Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 32 άτομα (4 μέλη και 28 επισκέπτες)

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Σίγουρος ;είναι η μόνη που ταιριάζει σε σώμα ,χρώμα μαλλιών με το άλλο σάιτ .
Και σε άλλες κριτικές έχει και προφίλ Κριστίν
Είπα είναι αυτή η Kira.Την πήρα χθες στο Red Diamond.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.052
Κριτικές
11
Like
17.327
Πόντοι
3.796
Είπα είναι αυτή η Kira.Την πήρα χθες στο Red Diamond.
Πες έτσι ρε φίλε!
Δεν έγραψες ότι την πήρες !
Είπες ότι την έχει πάρει η Βαρβάρα..τζάμπα ψάχνουμε
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.386
Κριτικές
215
Like
17.216
Πόντοι
35.697
Είπα είναι αυτή η Kira.Την πήρα χθες στο Red Diamond.
Εσυ χαλας την αγορα γαμω το Μιζοτακη σου γαμω...
 

Caligularas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2022
Μηνύματα
74
Κριτικές
21
Like
583
Πόντοι
290
Σύντροφοι την Μόνα την μαυρουλα την έχει πάρει κανένας, υπάρχει αποψη;
Δυσκολεύομαι να πηγαίνω τακτικά αυτο το διάστημα και μην πεσω σε καμία φόλα
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
Τελευταιες μερες, Καταλινα στο inside, προσπαθει οσο γινεται, πολυ καλη και επεστρεψε η Αννα η Ουκρανη που ηταν ερημιτη παλια, πολυ καλη, με γαλαζια ματια και ξανθια μαλλια μοιαζει την Λαρα.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
1.986
Κριτικές
9
Like
3.291
Πόντοι
456
Οποια δεν εκτιμάει τα λεφτά μας black list . Το ιδιο ισχυει για εμενα και για το studio .
Προσωπικα εγω οταν δεν ειχα καλη εμπειρια η κακη συνενοηση στο προγραμμα η κατι δεν πηγε οπως θα επρεπε , ζητουσα η τα λεφτα μου πισω η ενα μερος αναλογα τι συνέβη . Οσες φορες το εκανα ( 2 φορες ) μου τα επιστρεψανε αρα μαλακιες σε ελεγε η τσατσα οτι δεν μπορουσε να στα δωσει πισω απτην στιγμη που γαμηθηκατε 1 λεπτο οπως λες .

Οχι οτι το ειχα σε εκτιμηση το Inside αλλα τωρα σιγουρα δεν παταω .
Ωστε ετσι η Χουανιτα..θα περασω να την ριξω 2 κωλογαμησια να στρωσει χαρακτηρα,εγω 3-4 φορες περασα μια χαρα και δεν ελεγε μα και μου
 

weired

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
16
Κριτικές
1
Like
52
Πόντοι
0
Τελευταιες μερες, Καταλινα στο inside, προσπαθει οσο γινεται, πολυ καλη και επεστρεψε η Αννα η Ουκρανη που ηταν ερημιτη παλια, πολυ καλη, με γαλαζια ματια και ξανθια μαλλια μοιαζει την Λαρα.

Η Άννα η Ουκρανή σε ποιο σπίτι και ποιες ώρες δουλεύει? Υπάρχει καμία κριτική επίσης?
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
26
Κριτικές
8
Like
259
Πόντοι
280
Φίλε όταν λες έλενα ρουμάνα εννοείς τη γαλανομάτα όμορφη μιλφ με τις βυζάρες;;;
Σταθερή αξία η Έλεναρα.ομορφη πουτανα!!την γαμουσα κ κουνώντας τα βυζιά την έλεγα μμμμμμμμ παλιό γέλαδα κ δεν ξενερωνε!χαχαχα.τρελό τυπακι.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Ξέρει κανείς τι ώρα πιάνει η Ραΐσα Έλενα; Γιατί σκέφτομαι να συκραντησω τις μεσημεριανές καυλες και να την επισκεφτώ το βράδυ
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.918
Κριτικές
48
Like
5.300
Πόντοι
5.646

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Λογικά από 8 και μετά παίχτη.....
Ευχαριστώ για την ενημέρωση! Αν αντέξω μέχρι τότε θα την επισκεφτώ! Αλλιώς θα δω και θα σας πω τα καθέκαστα από την τσάρκα!
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Πέρασμα από god diva όπου ήταν ανοιχτό επιτέλους.φυσικα παρούσα η Νάταλι.για άλλη μια φορά μια φοβερή συνάντηση.η γυναίκα είναι δυναμίτης.με όρεξη τιμά κάθε ευρώ που καταθέτεις!
 

laskos

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2021
Μηνύματα
120
Like
232
Πόντοι
21
ΠΑΟΚ - μπειταρ ιερουσαλημ... και αλ χιλαλ και αλ αλλαχ... Εχω διαρκειας, δεν παω να δω το χαλι με τιποτα... Κανω μπανακι και παω να ριξω εναν στα σπιτια... γιατι δεν βγαινει αλλιως το καλοκαιρι... Το καλυτερο 50ρικο που προκεται να φαω...
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
883
Κριτικές
20
Like
1.251
Πόντοι
1.076
ΠΑΟΚ - μπειταρ ιερουσαλημ... και αλ χιλαλ και αλ αλλαχ... Εχω διαρκειας, δεν παω να δω το χαλι με τιποτα... Κανω μπανακι και παω να ριξω εναν στα σπιτια... γιατι δεν βγαινει αλλιως το καλοκαιρι... Το καλυτερο 50ρικο που προκεται να φαω...
Και καλά θα κάνεις .
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Αναμπελ στο παρανταιζ δινει παρον στο προγραμμα.... :zfuck:

Μου φενεται και εγω θα δωσω παρον.... :fuck1:
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.838
Κριτικές
379
Like
5.276
Πόντοι
10.647
Αναμπελ στο παρανταιζ δινει παρον στο προγραμμα.... :zfuck:

Μου φενεται και εγω θα δωσω παρον.... :fuck1:

Αναμπελ στην θεση της, με μαυρα μαλια, μπηκε μεσα στο δωματιο δυνατα, αλλα καπου το εχασε και αρχισε να βιαζεται να περασουμε καποτα, και να αποφευγει το μπαλαμουτιασμα, πιπα με προφυλακτικο να της βαζω δαχτυλο αδιαμαρτηρητα, 1η σταση απο πανω ριβερς καουγκερλ και με σταυροποδι να σφιγγει το μουνι της, εικονα μαγικη απο τον καθρευτη... αλλαγη ιεραποστολικα οπου τα εδωσε ολα, να με σπρωχνει να μπω ολος μεσα, να με γδερνει με τα νυχια της, μετα στα 4αρα να με εχουν φαει τα....κουνουπια.!!!!!!!! δεχτηκα επιθεση ανελεητη με 4αρα τσιμπιματα.!! :tickedoff:φαγουρααααααααα.!!!!!!!!! ....ηταν αδυνατον να συνεχισω, μου ηρθε και μια βρωμα απο το μουνι/κωλο της, μυριζε σαν τρυπια σαμπρελα απο ποδηλατο.!!!!..... πεταξα λευκη πετσετα, δεχτηκε τουλαχιστον να την χυσω στα κωλομερια.... αφου την καθαρησα απο τα σπερματοζωαρια μου, πηρε τα βρακια της και εφυγε αρον αρον.... απογοητευτηκα.... δεν αγγιξε την επιδοση της προηγουμενης φορας... βιαστικη χωρις λογο.... ποτε ξανα.
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
824
Κριτικές
53
Like
1.401
Πόντοι
2.300
Ρε μάγκες πήγε κάνεις τελευταία στο studio bella στον Άγιο Μάμα?
Πήρα τηλ και μου είπανε δουλεύει μια αμαλία.Την ξέρει κανείς? Έχει πάει? Μην τραβηχτω προς τα κει και φάω καμία φόλα τζαμπα
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311
Γρήγορο πέρασμα χθες και αυτή τη φορά κατεύθυνση προς Π Εριμητη. Στο Medusa μια Μανια ψιλό καλό σωματάκι από πρόσωπο δεν έλεγε πολλά, απέναντι κλασικά η Ρεβέκκα, και απέναντι από τη Ρεβέκκα είπα να περάσω με την «Γερμανίδα» (Έλενα νομίζω την είπαν) μετά από το σχόλιο του συναγωνιστή λίγο πιο πίσω. Απο την προφορά της στα αγγλικά δε φαίνεται για Γερμανίδα , πιο πολύ Ρουμάνα θα έλεγα. Από εμφάνιση ωραίο σώμα, όχι γυμνασμένο αλλά αδύνατο, στητό. Πρόσωπο καλουτσικο δεν τη λες άσχημη τη κοπέλα. Ηλικία δε ρώτησα αλλά φαίνεται γύρω στα 40.
Πρόγραμμα από 30 ξεκινάει ανεβαίνοντας ανά δέκα κλασικά. Στα του δωματίου διεκπαιρεωτικη μπορώ να πω. Δεν είπε όχι σε κάτι αλλά ότι κάναμε ήταν λίγο βιαστικό και κλασικό ξενέρωμα από ένα σημείο και μετά έλεγε ότι πρέπει να τελειώσουμε. Δε ξέρω ίσως εγώ δεν της έκανα κλικ, πάντως το σχόλιο του προηγούμενου φίλου για την κοπέλα εμένα δε με βρήκε σύμφωνο. Από μένα είναι φόλα δυστυχώς, διεκπαιρεωτικη, και σίγουρα δεν την ενδιαφέρει αν θα ικανοποιήσει. Μη πάτε τζάμπα μάγκες, δώστε τα φράγκα σας αλλού και δοκιμάστε κάτι άλλο!
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
323
Κριτικές
5
Like
1.051
Πόντοι
361
Γρήγορο πέρασμα χθες και αυτή τη φορά κατεύθυνση προς Π Εριμητη. Στο Medusa μια Μανια ψιλό καλό σωματάκι από πρόσωπο δεν έλεγε πολλά, απέναντι κλασικά η Ρεβέκκα, και απέναντι από τη Ρεβέκκα είπα να περάσω με την «Γερμανίδα» (Έλενα νομίζω την είπαν) μετά από το σχόλιο του συναγωνιστή λίγο πιο πίσω. Απο την προφορά της στα αγγλικά δε φαίνεται για Γερμανίδα , πιο πολύ Ρουμάνα θα έλεγα. Από εμφάνιση ωραίο σώμα, όχι γυμνασμένο αλλά αδύνατο, στητό. Πρόσωπο καλουτσικο δεν τη λες άσχημη τη κοπέλα. Ηλικία δε ρώτησα αλλά φαίνεται γύρω στα 40.
Πρόγραμμα από 30 ξεκινάει ανεβαίνοντας ανά δέκα κλασικά. Στα του δωματίου διεκπαιρεωτικη μπορώ να πω. Δεν είπε όχι σε κάτι αλλά ότι κάναμε ήταν λίγο βιαστικό και κλασικό ξενέρωμα από ένα σημείο και μετά έλεγε ότι πρέπει να τελειώσουμε. Δε ξέρω ίσως εγώ δεν της έκανα κλικ, πάντως το σχόλιο του προηγούμενου φίλου για την κοπέλα εμένα δε με βρήκε σύμφωνο. Από μένα είναι φόλα δυστυχώς, διεκπαιρεωτικη, και σίγουρα δεν την ενδιαφέρει αν θα ικανοποιήσει. Μη πάτε τζάμπα μάγκες, δώστε τα φράγκα σας αλλού και δοκιμάστε κάτι άλλο!

Σωστός ο παίχτης !

Προσυπογράφω !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom