Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.165
Κριτικές
62
Like
40.763
Πόντοι
8.530
200 δηλαδη οκ. στην ουσια μια μερα θα κατσεις γιατι θα σε φαει ο δρομος! ποσες θα μπορεσεις να παρεις 3 εως 5 οποτε το ποσο καπου εκει στα 80 με 100 θα ειναι. Εδω με 200 σε μια μερα και χωρις ταξιδι (κουραση) παιρνεις 5 αρα τα ιδια, απλα δεν τρως :grin:
To έθεσες πολύ σωστά. Γιατί μερικοί νομίζουν ότι στην Αθήνα θα κάνουν πάρτυ τζάμπα .
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
134
Πόντοι
0
Αμα θες δοκίμασε και λουνα έμεινα ευχαριστημενος εγώ σε θέμα υπηρεσιών και το πρωι δεν χτυπάν πορτα για ώρα κανα 13 λεπτό πρέπει να έκατσα
Φίλε αν θες πες μου ποια είναι τα υπέρ και τα κατά της Λουνα... Ευχαριστώ..
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
18
Like
723
Πόντοι
311
Κατά είναι τα μουτρα και το ότι είναι 37-40 τα υπέρ είναι σώμα υψος και αντοχη
Φίλε αν θες πες μου ποια είναι τα υπέρ και τα κατά της Λουνα... Ευχαριστώ..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φίλε αν θες πες μου ποια είναι τα υπέρ και τα κατά της Λουνα... Ευχαριστώ..
Και απο Αλέξανδρα bad girls έμεινα μόνο με υπέρ αλλά δεν είναι λατινα
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
134
Πόντοι
0
Κατά είναι τα μουτρα και το ότι είναι 37-40 τα υπέρ είναι σώμα υψος και αντοχη

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και απο Αλέξανδρα bad girls έμεινα μόνο με υπέρ αλλά δεν είναι λατινα
Ευχαριστω για την ενημέρωση για την Λουνα..
Με την Αλεξάνδρα την πρώτη φορά που είχα πάει όταν είχε πρωτοερθει είχα μείνει ευχαριστημένος.. στη πίπα είναι πολύ καλή.. απλά την δεύτερη φορά που πήγα μετά από πολύ καιρό από την πρώτη( πριν κανένα 2μηνο δηλαδή).. σαν να μου μύριζε άσχημα χαμηλά.. τα υγρά της φταιγανε... Είχε περίοδο τις προηγούμενες μέρες.. δεν είχε πλυθεί καλά.. δεν ξέρω... Κι έτσι δεν μου άρεσε και τόσο..
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
μια σονια που δουλευει στα ξυλινα την πηρε κανεις?? λεει τιποτα αυτή??
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Καλησπέρα! Καμία γνώμη για Αφροδίτη που δουλεύει πρωινη στο paradise έχουμε εικόνα;
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Λουνα πηρα εγω προσφατα στο vegas. Για μια ακομα φορα μια μαυρη δεν ελεγε και πολλα. Βασικα ελεγε πολυ λιγα. Αν χυνεις στο 4λεπτο... οκ.
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
559
Πόντοι
311
Και στο free house αν πας ....παίζει πολύ face control. Και για να είμαι ειλικρινής μου αρέσει που το κάνουν αυτό.
Όταν εγώ τα έλεγα πριν από 2 χρόνια ότι η Άννια έκανε face control από την κάμερα ορισμένοι εδώ μέσα πέσανε να με φάνε και δεν ξανασχολήθηκα. Από τότε έχω πάει καμιά δεκαπενταριά φορές με την ίδια κοπέλα ποτέ δεν είδα έναν σκούρο μέσα στο σαλόνι. Πάντα κοιτάνε από την κάμερα και λέει στην υπηρεσία όταν είναι αγνώστου εθνικότητος πες τους ότι έχω πρόγραμμα. Παρεμπιπτόντως εχθές κατά τις 10:00 εκεί στην αρχή της νικηφόρου ουρανού ς αυτοκίνητα με καμιά 15αριά πιτσιρίκια αρπαζόντουσαν εγώ την έκανα δεν κάθισα να δω. Γενικά όμως εχθές η κίνηση ήτανε πολύ υποτονική στη γειτονιά δεν είδα πολύ κόσμο.
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Όταν εγώ τα έλεγα πριν από 2 χρόνια ότι η Άννια έκανε face control από την κάμερα ορισμένοι εδώ μέσα πέσανε να με φάνε και δεν ξανασχολήθηκα. Από τότε έχω πάει καμιά δεκαπενταριά φορές με την ίδια κοπέλα ποτέ δεν είδα έναν σκούρο μέσα στο σαλόνι. Πάντα κοιτάνε από την κάμερα και λέει στην υπηρεσία όταν είναι αγνώστου εθνικότητος πες τους ότι έχω πρόγραμμα. Παρεμπιπτόντως εχθές κατά τις 10:00 εκεί στην αρχή της νικηφόρου ουρανού ς αυτοκίνητα με καμιά 15αριά πιτσιρίκια αρπαζόντουσαν εγώ την έκανα δεν κάθισα να δω. Γενικά όμως εχθές η κίνηση ήτανε πολύ υποτονική στη γειτονιά δεν είδα πολύ κόσμο.
face control γενικα εκανε σε οποιον ηθελε, οχι αποκλειστικα σε αγνωστου εθνικοτητας. Δεν ξερω αν το εκανε κι απ τις καμερες αλλα παλιοτερα εβγαινε να δει τον κοσμο η ιδια. Οταν σου ελεγε η τσατσα "την Ανια την ξερεις;" κι ελεγες "ναι" ποτε δεν αφηνε την τσατσα να σε περασει χωρις να σε δει και η ιδια. Εμενα ολο ετσι μου ελεγε οτι ειναι σε προγραμμα, μονο σε αναδουλειες περασα μετα απο καιρο μαζι της και ηταν χαλια. Ποτε ξανα οι παλιες της δοξες
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! Αφηστε κανενα αλλον να παει με την Λαρα ρε παιδια..οσο θυμαμαι τον εαυτο μου στα ρδελα.. δεν ξαναδα τετοιο πραγμα 8 αμαξια ειχε σημερα οταν πηγα και οπως μπηκα, βγηκα...τι να κατεβω απο το αμαξι, να μου πουνε ελα μετα απο καμια ωρα.. περασα μετα και ειχε τα φωτα κλειστα.. κανα διωρο πριν σχολασει..και κατι λιγα αμαξια μεσα, μαλλον θα ηταν οι τελευταιοι.

Πηγα ειδα την τζουλιετ στο γκολντεν λιπς, ενταξει ωραια κοπελα.. ημουν να περασω εκει και σε μια αλλη τελικα περασα στην αλλη, Βανεσα στο βενους 2 πισω..θα γραψω κριτικη αυριο, μετρια πραγματα.. ρωσιδα δηλωνει μιλαει καλουτσικα Ελληνικα.. την εκοψα για 25 εως 30 ηλικια και δεν θυμαμαι να την εχω ξαναδει στην πολη.. αλλα οταν την ρωτησα δεν απαντησε... το μαγαζι αχουρι!

Στ αλλα που πηγα.. διπλα στο ξυλινο ειχε δυο αλβανεζες, μαλλον διδυμες μοιαζαν παρα πολυ..λιγο σκουρο αρα γυφτο αλβανιδες...νεαρες σχετικα και ψιλο καλες εμφανισιακα.
Απεναντι μια Καρινα ηταν μεσα με προγραμμα δεν εκατσα να την δω.. και στο διπλα το γωνιακο μια ροζα , μικροκαμωμενη με ωραιο κωλο..λιγο με χαλασε η φατσα.. και στο σπιτι της ειρηνης η Ελενα -ραισα ενταξει καλη κοπελα ισως καποια στιγμη περασω.

Γενικα αρκετη κινηση με αμαξια.. και κατι πιτσιρικαδες γυρνουσαν με τα ποδια..
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
18
Like
723
Πόντοι
311
Καλησπερα συναδελφοι! Αφηστε κανενα αλλον να παει με την Λαρα ρε παιδια..οσο θυμαμαι τον εαυτο μου στα ρδελα.. δεν ξαναδα τετοιο πραγμα 8 αμαξια ειχε σημερα οταν πηγα και οπως μπηκα, βγηκα...τι να κατεβω απο το αμαξι, να μου πουνε ελα μετα απο καμια ωρα.. περασα μετα και ειχε τα φωτα κλειστα.. κανα διωρο πριν σχολασει..και κατι λιγα αμαξια μεσα, μαλλον θα ηταν οι τελευταιοι.

Πηγα ειδα την τζουλιετ στο γκολντεν λιπς, ενταξει ωραια κοπελα.. ημουν να περασω εκει και σε μια αλλη τελικα περασα στην αλλη, Βανεσα στο βενους 2 πισω..θα γραψω κριτικη αυριο, μετρια πραγματα.. ρωσιδα δηλωνει μιλαει καλουτσικα Ελληνικα.. την εκοψα για 25 εως 30 ηλικια και δεν θυμαμαι να την εχω ξαναδει στην πολη.. αλλα οταν την ρωτησα δεν απαντησε... το μαγαζι αχουρι!

Στ αλλα που πηγα.. διπλα στο ξυλινο ειχε δυο αλβανεζες, μαλλον διδυμες μοιαζαν παρα πολυ..λιγο σκουρο αρα γυφτο αλβανιδες...νεαρες σχετικα και ψιλο καλες εμφανισιακα.
Απεναντι μια Καρινα ηταν μεσα με προγραμμα δεν εκατσα να την δω.. και στο διπλα το γωνιακο μια ροζα , μικροκαμωμενη με ωραιο κωλο..λιγο με χαλασε η φατσα.. και στο σπιτι της ειρηνης η Ελενα -ραισα ενταξει καλη κοπελα ισως καποια στιγμη περασω.

Γενικα αρκετη κινηση με αμαξια.. και κατι πιτσιρικαδες γυρνουσαν με τα ποδια..
Ποιο μαγαζί ήταν με της δίδυμες?
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.121
Κριτικές
53
Like
3.976
Πόντοι
6.050
Καλησπερα συναδελφοι! Αφηστε κανενα αλλον να παει με την Λαρα ρε παιδια..οσο θυμαμαι τον εαυτο μου στα ρδελα.. δεν ξαναδα τετοιο πραγμα 8 αμαξια ειχε σημερα οταν πηγα και οπως μπηκα, βγηκα...τι να κατεβω απο το αμαξι, να μου πουνε ελα μετα απο καμια ωρα.. περασα μετα και ειχε τα φωτα κλειστα.. κανα διωρο πριν σχολασει..και κατι λιγα αμαξια μεσα, μαλλον θα ηταν οι τελευταιοι.

Πηγα ειδα την τζουλιετ στο γκολντεν λιπς, ενταξει ωραια κοπελα.. ημουν να περασω εκει και σε μια αλλη τελικα περασα στην αλλη, Βανεσα στο βενους 2 πισω..θα γραψω κριτικη αυριο, μετρια πραγματα.. ρωσιδα δηλωνει μιλαει καλουτσικα Ελληνικα.. την εκοψα για 25 εως 30 ηλικια και δεν θυμαμαι να την εχω ξαναδει στην πολη.. αλλα οταν την ρωτησα δεν απαντησε... το μαγαζι αχουρι!

Στ αλλα που πηγα.. διπλα στο ξυλινο ειχε δυο αλβανεζες, μαλλον διδυμες μοιαζαν παρα πολυ..λιγο σκουρο αρα γυφτο αλβανιδες...νεαρες σχετικα και ψιλο καλες εμφανισιακα.
Απεναντι μια Καρινα ηταν μεσα με προγραμμα δεν εκατσα να την δω.. και στο διπλα το γωνιακο μια ροζα , μικροκαμωμενη με ωραιο κωλο..λιγο με χαλασε η φατσα.. και στο σπιτι της ειρηνης η Ελενα -ραισα ενταξει καλη κοπελα ισως καποια στιγμη περασω.

Γενικα αρκετη κινηση με αμαξια.. και κατι πιτσιρικαδες γυρνουσαν με τα ποδια..
ποιο ειναι το διπλα γωνιακο;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom