Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Καλησπέρα, σας έχει τύχει να πετύχετε καλύτερη τσατσά από ότι η κοπέλα που προσφέρει υπηρεσίες; η τσατσά στου Πέτρου ερημίτη 2Α, αν και έχουν περάσει τα χρόνια, έχει απίστευτες ματάρες. Κρίμα που δεν ενδίδει στις προτάσεις…
Την έχω πέσει και εγώ σε τσατσά αλλα έφαγα άκυρο…εξαιρουμένης της αθηνάς φυσικά η οποία έχει πολλούς ΚΑΔ στην εφορεία
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.757
Κριτικές
6
Like
3.424
Πόντοι
736
Καλησπέρα, σας έχει τύχει να πετύχετε καλύτερη τσατσά από ότι η κοπέλα που προσφέρει υπηρεσίες; η τσατσά στου Πέτρου ερημίτη 2Α, αν και έχουν περάσει τα χρόνια, έχει απίστευτες ματάρες. Κρίμα που δεν ενδίδει στις προτάσεις…
Βλέπω ανέβασες 3 κριτικές αλλά όνομα κοπέλας σε καμία ... Απο τις περιγραφές θα προσπαθήσω να μαντέψω , στου Ερημίτη θα ήταν σίγουρα η Καρίνα απο αυτά που λένε και οι άλλοι για την πίπα ... πρέπει να πάω και εγώ κάποια στιγμή να δοκιμάσω. Στα πάρανταις μάλλον θα ηταν αυτή η Diona γιατί κάπου στα σχόλια είδα πως λέγανε οτι είναι Βουλγάρα. Και στο golden lips φαντάζομαι η Νάρυ εκτός αν είναι καμιά ακόμη απο Καζακστάν πχ η Έμμα ;
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2023
Μηνύματα
22
Like
81
Πόντοι
0
Βόλτα σε όλα τα σπιτάκια χθες το μεσημέρι (σε όσα ήταν ανοιχτά δηλαδή).
Μου τράβηξε το ενδιαφέρον μια μελαχρινή μικρούλα στο Las Vegas αλλά λόγω λατινικής καταγωγής απ΄όσο κατάλαβα είπα να μην περάσω μιας και δεν έχω καλή προϊστορία με κοπέλες από Λατινική Αμερική..
Επίσης μου άρεσε στο Bella Dona μια λεπτή ξανθιά με όμορφο πρόσωπο και ωραίο σώμα (γύρω στα 30-35 την έκοψα) αλλά μου φάνηκε ψυχρή και δεν πέρασα.
Τελικά επέλεξα Νατάσα Μιλφ στη Μινωτσαύρου όπου πέρασα πολύ όμορφα, μιας και η κοπέλα το έχει με το άθλημα, δεν βιάζεται και θέλει να φύγεις ικανοποιημένος.
Το highlight της ημέρας ήταν το εξής:
Βγαίνω από ένα studio μπαίνω στο αμάξι και ανοίγω κλιματιστικό να δροσιστώ.
την ώρα που στρίβω ένα τσιγάρο να καπνίσω έρχεται ένας παππούς (κοντά 70-75) με στρογγυλό καπελάκι μούσκεμα ιδρωμένος (το κοντομάνικο του ήταν λες και του είχε ρίξει κάποιος νερό με το λάστιχο, έσταζε και το μέτωπο του) και μου χτυπάει το τζάμι.
"Είναι καλό το κορίτσι?" με ρωτάει.
"Την είδα μόνο δεν πέρασα μαζί της"
"Γιατί δεν γαμάτε εσείς οι νέοι βρε αγόρι μου?" μου λέει και φεύγει λέγοντας κάτι ακατάληπτα πηγαίνοντας να χτυπήσει το κουδούνι του οίκου...
 

salonikios86b

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2011
Μηνύματα
251
Κριτικές
13
Like
660
Πόντοι
901
Καμια πληροφορια για την nary?πλεον δεν υπαρχει στο σαιτ το αλλο findgirl...
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.293
Πόντοι
456
Καλησπέρα, σας έχει τύχει να πετύχετε καλύτερη τσατσά από ότι η κοπέλα που προσφέρει υπηρεσίες; η τσατσά στου Πέτρου ερημίτη 2Α, αν και έχουν περάσει τα χρόνια, έχει απίστευτες ματάρες. Κρίμα που δεν ενδίδει στις προτάσεις…
Μια ξανθια λες;Ξερεις μηπως το ονομα της;
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Καλησπέρα, σας έχει τύχει να πετύχετε καλύτερη τσατσά από ότι η κοπέλα που προσφέρει υπηρεσίες; η τσατσά στου Πέτρου ερημίτη 2Α, αν και έχουν περάσει τα χρόνια, έχει απίστευτες ματάρες. Κρίμα που δεν ενδίδει στις προτάσεις…
μου έχει τύχει στο sex and the city πιο παλια,η τσατσα ψηλή νέα και μοντέλο ενώ η κοπέλα μια λατίνα που δε βλέποταν,της έκανα πρόταση αλλά έφαγα άκυρο,νομίζω και οι τσατσάδες περνάνε απο εξετάσεις..γιατι το site του παρανταις δεν εμφανιζει καποιες φωτογραφιες κοριτσιών?? έχει αρκετό καιρό που είναι έτσι..
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.286
Πόντοι
10.647
Χτες βραδυ ειχα μια αφανταστη ορεξη να πληρωσω... οποτε ειπα ή Νατασα ξυλινο, ή 2η επισκευση στην Καταλινα inside, επελεξα την 2η, και φευγοντας θα πηγαινα να δω την Γερμανιδα που εχουν αναφερει στη Π.Ερημιτη και την Καρμεν που εχει στο προγραμμα στο λας βεγκας. Βγενοντας απο την Καταλινα.... παλι παραμιλουσα.!!!!!! :boff:Καλυτερη απο την προηγουμενη φορα και ελπιζω να μην αλλαξει ροτα... μου θυμιζει την αλλη λατινα πιτσιρικα απο εμπεδοκλεους που ξεκινησε την Συλβια που στις αρχες ηταν φωτια μεσα, και στην πορεια εγινε απατη... Φυσικα φευγοντας ξεχασα να παω να δω και τις αλλες 2 που ηθελα, μπηκα μεσα στο αμαξι πηγα για σουβλακια να την ξεχασω την γκομενα....
Δεν ξερω τι εχει το μουνι της μελι.???? και την προηγουμενη φορα και αυτη την φορα 2-3 φορες καθως την γαμουσα, κοιταξα να δω αν ειναι η καποτα στην θεση της, το μουνι της τεροιαζει να πω.??? στον πουτσο μου γαντι.??? τα ενιωθα ολα λες και την πηδουσα ακαποτα....
Επισης, προσοχη.... φοραει μια λοσιων πανω της που μενει και στο κορμι μας, και οντως ειναι σκυλι μαυρο, μου δαγκωσε τα χιλια σε καποια φαση η τρελη, και με ματωσε, και οταν της ειπα οτι δεν εχω γκομενα, αρχισε να κανει χειροτερα, ρουφηγματα κτλ, αλλα δεν την αφησα.... οποτε παντρεμενοι και σχεσακιδες.... το νου σας.
 

luxismyhome

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2023
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
0
Βλέπω ανέβασες 3 κριτικές αλλά όνομα κοπέλας σε καμία ... Απο τις περιγραφές θα προσπαθήσω να μαντέψω , στου Ερημίτη θα ήταν σίγουρα η Καρίνα απο αυτά που λένε και οι άλλοι για την πίπα ... πρέπει να πάω και εγώ κάποια στιγμή να δοκιμάσω. Στα πάρανταις μάλλον θα ηταν αυτή η Diona γιατί κάπου στα σχόλια είδα πως λέγανε οτι είναι Βουλγάρα. Και στο golden lips φαντάζομαι η Νάρυ εκτός αν είναι καμιά ακόμη απο Καζακστάν πχ η Έμμα ;
Βλέπω ανέβασες 3 κριτικές αλλά όνομα κοπέλας σε καμία ... Απο τις περιγραφές θα προσπαθήσω να μαντέψω , στου Ερημίτη θα ήταν σίγουρα η Καρίνα απο αυτά που λένε και οι άλλοι για την πίπα ... πρέπει να πάω και εγώ κάποια στιγμή να δοκιμάσω. Στα πάρανταις μάλλον θα ηταν αυτή η Diona γιατί κάπου στα σχόλια είδα πως λέγανε οτι είναι Βουλγάρα. Και στο golden lips φαντάζομαι η Νάρυ εκτός αν είναι καμιά ακόμη απο Καζακστάν πχ η Έμμα ;
Μενω εκπληκτος! Τα πετυχες κ τα 3! Με την Ναρυ συγκεκριμενα ειχαμε πολυ καλη χημεια και αφου τελειωσα, εκατσε κανα μισαωρο στο δωματιο κ μου εκανε ιστορικη αναδρομη των εμπειριων της στο χωρο και με ρωτουςε για την μπουρδελοκατασταση σε αλλες χωρες (εχω ταξιδευσει κ ζησει σε αρκετες χωρες). Ειναι πολυ καλο τυπακι. Γενικα, οι Καζακστανες συνδιαζουν το μεσογειακο μελαχρινο χρωμα με την απαλοτητα του δερματος των Ρωσιδων. Καταπληκτικος συνδιασμος…
 

luxismyhome

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2023
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
0
Μια ξανθια λες;Ξερεις μηπως το ονομα της;
Οχ
Μια ξανθια λες;Ξερεις μηπως το ονομα της;
Οχι, μελαχρινη. Μοιαζει αρκετα με την Παπαευαγγελου που ανακοινωνε τα μετρα για τον κορωνοιο. Επισης εχει τις ιδιες ματαρες με μια συναδελφο μου, για την οποια μου εχει μεινει απωθημενο να την χύσω στο στομα καθως μου παιρνει πιπα κ με καρφωνει με τις ματαρες της…
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
387
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Μάγκες γκοντιβα βράδυ πια είναι ακόμα η πορτογαλα?
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.757
Κριτικές
6
Like
3.424
Πόντοι
736
Μενω εκπληκτος! Τα πετυχες κ τα 3! Με την Ναρυ συγκεκριμενα ειχαμε πολυ καλη χημεια και αφου τελειωσα, εκατσε κανα μισαωρο στο δωματιο κ μου εκανε ιστορικη αναδρομη των εμπειριων της στο χωρο και με ρωτουςε για την μπουρδελοκατασταση σε αλλες χωρες (εχω ταξιδευσει κ ζησει σε αρκετες χωρες). Ειναι πολυ καλο τυπακι. Γενικα, οι Καζακστανες συνδιαζουν το μεσογειακο μελαχρινο χρωμα με την απαλοτητα του δερματος των Ρωσιδων. Καταπληκτικος συνδιασμος…
3/3 Δεν το περίμενα :P

Η Νάρυ μήπως σου είπε αν σκεφτόταν να φύγει ; Γιατί την βγάλανε τελείως απο το πρόγραμμα και κάποιοι ρωτάνε πιό πάνω για αυτήν.
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
267
Πόντοι
290
Πέρασα τις προάλλες με Έλενα στο Ν. Ουρανού 26. Ξεκίνησε καλά αλλά ήθελε να τελειώσω σε 1 στάση. Άχυτος έφυγα αλλά της έσπασα τα νεύρα και το ευχαριστήθηκα.
Μου είπε να μην ξαναπάω. Εντάξει είσαι μουνάρα. Όμως, δε μας κάνεις και χάρη. Στο δρόμο τα βρίσκουμε τα 50ρικα;
Μετά πήγα στη Τζένη στο Godiva και πέρασα πολύ καλά. Η γνωστή φαφούτα τσατσά απαράδεκτη πάλι.
Μόλις της είπα γιατί μου μιλάς έτσι έχω περάσει 3 φορές με τη Τζένη το βούλωσε.
Έγραψα κριτική και για τις δύο.
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
361
Πέρασα τις προάλλες με Έλενα στο Ν. Ουρανού 26. Ξεκίνησε καλά αλλά ήθελε να τελειώσω σε 1 στάση. Άχυτος έφυγα αλλά της έσπασα τα νεύρα και το ευχαριστήθηκα.
Μου είπε να μην ξαναπάω. Εντάξει είσαι μουνάρα. Όμως, δε μας κάνεις και χάρη. Στο δρόμο τα βρίσκουμε τα 50ρικα;
Μετά πήγα στη Τζένη στο Godiva και πέρασα πολύ καλά. Η γνωστή φαφούτα τσατσά απαράδεκτη πάλι.
Μόλις της είπα γιατί μου μιλάς έτσι έχω περάσει 3 φορές με τη Τζένη το βούλωσε.
Έγραψα κριτική και για τις δύο.
Η γνωστή Έλενα Ρουμάνα με τις ματαρες τις πράσινες και τις βυζαρες;;
 

Nikthegreek23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2022
Μηνύματα
387
Κριτικές
18
Like
717
Πόντοι
311
Μιας και ρωτάω και δεν μου απαντάτε στο Πώς είναι η τζέση από το incognito πήγα εκεί για πέμπτη φορά και δεν μου άνοιξαν Ή έχουνε χαλασμένο θυροτηλέφωνο ή δεν μας θέλουν γιατί είδα κι άλλοι δεν τους άνοιγαν
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.286
Πόντοι
10.647
Πέρασα τις προάλλες με Έλενα στο Ν. Ουρανού 26. Ξεκίνησε καλά αλλά ήθελε να τελειώσω σε 1 στάση. Άχυτος έφυγα αλλά της έσπασα τα νεύρα και το ευχαριστήθηκα.
Μου είπε να μην ξαναπάω. Εντάξει είσαι μουνάρα. Όμως, δε μας κάνεις και χάρη. Στο δρόμο τα βρίσκουμε τα 50ρικα;

Ξερεις τι λενε.??? ....Ο λύκος σαν εγέρασε κι άλλαξε το μαλλί του, μήτε τη γνώμη άλλαξε μήτε την κεφαλή του

Η Ελενη/Ραισα παντα ηταν καλο μουνι, αυτα τα εκανε παντα και απο τοτε που ξεκινησε, η συμπεριφορα της την δικαιολογω οτι επειδη ειναι τοπ μουνι, πονταριζε σε λουσα, εσκορτιλικια κτλ, δεν φτουραει εκει, και επεσε παλι στην ψαθα... ξεκινησε το 17 απο τις βιλες με τα φρου φρου και αρωματα και επεσε στο 30αρι του μπουρδελο με ενα νυπτηρα και κολωχαρτο στο δωματιο... Οτι βελτιωθηκε τα τελευταια χρονια ειναι αληθεια, αλλα ειναι αναλαμπες....
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
11
Like
17.417
Πόντοι
3.796
Ξερεις τι λενε.??? ....Ο λύκος σαν εγέρασε κι άλλαξε το μαλλί του, μήτε τη γνώμη άλλαξε μήτε την κεφαλή του

Η Ελενη/Ραισα παντα ηταν καλο μουνι, αυτα τα εκανε παντα και απο τοτε που ξεκινησε, η συμπεριφορα της την δικαιολογω οτι επειδη ειναι τοπ μουνι, πονταριζε σε λουσα, εσκορτιλικια κτλ, δεν φτουραει εκει, και επεσε παλι στην ψαθα... ξεκινησε το 17 απο τις βιλες με τα φρου φρου και αρωματα και επεσε στο 30αρι του μπουρδελο με ενα νυπτηρα και κολωχαρτο στο δωματιο... Οτι βελτιωθηκε τα τελευταια χρονια ειναι αληθεια, αλλα ειναι αναλαμπες....
Φίλε μια απορία γιατί τελευταία πέρασα και εγώ δύο φορές από Έλενα ,το έγραψα και εδώ μάλιστα .
Την δεύτερη φορά που μιλούσαμε από εμπειρία είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι αλβανίδα και όχι Ρουμάνα ..τι γνώμη έχεις πέφτω μέσα ;
 

luxismyhome

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2023
Μηνύματα
4
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
0
3/3 Δεν το περίμενα :P

Η Νάρυ μήπως σου είπε αν σκεφτόταν να φύγει ; Γιατί την βγάλανε τελείως απο το πρόγραμμα και κάποιοι ρωτάνε πιό πάνω για αυτήν.
Ειχε προταση μα παει για 1 μηνα στη Ροδο, αλλα δεν ηταν πολυ θετικη. Ισως στο τελος αλλαξε γνωμη και να πηγε
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
329
Κριτικές
14
Like
558
Πόντοι
311
Φίλε μια απορία γιατί τελευταία πέρασα και εγώ δύο φορές από Έλενα ,το έγραψα και εδώ μάλιστα .
Την δεύτερη φορά που μιλούσαμε από εμπειρία είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι αλβανίδα και όχι Ρουμάνα ..τι γνώμη έχεις πέφτω μέσα ;
Δεν θα διαφουνουσα την έπαιρνα ακόμα τότε που ήταν στο Venus αλλά σαν μουνι είναι τέλεια όταν τη γλείφουν αλλά στο γαμησει το παίζει ιστορία. Δεν έχω ανεβάσει κριτικές τότε κρίμα
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.839
Κριτικές
379
Like
5.286
Πόντοι
10.647
Φίλε μια απορία γιατί τελευταία πέρασα και εγώ δύο φορές από Έλενα ,το έγραψα και εδώ μάλιστα .
Την δεύτερη φορά που μιλούσαμε από εμπειρία είμαι σχεδόν σίγουρος ότι είναι αλβανίδα και όχι Ρουμάνα ..τι γνώμη έχεις πέφτω μέσα ;

Δεν μπορω να πω με σιγουρια, αν ειναι ρουμανα ή αλβανεζα, οταν πρωτοηρθε την ειχα πληρωσει αρκετες φορες, και τοτε ηταν ποιο τουμπανακι, δεν μηλουσε και ελληνικα, και δεν θυμαμαι καν την προφορα που ειχε. Τωρα μηλαει ελληνικα και παλι δεν θυμαμαι, την 1 φορα που την πληρωσα μετα την αλλαγη της, αν η προφορα της φερνει σε αλβανεζα ή ρουμανα. Αν ειναι αλβανεζα δεν κρυβεται η προφορα, η αλβανεζες τραβανε τις λεξεις σαν προφορα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom