Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.331
Πόντοι
3.796
Ποια αλήθεια να με ενοχλήσει τύπε, οτι γαμάς στις πιάτσες? Καλά κάνεις. Αν θεωρείς ότι φουσκώνω γεγονότα ξεκίνα επανάληψη. Να μιλάς για τον εαυτό σου πρώτα και μετά για τους άλλους.

Πουθενά δεν είπα κάτι τέτοιο. Ξαναδιάβασε όλες τις απαντήσεις σου και δες ότι βγάζεις πράγματα από το μυαλό σου και το χειρότερο ότι τα πιστεύεις κιόλας.
Από το μυαλό μου δεν βγάζω τίποτα ,εσύ μου επιτέθηκες .
Για τον εαυτό μου τα λέω και εδώ μέσα ,δεν κρίνω κανέναν αλλά άσε να μαθαίνει και κανένας νεότερος από αυτά που γράφουμε ,δεν χρειάζεται να ζουν με αυταπάτες ..στο κάτω κάτω τι σε νοιάζει εσένα άμα γαμαμε και στην πιάτσα ,ποσοστά από τα μπουρδέλα παίρνεις;
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
δεν κρίνω κανέναν
Ξαναδιάβασε τι γράφεις και δες ότι αυτοαναιρείσαι.
στο κάτω κάτω τι σε νοιάζει εσένα άμα γαμαμε και στην πιάτσα ,ποσοστά από τα μπουρδέλα παίρνεις;
Πραγματικά έχεις αυταπάτες :confused:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.331
Πόντοι
3.796
Ξαναδιάβασε τι γράφεις και δες ότι αυτοαναιρείσαι.

Πραγματικά έχεις αυταπάτες :confused:
Για να τελειώνει το θέμα,εσύ με παρουσίασες εμμέσως μαλακα εδώ μέσα.
Δεν κατηγόρησα όποιον παίρνει προγράμματα αλλά είπα το αυτονόητο ότι έτσι αυξάνεται ο βαθμός επικινδυνότητας.
Αγαμητους λέω αυτούς που έχουν ενεργή σεξουαλική ζωή μόνο με εκδιδόμενες οπότε είναι πιο ευάλωτοι και αγαπουληδες και εννοείται ότι επιχειρούν να πάρουν ακαποτο.
Εγώ πάω για ξεμπουκωμα δεν θα πληρώσω ακαποτη πίπα σε μια που ξέρω ότι πριν σου εγλυφε τον κώλο ,ούτε θα μπω σε ένα τζακουζι που πριν από σενα έχουν ξεπλυθεί 10 πελάτες ..εκτός άμα πιστεύεις ότι στο αποστειρώνουν κιόλας.
Ωραίες οι καύλες αλλά στο σημείο που έχει φτάσει και είναι όλα ανεξέλεγκτα πρέπει να προσέχουμε και τον εαυτό μας ,δεν έχουν καμία σχέση τα στούντιο με τα πρώτα στούντιο που είχαν ανοίξει την εποχή που έκλεινε το Βαρδάρη.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Εννοεί αγαμητος οποίος δεν κάνει στην πραγματική ζωή του όχι με ιερόδουλες...και πηγαίνουν εκεί πέρα και ζούνε το όνειρο της ζωής τους και πρήζουν τους υπόλοιπους... εγώ αυτό κατάλαβα ότι εννοεί..Αν θέλει ο αγαπητός Dewars να μας διαφωτίσει με ποια έννοια το λέει
Μα δεν υπάρχει κάποιο πρήξιμο, όταν βρίσκει ο καθένας μας καλή επαγγελματία, πουτανάρα καλά κάνει και γράφει με ενθουσιασμό άλλωστε στο bourdela είμαστε. Τα υπόλοιπα περι τζάμπα, πραγματικής ζωής κλπ τα ακούω βερεσέ από τον οποιοδήποτε εδώ (δεν αναφέρομαι σε σενα).
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Για να τελειώνει το θέμα,εσύ με παρουσίασες εμμέσως μαλακα εδώ μέσα.
Δεν κατηγόρησα όποιον παίρνει προγράμματα αλλά είπα το αυτονόητο ότι έτσι αυξάνεται ο βαθμός επικινδυνότητας.
Αγαμητους λέω αυτούς που έχουν ενεργή σεξουαλική ζωή μόνο με εκδιδόμενες οπότε είναι πιο ευάλωτοι και αγαπουληδες και εννοείται ότι επιχειρούν να πάρουν ακαποτο.
Εγώ πάω για ξεμπουκωμα δεν θα πληρώσω ακαποτη πίπα σε μια που ξέρω ότι πριν σου εγλυφε τον κώλο ,ούτε θα μπω σε ένα τζακουζι που πριν από σενα έχουν ξεπλυθεί 10 πελάτες ..εκτός άμα πιστεύεις ότι στο αποστειρώνουν κιόλας.
Ωραίες οι καύλες αλλά στο σημείο που έχει φτάσει και είναι όλα ανεξέλεγκτα πρέπει να προσέχουμε και τον εαυτό μας ,δεν έχουν καμία σχέση τα στούντιο με τα πρώτα στούντιο που είχαν ανοίξει την εποχή που έκλεινε το Βαρδάρη.
Ναι καλό είναι να τελειώνει, νομίζω εξήγησα (αρκετές φορές) πιο πάνω γιατί σου έγραψα ότι έγραψα.
Τώρα για το ακά στα στούντιο μπορεί σε άλλους να έρθει από αγαπουλίαση αλλά και πάνω στην κάβλα της στιγμής, δεν έχει να κάνει με την σεξουαλική ζωή, αλλά προφανώς και είναι λάθος κίνηση.

Για να κάνουμε και λίγο ενημέρωση, αν και θα τα γράψω και στην συνολική λατινοαποτίμηση σε λίγο καιρό, όταν κάποιος παίρνει μεγάλο πρόγραμμα που περιλαμβάνει τζακούζι είναι στο χέρι του πελάτη να απαιτήσει να πάει η τσατσά να το (ξανα)καθαρίσει με φουλ έξτρα καθαρισμό αλλά και να αλλάξει σεντόνια ό,τι και να λέει ότι μόλις τα έφτιαξε και είνα όλα καθαρά κλπ. Αλλιώς μεταβολή και πας αλλού.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.331
Πόντοι
3.796
Ναι καλό είναι να τελειώνει, νομίζω εξήγησα (αρκετές φορές) πιο πάνω γιατί σου έγραψα ότι έγραψα.
Τώρα για το ακά στα στούντιο μπορεί σε άλλους να έρθει από αγαπουλίαση αλλά και πάνω στην κάβλα της στιγμής, δεν έχει να κάνει με την σεξουαλική ζωή, αλλά προφανώς και είναι λάθος κίνηση.

Για να κάνουμε και λίγο ενημέρωση, αν και θα τα γράψω και στην συνολική λατινοαποτίμηση σε λίγο καιρό, όταν κάποιος παίρνει μεγάλο πρόγραμμα που περιλαμβάνει τζακούζι είναι στο χέρι του πελάτη να απαιτήσει να πάει η τσατσά να το (ξανα)καθαρίσει με φουλ έξτρα καθαρισμό αλλά και να αλλάξει σεντόνια ό,τι και να λέει ότι μόλις τα έφτιαξε και είνα όλα καθαρά κλπ. Αλλιώς μεταβολή και πας αλλού.
Καλά τα λες και στο πρώτο και στο δεύτερο κομμάτι αλλά είμαι σίγουρος ότι δεν γίνονται αυτά ..εδώ ακόμα ψιλοτιναζουν το σεντόνι για να βγάλουν όλη την βάρδια
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
αλλά είμαι σίγουρος ότι δεν γίνονται αυτά ..εδώ ακόμα ψιλοτιναζουν το σεντόνι για να βγάλουν όλη την βάρδια
Τα γράφω από προσωπική εμπειρία όχι θεωρητικά. Δεν έγραψα κριτικές γιατί ορισμένες είναι οι ίδιες και δεν θέλω να φανεί ότι προμοτάρω σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα.
Ενδεικτικά αναφέρω τις τσατσάδες της Εβελίνας, την πρωινή στο Red Diamond, την τύπισσα που δουλεύει συνήθως με την Καρίνα και άλλη μία που γυροφέρνει (μου διαφεύγει το όνομα) και συνήθως είναι γωνία Μινωταύρου με Ουρανού. Όπως επίσης και η νυχτερινή στο Villa Prive που δούλευε με την Hanna. Αυτές είναι επαγγελματίες και δεν φέρνουν αντίρρηση να ξανακαθαρίσουν. Η τελευταία μπαίνει και μόνη της και το καθαρίζει μπροστά σου συν σεντόνια εννοείται. Η ένσταση είναι ότι αυτά δεν είναι τζακούζια αλλά μπανιέρες με μπουρμπουλήθρες :2funny::2funny:
Και για να πούμε και την αντίθετη περίπτωση αν και δεν το περίμενα. Πήγα προηγουμένως Bella Donna για πρόγραμμα με την Άντζελα. Μαζί της δούλευε η μαλάκω ρωσοουκρανή τσάτσω, της λέω να πάει να καθαρίσει "καταρά είναι ντιεεεν βλιέπειειεις?" την πιέσα λίγο, 200 ευρώ μου λέει. Πάρε τα αρχίδια μου της λέω και άντε γεια.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.331
Πόντοι
3.796
Τα γράφω από προσωπική εμπειρία όχι θεωρητικά. Δεν έγραψα κριτικές γιατί ορισμένες είναι οι ίδιες και δεν θέλω να φανεί ότι προμοτάρω σε τόσο σύντομο χρονικό διάστημα.
Ενδεικτικά αναφέρω τις τσατσάδες της Εβελίνας, την πρωινή στο Red Diamond, την τύπισσα που δουλεύει συνήθως με την Καρίνα και άλλη μία που γυροφέρνει (μου διαφεύγει το όνομα) και συνήθως είναι γωνία Μινωταύρου με Ουρανού. Όπως επίσης και η νυχτερινή στο Villa Prive που δούλευε με την Hanna. Αυτές είναι επαγγελματίες και δεν φέρνουν αντίρρηση να ξανακαθαρίσουν. Η τελευταία μπαίνει και μόνη της και το καθαρίζει μπροστά σου συν σεντόνια εννοείται. Η ένσταση είναι ότι αυτά δεν είναι τζακούζια αλλά μπανιέρες με μπουρμπουλήθρες :2funny::2funny:
Και για να πούμε και την αντίθετη περίπτωση αν και δεν το περίμενα. Πήγα προηγουμένως Bella Donna για πρόγραμμα με την Άντζελα. Μαζί της δούλευε η μαλάκω ρωσοουκρανή τσάτσω, της λέω να πάει να καθαρίσει "καταρά είναι ντιεεεν βλιέπειειεις?" την πιέσα λίγο, 200 ευρώ μου λέει. Πάρε τα αρχίδια μου της λέω και άντε γεια.
Κρίμα γιατί το Μπέλα Ντόνα έχει από τα καλύτερα δωματια που έχουμε στα στούντιο ,να μην έχει σωστό προσωπικό ..τι πω.
Βένους ας πούμε μου έχει τύχει να δω σε όλο το σεντόνι τρίχες κάποιου,μιλάμε για μάδημα..καλά θα μου πεις τώρα βρήκες στούντιο για παράδειγμα..αλλά δεν έχει σημασία το θέμα είναι ότι και αυτοι στα παπάρια τους μας γράφουν και πολλοί από μας είναι καφροι.
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.973
Κριτικές
10
Like
4.813
Πόντοι
4.895
Αν φτάνουμε στο σημείο να αρπάζονται τύποι 15ετίας και βάλε στα σάη, @Blastbeat208 @DEWARSS κάτι πάει λάθος στην μπουρδελοκατάσταση της πόλης.
Άντε καλημέρα και στους δυο σας.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
τραγικη η σημερινη κατασταση!!πιο παρακμη δεν εχω συναντησει!η μονη που κατι ειπε ηταν μια ιζαμπελα στο λας βεγκας με τατοο!!λεει τιποτα μεσα;;0 σημερα και επιστροφη σπιτι και βλεπουμε!
Όλο μη και μη είναι
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Επίσης όσο αφορά για τα ακαποτα γαμησια! Αν οι πουτανες είναι 100 στην περιοχή οι 80 γαμιουνται ακαποτα ξανά λέω ο αριθμός είναι για παράδειγμα είχα στανταρακι και μια φορά μου το είπε από μόνη της άμα θέλεις με περισσότερα το κάνουμε και χωρίς! Εννοείτε δεν ξανά πήγα! Αλλά και φορές που ρώτησα σε δωμάτιο κοπέλες για να δω την αντίδραση τους η χαμόγελα και λένε ναι ναι και yea yea money άμα θέλετε ρωτήστε της ιδες σε κάνα μήνα γιατί να ξέρετε είναι μέσα και διαβάζουν τα πάντα!. μην λέμε μαλακιες και κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας αυτή απλά που γαμάνε ακαποτα δεν θα το βγάλουν ντελαλι στο boυ αύτα όσο αφορά αυτα που διάβασα για τα ακαποτα !αυτά Καλημερα και καλό Σαββατοκύριακο
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Αν φτάνουμε στο σημείο να αρπάζονται τύποι 15ετίας και βάλε στα σάη, @Blastbeat208 @DEWARSS κάτι πάει λάθος στην μπουρδελοκατάσταση της πόλης.
Άντε καλημέρα και στους δυο σας.
Ε και κάπως έτσι σταματήσαμε να γράφουμε κάποιοι..
Μερικοί νομίζουν ότι το τόπικ είναι τσιφλίκι τους
Στο αντίστοιχο της Αθήνας πχ που είναι και πολύ μεγαλύτερο, σχεδόν ποτέ δεν θα δεις αντιπαραθέσεις.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Γεια σας παιδια. Σας ελειψα καθολου? Κατι ειδα αρπαχτηκε ο DEWARSS με τον BlastBeat. Ειρηνη ρε παιδια.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Αν μάθεις τι ακαποτα κάνουν στα στούντιο κοπέλες με τακτικούς πελάτες σε καθημερινή βάση κιόλας θα βγεις Γιαννιτσών για αναζήτηση ιερόδουλης.. γενικά αν δεν ξέρετε τι γίνεται μην γράφετε ότι θέλετε να πιστεύετε και όχι ότι συμβαίνει.
Για διαφωτισε μας εσυ που τα ξερεις ολα, ποιες ειναι οι κοπελες που λες.
 

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
51
Like
133
Πόντοι
0
Κρίμα γιατί το Μπέλα Ντόνα έχει από τα καλύτερα δωματια που έχουμε στα στούντιο ,να μην έχει σωστό προσωπικό ..τι πω.
Βένους ας πούμε μου έχει τύχει να δω σε όλο το σεντόνι τρίχες κάποιου,μιλάμε για μάδημα..καλά θα μου πεις τώρα βρήκες στούντιο για παράδειγμα..αλλά δεν έχει σημασία το θέμα είναι ότι και αυτοι στα παπάρια τους μας γράφουν και πολλοί από μας είναι καφροι.
Δηλαδή εσύ τώρα θες να μας πείσεις ότι δεν είσαι αγαμητος που δε δίνεις ακαποτα τσιμπουκια
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.119
Κριτικές
53
Like
3.972
Πόντοι
6.050
Ριτα δουλευει κανονικα;; Πειτε μην τραβιεμαι τζαμπα
 

Akisssssss

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2023
Μηνύματα
36
Like
38
Πόντοι
0
Κανοντας μια βολτιτσα απο τα μαγαζακια...
Μπαινω στο Νικηφορου ουρανου 1β....
εχω πεσει ξερος απο μια ωραια παρουσια....
Ξανθια ψηλη κουκλιτσα....
ελληνιδα....Ελενα. στο Ονομα...
Απιθανη στο κρεβατι....Δυναμιτης....φανταστικο sex....
Ελενα εγινες το stantaraki μου....
προς τι το χαμογελο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.331
Πόντοι
3.796
Για διαφωτισε μας εσυ που τα ξερεις ολα, ποιες ειναι οι κοπελες που λες.
Γεια σου βλάκα ,δεν αρπαχτηκαμε είχαμε μια αντιπαράθεση.
Δεν είναι όλοι μαλακες σαν εσένα .όλα λύνονται με απλό διάλογο .
Ο Καραγκιόζης σαν εσένα φαίνεται από το γεια σας.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.331
Πόντοι
3.796
Δηλαδή εσύ τώρα θες να μας πείσεις ότι δεν είσαι αγαμητος που δε δίνεις ακαποτα τσιμπουκια
Αυτό κατάλαβες ότι είπα;....
Τελείωσε το θέμα ,δεν θα το εξηγώ στον καθένα αυτοπροσώπως.
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Είχαμε μια γαμημένη στιγμή χθες αλλά οκ έληξε όλα καλά.
Με αφορμή το σχόλιο του συναγωνιστή gagarin να συνεχίσω λίγο για την χθεσινή στραβή μπουρδελονύχτα με μια πορνοαναδρομή στο παρελθόν.
Στον Βαρδάρη, Νύχτα Πέμπτης μετά από βροχή κι ελάχιστο κόσμο στους οίκους γαμούσαμε με 20 ευρώ. Παρομοίως και στο Φιξ (τότε που είχε πάει στα 35-40) αυτομάτως κατέβαινε στα 30 χωρίς πολλά πολλά και υπήρχε και άνεση χρόνου από τις κοπέλες. Αλλά αυτά γινόντουσαν πριν 10+ χρόνια.
Χθες στην περιοχή εκείνες τις ώρες ήμασταν ελάχιστα άτομα και 2 μεγάλες παρέες τράπερ. Τους 2 συναγωνιστές, που τα είπαμε και λίγο έξω από το μπέλα ντονα, τους σκυλόβριζαν οι τσατσάδες επειδή τόλμησαν να κάνουν τσάρκα, σε μένα το βόδι ζήτησε 200 ευρώ και οι τράπερ έτρωγαν πόρτα παντού. Οι τελευταίοι βέβαια το παρακάναν βαρούσαν πόρτες και φώναζαν σαν να κάνει επιδρομή η ΟΠΚΕ.
Εν τέλει φύγαμε όλοι ξενερωμένοι και αγάμητοι! :cheesy:

ΥΓ: H τσατσά απο το μπελαρους νομίζω ή το δίπλα είχε βγει μέχρι την είσοδο κι έβριζε τον συναγωνιστή κι έτσι όπως γύρισε απότομα μέσα στα νεύρα έφαγε επική σαβούρα. :2funny::2funny: Αν το είχαμε σε video όλο το σκηνικό θα γινόταν viral σε ένα 2ωράκι για πλάκα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom