Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (1 μέλη και 24 επισκέπτες)

Teo18

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά στο paradise έχετε καμία κοπέλα να προτείνετε?
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
72
Like
158
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά στο paradise έχετε καμία κοπέλα να προτείνετε?
αντζελα τοπ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πέρασμα από Άντζελα bella dona.
Πολύ καλή,πολύ ευγενική,δεν φεύγει από το δωμάτιο αν δεν τελειώσεις δεν είπε σε τπτ όχι.Το δωμάτιο πολύ καθαρό.
Πολύ ευχαριστημένος.Απλο πρόγραμμα.


ΑΚΥΡΟ.ΝΟΜΙΖΑ BELLA DONA OXI PARADISE
 
Τελευταία τροποποίηση:

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
357
Κριτικές
3
Like
820
Πόντοι
361

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
9
Like
3.298
Πόντοι
456
Βόλτα χθες βράδυ στην περιοχή, ο κακός χαμός. Παντού αμάξια και παρέες με παιδάκια.

- Venus Angels (το μπροστά) ένα όμορφο μελαχρινό κοντούλικο με σχιστά μάτια, ωραίο κορμί μέσα σε διχτυωτό σύνολο.

- Venus (στο πίσω) μια ξανθιά και μια μελαχρινή η οποία βγήκε γυμνή στο σαλόνι. Από το Ελμπασάν τις έκοψα, αδιάφορες και οι δύο, και από πίσω να παίζει το ηχείο φούλ σκυλάδικα τραγούδια, cult φάση. :crazy:

- Μινώταυρου 14 (ξύλινο) επίσης δύο κοπέλες με γυαλιά και οι δύο, αδιάφορες για μένα. Η τσατσά πέταξε μερικές μαλακίες τύπου "Αν δεν μπεις και εδώ τότε δεν είσαι άντρας" και κάτι τέτοια χαζά. :jerking: Όχι μωρή μαλάκω δεν θα μπω με το ζόρι επειδή το θες εσύ.

- Las Vegas στο μέσα δεξιά η Μαρία, μικρό μελαχρινό γύρω στα 20 την έκοψα.

- Las Vegas στο μεσαίο, η κοπέλα εκείνη την ώρα ήταν στο δωμάτιο και δεν ψήθηκα να περιμένω για να την δω.

- Las Vegas στο πρώτο δεξιά, μια ξανθιά με τατουάζ, δεν έκατσα να την δω καλά καθώς γινόταν χαμός από κόσμο εκείνη την ώρα στο σαλόνι.

- Case D' Amore στο βάθος, η τραβεστί Καίτη μαζί με το νευρικό μικρό σκυλάκι της τσιουαουα ή όπως λέγονται τέλος πάντων το οποίο άνετα το πατούσα ένα κλωτσίδι. :hammer:

- Case D' Amore στο πρώτο δεξιά, μια καινούργια μελαχρινή ομορφούλα, Χρύσα με ωραίο σώμα και ωραίο βυζάκι.

Κατάθεση δεν έγινε καθώς γινόταν ο κακός χαμός, ο κόσμος δεν σταματούσε να χτυπάει κουδούνια και να γυρίζει γενικά παντού.
η Χρυσα στα τριδυμα,σε εκεινο που δουλευε η Εβελινα.Βυζαρες με ρωγαρες εχει,οχι βυζακι!
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
447
Κριτικές
9
Like
401
Πόντοι
21
Για πες ρε αδερφέ για Εμμανουέλα την έχω δει από κοντά παλιά και ήταν μουναρα από υπηρεσίες ;;
Πολύ καλή...την φοβόμουν παλιά αλλά την πήρα 2 φορές τελευταία. την πρωτη ηταν καλή και την δεύτερη φορά ήταν πάρα πολύ καλή! Από τα καλύτερα γαμησια που έχω κανει
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.527
Κριτικές
22
Like
6.703
Πόντοι
3.346
Mια κοπελια στο διπλα σαιτ γραφει οτι δεχεται ξυλο :O παρτουζα με 5 ατομα και αλλα πολλα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.390
Κριτικές
215
Like
17.226
Πόντοι
35.697
Λυδία για ομορφιά,
Αφροδίτη για καλή υπηρεσία
Λυδία απάτη,πεταμένα λεφτά,άσε που βρωμάει τσιγαριλα το στόμα της,για την Αφροδίτη δεν έχω να πω κάτι γιατί απλά οι αβυζες δεν μου κάνουν κλικ
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Καλημέρα εύχομαι όλοι να έχετε την υγεία σας!ΕΡΩΤΗΣΗ έχει περάσει κανείς συνάδερφος από το queen περιοχή λας βεγκας απέναντι από μέδουσα είναι καινούργιο μαγαζί το τέρμα άκρη είχε μια Άννα πρωινή ξέρουμε αν είναι καλή μέσα ;
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
ποιες είναι τρανς και δουλεύουν στο μυλο??για να τις αποφύγουμε οχι τίποτα άλλο.......αυτη η αλικη στο άλλο site γράφει οτι δέχεται και τις πιο ακραίες καταστάσεις,τι ρόλο βαράει τούτη??
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
ποιες είναι τρανς και δουλεύουν στο μυλο??για να τις αποφύγουμε οχι τίποτα άλλο.......αυτη η αλικη στο άλλο site γράφει οτι δέχεται και τις πιο ακραίες καταστάσεις,τι ρόλο βαράει τούτη??
Εγώ είχα δει μια Όλγα Ρωσίδα,μιλούσε ελληνικά με ρωσική προφορά,ψηλή ξανθιά γαλανοματα στο σπιτάκι των vegas μέσα δεξιά.Δεν παίρνω όρκο ότι είναι τρανς 100%.
Κατά πάσα πιθανότητα είναι.Εκτος και αν είναι καμία μπαρουτοκαπνισμενη παλιά Ρωσίδα με χοντρή φωνή από τα τσιγάρα.Τα παιδιά λένε για μια Καίτη ξανθιά στο σπιτάκι 3 από τα τρίδυμα.Δεν έχω πάει να την δω για να το διασταυρώσω ότι είναι η ίδια με την προηγουμενη
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
9
Like
3.298
Πόντοι
456
Για την Καιτη στα τριδυμα εγω ξερω πως εχει φοβερο κωλαρακι και κανει καλη πιπα.Δοκιμασα μια φορα,θα υπαρχει συνεχεια
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.989
Κριτικές
10
Like
4.890
Πόντοι
4.895
Για την Καιτη στα τριδυμα εγω ξερω πως εχει φοβερο κωλαρακι και κανει καλη πιπα.Δοκιμασα μια φορα,θα υπαρχει συνεχεια
ειχε και νοστιμο λουκανικο, αλλα καπου της επεσε απο οτι λενε τα παιδια
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
9
Like
3.298
Πόντοι
456

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
30
Like
54
Πόντοι
0
Γνωρίζει κάποιος που δουλευει η καρινα και τι ώρα γιατί στο αλλο σάιτ δεν την έχει
 

Yiannis888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
758
Like
4.010
Πόντοι
446

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom