Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

soul assassin

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Μινώταυρου 3 μεχρι χτες κλειστα, ξερει κανενας αν θα ξανανοιξει;
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
168
Κριτικές
6
Like
210
Πόντοι
281

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Πέρασμα εχθές στα σκοτεινά μονοπάτια τον οίκον ανοχής παρκάροντας στην περιοχή του λας βεγκας που εκεί ήταν δυο τύποι λογικά άγνωστοι μεταξύ τους και έλεγε ο ένας ότι κάποιος έβγαλε την καποτα κρυφά από την πουτανα και τον έβαλε χύμα μέσα στο πηγάδι και προκλήθηκε νταβαντουρι!! Αν είστε εδώ πέστε μας σε ποιο έγινε το συμβάν να προφυλαχτούμε !!
Ερώτηση 2 μια Κοντούλα λεπτή απέναντι από το Medusa δηλαδή δεξιά από εκεί που δουλεύει η Ρεβέκκα έχουμε πληροφορίες αν είναι καλή μέσα στο δωμάτιο;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.481
Κριτικές
165
Like
25.318
Πόντοι
34.168

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
11
Like
17.706
Πόντοι
3.796
Χθες βράδυ νέα κατάθεση Νικ. Ουρανού 24 το γωνιακό αριστερά που στρίβεις στα χαλίκια .
Πέρασα πρώτα από την Έλενα-ραισα αλλά τελευταία έφαγε 2-3 μαζεμένα μιας και δεν έβρισκα κάτι ανάλογο οπότε δεν ήθελα να ξανά μπω.
Στο 24 ,ωραίο ρουμανακι 25-27 χρόνων με ωραίο βυζακι και γενικά σώμα καλοσχηματισμένο και κωλαρα ,λίγα τατού αλλά σε εμφάνιση πολύ όμορφη ,σε όσους αρέσουν πετιτ γκομενάκια..
Εδώ παρακαλώ πολύ οποίος πέρασε ,να με βοηθήσει με το όνομα γιατί δεν θυμάμαι,ώστε να γράψω κριτική.( Το έχω πάθει και άλλη φορά ) .
Σήμερα έγινε και άλλη κατάθεση στη γνωστή Ναταλί στο godiva που τα λόγια είναι περιττά,η γυναίκα δεν παίζεται είναι μέσα στην καυλα από το πρώτο λεπτό ..με το που ανοίξει η πόρτα ορμάει πάνω σου .
Επίσης στο Incognito είναι μια ξανθιά μιλφ το πρωί η οποία φαινόταν καλή αν και και δεν την ξέρω και δεν επιχείρησα .
Δίπλα ήταν πρωινή μια ξανθιά πάλι ,γύρω στα 30-35 Ελληνίδα αν κατάλαβα καλά αλλά πάλι δεν μπήκα .
Και Φρίξου 13 μάλλον ήταν η παλιά Χριστίνα που αναφέρθηκε ,η οποία έχει αρκετά κιλά σώμα παλαιστή ,δεν είναι στα γούστα μου.
Πρωί ειδικά μόνο που έχεις στο μυαλό ότι δουλεύει η Ναταλί δύσκολα ενδίδεις άλλου .
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.389
Like
3.694
Πόντοι
456
Εχει καποιος προταση για καμια καλη μιλφαρα ή και μικρη που κανει καλο γλυψιμο και ρουφηγμα αρχιδιων?
 

k8oulou

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2008
Μηνύματα
31
Like
202
Πόντοι
20
Δοκιμή Τζωρτζίνα στο Hot-Lady (το οποίο για να μη το αδικήσω συνήθως έχει εξαιρετικά και όμορφα κορίτσια). Ρουμάνικο κομοδίνο από ξύλο Κωστάντζας! Καλά να πάθω αφου θέλω δοκιμές και δε βαδίζω στα σίγουρα. Χίλιες φορές να πήγαινα με την εκπληκτική τσατσά (στην οποία πιστώνεται εξολοκλήρου η πώληση) με 600 Lei...
 

Stadarh

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρουμε σε ποιον οίκο έγινε ντου τι γίνετε το 60% δεν έχει άδεια άσκησης επαγγέλματος αυτό το βλέπουνε εμείς και μέσα στην καυλα λέμε στα αρχιδια μας αλλά μάγκες δεν είναι έτσι κάποια στιγμή θα την πατήσουμε αργά η γρήγορα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
11
Like
17.706
Πόντοι
3.796
Παιδιά ξέρουμε σε ποιον οίκο έγινε ντου τι γίνετε το 60% δεν έχει άδεια άσκησης επαγγέλματος αυτό το βλέπουνε εμείς και μέσα στην καυλα λέμε στα αρχιδια μας αλλά μάγκες δεν είναι έτσι κάποια στιγμή θα την πατήσουμε αργά η γρήγορα
Είναι φυσιολογικό να μην έχουν άδεια άσκησης επαγγέλματος,τα έχουμε πει τόσες φορές .οι λατινες έρχονται με 3μηνη τουριστική βίζα και ότι αρπάξουν .να μην το ξανά αναλύσουμε .
Να γαμάτε Ρωσίδες ή Ρουμάνες .
Γενικά υπάρχει μια χαλαρωτητα σε ελέγχους σε όλους τους τομείς του σεξ ..αλλά και μια αφέλεια από πλευράς πελατών.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
365
Κριτικές
3
Like
861
Πόντοι
361
Bella Ιταλίδα από τρίδυμα paradise υπάρχει κάποιος που έχει περάσει να μας πει αν λέει τπτ μέσα;;;
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
418
Κριτικές
18
Like
752
Πόντοι
311
Είναι φυσιολογικό να μην έχουν άδεια άσκησης επαγγέλματος,τα έχουμε πει τόσες φορές .οι λατινες έρχονται με 3μηνη τουριστική βίζα και ότι αρπάξουν .να μην το ξανά αναλύσουμε .
Να γαμάτε Ρωσίδες ή Ρουμάνες .
Γενικά υπάρχει μια χαλαρωτητα σε ελέγχους σε όλους τους τομείς του σεξ ..αλλά και μια αφέλεια από πλευράς πελατών.
Γιατί παλιοι κάποιο με λατίνα ήταν? Δεν το λέει πουθενα νομίζω οπότε μπορεί και να μην ήταν και να ταν κάποιο ακόμα και με ρωσίδες η άσπρες όπως λες.
Καταλαβαίνω ότι σίγουρα πιο δυσκολα θα πετυχεις παρανομα με αυτές που λες το ανά φέρω επειδή δε το είδα στο άρθρο
 

Stadarh

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
64
Like
82
Πόντοι
0
Μακάρι να κάνουν ντου σε όλα πραγματικά εκεί θα δείτε τι έχει να γίνει εγώ πιστεύω θα μείνουν το πολλή τρία σπίτια
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
11
Like
17.706
Πόντοι
3.796
Γιατί παλιοι κάποιο με λατίνα ήταν? Δεν το λέει πουθενα νομίζω οπότε μπορεί και να μην ήταν και να ταν κάποιο ακόμα και με ρωσίδες η άσπρες όπως λες.
Καταλαβαίνω ότι σίγουρα πιο δυσκολα θα πετυχεις παρανομα με αυτές που λες το ανά φέρω επειδή δε το είδα στο άρθρο
Δεν είμαι σίγουρος να σου πω την αλήθεια ,αν και αυτή την εντύπωση έχω.
Δεν νομίζω να είναι τα ίδια στούντιο που πιάστηκαν το καλοκαίρι αφού πλέον δεν τα βρίσκεις ανοιχτά
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
394
Κριτικές
19
Like
2.105
Πόντοι
1.191
Επέστρεψε η Ρίτα και για όποιον ενδιαφέρεται είναι στο πρώτο δεξιά.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
445
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
Τι ώρες είναι η Ναταλί, αν δεν μπερδεύω το όνομα, στο Godiva; Πέρασα πριν λίγο και ήταν κλειστά!
 

toymoii

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2011
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
664
Πόντοι
301
Γρήγορο πέρασμα παντού γαμουσαν πακια πήγα στοχευμένα για ίνα μπήκε ο πακι με 50 ελεύθερο στοματικό σηκώθηκα και έφυγα από την περιοχή !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom