Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
407
Κριτικές
7
Like
998
Πόντοι
361
Πέρασα πριν λίγες μέρες για άλλη μια φορά με καρίνα. Η κοπέλα είναι άρρωστη με το τσιμπούκι. Τον είχε στο στόμα της 20 λεπτά τέλειος μέσα....και όταν της είπα να κάνουμε σεξ μου λέει.. άσε με λίγο ακόμα, μου αρέσει πολύ.,.
Βραδυνή είναι;
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Πλύντε της κολοτρυπηδες σας έρχεται τέλους του μήνα! Όταν θα πάτε πάρτε και μια κούτα listerine δώρο να μην βρομοκοπαει η ανάσα της και η γύρο περιοχή κοληλα πουτσιλα και σπέρματα καλά γαμισια
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Καλησπέρα σε όλους χθεσινό βραδινή ενημέρωση

Περάσμα κατά της 21:30 περασα από το life είχε μια μαρια καμία 50αρια έτη η τσατσά νεότερη ήταν..
Πήγα βένους στο μπροστα μια Ισπανίδα λέει αλλά δεν δεν στο πίσω 2 κοπέλες μια τελείως γυμνή και μια με πιασίματα,εάν η γυμνή φορούσε εσώρουχα θα έμπαινα είναι βίτσιο θέλω εσώρουχα..
Στο άλλο τι ξύλινο που ήταν η θεϊκή Νατάσα ήταν 2 η μια με γυαλιά θα περάσω κάποια στιγμή γιατί ήταν σαν δασκάλα λυκείου καμία 45+και γυαλιά γκαυλα ήταν και Άλκη μια κοπέλα ψιλό αδιάφορη.
Απέναντι ερημίτη στο δεξιό μια μαρια από Αλβανία όχι πιτσιρικά,στο μεσαίο η κλασική μιρελα πάντα γοητευτική, λίγο αριστερά από την μιρελα ένα όμορφο κορεσοδιο αλλά δεν έκανε κλικ και στο καινούργιο αριστερά μιαναπο Ουγγαρία ωραίο πρόσωπο θα περάσω και με αυτήν,εχθές έφυγα με νευριάσαν και η γύφτο που υπάρχουν εκεί θες ρολόι θες κολόνια θες το θες το άλλο αι σιχτιρ
 

Hristos2

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2023
Μηνύματα
17
Like
20
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους χθεσινό βραδινή ενημέρωση

Περάσμα κατά της 21:30 περασα από το life είχε μια μαρια καμία 50αρια έτη η τσατσά νεότερη ήταν..
Πήγα βένους στο μπροστα μια Ισπανίδα λέει αλλά δεν δεν στο πίσω 2 κοπέλες μια τελείως γυμνή και μια με πιασίματα,εάν η γυμνή φορούσε εσώρουχα θα έμπαινα είναι βίτσιο θέλω εσώρουχα..
Στο άλλο τι ξύλινο που ήταν η θεϊκή Νατάσα ήταν 2 η μια με γυαλιά θα περάσω κάποια στιγμή γιατί ήταν σαν δασκάλα λυκείου καμία 45+και γυαλιά γκαυλα ήταν και Άλκη μια κοπέλα ψιλό αδιάφορη.
Απέναντι ερημίτη στο δεξιό μια μαρια από Αλβανία όχι πιτσιρικά,στο μεσαίο η κλασική μιρελα πάντα γοητευτική, λίγο αριστερά από την μιρελα ένα όμορφο κορεσοδιο αλλά δεν έκανε κλικ και στο καινούργιο αριστερά μιαναπο Ουγγαρία ωραίο πρόσωπο θα περάσω και με αυτήν,εχθές έφυγα με νευριάσαν και η γύφτο που υπάρχουν εκεί θες ρολόι θες κολόνια θες το θες το άλλο αι σιχτιρ
Μινοτ
Καλησπέρα σε όλους χθεσινό βραδινή ενημέρωση

Περάσμα κατά της 21:30 περασα από το life είχε μια μαρια καμία 50αρια έτη η τσατσά νεότερη ήταν..
Πήγα βένους στο μπροστα μια Ισπανίδα λέει αλλά δεν δεν στο πίσω 2 κοπέλες μια τελείως γυμνή και μια με πιασίματα,εάν η γυμνή φορούσε εσώρουχα θα έμπαινα είναι βίτσιο θέλω εσώρουχα..
Στο άλλο τι ξύλινο που ήταν η θεϊκή Νατάσα ήταν 2 η μια με γυαλιά θα περάσω κάποια στιγμή γιατί ήταν σαν δασκάλα λυκείου καμία 45+και γυαλιά γκαυλα ήταν και Άλκη μια κοπέλα ψιλό αδιάφορη.
Απέναντι ερημίτη στο δεξιό μια μαρια από Αλβανία όχι πιτσιρικά,στο μεσαίο η κλασική μιρελα πάντα γοητευτική, λίγο αριστερά από την μιρελα ένα όμορφο κορεσοδιο αλλά δεν έκανε κλικ και στο καινούργιο αριστερά μιαναπο Ουγγαρία ωραίο πρόσωπο θα περάσω και με αυτήν,εχθές έφυγα με νευριάσαν και η γύφτο που υπάρχουν εκεί θες ρολόι θες κολόνια θες το θες το άλλο αι σιχτιρ
Μινωταυρου 3 πήγες ποια ήταν?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.652
Πόντοι
3.346
Πέρασα πριν λίγες μέρες για άλλη μια φορά με καρίνα. Η κοπέλα είναι άρρωστη με το τσιμπούκι. Τον είχε στο στόμα της 20 λεπτά τέλειος μέσα....και όταν της είπα να κάνουμε σεξ μου λέει.. άσε με λίγο ακόμα, μου αρέσει πολύ.,.
Στο απλο τα κανει αυτα συναδελφε; η θα με πει περασε ο χρονος δεν μπορω αλλο να τον κρατησω στο στομα..
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
148
Like
150
Πόντοι
1
Ρε παιδιά αυτή η Ναταλί στο Godiva τι παίζει… πήγα πρώτη φορά εκεί στις 6+45 το απόγευμα πριν φύγει και πήρα απλό τον 40€ και έχυσα 3 φορές και αυτήν έχυνε συνεχώς
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.253
Πόντοι
1.076

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.253
Πόντοι
1.076
Εντάξει θα την δοκιμάσω, το συγκεκριμένο στούντιο πως είναι είναι καλό καθαρό;
Γενικά καλό είναι εγώ την περασμένη βδομάδα πήγα.παντα βράδυ δουλεύει μετά τις 8.
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
445
Κριτικές
9
Like
397
Πόντοι
21
Καλησπέρα σε όλους χθεσινό βραδινή ενημέρωση

Περάσμα κατά της 21:30 περασα από το life είχε μια μαρια καμία 50αρια έτη η τσατσά νεότερη ήταν..
Πήγα βένους στο μπροστα μια Ισπανίδα λέει αλλά δεν δεν στο πίσω 2 κοπέλες μια τελείως γυμνή και μια με πιασίματα,εάν η γυμνή φορούσε εσώρουχα θα έμπαινα είναι βίτσιο θέλω εσώρουχα..
Στο άλλο τι ξύλινο που ήταν η θεϊκή Νατάσα ήταν 2 η μια με γυαλιά θα περάσω κάποια στιγμή γιατί ήταν σαν δασκάλα λυκείου καμία 45+και γυαλιά γκαυλα ήταν και Άλκη μια κοπέλα ψιλό αδιάφορη.
Απέναντι ερημίτη στο δεξιό μια μαρια από Αλβανία όχι πιτσιρικά,στο μεσαίο η κλασική μιρελα πάντα γοητευτική, λίγο αριστερά από την μιρελα ένα όμορφο κορεσοδιο αλλά δεν έκανε κλικ και στο καινούργιο αριστερά μιαναπο Ουγγαρία ωραίο πρόσωπο θα περάσω και με αυτήν,εχθές έφυγα με νευριάσαν και η γύφτο που υπάρχουν εκεί θες ρολόι θες κολόνια θες το θες το άλλο αι σιχτιρ
Την δοκίμασα χθες αυτήν με τα γυαλιά στο ξύλινο...είχε διάθεση και στενομουνα. Θα προτιμηθεί ξανα
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
281
Ρε παιδιά αυτή η Ναταλί στο Godiva τι παίζει… πήγα πρώτη φορά εκεί στις 6+45 το απόγευμα πριν φύγει και πήρα απλό τον 40€ και έχυσα 3 φορές και αυτήν έχυνε συνεχώς
Ετσι γινεται παντα. Μιλαμε για τρελο οργασμο.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.080
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Ρε παιδιά αυτή η Ναταλί στο Godiva τι παίζει… πήγα πρώτη φορά εκεί στις 6+45 το απόγευμα πριν φύγει και πήρα απλό τον 40€ και έχυσα 3 φορές και αυτήν έχυνε συνεχώς
τι εχυσες 3 φορες ρε τυπε χαλαρωσε λιγο.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.974
Πόντοι
6.050
Ριτα γυρισε σημερα. Μπηκα, ηταν φουλ τα δωματια, βαριομουν να περιμενω κι εφυγα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.072
Κριτικές
11
Like
17.420
Πόντοι
3.796

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.072
Κριτικές
11
Like
17.420
Πόντοι
3.796

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Έτσι είναι εμφανισιακά. Στο Case D' Amore ήταν στο τέρμα πίσω.
Άρα μπορεί να είναι οι ίδιες.Οπως είπε ο φίλος πιο κάτω και η Όλγα είχε λίγο βαριά φωνή,είχε βγει χωρίς βρακί στο σαλόνι.Μουνι ειχε.Μπορει να είναι πρώην Βαγγουλας μπορεί και όχι.Δεν ξέρω.Και άλλες κατά καιρούς που έχουν δουλέψει ανδροφερνουν και έχουν μπασες φωνές(όπως π.χ η Λούνα η βραζιλιανα ή παλιότερα η Νικόλ η και καλά Γαλλίδα)και άλλες αρκετές παλιότερα που δεν θυμάμαι τωρα.Πλεον με τις πλαστικές που κάνουν δεν τις ξεχωρίζεις και πολύ.Και αν είναι και καπνίστριες χρόνια ,βαραίνει και η φωνή της.Τεσπα το θέμα είναι ότι καλό θα ήταν να το αναφέρει η τσατσά αν είναι τρανς γιατί μερικοί μπορεί να.μην γουστάρουν.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.104
Πόντοι
1.191
Άρα μπορεί να είναι οι ίδιες.Οπως είπε ο φίλος πιο κάτω και η Όλγα είχε λίγο βαριά φωνή,είχε βγει χωρίς βρακί στο σαλόνι.Μουνι ειχε.Μπορει να είναι πρώην Βαγγουλας μπορεί και όχι.Δεν ξέρω.Και άλλες κατά καιρούς που έχουν δουλέψει ανδροφερνουν και έχουν μπασες φωνές(όπως π.χ η Λούνα η βραζιλιανα ή παλιότερα η Νικόλ η και καλά Γαλλίδα)και άλλες αρκετές παλιότερα που δεν θυμάμαι τωρα.Πλεον με τις πλαστικές που κάνουν δεν τις ξεχωρίζεις και πολύ.Και αν είναι και καπνίστριες χρόνια ,βαραίνει και η φωνή της.Τεσπα το θέμα είναι ότι καλό θα ήταν να το αναφέρει η τσατσά αν είναι τρανς γιατί μερικοί μπορεί να.μην γουστάρουν.
Είχανε φέρει και μια νεαρή τρανς Βραζιλιάνα. Την είχα πετύχει στο Studio Efi και στο Afros βραδινές βάρδιες.
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
285
Like
1.333
Πόντοι
201
Καλησπερα απανταχου συναγωνιστες. Περασμα στο παρανταις με αφροδιτη. Χαλαρο με 50. Πρωινες ωρες. Δεν ειχε πολυ κινηση. Πηγα στοχευμενα μετα απο παρότρυνση φιλου. Πιτσιρικα +- 20 χρονων. Γυφτακι μαλλον. Σωμα πολυ δυνατο οπως ειναι στο διπλα σαιτ. Δεν προτείνεται για βυζολαγνους. Αβυζι αλλα ωραιο σωμα για τα γουστα μου. Πρωτο μερος αρκετα καλο με προσπαθεια να δωσει. Στο ελευθερο μου λεει γλυφει μπαλες. Γενικα ηταν ανετη με το ρολοι κ παιχτηκαν 3 στασεις. Δεκτικη πολυ. Στο απλο δε ξερω πως θα ναι. Σωμα οπως ειπα δυνατο με πισω μερος παρα πολυ δυνατο. Φατσα μετρια θα ελεγα με λιγα σπυρακια. Γουσταρει πουτσα η μικρη και ειναι καλη. Συνίσταται .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom