Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (2 μέλη και 42 επισκέπτες)

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
277
Like
871
Πόντοι
81
Χτες που πέρασα από Νικηφόρου Ουρανού είδα για πρώτη φορά να λειτουργεί το πρώτο στούντιο όπως μπαίνεις από Κωλέττη και το ακριβώς από πίσω του.Ποτε άνοιξαν αυτά τα δύο?Έχουν και το ίδιο όνομα νομίζω
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Για μια κιρα που βλεπω στο αλλο σαιτ ξερει κανεις τπτ?
Δούλευε Αθήνα στο Studio Κασσάνδρας 8Γ κ μετά για λίγο στο esκοrts club.Την έχεις πάρει.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.109
Κριτικές
89
Like
10.573
Πόντοι
25.015
Δούλευε Αθήνα στο Studio Κασσάνδρας 8Γ κ μετά για λίγο στο esκοrts club.Την έχεις πάρει.
Α ναι την ξερω! Εγω νομιζα αλλη κριστιν λεγαμε
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Γύρα προ ολίγου στα στέκια του αγοραίου ερωτα. Έχουμε και λέμε.

Μιρελλα στο πόστο της. Δεξιά της μια Έλενα Γερμανίδα, ξανθιά 40+ αλλά σώμα αψεγάδιαστο, όπου έγινε και κατάθεση. Στο αριστερά της Μιρελλας μια μελαχρινή λορυ έχει αναφερθεί ξανά αδιάφορη.
Στα απέναντι η Ρεβέκκα στην θέση της και στο διπλα η γνωστή Μάνια, αρκετά αδυνατισμένη. Καρινα στο πόστο της όπως και η Νατασα. Las Vegas στο πρώτο η Σουζι, στο αριστερά η Κάρμεν και στο μέσα δεξιά η Σονια μια ξανθιά Ρουμάνα.
Έλενα Ρουμάνα στο πόστο της και στο 28 δίπλα η Σαντρα.
Στο στούντιο Εφη μια Ρωσίδα 21χρονη παρουσίασε η τσατσα. 30αρα Αλβανίδα θα έλεγα αλλά τίμιο μουνακι. Είδα κάποιος ανέφερε για τα πρώτα όπως μπαίνεις. Στο μέσα μέσα το καινούργιο δουλεύει άνευ τσατσας η θεία Τανια από τα τρίδυμα και στο μπροστά μια άλλη μελαχρινή 35-40.
Όσον αφορά την Έλενα την Γερμανίδα, ξέρει ελάχιστα αγγλικά και η συνεννόηση έγινε στα γερμανικά. Δεκτική σε όλα κάνει και τελείωμα στο στόμα. Στο γλειφομουνι κατέβασε αρκετά ζουμιά και έδειξε να το απολαμβάνει. Η πίπα της φοβερή αργή και αισθησιακή. Στο σεξ αρκετά καλή δεν δυσανασχέτησε στην εναλλαγή στάσεων και φαίνεται ότι θέλει να φύγεις ικανοποιημένος. Η κοπέλα δεν βιάζεται καθόλου. 43 δήλωσε δεν της φαίνεται, είναι αρκετά όμορφη και έχει εξαίρετο σώμα. Θα μείνει κάνα 2μηνο είπε.
 

ichigo123

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Καλημέρα καυλιαρηδες gfe ποιες κάνουν και επίσης ξέρετε αν έχει έρθει καμία ασιάτισσα ;
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Γύρα προ ολίγου στα στέκια του αγοραίου ερωτα. Έχουμε και λέμε.

Μιρελλα στο πόστο της. Δεξιά της μια Έλενα Γερμανίδα, ξανθιά 40+ αλλά σώμα αψεγάδιαστο, όπου έγινε και κατάθεση. Στο αριστερά της Μιρελλας μια μελαχρινή λορυ έχει αναφερθεί ξανά αδιάφορη.
Στα απέναντι η Ρεβέκκα στην θέση της και στο διπλα η γνωστή Μάνια, αρκετά αδυνατισμένη. Καρινα στο πόστο της όπως και η Νατασα. Las Vegas στο πρώτο η Σουζι, στο αριστερά η Κάρμεν και στο μέσα δεξιά η Σονια μια ξανθιά Ρουμάνα.
Έλενα Ρουμάνα στο πόστο της και στο 28 δίπλα η Σαντρα.
Στο στούντιο Εφη μια Ρωσίδα 21χρονη παρουσίασε η τσατσα. 30αρα Αλβανίδα θα έλεγα αλλά τίμιο μουνακι. Είδα κάποιος ανέφερε για τα πρώτα όπως μπαίνεις. Στο μέσα μέσα το καινούργιο δουλεύει άνευ τσατσας η θεία Τανια από τα τρίδυμα και στο μπροστά μια άλλη μελαχρινή 35-40.
Όσον αφορά την Έλενα την Γερμανίδα, ξέρει ελάχιστα αγγλικά και η συνεννόηση έγινε στα γερμανικά. Δεκτική σε όλα κάνει και τελείωμα στο στόμα. Στο γλειφομουνι κατέβασε αρκετά ζουμιά και έδειξε να το απολαμβάνει. Η πίπα της φοβερή αργή και αισθησιακή. Στο σεξ αρκετά καλή δεν δυσανασχέτησε στην εναλλαγή στάσεων και φαίνεται ότι θέλει να φύγεις ικανοποιημένος. Η κοπέλα δεν βιάζεται καθόλου. 43 δήλωσε δεν της φαίνεται, είναι αρκετά όμορφη και έχει εξαίρετο σώμα. Θα μείνει κάνα 2μηνο είπε.
Φίλε όταν λες έλενα ρουμάνα εννοείς τη γαλανομάτα όμορφη μιλφ με τις βυζάρες;;;
 

Hoes before bros

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2022
Μηνύματα
8
Like
72
Πόντοι
0
Καλησπερα , μολις βγηκα απο το inside με την χουανιτα ΟΛΟΙ ΜΑΚΡΙΑ . μπηκα με το απλο 30ε και η τυπισσα με το που μπαινω την λεω να αλλαξουμε σταση στα 4 και μου το αρνειτε . Την λεω στα αγγλικα why not , και μου λεει finish here . (Ειμαι 1 λεπτο μονο μαζι της )
Και την λεω ξανα να αλλαξει σταση και μου λεει no και σηκωνεται και φευγει ΧΑΧΑΧΑ . ΣΤΑ 2 ΛΕΠΤΑ .
ΒΓΑΘΝΩ ΕΞΩ ΖΗΤΑΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΑΤΣΑ και μου λεει συγγν μη αλλα απτην στιγμη πουνεκλεισε η πορτα δεν μππρψ να σου επιστρεψω τα λεφτα γτ δεν ξερω τι εγινε μεσα
Ρε πατε και κοροιδευευτε τον κοσμο , 30ε ειναι 8ωρες δουλειας ξεφγιλες
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
821
Κριτικές
3
Like
547
Πόντοι
306
Καλησπερα , μολις βγηκα απο το inside με την χουανιτα ΟΛΟΙ ΜΑΚΡΙΑ . μπηκα με το απλο 30ε και η τυπισσα με το που μπαινω την λεω να αλλαξουμε σταση στα 4 και μου το αρνειτε . Την λεω στα αγγλικα why not , και μου λεει finish here . (Ειμαι 1 λεπτο μονο μαζι της )
Και την λεω ξανα να αλλαξει σταση και μου λεει no και σηκωνεται και φευγει ΧΑΧΑΧΑ . ΣΤΑ 2 ΛΕΠΤΑ .
ΒΓΑΘΝΩ ΕΞΩ ΖΗΤΑΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΑΤΣΑ και μου λεει συγγν μη αλλα απτην στιγμη πουνεκλεισε η πορτα δεν μππρψ να σου επιστρεψω τα λεφτα γτ δεν ξερω τι εγινε μεσα
Ρε πατε και κοροιδευευτε τον κοσμο , 30ε ειναι 8ωρες δουλειας ξεφγιλες
Εμεις φταιμε που παμε τα δινουμε... ασε που τα περισοτερα σπιτια 40αρια γινανε... η κρίση δική σας.
Μιλαμε γισ τιμες στην ψωροκόστενα Ελλας...
 

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
53
Like
3.978
Πόντοι
6.050
Γύρα προ ολίγου στα στέκια του αγοραίου ερωτα. Έχουμε και λέμε.

Μιρελλα στο πόστο της. Δεξιά της μια Έλενα Γερμανίδα, ξανθιά 40+ αλλά σώμα αψεγάδιαστο, όπου έγινε και κατάθεση. Στο αριστερά της Μιρελλας μια μελαχρινή λορυ έχει αναφερθεί ξανά αδιάφορη.
Στα απέναντι η Ρεβέκκα στην θέση της και στο διπλα η γνωστή Μάνια, αρκετά αδυνατισμένη. Καρινα στο πόστο της όπως και η Νατασα. Las Vegas στο πρώτο η Σουζι, στο αριστερά η Κάρμεν και στο μέσα δεξιά η Σονια μια ξανθιά Ρουμάνα.
Έλενα Ρουμάνα στο πόστο της και στο 28 δίπλα η Σαντρα.
Στο στούντιο Εφη μια Ρωσίδα 21χρονη παρουσίασε η τσατσα. 30αρα Αλβανίδα θα έλεγα αλλά τίμιο μουνακι. Είδα κάποιος ανέφερε για τα πρώτα όπως μπαίνεις. Στο μέσα μέσα το καινούργιο δουλεύει άνευ τσατσας η θεία Τανια από τα τρίδυμα και στο μπροστά μια άλλη μελαχρινή 35-40.
Όσον αφορά την Έλενα την Γερμανίδα, ξέρει ελάχιστα αγγλικά και η συνεννόηση έγινε στα γερμανικά. Δεκτική σε όλα κάνει και τελείωμα στο στόμα. Στο γλειφομουνι κατέβασε αρκετά ζουμιά και έδειξε να το απολαμβάνει. Η πίπα της φοβερή αργή και αισθησιακή. Στο σεξ αρκετά καλή δεν δυσανασχέτησε στην εναλλαγή στάσεων και φαίνεται ότι θέλει να φύγεις ικανοποιημένος. Η κοπέλα δεν βιάζεται καθόλου. 43 δήλωσε δεν της φαίνεται, είναι αρκετά όμορφη και έχει εξαίρετο σώμα. Θα μείνει κάνα 2μηνο είπε.
Πρωινη η παογευματινη βαρδια. Οταν λες τα κανει ολα η γερμανιδα και αναλ, cim cif?
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Καλησπερα , μολις βγηκα απο το inside με την χουανιτα ΟΛΟΙ ΜΑΚΡΙΑ . μπηκα με το απλο 30ε και η τυπισσα με το που μπαινω την λεω να αλλαξουμε σταση στα 4 και μου το αρνειτε . Την λεω στα αγγλικα why not , και μου λεει finish here . (Ειμαι 1 λεπτο μονο μαζι της )
Και την λεω ξανα να αλλαξει σταση και μου λεει no και σηκωνεται και φευγει ΧΑΧΑΧΑ . ΣΤΑ 2 ΛΕΠΤΑ .
ΒΓΑΘΝΩ ΕΞΩ ΖΗΤΑΩ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΣΑΤΣΑ και μου λεει συγγν μη αλλα απτην στιγμη πουνεκλεισε η πορτα δεν μππρψ να σου επιστρεψω τα λεφτα γτ δεν ξερω τι εγινε μεσα
Ρε πατε και κοροιδευευτε τον κοσμο , 30ε ειναι 8ωρες δουλειας ξεφγιλες
Οποια δεν εκτιμάει τα λεφτά μας black list . Το ιδιο ισχυει για εμενα και για το studio .
Προσωπικα εγω οταν δεν ειχα καλη εμπειρια η κακη συνενοηση στο προγραμμα η κατι δεν πηγε οπως θα επρεπε , ζητουσα η τα λεφτα μου πισω η ενα μερος αναλογα τι συνέβη . Οσες φορες το εκανα ( 2 φορες ) μου τα επιστρεψανε αρα μαλακιες σε ελεγε η τσατσα οτι δεν μπορουσε να στα δωσει πισω απτην στιγμη που γαμηθηκατε 1 λεπτο οπως λες .

Οχι οτι το ειχα σε εκτιμηση το Inside αλλα τωρα σιγουρα δεν παταω .
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
116
Like
204
Πόντοι
21
Ξέρει κανείς καμια αδύνατη ή μοντελέ κοπέλα για βραδινή βάρδια;
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.395
Κριτικές
216
Like
17.286
Πόντοι
35.697
Δούλευε Αθήνα στο Studio Κασσάνδρας 8Γ κ μετά για λίγο στο esκοrts club.Την έχεις πάρει.
Πηγα και την ειδα(δε νομιζω να ειναι η κοπελα που λες),στο προσωπο ειναι λες και την πατησε το τρενο,ωραια βυζια σιλικονη αλλα ξεκιναει λεει απο 50ε και την εκανα...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.694
Πόντοι
3.796
Πηγα και την ειδα(δε νομιζω να ειναι η κοπελα που λες),στο προσωπο ειναι λες και την πατησε το τρενο,ωραια βυζια σιλικονη αλλα ξεκιναει λεει απο 50ε και την εκανα...
Έχω την εντύπωση ότι ο τύπος έλεγε για αυτήν για δες την λίγο αφού πηγες φίλε ..αυτή είναι;
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Έχω την εντύπωση ότι ο τύπος έλεγε για αυτήν για δες την λίγο αφού πηγες φίλε ..αυτή είναι;
Δεν είναι αυτή.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.670
Κριτικές
29
Like
4.791
Πόντοι
5.646
Πηγα και την ειδα(δε νομιζω να ειναι η κοπελα που λες),στο προσωπο ειναι λες και την πατησε το τρενο,ωραια βυζια σιλικονη αλλα ξεκιναει λεει απο 50ε και την εκανα...
Μια χαρά είναι το πρόσωπο της Kira.Την αδικείς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom