Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.329
Πόντοι
3.796
Sos...sos....sos.....
Το Αλβανακι εκδιώχθηκε....((... Τέλος...)).... απο Νικηφόρου ουρανού 1β...Μπροστά απο το pimp....
Το ασχημόπαππο...μετακόμισε....
Πήγε αλλου να Σκόρπισει την ....((...ασθένεια...))....την Μποχα......Προσοχή......
Μινωταυρου 16...((. Κίνδυνος....))...ΘΑΝΑΤΟΣ...
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑΑΑ....!!!!!!
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑΑΑ...!!!!.
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑ..
Στην φώτο ποιος είναι ,ο Οικονομόπουλος;
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Sos...sos....sos.....
Το Αλβανακι εκδιώχθηκε....((... Τέλος...)).... απο Νικηφόρου ουρανού 1β...Μπροστά απο το pimp....
Το ασχημόπαππο...μετακόμισε....
Πήγε αλλου να Σκόρπισει την ....((...ασθένεια...))....την Μποχα......Προσοχή......
Μινωταυρου 16...((. Κίνδυνος....))...ΘΑΝΑΤΟΣ...
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑΑΑ....!!!!!!
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑΑΑ...!!!!.
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑ..
Τυπε εχεις κατασκηνωσει ωξω απο το μπουρδελο και παρακουλουθεις που παει το πουτανακι.??? Τοσο καλο γαμισι σου εκανε και δεν μπορεις να ξεκολησεις.???
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.611
Πόντοι
3.346
Sos...sos....sos.....
Το Αλβανακι εκδιώχθηκε....((... Τέλος...)).... απο Νικηφόρου ουρανού 1β...Μπροστά απο το pimp....
Το ασχημόπαππο...μετακόμισε....
Πήγε αλλου να Σκόρπισει την ....((...ασθένεια...))....την Μποχα......Προσοχή......
Μινωταυρου 16...((. Κίνδυνος....))...ΘΑΝΑΤΟΣ...
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑΑΑ....!!!!!!
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑΑΑ...!!!!.
ΜΑΚΡΙΑ ΑΑΑΑ..
Με το pimp τι θα γινει τωρα;
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Πολλές φορές. Σε κάποια φάση μια δυο την εβδομάδα.
 

bam bam

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2013
Μηνύματα
97
Κριτικές
2
Like
66
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα...έχει πάει κανένας τώρα τελευταία στην Νικόλ την Γαλλίδα? Έχω να πάω μαζί της πάρα πολλά χρόνια και αναρωτιέμαι αν έχει χαλάσει πολύ( αποδοση-εμφανιση)
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
Καλησπέρα στην παρέα...έχει πάει κανένας τώρα τελευταία στην Νικόλ την Γαλλίδα? Έχω να πάω μαζί της πάρα πολλά χρόνια και αναρωτιέμαι αν έχει χαλάσει πολύ( αποδοση-εμφανιση)
Εγώ την πήρα πρώτη φορά φέτος, δεν ξέρω πως ήταν παλιά για να κάνω σύγκριση. Μια χαρά ήταν σε απόδοση, και σε άνεση χρόνου χωρίς βιασύνες.
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
95
Like
59
Πόντοι
0
Μάγκες αφήνω 2 ονόματα από Λας Βέγκας πλέον δεν τις βρίσκω πουθενά Ντόνα και Άννα με σπυριά ξέρει κανείς αν συνεχίζουν κάπου αλλού?
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Η Άννα ήταν στα παρανταις, πιθανόν και να είναι ακόμα, η Ντόνα εμφανιζόταν στο καινούργιο δίπλα από της αφρουλας. Νομίζω την είχα δει και σε ρόλο τσατσας. Η Ντόνα πως ήταν μέσα στο δωμάτιο; Την είχα πάρει πολύ παλιά και δεν θυμάμαι τίποτα.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Η Άννα ήταν στα παρανταις, πιθανόν και να είναι ακόμα, η Ντόνα εμφανιζόταν στο καινούργιο δίπλα από της αφρουλας. Νομίζω την είχα δει και σε ρόλο τσατσας. Η Ντόνα πως ήταν μέσα στο δωμάτιο; Την είχα πάρει πολύ παλιά και δεν θυμάμαι τίποτα.
Νομιζω πως ειναι underrated,μια φορα περασα μαζι της και γουσταρε δυνατο πιστονιασμα
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
562
Κριτικές
3
Like
1.354
Πόντοι
486
Αλίκη τελικά πήγε κάνεις? Είναι όντως sub?
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.300
Πόντοι
5.646
Μάγκες αφήνω 2 ονόματα από Λας Βέγκας πλέον δεν τις βρίσκω πουθενά Ντόνα και Άννα με σπυριά ξέρει κανείς αν συνεχίζουν κάπου αλλού?
και γω παραντάις την είχα δει....ψιλοέστρωσε από τότε που ήταν εκεί λας, τώρα δεν είχε πολλα σπυριά.....ψήθηκα για ένα....αλλά δε με τράβηξε-δε θυμμάμαι γτ.
Πάντως γαμιέται καλά!!της το δίνω αυτό, κοπροσκυλοπουτανάκι το στεγνό!!!:P Ωραίο λεξιλόγιο πρωί πρωί.....:rockon:, με καύλες εξυπνήσαμεν:buck2:!!!χαχχα
Τα σέβη μου παιχτρόνια!!:hi:
 

myers21

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2024
Μηνύματα
95
Like
59
Πόντοι
0
και γω παραντάις την είχα δει....ψιλοέστρωσε από τότε που ήταν εκεί λας, τώρα δεν είχε πολλα σπυριά.....ψήθηκα για ένα....αλλά δε με τράβηξε-δε θυμμάμαι γτ.
Πάντως γαμιέται καλά!!της το δίνω αυτό, κοπροσκυλοπουτανάκι το στεγνό!!!:P Ωραίο λεξιλόγιο πρωί πρωί.....:rockon:, με καύλες εξυπνήσαμεν:buck2:!!!χαχχα
Τα σέβη μου παιχτρόνια!!:hi:
Με τ'ονομα Άννα συνεχίζει ακόμα; Και τι βάρδια;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom