελαχρινή κοπέλα με ωραίο απαλό δέρμα. Προκαταρκτικά δεν έκανε ξεκίνησε αμέσως στην πίπα με περιποίηση της γύρω περιοχής όχι κάτι ουάου αλλά εντάξει καλό. Στη συνέχεια ανέβηκε από πάνω όπου κοπανήθηκε αρκετοί ώρα τίμια μέχρι που ήρθε το τέλος. Δεν έκλαψα τα λεφτά μου και δεν μου έβγαλε κάτι άσχημο. Όπως λέτε ίσως να είναι με τις ώρες της αλλά σε μένα ξηγήθηκε πολύ όμορφα. Την προηγούμενη μέρα είχα πάει από τον bad girls για να δοκιμάσω την αλεξάνδρα την κύπρια. Παιδιά τι έχανα τόσο καιρό. Κοπέλα με πολύ ωραίο κορμί λίγο γεματουλικο δεκτική στα πάντα με πίπα για σεμινάριο. Πολύ καλή στο social το μαγαζί πεντακάθαρο όπως και το κορίτσι στο σεξ παίκτη και μόνο μία φάση γιατί δεν άντεξα για παραπάνω μετά το τελείωμα κάθισε μαζί μου να γνωριστούμε. Νομίζω ότι απέκτησα καινούργιο στανταράκι στην πόλη.
Δηλαδη να μην παω..
Καλυτερα μια δευτερη φορα με την καρινα και στοπ για καλοκαιρι..απο φθινοπωρο μετα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: 777F

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
222
Κριτικές
8
Like
58
Πόντοι
1
Δεν την θυμαμαι εκει..στην εκκλησια την ειδα πρωτη φορα.
Σε ποιο ηταν στον βαρδαρη και τι περιοδο;
εγω μετα το 2007-8 αρχισα να πηγαινω εκει.
Στο Σαπφούς 20 (ανορθόγραφο το λέγαμε;) αν θυμάμαι καλά. Περίοδο μην ρωτάς, είμαι στον χώρο από δεκαετία 90, και επίσης το αλτσχάιμερ άρχισε να κάνει την εμφάνισή του.
 

teopaokara93

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2014
Μηνύματα
24
Like
10
Πόντοι
0
Μπορεί να μας πει κάποιος που ξέρει τι ώρες δουλεύει η Φρίντα και που;ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
916
Κριτικές
33
Like
1.619
Πόντοι
716
Την προηγούμενη μέρα είχα πάει από τον bad girls για να δοκιμάσω την αλεξάνδρα την κύπρια. Παιδιά τι έχανα τόσο καιρό. Κοπέλα με πολύ ωραίο κορμί λίγο γεματουλικο

Αν η Αλεξάνδρα έχει κορμι λίγο γεματουλικο οι χοντρές πως είναι; Η γυναίκα πρέπει να είναι τουλάχιστον 80 κιλά, απορώ πως την κρατάνε τα τακούνια
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
145
Κριτικές
17
Like
599
Πόντοι
311
Αν η Αλεξάνδρα έχει κορμι λίγο γεματουλικο οι χοντρές πως είναι; Η γυναίκα πρέπει να είναι τουλάχιστον 80 κιλά, απορώ πως την κρατάνε τα τακούνια
Κακιουλες......χα χα
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.031
Κριτικές
10
Like
5.214
Πόντοι
4.895
Στο Σαπφούς 20 (ανορθόγραφο το λέγαμε;) αν θυμάμαι καλά. Περίοδο μην ρωτάς, είμαι στον χώρο από δεκαετία 90, και επίσης το αλτσχάιμερ άρχισε να κάνει την εμφάνισή του.
ναι ρε φιλε...ανορθογραφο!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
314
Κριτικές
26
Like
706
Πόντοι
311
γνωρίζει κανείς Μινώταυρου 10 αν δουλεύει ακόμη η Λιλιάνα;
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
116
Like
306
Πόντοι
21
Βλαντά και Φρίντα πάντως δεν πέτυχα σήμερα που τις έγραφε στο σάιτ…Ριτα,Σονια και μια χοντρούλα Λατίνα στο Λας Βεγκας…Γκοντιβα ένα ωραίο όπλο Ναταλία αλλά 60 ελεύθερο πάει πολύ…Μέτρια κίνηση γενικά στα υπόλοιπα που πήγα ή κλειστά ή είχε μέσα πρόγραμμα…Επίσκεψη πάλι αύριο μπας και πετύχω τις μιλφαρες Λας Βεγκας
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.140
Κριτικές
90
Like
10.697
Πόντοι
25.015
Βλαντά και Φρίντα πάντως δεν πέτυχα σήμερα που τις έγραφε στο σάιτ…Ριτα,Σονια και μια χοντρούλα Λατίνα στο Λας Βεγκας…Γκοντιβα ένα ωραίο όπλο Ναταλία αλλά 60 ελεύθερο πάει πολύ…Μέτρια κίνηση γενικά στα υπόλοιπα που πήγα ή κλειστά ή είχε μέσα πρόγραμμα…Επίσκεψη πάλι αύριο μπας και πετύχω τις μιλφαρες Λας Βεγκας
Σονια η φουλ γυμνασμενη ? με τα σιλικονατα βυζια. μικρουλα με ωραιο σωμα?
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
116
Like
306
Πόντοι
21
Σονια η φουλ γυμνασμενη ? με τα σιλικονατα βυζια. μικρουλα με ωραιο σωμα?
Ξανθιά με ωραία βυζια σιλικόνισια αλλά όχι φουλ γυμνασμένη…Ψιλοπλαδαριδου όχι πολύ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εκεί είναι η Βλαντά και η Φρίντα?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.692
Κριτικές
22
Like
7.060
Πόντοι
3.346
Περασα σημερα απο την περιοχη..αλλα δεν ειχα χρονο για τσαρκα.
Αυτο που μ εκανε εντυπωση.. ηταν στην ακατανομαστη..μονο ενα αμαξι ειδα, τι εγινε ριχνει αβερτα πορτες?? :grin:
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
620
Κριτικές
3
Like
1.512
Πόντοι
486
Πόση ώρα σε κράτησε μέσα η Λούσι; Εμένα μετά από 10 λεπτά μου είπες it’s time to go
Και μένα.
Σονια η φουλ γυμνασμενη ? με τα σιλικονατα βυζια. μικρουλα με ωραιο σωμα?
Αν λες την μελαχρινή Ρουμάνα που ήταν στις βίλες το τούμπανο από πέρσι στις εκλογές έχει να ρθει
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Δηλαδη να μην παω..
Καλυτερα μια δευτερη φορα με την καρινα και στοπ για καλοκαιρι..απο φθινοπωρο μετα.
Κοίτα εγώ όσες φορές είχα πάει χρόνια πριν ήταν φοβερή κάνει πράγματα πού δεν περίμενες αλλά εξαρτάται από εσένα κιόλας γιατί εγώ είχα πάει πιομα ή πτώμα από δουλειά έτσι δεν κατάφερα να βγάλω το τελικό . είναι και αυτή πού βγάζει γλώσσα για ότι τίποτε
Βλαντά και Φρίντα πάντως δεν πέτυχα σήμερα που τις έγραφε στο σάιτ…Ριτα,Σονια και μια χοντρούλα Λατίνα στο Λας Βεγκας…Γκοντιβα ένα ωραίο όπλο Ναταλία αλλά 60 ελεύθερο πάει πολύ…Μέτρια κίνηση γενικά στα υπόλοιπα που πήγα ή κλειστά ή είχε μέσα πρόγραμμα…Επίσκεψη πάλι αύριο μπας και πετύχω τις μιλφαρες Λας Βεγκας
Χάνεις η καλύτερη μιλφαρα της πόλης είναι γυναίκα που γουστάρει το σεξ δεν το κάνει από αγαρια σαν άλλες.λεω για Ναταλία πρωινή Godiva
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom