Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (0 μέλη και 27 επισκέπτες)

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
To joke με την μπλε φαντα δεν το κατάλαβα πότε. Εκτός ότι αναφερόταν στο ακαποτο γαμηση ..

Ήταν η 1η μαύρη κατάλινα που ήρθε . Μετά έλειπα εξωτερικό ένα διάστημα και όταν γύρισα και πήγα να δω την καταλινα εμένα μου φάνηκε ότι ήταν άλλη... μπορεί να ήταν η ίδια βέβαια και να μην θυμάμαι εγώ. Δεν έχει σημασία πάντως την ίδια χρονική περίοδο ήταν . Η ήταν η ίδια η επόμενη ήρθε απευθείας μετά από αυτήν αφού έφυγε για διάλειμμα
Έγραφε ένας τυπάς πριν χρόνια στο bou (δεν θυμάμαι νικ) που γαμούσε ακα στα τσαρδιά του Αθηνιστάν και μετά έλεγε ότι έπινε μπλε φάντα για να μην κολλήσει ασθένειες κι έτσι κάπως έμεινε η ιστορία με την φάντα, που τιμάμε πάντα μετά από δύσκολες ρομαντικές καταστάσεις!
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.991
Κριτικές
10
Like
4.899
Πόντοι
4.895
Έγραφε ένας τυπάς πριν χρόνια στο bou (δεν θυμάμαι νικ) που γαμούσε ακα στα τσαρδιά του Αθηνιστάν και μετά έλεγε ότι έπινε μπλε φάντα για να μην κολλήσει ασθένειες κι έτσι κάπως έμεινε η ιστορία με την φάντα, που τιμάμε πάντα μετά από δύσκολες ρομαντικές καταστάσεις!
τα παλια καλα χρονια του σαη
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.393
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Εγώ πρόσφατα κόλλησα ουριθρίτιδα από κοπέλα γνωστή που είχα πάει 5-6 φορές χωρίς πρόβλημα. Έχω κάνει γυμνό με πολύ χειρότερες, που κάνουν αρπαχτές και εξαφανίζονται, και δεν έπαθα τίποτα. Οπότε θεωρώ ότι είναι τελείως τυχαίο. Πήρα αντιβίωση 5 μέρες, τα συμπτώματα κράτησαν 2 και επανέρχομαι. Λάθος που άργησα να κατουρήσω μετά το γαμήσι. Μπορεί να τη γλίτωνα.
Καμια κοπελα δεν κανει πλεον εξετασεις!!!
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
559
Πόντοι
311
Δυστυχώς με τις εξετάσεις υπάρχει ένα πρόβλημα. Οι περισσότερες κοπέλες δεν είναι καν δηλωμένες και αυτές που είναι οι μισές πάνε στο γιατρό. Επειδή οι περισσότερες γίνονται λεγεωνάριοι και γυρίζουν τις επαρχίες λένε ότι πάνε γιατρό εκεί. Από αυτές που ξέρω εγώ στο γιατρό πάνε η Άννια η Λιλιάνα η Νικόλ η Γαλλίδα η Εβελίνα όταν είναι εδώ και η Ναταλί που δουλεύει στο condiva οι υπόλοιπες ο Θεός και η ψυχή τους. Για αυτό πρέπει να εμπιστευόμαστε τα στανταρακια μας. Και τα στούντιο που έχουν άδεια γιατί αυτοί δεν θέλουν να το ρισκάρουν.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.001
Like
4.312
Πόντοι
456
Και να μην είναι δηλωμένες δεν παίζει κανενα ρόλο στο να μην κάνουν εξετάσεις.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Καλησπέρα στους μπουρδελιαριδες πέρασα στα σκοτεινά και κρύα στενά των μαγαζιών γενικός δεν είχε κόσμο αλλά είδα μια Σασα η σάρα δεν Θυμάρι πως την είπε η τσα έχει δοκιμάσει κανείς; Έχω άσχημη εμπειρία από το κατάστημα και είμαι διστακτικός! Αν κάποιος πέρασε με το κορίτσι ας πει ευχαριστώ
 

gagarin

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.991
Κριτικές
10
Like
4.899
Πόντοι
4.895
Δυστυχώς με τις εξετάσεις υπάρχει ένα πρόβλημα. Οι περισσότερες κοπέλες δεν είναι καν δηλωμένες και αυτές που είναι οι μισές πάνε στο γιατρό. Επειδή οι περισσότερες γίνονται λεγεωνάριοι και γυρίζουν τις επαρχίες λένε ότι πάνε γιατρό εκεί. Από αυτές που ξέρω εγώ στο γιατρό πάνε η Άννια η Λιλιάνα η Νικόλ η Γαλλίδα η Εβελίνα όταν είναι εδώ και η Ναταλί που δουλεύει στο condiva οι υπόλοιπες ο Θεός και η ψυχή τους. Για αυτό πρέπει να εμπιστευόμαστε τα στανταρακια μας. Και τα στούντιο που έχουν άδεια γιατί αυτοί δεν θέλουν να το ρισκάρουν.
Αδερφέ, πώς ακριβώς ξέρεις ότι αυτές πάνε στο γιατρό?
Είσαι ο γιατρός?
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
559
Πόντοι
311
Αδερφέ, πώς ακριβώς ξέρεις ότι αυτές πάνε στο γιατρό?
Είσαι ο γιατρός?
Όχι φίλε δεν είμαι ο γιατρός αλλά επειδή έχω πολύ καλή σχέση με δύο κοπέλες από αυτές ξέρω ότι πηγαίνουν και είναι φιλενάδες με τις άλλες ούτως ή άλλως εγώ στα περισσότερα που πάω ζητάω το βιβλιάριο
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346
Όχι φίλε δεν είμαι ο γιατρός αλλά επειδή έχω πολύ καλή σχέση με δύο κοπέλες από αυτές ξέρω ότι πηγαίνουν και είναι φιλενάδες με τις άλλες ούτως ή άλλως εγώ στα περισσότερα που πάω ζητάω το βιβλιάριο
Αν δεν δεις κατι με τα ματια σου φιλε μην πιστευεις τιποτα.
κι εγω μ' οσες ειχα καλες σχεσεις της ρωτουσα αν περνανε γιατρο και μ ελεγαν ναι! σκεψου λιγο υπαρχει περιπτωση ιεροδουλη να σου πει δεν παω σε γιατρο. Σαν να πας στο κρεοπωλη η στον ψαρα και να σου λεει εχω και κατι ψιλομπαγιατικα..παρτα εισαι καλος πελατης εσυ δεν θα πεις τιποτα :grin:
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
808
Like
1.340
Πόντοι
206
Πλησιάζει η γιορτή μου. Θέλω να μου κάνω δώρο παρτούζα. Για πείτε. Τι προτείνετε ;
 

paparorokas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2014
Μηνύματα
143
Κριτικές
15
Like
559
Πόντοι
311
Αν δεν δεις κατι με τα ματια σου φιλε μην πιστευεις τιποτα.
κι εγω μ' οσες ειχα καλες σχεσεις της ρωτουσα αν περνανε γιατρο και μ ελεγαν ναι! σκεψου λιγο υπαρχει περιπτωση ιεροδουλη να σου πει δεν παω σε γιατρο. Σαν να πας στο κρεοπωλη η στον ψαρα και να σου λεει εχω και κατι ψιλομπαγιατικα..παρτα εισαι καλος πελατης εσυ δεν θα πεις τιποτα :grin:
Απάντησα κιόλας φίλε μου ότι ζητάω το βιβλιάριο από τις περισσότερους και από τα στανταρακια μου
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.763
Κριτικές
6
Like
3.434
Πόντοι
736

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.395
Κριτικές
165
Like
25.060
Πόντοι
34.168
Μπορεί να τον λένε και Σάββα όπως εγω καλή ώρα , η Νίκο ... και αυτές οι γιορτές πλησιάζουν , αν δεν προηγούνται και άλλες δηλαδή :confused:
Oπως ναναι μεσα πεσαμε..ενα απο τα τρια.
Η μαλλον τεσσερα,βαλε και το Ανδρεας.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.077
Κριτικές
11
Like
17.461
Πόντοι
3.796
Απάντησα κιόλας φίλε μου ότι ζητάω το βιβλιάριο από τις περισσότερους και από τα στανταρακια μου
Δεν έχει νόημα να κάνουμε αυτή την συζήτηση κατα καιρούς .
Τα βιβλιάρια άνετα μπορεί να σφραγίζονται χωρίς να έχουν γίνει εξετάσεις,στη χώρα της λαμογιας ζεις ,ακόμα έχεις εμπιστοσύνη;
Η κοπέλα όσο και να προσπαθεί να προστατευτεί,είναι εκτεθειμένη χωρίς καμία προστασία με τόσα προγράμματα που έχουν βάλει . Όλα μόνο για το χρήμα.
Η μόνη προστασία είμαστε εμείς οι ίδιοι,ο καθένας κοιτάει να προστατέψει τον εαυτό του,άλλωστε τα αφροδίσια πλέον είναι σε έξαρση με όλη αυτή την βρωμιά .βάζεις παντού καποτα και προσπαθείς να μην παρασύρεσαι όσα και να σε κερνάνε τα κορίτσια,φιλιά ,γυμνά ,τριψιματα...
2024 πάμε και αντί να υπάρχει πρόληψη από εμάς τους ίδιους θα γυρίσουμε σε λίγο στο 1970 ,θα γαμανε ακαποτα και οι πουτανες θα ξεπλένονται με το λάστιχο.πλεον μιλάμε για φουλ ανεγκεφαλους και αγαμητους .
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346
Τσαρκα πριν λιγο χωρις τελικα καταθεση.
Μονο μια μ αρεσε πολυ.. στο μπελαρουζ αν το λεω σωστα που ειναι διπλα απο το βιλλα ερωτικα.
Εκει ηταν μια καινουργια πιτσιρικα απο αλβανια ετων 19 με ωραιο σωμα και γκαυλιαρα φατσα..ονομα δεν ηξερε η τσα2 :2funny: απο 40 ξεκιναει..το σκεφτηκα για κασκαντεριλικι αλλα τελικα εφυγα. Αν καποιος εχει περασει μαζι της να μας πει τι παιζει στο δωμα.
Στα αλλα που πηγα.
Ποιζον. μια ομορφη ξανθια ουκρανεζα με το ονομα ειρηνη..κανα 25 την εκοψα.. με καλο αδυνατο σωμα και μια λιγο περιεργη μυτουλα. 40 κι εδω.
Το λημνου κλειστο..μαλλον δεν πετυχε το ενχειρημα.
Νικηφορου στην αρχη εκει ακριβως που ηταν η εκκλησια, μια Ελληνιδα πλευ μποι φαση.. ξανθια λιγο ψιλη με τατου σχετικα μεγαλα βυζια..λιγο με χαλασε η φατσα! 40 κι εδω.
γκολντεν λιπς. μια μαυρη ψιλο ομορφη!
Τριδυμα. στο πρωτο μπηκα μια θεια ιζαμπελα, αδιαφορη φουλ για μενα.
Βιλλα ερωτικα. μια πιο θεια απο την προηγουμενη, παντελως αδιαφορη για μενα ηθελε και 40
Στο νικηφορου πριν στριψουμε για βενους..μια ξανθια βερονικα..αντε να πω ψιλο καλη γυρω στα 35 την εκοψα.
Στο ξυλινο. μια γεματουλα ψιλη αδιαφορη..ονομα δεν θυμαμαι.
Στο βιλα πριβε η γνωστη σοφια ηταν στο δωματιο.
Αρκετα στουντιο ανοιχτα εκει στις νταλικες μετρησα μαζι με τα βεγκας 9 στουντιο! :embarrased: μαλλον ολοι τραβιουνται προς τα κει.
Ανοιχτα επισης το γκοτιβα και το μπελα ντονα..αλλα δεν μπηκα σε κανενα απο αυτα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346
Απάντησα κιόλας φίλε μου ότι ζητάω το βιβλιάριο από τις περισσότερους και από τα στανταρακια μου
Αν ξερεις το πραγματικο ονομα της κοπελας και το τσεκαρεις με αυτο του βιβλιαριου τοτε οκ.
Αλλιως να ξερεις σου δειξανε αλληνης εξετασεις.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Τα ίδια έπαθα το καλοκαίρι δυο τρεις μέρες μετά την επίσκεψη στην τσιμπουκαρίνα. Δεν είχα κάνει κάτι άλλο "επικίνδυνο" εκείνες τις μέρες και γενικά πρώτη φορά πάθαινα τέτοια ιστορία οπότε πιθανολογώ την πάτησα από αυτή, αν και ο μύστης πιο πάνω λέει δεν κολλάς έτσι. Όπως και να ΄χει τέλος οι γυμνές τσιμπουκάρες.
Τώρα φρικάρω μόνο στην σκέψη οτι το έδωσα ακά στην Καταλίνα που την είχε γαμήσει ακάποτα η μισή πόλη :confused:
Αυτήν η Καταλινα δούλευε και περσυ;
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom