Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Δεν μας λεει σε ποιο στυδιο δουλεύει ο μανός :cussing:
 

Hoes before bros

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
8
Like
72
Πόντοι
0
Καλησπερα , βρηκα λιγο χρόνο να παραθέσω καποιες επισκεψεις τους τελευταιους 2 μηνες .

1 ) Το σπιτακι διπλα απο την ραισα , το τελευταιο του δρομου .
δεν θυμαμαι ονομα ειχε αναφερθει πριν καμια βδομαδα εδω μεσα . μια κοντη με ωραιο σωμα προσωπο και κωλο και βυζια . με γυαλια λογικα για εμφανιση μονο . με το απλο τον 30ε εμεινα απολυτα ευχαριστημενος . πιπα αρκετα καλη και εχει την διαθεση και τις 2 φορες που πηγα να με ευχαριστηση .

2) αυτη η βιολετα στο αλλο σαιτ . καμια σχεση η φωτο με τον κωλο με την πραγματικοτητα . μετρια σε εμφανιση πετιτ γκομενα , ουτε μεγαλο κωλο ουτε τιποτα . τα χοντρα με το ζορι

και τωρα 2 πολυ κακες κριτικες .
3) Bellarus η καπως ετσι , ειχε μια μισο ελληνιδα μισο αργετινα αν θυμαμαι καλα . πολυ δυνατο μουνι την ειδα εβγαζε και βιντεακια στο τικ τοκ μαλλον κανωντας τουερκ με την κωλαρα της . μπαινω με το απλο 30 . να μην τα πολυ λογο ειχα γαμησει και την προηγουμενη μερα και τελικα αποδειχθηκε οτι δεν ειχα τοσες καυλες οσο νομιζα και μου λεει η τυπισα να ξες εχουμε 10λεπτο μονο ( ενω μου εχει πεσει μετα την 1η σταση ) και μια που παει να κανει προσπαθεια να ξανα γινει η φασουλα και μια που γυρναει στα 10 δευτερολεπτα και μου λεει περασαν τα 10 λεπτα ( αλλαξε και το τραγουδι εκεινη την ωρα ) . και σηκωθηκε εφυγε χωρις να προσπαθησει καν γτ λεει αυτο ειναι το συνθηματικο τους οτι περασαν τα 10 λεπτα . ( μιλαμε για 3 λεπτα συνολο στο δωματιο τωρα )

50-50% η ευθυνη για εμενα

4 ) χουανιτα . ειχα διαβασει σχολια διαφορα . επειδη γενικα θεωρω τον ευατο μου φουλ καθαρο και περιποιημένο και σε γενικες γραμμες σιγουρα οχι ασχημο ειχα την αυτοπεποιθηση να παω να δω μηπως θα ειναι διαφορετικα μαζι μου . νταξει η τυπισσα οτι χειροτερο μακρια δεν μπαινω καν στην διαδικασια να εξηγησω τι κλεψια ηταν αυτο

καλη δυναμη μαγκες , peace and love ( μου πηρε 10 λεπτα να το γραψω ολο αυτο γτχμ, πατηστε κανα λαικ)
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
22
Like
6.657
Πόντοι
3.346
Συμφωνώ απόλυτα φίλε μου δεν υπάρχει αυτό μόνο στην Θεσσαλονίκη γίνονται αυτά τέλος πάντων βλέπω παρά πολλούς μετανάστες και οπαδούς της ΡΟΜΑ τι συμβαίνει εγώ αρχίζω και φοβάμαι να πάω μόνος με πόδια γιατί κοιτάνε με μισώ μάτι οι βλάκες
Πανε πρωινη βαρδια..ελαχιστοι απο αυτους κυκλοφορουν.
 

sunshine09

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
14
Πόντοι
0
Αυτά με τους Πακιστανούς και Ρομά τα έχω δει και εγώ για αυτό έχω κόψει μπουρδελα, όχι για μένα αλλά για την γυναίκα μου... Οκ χρειάζεται το ξενογαμησι για να κρατήσεις την ψυχική σου υγεία αλλά πρέπει να υπάρχει και ένας σεβασμός στην σύντροφό, δεν μπορείς να περιμένεις στον καναπέ του μπουρδέλου με τους γύφτους να γαμησετε και μετά να γυρνάς στην γυναίκα σου
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Πέρασμα σήμερα από τα μπουρδελα στοχευμένα για Μπιάνκα στην Φρίξου 13 το μαγαζί βρόμικο η κοπέλα είναι πολύ καλή για τέτοιου είδους γούστα θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά για περισσότερες πληροφορίες στην κριτική που ανέβα !στο κεντρικό είχε οπκε που έκανεν ελέγχους !! Η φάση ήταν πολύ χαλαρή δεν είχε πολύ κόσμο!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.434
Πόντοι
3.796
Πέρασμα σήμερα από τα μπουρδελα στοχευμένα για Μπιάνκα στην Φρίξου 13 το μαγαζί βρόμικο η κοπέλα είναι πολύ καλή για τέτοιου είδους γούστα θέλει να σε κάνει να περάσεις καλά για περισσότερες πληροφορίες στην κριτική που ανέβα !στο κεντρικό είχε οπκε που έκανεν ελέγχους !! Η φάση ήταν πολύ χαλαρή δεν είχε πολύ κόσμο!!
Ωραια η κριτική σου και συμφωνώ μαζι σου.
Όσο για την ΟΠΚΕ μπορώ να πω , επιτέλους, καιρός να καθαρίσει λίγο με τους γύφτους και τους Πακιστανούς,σε λίγο καιρό δεν θα μπορούμε να πλησιάσουμε.
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
182
Κριτικές
9
Like
658
Πόντοι
301
Ωραια η κριτική σου και συμφωνώ μαζι σου.
Όσο για την ΟΠΚΕ μπορώ να πω , επιτέλους, καιρός να καθαρίσει λίγο με τους γύφτους και τους Πακιστανούς,σε λίγο καιρό δεν θα μπορούμε να πλησιάσουμε.
Ένα listerine για καθαρισμό στόματος χρειάζεται και λίγο αέρισμα αλλαγή σεντόνια πλύσιμο και γενικός καθαριότητα κάθετε που κάθετε η υπηρεσία ας κάνουν και τίποτα !! Όσο για τα οπκε ναι συμφωνώ !!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.434
Πόντοι
3.796
Ένα listerine για καθαρισμό στόματος χρειάζεται και λίγο αέρισμα αλλαγή σεντόνια πλύσιμο και γενικός καθαριότητα κάθετε που κάθετε η υπηρεσία ας κάνουν και τίποτα !! Όσο για τα οπκε ναι συμφωνώ !!!
Την πρώτη φορά είχα προσέξει και εγώ αυτό που λες ,αλλά την δεύτερη φορά που είχα πάει άργησε να έρθει στο δωμάτιο και ήρθε φρεσκαρισμενη και με λιστεριν ,οπότε αν δεν το κάνει μετά από κάθε πελάτη φυσικό είναι να φας την μποχα του προηγούμενου και της δικής της ταλαιπωρίας, ειδικά άμα γαμουσε κανένας μαυριδερός.
Για τον χώρο πρέπει να το κοιταξουν,γιατί αν τον καθαρίσουν είναι μια χαρά μπουρδέλο ,οπότε είναι θέμα τσατσας και ιδιοκτήτη.ειναι κρίμα αφού είναι από τα μπουρδέλα που έχουν δουλειά να μην τον κρατάνε σε επίπεδο.
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
252
Like
826
Πόντοι
81
Έναν Μάνο που έβαλαν στο άλλο σάιτ τι φάση
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
385
Like
364
Πόντοι
21
Πλήρης σήψη η όλη φάση πρωί βράδυ με πολλά μαγαζιά κλειστά και ελάχιστες αξίζουν.Αν δεν φέρουν καμία καλή τσάμπα τα ανοίγουν τα καινούργια στην Πέτρου Ερημιτη.
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Ασε μας ρε Μπιανκα... Τρομαξε με το μεγαλο πουλι μου και ουτε να τον φαει κανονικα δεν εκατσε... Κοινως φολα... Ουτε πιπα της προκοπης να πουμε... Μεγαλη φολα...
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.310
Κριτικές
3
Like
1.152
Πόντοι
216
Δοκιμή Τζωρτζίνα στο Hot-Lady (το οποίο για να μη το αδικήσω συνήθως έχει εξαιρετικά και όμορφα κορίτσια). Ρουμάνικο κομοδίνο από ξύλο Κωστάντζας! Καλά να πάθω αφου θέλω δοκιμές και δε βαδίζω στα σίγουρα. Χίλιες φορές να πήγαινα με την εκπληκτική τσατσά (στην οποία πιστώνεται εξολοκλήρου η πώληση) με 600 Lei...
Ρε φιλε εδωσες 120 ευρω σε ντελο και δεν επαιρνες καμια συνοδο;Η τουλαχιστον να πηδουσες και την τσατσα μαζι.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.434
Πόντοι
3.796
Ασε μας ρε Μπιανκα... Τρομαξε με το μεγαλο πουλι μου και ουτε να τον φαει κανονικα δεν εκατσε... Κοινως φολα... Ουτε πιπα της προκοπης να πουμε... Μεγαλη φολα...
Ρε Λάσκο άμα είσαι τόσο πουτσαρας τι πήγες να κάνεις εκεί μέσα ,από το σαλόνι δεν την είδες ;
Όσο για την πίπα δεν το έχει ,ως τώρα όλοι το δήλωσαν ότι στο τσιμπούκι υστερεί.
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Τι πουτσαρας... 15-16 εκατοστα τον εχω και οι μισες με λενε πουτσαρα... Φανταζομαι τι γινεται εκει εξω απο μικρα πουλια... Σπουργιτια ολοι...
Ε, εμενα αμα με βαλεις να κανω πιπα, θα κανω καλυτερη ρε γαμωτο! Ημαρτον ρε την αχρηστη!
 
Τελευταία τροποποίηση:

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.761
Κριτικές
6
Like
3.430
Πόντοι
736
Τι πουτσαρας... 15-16 εκατοστα τον εχω και οι μισες με λενε πουτσαρα... Φανταζομαι τι γινεται εκει εξω απο μικρα πουλια... Σπουργιτια ολοι...
Ε, εμενα αμα με βαλεις να κανω πιπα, θα κανω καλυτερη ρε γαμωτο! Ημαρτον ρε την αχρηστη!
Παίζει ρόλο και το πάχος νομίζω , μήπως εσένα είναι και λίγο χοντρός και τρόμαξε η κοπέλα. Πάντως η αλήθεια είναι οτι αρκετές δεν το έχουν με τις πίπες , δηλαδή όχι λαρύγγι ... ούτε το στόμα δεν θέλουν να χρησιμοποιήσουν.
 

Jorge Dantes

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2016
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
48
Πόντοι
0
Καλησπέρα! Έχει να προτείνει κανείς αξιόλογη νεαρά και ευπαρουσίαστη κορασίδα με λεπτό σώμα, που να προσφέρει αξιοπρεπείς υπηρεσίες;
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.434
Πόντοι
3.796
Τι πουτσαρας... 15-16 εκατοστα τον εχω και οι μισες με λενε πουτσαρα... Φανταζομαι τι γινεται εκει εξω απο μικρα πουλια... Σπουργιτια ολοι...
Ε, εμενα αμα με βαλεις να κανω πιπα, θα κανω καλυτερη ρε γαμωτο! Ημαρτον ρε την αχρηστη!
Άρα ήθελε να σε κλέψει,βαριοταν να γαμηθει.
Με 15-16 άμα έλεγε πουτσαρας καλό δρόμο θα πάρει και αυτή και θα σηκώσει κεφάλι σε λίγο .άρχισε από τώρα τις πονηριές ,πρώτες μέρες μια χαρά καθόταν και τον έτρωγε και ουτε μη και δικαιολογίες ..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.073
Κριτικές
11
Like
17.434
Πόντοι
3.796
Παίζει ρόλο και το πάχος νομίζω , μήπως εσένα είναι και λίγο χοντρός και τρόμαξε η κοπέλα. Πάντως η αλήθεια είναι οτι αρκετές δεν το έχουν με τις πίπες , δηλαδή όχι λαρύγγι ... ούτε το στόμα δεν θέλουν να χρησιμοποιήσουν.
Κοροϊδεύουν απλά ! Μια χαρά ξέρουν ,αλλά άμα πάρουν γραμμή από τους πιτσιρικάδες και τους πακιδες οτι θα σε τελειώσουν σε 3 λεπτά νομίζουν ότι όλοι ήμαστε το ίδιο..
Άμα τις πάρεις κανένα πρόγραμμα και τα αρχιδια καταπίνουν μαζί .
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Φιλε... εχω καταλαβει οτι τα 15-16 εκ μου ενοχλουν πολλες μικρομουνες... Πχ στην Βλαντα μου ειπε οτι δεν της χωραει καν. Και αλλες μου το εχουν πει. Μαλλον μικρο το εχουν αυτες... δεν ξερω...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom