Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (4 μέλη και 33 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Πέρασα με μια Ελένη Ελληνίδα μου είπε η τσατσα στην αρχή της Ν. Ουρανού προς τον μύλο. Ωραίο σωματάκι κοντό καρέ ξανθο και βυζι 2.5 δυστυχώς θυμήθηκα ξανά γιατί προτιμώ τα στάνταρακια μου, η κοπέλα εντελώς διαδικαστική χωρίς να είναι αγενής η κάτι εξαιρετικά κακό. Θα πω πάλι για τις Άντζελα, Ριτα, Νάταλι που ειχα την χαρα να ξαναπάρω τον τελευταίο μηνα και είναι σε άλλο επίπεδο στις υπηρεσίες. Είδα στην τσάρκα ένα ωραίο μελαχρινο λεπτο μωρό στο τελευταίο αριστερά π. Ερημίτη, την Λινα στο prive , μου φανηκε καλη περιπτωση και κυριως απίστευτα μπάζα που και να με πλήρωναν δεν θα έμπαινα.
Οντως αυτη η κοπελα.. μπαμ κανει οτι ειναι κομοδινο.
Κριμα γιατι με την σωματαρα που εχει και στηθος φοβερο..ουρα θα ειχε το μαγαζι.
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
Πέρασα με μια Ελένη Ελληνίδα μου είπε η τσατσα στην αρχή της Ν. Ουρανού προς τον μύλο. Ωραίο σωματάκι κοντό καρέ ξανθο και βυζι 2.5 δυστυχώς θυμήθηκα ξανά γιατί προτιμώ τα στάνταρακια μου, η κοπέλα εντελώς διαδικαστική χωρίς να είναι αγενής η κάτι εξαιρετικά κακό. Θα πω πάλι για τις Άντζελα, Ριτα, Νάταλι που ειχα την χαρα να ξαναπάρω τον τελευταίο μηνα και είναι σε άλλο επίπεδο στις υπηρεσίες. Είδα στην τσάρκα ένα ωραίο μελαχρινο λεπτο μωρό στο τελευταίο αριστερά π. Ερημίτη, την Λινα στο prive , μου φανηκε καλη περιπτωση και κυριως απίστευτα μπάζα που και να με πλήρωναν δεν θα έμπαινα.
απλο προγραμμα πηρες φιλε μου....?????
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
55
Like
216
Πόντοι
20
Σε ποιο σπίτι αυτή η Αφροδίτη συναγωνιστή? Δώσε και μια πιο αναλυτική περιγραφή αν είναι εύκολο.

Για πες για την Αφροδίτη σε ποιό μαγαζί,? Και την Μελαχρινή σε ποιό μαγαζί την είδες όνομα?Κσι όνομα φυσικά της κοπέλας..

Την Αφροδίτη την πέτυχα βραδινή βάρδια στην Φρίξου ανεβαίνοντας δεξιά το πρώτο μαγαζί που είναι πάνω σε όροφο, νομίζω playboy αλλά μπορεί να κάνω κ λάθος.

Την είχα σταμπαρισμένη καθώς μια άλλη φορά που πήγα στο μαγαζί κοιτούσε καυλιαρικα αλλά τελικά δεν περασα. Δεν είναι ακριβώς στα γούστα μου αλλά το ισορρόπησε με τις υπηρεσίες της. Μελαχρινή, με κανονικά σώμα, ωραία βυζια κωλο και συμπαθητική φατσα με ωραίο βλέμμα.

Αναφορικά με την άλλη μελαχρινή, όνομα μαγαζιού δεν γνωρίζω. Είναι από τα καινούργια που άνοιξαν στην π ερημίτη. Είναι το τελευταίο αριστερά που είναι και τ μεγαλύτερο. Όνομα κοπέλας δεν συγκράτησα. Εάν έχει περάσει κάποιος ας δώσει καμία πληροφορία Γτ έχω σκοπό να την επισκεφτώ αυτές τις μέρες αλλά φοβάμαι μήπως είναι φόλα η φάση.
 

tonilamar05

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2010
Μηνύματα
40
Like
96
Πόντοι
0
Γενικα εχει ακουστει οτι οι λατινες σε γενικες γραμμες δεν ειναι τοσο καλες στο θεμα υπηρεσιων. Απο προσωπικη εμπειρια να σ πω οτι οταν ειχα παει πρωτες φορες στην Συλβια ειχα περασει σουπερ μετα δεν ξερω τι εγινε αλλα αλλαξε παρα πολυ συμπεριφορα,ισως βρηκε κανα γκομενο ποιος ξερει. Επισης οπου ακους πολλα κερασια κρατα μικρο καλαθι, της εχεις βγαλει ολες μουναρες και οκ μακαρι να ειναι ετσι. Οπως κ να χει ωραιος για την ενημερωση.
Για την συλβια συμφωνω κι εγω σ αυτό που λες. Τις πρωτες φορές ηταν πολυ ζεστη και μετα εκανε πως δεν με ηξερε. Απο μενα παντως παιρνει ενα Χ. Τελιωσαμε με την συγκεκριμενη.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Παιδιά θέλω λεπτομερείς εντυπώσεις για όσους έχουν πάρει την τζουλιετα την πανέμορφη καινούργια κολομβιανη που δουλεύει στα μαγαζιά της αλυσίδας...
Παμεμορφη.??? :think:
Την εχεις δει ζωντανα.???
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
393
Κριτικές
19
Like
2.102
Πόντοι
1.191
Την Αφροδίτη την πέτυχα βραδινή βάρδια στην Φρίξου ανεβαίνοντας δεξιά το πρώτο μαγαζί που είναι πάνω σε όροφο, νομίζω playboy αλλά μπορεί να κάνω κ λάθος.

Την είχα σταμπαρισμένη καθώς μια άλλη φορά που πήγα στο μαγαζί κοιτούσε καυλιαρικα αλλά τελικά δεν περασα. Δεν είναι ακριβώς στα γούστα μου αλλά το ισορρόπησε με τις υπηρεσίες της. Μελαχρινή, με κανονικά σώμα, ωραία βυζια κωλο και συμπαθητική φατσα με ωραίο βλέμμα.

Αναφορικά με την άλλη μελαχρινή, όνομα μαγαζιού δεν γνωρίζω. Είναι από τα καινούργια που άνοιξαν στην π ερημίτη. Είναι το τελευταίο αριστερά που είναι και τ μεγαλύτερο. Όνομα κοπέλας δεν συγκράτησα. Εάν έχει περάσει κάποιος ας δώσει καμία πληροφορία Γτ έχω σκοπό να την επισκεφτώ αυτές τις μέρες αλλά φοβάμαι μήπως είναι φόλα η φάση.
Η συγκεκριμένη είναι μητρομανής, από τις πιο τίμιες της βραδινής βάρδιας!
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
384
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Από τους παλιούς μαθαίνεις πάντα φίλε μου ,άσχετα που αυτοί μας έσπρωξαν στα μονοπατια των μπουρδελων.
Όταν κάνεις παρέα με μεγαλύτερους αποκτάς τις συνήθειες τους ,κωλομπαρα ,καφενεία,μπουρδέλα κτλ ,πράγματα που αν ήσουν μόνο με παιδιά της ηλικίας σου δεν θα τα έβλεπες ποτέ ή θα τα έβλεπες σαν ένα είδος ,πάμε να σπάσουμε πλάκα .
Άντε και ένα μικρο ρητό από έναν παλιό παραπερπατημενο που μου είχε πει πάνω στα ουισκια .. -στην γυναίκα ποτέ δεν θα παραδέχεσαι ότι την απατησες και να σε πιάσει στο τηλέφωνο ,στην καφετέρια,στο μπαρ ,να είστε μαζί έξω ..αν δεν σε πιάσει να έχεις το πουτσο σου χωμένο μέσα και δεν παραδεχτείς τίποτα,θα μείνει για πάντα με την αμφιβολία ,αν το παραδεχτείς θα στο χτυπάει μια ζωή με την πρώτη ευκαιρία . 20 χρόνια το τηρώ και εχει πάντα απόδοση!
Ότι καλυτερο διάβασα τελευταία αληθινό το τελευταίο που είπες
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Η αντζελα που δουλεύει? Ειναι οπως Ρίτα κ βλαντα απο υπηρεσίες?
Όχι φίλος.. δεν είναι στο επίπεδο Ρίτα απλα εμενα τυχνανει να μου ταιριαζει. Είναι στο μπελά Ντόνα με παράξενο πρόγραμμα μια πρωί μια βράδυ. Δες το άλλο σιτε.
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.071
Κριτικές
46
Like
3.200
Πόντοι
3.820

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
454
Πόντοι
2.357
Αδερφέε για κάνε πιο αναλυτική περιγραφή της τζουλιετας..Πώς ηταν μέσα στο δωμάτιο..Στην πίπα και γενικά με κάθε λεπτομέρεια..
Δεν εγραψα και πολλα γιατι νομιζα οτι θα φυγει, γιατι μου 'πε οτι δεν θα κατσει πολλες μερες, αλλα βλεπω οτι ακομα εδω ειναι.. Για εμφανιση δεν χρειαζεται να πω πολλα, γιατι οι φωτο που υπαρχουν ειναι αρκετα ακριβεις, ειδικα στο σωμα ειναι ακριβως ετσι... Για μενα η εμφανιση παιζει πολυ μεγαλο ρολο...
Τωρα απο κει και περα, οπως ειπα ειχε καποιο τουπε και καπως σνομπ, οπως συμβαινει με κοριτσια τετοιου επιπεδου..
Δεν αποκλειεται στη χωρα της να 'ναι μοντελο ή γνωστη ινφλουενσερ πχ..
Δυσνασχετησε ν' ανεβει απο πανω μου κιολας γιατι τον εχω μεγαλο, αλλα τελικα το εκανε κι αυτο στο τελος..
Κατα τ' αλλα ηταν τυπικη στις υπηρεσιες της, δεν εχω παραπονο...
Αλλα οπως συμβαινει συνηθως στο απλο προγραμμα με 40 θελει να τελειωσεις στο 10λεπτο...
Και χωρις να κανει παπαδες με γλωσσοφιλα, κτλ...
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Δεν εγραψα και πολλα γιατι νομιζα οτι θα φυγει, γιατι μου 'πε οτι δεν θα κατσει πολλες μερες, αλλα βλεπω οτι ακομα εδω ειναι.. Για εμφανιση δεν χρειαζεται να πω πολλα, γιατι οι φωτο που υπαρχουν ειναι αρκετα ακριβεις, ειδικα στο σωμα ειναι ακριβως ετσι... Για μενα η εμφανιση παιζει πολυ μεγαλο ρολο...
Τωρα απο κει και περα, οπως ειπα ειχε καποιο τουπε και καπως σνομπ, οπως συμβαινει με κοριτσια τετοιου επιπεδου..
Δεν αποκλειεται στη χωρα της να 'ναι μοντελο ή γνωστη ινφλουενσερ πχ..
Δυσνασχετησε ν' ανεβει απο πανω μου κιολας γιατι τον εχω μεγαλο, αλλα τελικα το εκανε κι αυτο στο τελος..
Κατα τ' αλλα ηταν τυπικη στις υπηρεσιες της, δεν εχω παραπονο...
Αλλα οπως συμβαινει συνηθως στο απλο προγραμμα με 40 θελει να τελειωσεις στο 10λεπτο...
Και χωρις να κανει παπαδες με γλωσσοφιλα, κτλ...
Δλδη αμα νοικιάσει Άλφα Ρομεο Τζουλιετα πιο πολυ καυλα θα νιώσει
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
228
Like
529
Πόντοι
81
Παιδιά θέλω λεπτομερείς εντυπώσεις για όσους έχουν πάρει την τζουλιετα την πανέμορφη καινούργια κολομβιανη που δουλεύει στα μαγαζιά της αλυσίδας...
top απο εμενα . πηγα ηδη 2 φορες . το μονο κακο ειναι δεν αντεχει στους δυνατους ρυθμους . δυσανασχετει λιγο αλλα το υπομένη η αληθεια ειναι δεν θελει να λεει οχι
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.453
Κριτικές
22
Like
6.608
Πόντοι
3.346
Από αύριο για 10 μέρες ΛΉΜΝΟΥ 8 Η ΔΙΆΝΑ
IMG-a713cbf3b9933b8c0cb7e93f904449a9-V.jpg
Καλη απο πισω..μπροστα υπαρχει καμια φωτο να δουμε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom