Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Πίστεψέ με μια στο Λας Βέγκας δεν εμπενε με τους πάντες , πόσο μάλλον με πακια γύφτους κτλπ είχε όμως και προτίμηση σε ηλικίες δεν εμπενε με μεγάλους .. Όνομα κ βάρδια δεν λέω , κάποιοι θα κατάλαβαν ποια λέω
Και στο free house αν πας ....παίζει πολύ face control. Και για να είμαι ειλικρινής μου αρέσει που το κάνουν αυτό.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
Η Ρίτα θα έρθει σε 2 μηνες εννοώ..
Θα μας λείψει. Μου είχε κανει εντύπωση που την πείρα λίγο πριν φύγει και ήταν φουλ γκαυλωμενη, λες και θα της λείψει το σεξ όσο καιρώ δεν δουλεύει. Πράγματι σπάνιο φαινόμενο η Ρίτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Velociraptoras

Σεβαστός
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.173
Κριτικές
35
Like
4.495
Πόντοι
2.046
Δεν εχεις αδικο ρε φιλε αν το κοιταξω απο την σκοπια σου.Αλλα εγω πηρα μια αποφαση πια και ενεργω ετσι.Ο καθενας κανει οτι γουσταρει με τα λεφτα του.Το μονο που βαρεθηκα ειναι τους εξυπνακηδες τους ξερολλες που τους προσπερνω,δεν αξιζει να χαλαστω.Για σενα μπορει να ειναι μια η αλλη η να ειναι ταλαιπωρια αλλα εγω τα εβαλα κατω και ειπα αθηνα απο δω και περα.Και δεν απαγοητευθηκα.Βεβαια και κατω εχει κομοδινα και σαπιες αλλα εχει τοση ποικιλία που βαριεσαι να ψαχνεις.Και μην ξεχνας οτι ειναι μια πολη 5μυριωνΚαι η πολη μας του 1,5μυριο επρεπε να εχει πιο καλη ποιοτητα και τιμες αλλα μαλλον μας θεωρουν γκασμαδες,γιδια και επαρχιωτες,για αυτο μας σερβιρουν σαπια κρεατα με εξωφρενικες τιμες
Αφου το εβαλες στοχο τυπε να γινεις στρατηγος εμεις οι εξυπνακηδες ξερολες ποιοι ειμαστε να σου πουμε μη γινεις
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
132
Πόντοι
0
Πέρασα με Julieta την κολομβιανή.. Δεν ήξερες δεν ρωταγες που λένε.. καθόλου καλή εμπειρία ... Καταρχάς άργησε πολύ, ενώ είχε τελειώσει από το δωμάτιο από τον προηγούμενο.. Ήμουν έτοιμος να
φυγω.. ντύνομαι ανοιγω την πορτα και μου λέει η τσα2 έρχεται έρχεται...
Όταν μπήκε μέσα βαριοταν και όταν ξεκινήσαμε έκανε τα πάντα αγκραρια... Μου τον έπαιξε μόλις μπήκε και κοιτούσε το κενό .. σαν να μου λέει άντε... Τελείωνε.. πολύ ωραία γυναίκα εντυπωσιακή, αλλά πολύ κρύα...
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
132
Πόντοι
0
Θα μας λείψει. Μου είχε κανει εντύπωση που την πείρα λίγο πριν φύγει και ήταν φουλ γκαυλωμενη, λες και θα της λείψει το σεξ όσο καιρώ δεν δουλεύει. Πράγματι σπάνιο φαινόμενο η Ρίτα.Εμ

Θα μας λείψει. Μου είχε κανει εντύπωση που την πείρα λίγο πριν φύγει και ήταν φουλ γκαυλωμενη, λες και θα της λείψει το σεξ όσο καιρώ δεν δουλεύει. Πράγματι σπάνιο φαινόμενο η Ρίτα.
Κι εγώ πιστεύω ότι λείπει... Συμφωνώ και επαυξάνω..
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
σταματηστε να πηγαινετε με τις βραζιλιανο/κολομβο λατινες της πουτσας. Οσο και οι καυλες σας να βαρανε κοκκινο καλυτερα παντε σπιτι. Καντε κατι αλλο... δεν αξιζουν και προσωπικη αποψη αυτο που θα πω αλλα δεν εχω πετυχει τοσα χρονια ειτε σε στουντιο ειτε οπουδηποτε αλλου μπορεις να βρεις κατι πληρωτεο μαυρη η σκουρα που να αξιζει τα ευρω της.
 

Cecell

Μέγας
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
895
Κριτικές
35
Like
1.009
Πόντοι
4.525
Εγω απογοητευτει τοσο πολυ με το σπορ που καποτε πηγαινα στα στουντιο και αφηνα 100-150ευρω την εβδομαδα ειτε σε μικρα ειτε σε μεγαλα προγραμματα και τωρα δεν παταω. Τοσα σπιτακια και 2 βαρδιες να πρεπει να πηγαινεις με τις ιδιες 3-4-5 που σχεδον ολες απο αυτες να ειναι ανω των 40 και να πρεπει να αρκεστεις οτι για να βγαλεις γουστα πρεπει να πας με την Ναταλι η με την Ριτα πχ. Χωρις να θελω να τις θιξω και προσωπικα να εχω βγαλει τρελα γαμισια μαζι τους αλλα δεν γινεται ετσι. Εχει εκλειψει το νεαρο της ηλικιας που να ξερει να γαμιεται. Εχει εκλειψει η εκτιμηση στο ευρω του πελατη. Μαλακισμενες τσατσαδες και μαλακισμενες πουτανες και παρολα αυτα τοσα πολλα χαιβανια που πανε τα ακουμπανε και καπως ετσι κρατιουντε. Ξυπνατε ρε οι περισσοτεροι απο μας δεν ειναι μπρουκληδες δεν γινεται να δουλευουμε 1-2 μερες για να φαμε την απογοητευση των 10-15 λεπτων.
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
72
Like
158
Πόντοι
0
Τοσα σπιτακια και 2 βαρδιες να πρεπει να πηγαινεις με τις ιδιες 3-4-5 που σχεδον ολες απο αυτες να ειναι ανω των 40 και να πρεπει να αρκεστεις οτι για να βγαλεις γουστα πρεπει να πας με την Ναταλι η με την Ριτα πχ. Χωρις να θελω να τις θιξω και προσωπικα να εχω βγαλει τρελα γαμισια μαζι τους αλλα δεν γινεται ετσι. Εχει εκλειψει το νεαρο της ηλικιας που να ξερει να γαμιεται. Εχει εκλειψει η εκτιμηση στο ευρω του πελατη. Μαλακισμενες τσατσαδες και μαλακισμενες πουτανες και παρολα αυτα τοσα πολλα χαιβανια που πανε τα ακουμπανε και καπως ετσι κρατιουντε. Ξυπνατε ρε οι περισσοτεροι απο μας δεν ειναι μπρουκληδες δεν γινεται να δουλευουμε 1-2 μερες για να φαμε την απογοητευση των 10-15 λεπτων.
Και εγω το ιδιο.Παλια πηγαινα τουλαχιστον 1 φορα την βδομαδα. Πλεον μια φορα το μηνα για το χομπι και μονο,
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
56
Κριτικές
32
Like
411
Πόντοι
290
Αφου το εβαλες στοχο τυπε να γινεις στρατηγος εμεις οι εξυπνακηδες ξερολες ποιοι ειμαστε να σου πουμε μη γινεις

Αφου το εβαλες στοχο τυπε να γινεις στρατηγος εμεις οι εξυπνακηδες ξερολες ποιοι ειμαστε να σου πουμε μη γινεις
εχεις την μυγα ετσι?Μυγιαζεσαι?
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Όπως έχω ξαναπεί κάτι πουτανακια που το παίζανε δύσκολες μόλις άρχισα τις αγριάδες αλλάξανε συμπεριφορά αμέσως. Φυσικά αν δεν γουστάρεις την όλη φάση πας στα γνωστά στανταρακια που και εκεί θέλει να το παίζεις λίγο μάγκας για να σε σέβονται. Γενικά όλες οι γυναίκες θέλουν αγριάδα, κάποιες περισσότερο κάποιες λιγότερο. Παλιότερα έχει τύχει να πληρώσω πρωκτικό και η πουτανα να μην με αφήσει. ;(. Πρόσφατα που μου έτυχε το ίδιο σκηνικό.... Και πρωκτικα την πείρα όπως ήθελα και το ευχαριστήθηκε. Πάντως είναι μεγάλη μαλακια να πληρώνεις για να ευχαριστήθεις και να περνάς χαλιά γιατί η άλλη το παίζει έξυπνη.
ποια ηταν αυτη αδερφε;
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
132
Πόντοι
0
σταματηστε να πηγαινετε με τις βραζιλιανο/κολομβο λατινες της πουτσας. Οσο και οι καυλες σας να βαρανε κοκκινο καλυτερα παντε σπιτι. Καντε κατι αλλο... δεν αξιζουν και προσωπικη αποψη αυτο που θα πω αλλα δεν εχω πετυχει τοσα χρονια ειτε σε στουντιο ειτε οπουδηποτε αλλου μπορεις να βρεις κατι πληρωτεο μαυρη η σκουρα που να αξιζει τα ευρω της.
Δίκιο έχεις φίλε...Την πάτησα γιατί ήταν πανέμορφη.. αλλα δεν την ξαναπατάω...
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
813
Πόντοι
361
Δίκιο έχεις φίλε...Την πάτησα γιατί ήταν πανέμορφη.. αλλα δεν την ξαναπατάω...
Έχω την εντύπωση ότι είναι στραβωμένες για το προφανή λόγο ότι δε γουστάρουν τη δουλειά τους , και η δουλειά τους δεν είναι και το ποιο εύκολο πράγμα στο κόσμο από την άλλη θα βγει να πει ο αντίλογος αν δε γουστάρουν ας μη το κάνουν !! Έλα μου όμως ότι πολλές από αυτές είναι θύματα trafficking και μη μου πει κανείς ότι δεν ισχύει , έχουν χυθεί τόνοι μελάνι σε άρθρα για Αυτή τη κατάσταση και έχουν γραφτει άπειρες εκπομπές στα μέσα … δεν είναι τυχαίο άλλωστε πως οι ανεξάρτητες εσκορτς συνήθως έχουν και καλές υπηρεσίες γιατί δεν έχουν στο κεφάλι τους τη προμήθεια του νταβά και του κάθε γραφείου που τις εκμεταλλεύεται συν το γεγονός πως ακούνε και μπινελίκι σε περίπτωση που κάνει παράπονο ο πελάτης , αυτά όλα που ισχύουν στα εσκορτς ισχύουν σε παραλληλισμό και στα στούντιο ,έτσι σε παράθεση θυμάμαι περιπτώσεις που εκδιδόμενες που κρατούσαν μόνες τους στούντιο είχαν καλύτερες υπηρεσίες από τη κάθε μιγάδα που είναι μια απλή υπάλληλος και παίρνει προμήθεια της πουτσας από το εκάστοτε στούντιο .
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Έχω την εντύπωση ότι είναι στραβωμένες για το προφανή λόγο ότι δε γουστάρουν τη δουλειά τους , και η δουλειά τους δεν είναι και το ποιο εύκολο πράγμα στο κόσμο από την άλλη θα βγει να πει ο αντίλογος αν δε γουστάρουν ας μη το κάνουν !! Έλα μου όμως ότι πολλές από αυτές είναι θύματα trafficking και μη μου πει κανείς ότι δεν ισχύει , έχουν χυθεί τόνοι μελάνι σε άρθρα για Αυτή τη κατάσταση και έχουν γραφτει άπειρες εκπομπές στα μέσα … δεν είναι τυχαίο άλλωστε πως οι ανεξάρτητες εσκορτς συνήθως έχουν και καλές υπηρεσίες γιατί δεν έχουν στο κεφάλι τους τη προμήθεια του νταβά και του κάθε γραφείου που τις εκμεταλλεύεται συν το γεγονός πως ακούνε και μπινελίκι σε περίπτωση που κάνει παράπονο ο πελάτης , αυτά όλα που ισχύουν στα εσκορτς ισχύουν σε παραλληλισμό και στα στούντιο ,έτσι σε παράθεση θυμάμαι περιπτώσεις που εκδιδόμενες που κρατούσαν μόνες τους στούντιο είχαν καλύτερες υπηρεσίες από τη κάθε μιγάδα που είναι μια απλή υπάλληλος και παίρνει προμήθεια της πουτσας από το εκάστοτε στούντιο .
Πολλές είναι όντως θύματα trafficking.Κυριως λατινες, μαύρες κτλ Αλλά και βαλκανιες.Για αυτό είναι στραβωμενες μονίμως ορισμένες από αυτές
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Εγω απογοητευτει τοσο πολυ με το σπορ που καποτε πηγαινα στα στουντιο και αφηνα 100-150ευρω την εβδομαδα ειτε σε μικρα ειτε σε μεγαλα προγραμματα και τωρα δεν παταω. Τοσα σπιτακια και 2 βαρδιες να πρεπει να πηγαινεις με τις ιδιες 3-4-5 που σχεδον ολες απο αυτες να ειναι ανω των 40 και να πρεπει να αρκεστεις οτι για να βγαλεις γουστα πρεπει να πας με την Ναταλι η με την Ριτα πχ. Χωρις να θελω να τις θιξω και προσωπικα να εχω βγαλει τρελα γαμισια μαζι τους αλλα δεν γινεται ετσι. Εχει εκλειψει το νεαρο της ηλικιας που να ξερει να γαμιεται. Εχει εκλειψει η εκτιμηση στο ευρω του πελατη. Μαλακισμενες τσατσαδες και μαλακισμενες πουτανες και παρολα αυτα τοσα πολλα χαιβανια που πανε τα ακουμπανε και καπως ετσι κρατιουντε. Ξυπνατε ρε οι περισσοτεροι απο μας δεν ειναι μπρουκληδες δεν γινεται να δουλευουμε 1-2 μερες για να φαμε την απογοητευση των 10-15 λεπτων.
Δυστηχως για να μην κλάψεις τα λεφτά πας στα γνωστά στανταρακια που ναι κοντά στα 50
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
756
Κριτικές
14
Like
1.479
Πόντοι
496
ποια ηταν αυτη αδερφε;
Έχει χρόνια, τότε δεν πολύ πήγαινα και δεν θυμάμαι όνομα. Πάντως δεν την έχω συναντήσει ξανά. Μάλλον έκανε πολλές τέτοιες μαλακίες και έφυγε από εδώ. Γενικά της μαλακισμενες τις σβήνω από την μνήμη μου και θυμάμαι μόνο τις καλές. Κοίταξα τις κριτικές μου μήπως βρω το όνομα αλλά λείπουν κάποιες κριτικές και μάλλον οι κακές κριτικές. Τι παίζει; σβήνονται οι κριτικές που έχουμε κάνει; έχει εντοπίσει κάποιος το ίδιο σκηνικό;
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Πέρασα με Julieta την κολομβιανή.. Δεν ήξερες δεν ρωταγες που λένε.. καθόλου καλή εμπειρία ... Καταρχάς άργησε πολύ, ενώ είχε τελειώσει από το δωμάτιο από τον προηγούμενο.. Ήμουν έτοιμος να
φυγω.. ντύνομαι ανοιγω την πορτα και μου λέει η τσα2 έρχεται έρχεται...
Όταν μπήκε μέσα βαριοταν και όταν ξεκινήσαμε έκανε τα πάντα αγκραρια... Μου τον έπαιξε μόλις μπήκε και κοιτούσε το κενό .. σαν να μου λέει άντε... Τελείωνε.. πολύ ωραία γυναίκα εντυπωσιακή, αλλά πολύ κρύα...
Καλύτερα η Βαρβαρα από αυτες
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
σταματηστε να πηγαινετε με τις βραζιλιανο/κολομβο λατινες της πουτσας. Οσο και οι καυλες σας να βαρανε κοκκινο καλυτερα παντε σπιτι. Καντε κατι αλλο... δεν αξιζουν και προσωπικη αποψη αυτο που θα πω αλλα δεν εχω πετυχει τοσα χρονια ειτε σε στουντιο ειτε οπουδηποτε αλλου μπορεις να βρεις κατι πληρωτεο μαυρη η σκουρα που να αξιζει τα ευρω της.
Βαρβαρα και σίγουρα η λουνα από παρανταις λέει πολυ αλλα οι πλειοψηφια όπως τα λες είναι
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
386
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Έγραψα για την Βαρβάρα στην σελίδα 4053.. δεν ξέρω πως να στο επισυνάψω στο σχόλιο.. Όντως πολύ καλύτερη η Barbara..
Αμα θες δοκίμασε και λουνα έμεινα ευχαριστημενος εγώ σε θέμα υπηρεσιών και το πρωι δεν χτυπάν πορτα για ώρα κανα 13 λεπτό πρέπει να έκατσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom