Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (4 μέλη και 49 επισκέπτες)

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.774
Κριτικές
6
Like
3.452
Πόντοι
736
Καλησπέρα, έχει περάσει κανένας απο casa d'amore αυτές τις μέρες? Είναι η Εβελίνα και η Έλενα γιατι στην άλλη σελίδα καιρό τωρα δεν γράφει κάτι.
Είχα περάσει εγω πριν καμιά 15 - 20 μέρες βράδυ και ηταν κλειστά και τα τρία. Αλλά απο οτι βλέπω γυρνάνε απο αύριο αν ισχύει το πρόγραμμα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.130
Κριτικές
11
Like
17.757
Πόντοι
3.796
Τρίχα=προστασία από δερματικά...
Όταν δεν γνωρίζετε μην γράφετε τέτοια .
Αρκεί εννοείται να είναι και μπανιαρισμενη τρίχα ισχύει και για τους άντρες και για τις γυναίκες ...ο θεός πολλά μας έδωσε να προστατευομαστε αλλά δεν το γνωρίζουμε μερικοί ..
 

sokman88

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
9
Like
42
Πόντοι
0
Τρίχα=προστασία από δερματικά...
Όταν δεν γνωρίζετε μην γράφετε τέτοια .
Αρκεί εννοείται να είναι και μπανιαρισμενη τρίχα ισχύει και για τους άντρες και για τις γυναίκες ...ο θεός πολλά μας έδωσε να προστατευομαστε αλλά δεν το γνωρίζουμε μερικοί ..
Πολύ σωστό, εφόσον πλένεται η περιοχή είναι προστασία από πολλά, δεν βγαίνει τυχαία από το σώμα σε εκείνη την περιοχή η τριχοφυΐα. Αυτά περί ξυρίσματος ισχύει στο στρατό που είσαι σε άσκηση και ξυρίζεις γενιά κεφάλι που θα κάνεις να πλυθεις μέρες.
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
134
Πόντοι
0
Εγώ πρόσφατα κόλλησα ουριθρίτιδα από κοπέλα γνωστή που είχα πάει 5-6 φορές χωρίς πρόβλημα. Έχω κάνει γυμνό με πολύ χειρότερες, που κάνουν αρπαχτές και εξαφανίζονται, και δεν έπαθα τίποτα. Οπότε θεωρώ ότι είναι τελείως τυχαίο. Πήρα αντιβίωση 5 μέρες, τα συμπτώματα κράτησαν 2 και επανέρχομαι. Λάθος που άργησα να κατουρήσω μετά το γαμήσι. Μπορεί να τη γλίτωνα.
Κι εγώ πέρασα ουριθριτιδα.. και με είχαν κάνει δύο ακα στοματικό.. Σε ποια ειχες πάει;
 

jimenez vyzarez

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
117
Κριτικές
1
Like
188
Πόντοι
1
Το pimp studio τι φάση είναι ; Έχει πάει κανένας ;
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Κι εγώ πέρασα ουριθριτιδα.. και με είχαν κάνει δύο ακα στοματικό.. Σε ποια ειχες πάει;
Καλημερα σε όλους διάβασα κάποια πράγματα για αυτό που λες και δεν βρήκα κάτι ώστε να μπορείς να το κολλήσεις με ελεύθερο στοματικό αλλά μόνο με διείσδυση στο κόλπο της γυναίκας είσαι σίγουρος ότι το κόλλησες από εκεί;
 

Alex_1986

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2023
Μηνύματα
54
Like
134
Πόντοι
0
Καλημερα σε όλους διάβασα κάποια πράγματα για αυτό που λες και δεν βρήκα κάτι ώστε να μπορείς να το κολλήσεις με ελεύθερο στοματικό αλλά μόνο με διείσδυση στο κόλπο της γυναίκας είσαι σίγουρος ότι το κόλλησες από εκεί;
Καλησπέρα!Δεν είχα σεξουαλική επαφή χωρίς προφυλακτικό.. Οπότε από τι άλλο;
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Τα ίδια έπαθα το καλοκαίρι δυο τρεις μέρες μετά την επίσκεψη στην τσιμπουκαρίνα. Δεν είχα κάνει κάτι άλλο "επικίνδυνο" εκείνες τις μέρες και γενικά πρώτη φορά πάθαινα τέτοια ιστορία οπότε πιθανολογώ την πάτησα από αυτή, αν και ο μύστης πιο πάνω λέει δεν κολλάς έτσι. Όπως και να ΄χει τέλος οι γυμνές τσιμπουκάρες.
Τώρα φρικάρω μόνο στην σκέψη οτι το έδωσα ακά στην Καταλίνα που την είχε γαμήσει ακάποτα η μισή πόλη :confused:
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
770
Κριτικές
14
Like
1.504
Πόντοι
496
Εγώ πάντως πριν 10 μέρες που έκανα εξετάσεις δεν έδειξαν τίποτα. Κάθε χρόνο κάνω προληπτικά. Και ειδικά για την καρίνα έχω περάσει με γυμνό 69 πάνω από 10 φορές. Γενικά θέλω να πιστεύω ότι δεν είχε κάτι γιατί αλλιώς η μισή Θεσσαλονίκη θα έχει κολλήσει
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Το pimp studio τι φάση είναι ; Έχει πάει κανένας ;
Eιναι για μερακλήδες που γουστάρουν σιτεμενες θείες!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εγώ πάντως πριν 10 μέρες που έκανα εξετάσεις δεν έδειξαν τίποτα. Κάθε χρόνο κάνω προληπτικά. Και ειδικά για την καρίνα έχω περάσει με γυμνό 69 πάνω από 10 φορές. Γενικά θέλω να πιστεύω ότι δεν είχε κάτι γιατί αλλιώς η μισή Θεσσαλονίκη θα έχει κολλήσει
Προσυπογράφω!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.846
Κριτικές
379
Like
5.342
Πόντοι
11.585
Τα ίδια έπαθα το καλοκαίρι δυο τρεις μέρες μετά την επίσκεψη στην τσιμπουκαρίνα. Δεν είχα κάνει κάτι άλλο "επικίνδυνο" εκείνες τις μέρες και γενικά πρώτη φορά πάθαινα τέτοια ιστορία οπότε πιθανολογώ την πάτησα από αυτή, αν και ο μύστης πιο πάνω λέει δεν κολλάς έτσι. Όπως και να ΄χει τέλος οι γυμνές τσιμπουκάρες.
Τώρα φρικάρω μόνο στην σκέψη οτι το έδωσα ακά στην Καταλίνα που την είχε γαμήσει ακάποτα η μισή πόλη :confused:

Ευτηχως επραξα με το πανω κεφαλι, και ανοικω στο αλλο μισο της πολης.!!! :rockon:

Ξερουμε παντως αν θα ξαναγυρισει.??? Ρωταω....οχι για μενα, αλλα για εναν φιλο.!! :2funny:
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Ευτηχως επραξα με το πανω κεφαλι, και ανοικω στο αλλο μισο της πολης.!!! :rockon:

Ξερουμε παντως αν θα ξαναγυρισει.??? Ρωταω....οχι για μενα, αλλα για εναν φιλο.!! :2funny:
Οι λατίνες λένε μας το φάγανε οι ισπανοί το μωρό, αδειάζει τα καβλιά της Βαρκελώνης και είναι άγνωστο αν και πότε θα ξαναέρθει.
 

ivanovi

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2023
Μηνύματα
59
Like
224
Πόντοι
20
Έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία με Ρόζα που δουλεύει στ Ερημίτη? Ήθελα να περάσω με πρόγραμμα μισής ώρας αλλά με είπε η τσα2 ότι δεν κάνει προγράμματα...
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Τα ίδια έπαθα το καλοκαίρι δυο τρεις μέρες μετά την επίσκεψη στην τσιμπουκαρίνα. Δεν είχα κάνει κάτι άλλο "επικίνδυνο" εκείνες τις μέρες και γενικά πρώτη φορά πάθαινα τέτοια ιστορία οπότε πιθανολογώ την πάτησα από αυτή, αν και ο μύστης πιο πάνω λέει δεν κολλάς έτσι. Όπως και να ΄χει τέλος οι γυμνές τσιμπουκάρες.
Τώρα φρικάρω μόνο στην σκέψη οτι το έδωσα ακά στην Καταλίνα που την είχε γαμήσει ακάποτα η μισή πόλη :confused:
Ακοποτη πιπα η γαμηση ???
Η πρώτη πρώτη καταλινα ( πριν 2 χρονια ) που ήρθε γτ πιστεύω οτι οταν έκανε διάλειμμα αυτή που γύρισε στην θέση της ειναι άλλη και δεν είναι η αυθεντική ένιωσα και εγώ ότι μπορούσα να γαμησω χωρίς κάποτα καθώς δεν είχε κάνει καν κίνηση να βγάλει την κάποια και μου είχε στηθεί... βέβαια με τις κινήσεις μου κατάλαβε ότι περίμενα την κάποια και την έβγαλε.. αλλά ένιωσα ότι αν έκανα κίνηση να μπω χωρίς δεν θα μου έλεγε όχι
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Έχει κανείς πρόσφατη εμπειρία με Ρόζα που δουλεύει στ Ερημίτη? Ήθελα να περάσω με πρόγραμμα μισής ώρας αλλά με είπε η τσα2 ότι δεν κάνει προγράμματα...
Ανω του μετρίου, αντεχει γενικά .
 

Blastbeat208

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.302
Κριτικές
201
Like
4.500
Πόντοι
15.465
Ακοποτη πιπα η γαμηση ???
Ολοκληρωμένη ρομαντική εμπειρία :fuck1:που τελειώνει με μπλε fanta :cheesy:
Η πρώτη πρώτη καταλινα ( πριν 2 χρονια ) που ήρθε γτ πιστεύω οτι οταν έκανε διάλειμμα αυτή που γύρισε στην θέση της ειναι άλλη και δεν είναι η αυθεντική ένιωσα και εγώ ότι μπορούσα να γαμησω χωρίς κάποτα καθώς δεν είχε κάνει καν κίνηση να βγάλει την κάποια και μου είχε στηθεί... βέβαια με τις κινήσεις μου κατάλαβε ότι περίμενα την κάποια και την έβγαλε.. αλλά ένιωσα ότι αν έκανα κίνηση να μπω χωρίς δεν θα μου έλεγε όχι
Λεώ για την κολομβιανή κάβλα που δούλευε μέχρι κάποια στιγμή τον Αύγουστο. Υπήρχε κι άλλη προηγουμένως :think:? Δεν με βοηθάει και το αλτσχαιμερ
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Ολοκληρωμένη ρομαντική εμπειρία :fuck1:που τελειώνει με μπλε fanta :cheesy:

Λεώ για την κολομβιανή κάβλα που δούλευε μέχρι κάποια στιγμή τον Αύγουστο. Υπήρχε κι άλλη προηγουμένως :think:? Δεν με βοηθάει και το αλτσχαιμερ
To joke με την μπλε φαντα δεν το κατάλαβα πότε. Εκτός ότι αναφερόταν στο ακαποτο γαμηση ..

Ήταν η 1η μαύρη κατάλινα που ήρθε . Μετά έλειπα εξωτερικό ένα διάστημα και όταν γύρισα και πήγα να δω την καταλινα εμένα μου φάνηκε ότι ήταν άλλη... μπορεί να ήταν η ίδια βέβαια και να μην θυμάμαι εγώ. Δεν έχει σημασία πάντως την ίδια χρονική περίοδο ήταν . Η ήταν η ίδια η επόμενη ήρθε απευθείας μετά από αυτήν αφού έφυγε για διάλειμμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom