Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 54 άτομα (6 μέλη και 48 επισκέπτες)

Jasonic4

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2018
Μηνύματα
103
Like
75
Πόντοι
1
δεν παθαίνεις τίποτα,μην ανησυχείς τόσο εύκολα δεν κολλάς οτιδήποτε...

η Μαρίνα δεν ειναι νεα στο μυλο,απλα εξαφανιστηκε για κανα 5 μηνο και τωρα ξαναγυρισε,καλη κοπελα,καλη μεσα και προσπαθει,ωραιο μουνακι εχω μπει μαζι της και μαλλον θα ξαναπαω καποια στιγμη,συνηθως στο black angels δουλευει..
Να σου πω την αλήθεια αγχωθηκα λιγο αλλα αυτη αγχώθηκε περισσότερο,με ρωτησε κανα 5-6 φορες if i am clean αλλα φανηκε γενικα απο τη συνεύρεση οτι προσεχει την υγιεινή της
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.650
Πόντοι
3.346
θέλω να ρωτήσω ξέρετε εάν κάνουν δουλειά κάποιες διεγερτικές αλοιφές πέους καθώς και τα δαχτυλίδια που έχουν στα sex shops η είναι μούφα?? χρησιμοποιεί κανείς??? αν ναι είδατε διαφορά?
Αν δεν εχεις θεμα μην παιρνεις τετοια.
Αν εχεις θεμα, πανε πρωτα σε γιατρο.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.650
Πόντοι
3.346
Να σου πω την αλήθεια αγχωθηκα λιγο αλλα αυτη αγχώθηκε περισσότερο,με ρωτησε κανα 5-6 φορες if i am clean αλλα φανηκε γενικα απο τη συνεύρεση οτι προσεχει την υγιεινή της
Τωρα καλα εισαι...σε 9 μηνες θα αγχωθεις περισσοτερο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
11
Like
17.417
Πόντοι
3.796
Αν δεν εχεις θεμα μην παιρνεις τετοια.
Αν εχεις θεμα, πανε πρωτα σε γιατρο.
Άσχετο με το θρεντ αλλά έτσι είναι .
Αυτά είναι όλα υποκαταστατα του βιαγκρα ,οπότε άμα δεν υπάρχει θέμα η δεν είσαι στην τρίτη ηλικία ,χωρίς γνώμη γιατρού μόνο αλλα προβλήματα θα δημιουργήσει.
Αυτα τα παίρνω χάπι και γαμαω 24ωρο είναι μαλακίες ,άμα το έχεις το έχεις ..αλλιώς και μπάνιο με βιαγκρα να κάνεις δεν έχει νόημα .
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.650
Πόντοι
3.346
Άσχετο με το θρεντ αλλά έτσι είναι .
Αυτά είναι όλα υποκαταστατα του βιαγκρα ,οπότε άμα δεν υπάρχει θέμα η δεν είσαι στην τρίτη ηλικία ,χωρίς γνώμη γιατρού μόνο αλλα προβλήματα θα δημιουργήσει.
Αυτα τα παίρνω χάπι και γαμαω 24ωρο είναι μαλακίες ,άμα το έχεις το έχεις ..αλλιώς και μπάνιο με βιαγκρα να κάνεις δεν έχει νόημα .
Εγω για μια γκομενα πηρα κανα δυο φορες φυτικα.. μετα το ενα αποδεικτηκε χημικο και το αποσυρανε. :jerking: καλα ειναι να μην παιζεις μ αυτα και χαλασεις την υγεια σου.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
11
Like
17.417
Πόντοι
3.796
Η Αμαρα που χάθηκε ;γιατί έφυγε τόσο γρήγορα από την πόλη μας ;δεν προλάβαμε και να την τιμησουμε
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Η Αμαρα που χάθηκε ;γιατί έφυγε τόσο γρήγορα από την πόλη μας ;δεν προλάβαμε και να την τιμησουμε
Εμ, όταν σας λέμε να πάτε κάπου κύριε Ντιου το σκέφτεστε πολύ! Χαχα!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
11
Like
17.417
Πόντοι
3.796
Εγω για μια γκομενα πηρα κανα δυο φορες φυτικα.. μετα το ενα αποδεικτηκε χημικο και το αποσυρανε. :jerking: καλα ειναι να μην παιζεις μ αυτα και χαλασεις την υγεια σου.
Τίποτα φίλε ,όλα είναι θέμα ψυχολογίας στο γαμησι .
Άσε που αυτά δεν πρέπει να συνδυάζονται με αλκοόλ,πράγμα δύσκολο για νέους οπότε μακρυά από τέτοιες μαλακίες
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εμ, όταν σας λέμε να πάτε κάπου κύριε Ντιου το σκέφτεστε πολύ! Χαχα!
Πήγα 3 φορές και τις 3 δεν ήταν εκεί ,μια μέρα γαμιοταν και 2 έπαιρνε ρεπό ..τι φταίω εγώ ;
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
εχω δοκιμασει spedra και είδα διαφορά,κάνει δουλειά αλλα πρέπει να σε φτιαξει η αλλη γιατι το spedra δεν ειναι διεγερτικο αλλα αγγειοδιασταλτικό.
 

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
165
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Το ότι δε φόρεσε το στριγκακι της είναι καλό. Μάλλον σημαίνει καθαριότητα. Εμένα τουλάχιστον μου έρχεται στο μυαλό η Βιολέτα απ το inside όσες φορες πηγα θυμαμαι να μην το φοράει και να πηγαίνει αμέσως για μπάνιο και μετά το φορουσε.
Δεν το είπα σαν μειων απλά ότι έφυγε πολύ γρήγορα.
 

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
349
Like
595
Πόντοι
81
πολύ χαλαρή επίσκεψη σήμερα στις 6 και στην.εβελινα,για δεύτερη φορά.

άργησε να βγει για παρουσίαση (είχα να την δω καιρό και ήθελα να δω αν άλλαξε κατι) γιατί έψαχνε κάτι...οκ

πήρα των 30.

λίγα φιλάκια, λίγα χαδακια, και κατευθείαν έπεσα με τα μούτρα πάνω στις βυζαρες της.

τσιμπούσι όχι κάτι ιδιαίτερο αλλά δεν μ ενδιέφερε.αρχιδια,θα ήθελα να επιμείνει λίγο πάρα πάνω.

ξεκινάει το γαμησι,καλό κανάλια από πάνω και οι βυζαρες πήγαιναν τραμπολινο, λέω γύρνα να σε γαμησω.

την πήρα για ώρα στα 4,βογγιτα,είδε ότι θα αργήσουμε και έβαλε διχάλα 2 δάχτυλα γύρο απ τον Πουτσίνι μου,πιάσε τ αρχιδια λέω, ε έριξα σε λίγο με δυνατό σφυροκοπημα το χύσιμο και στο τέλος τον κάρφωσα όλο μέσα όσο φτάνει...

για ντέρτι καλτ απογευματινό γαμησι ήταν τζάστ.

έφαγα και κοπλιμέντα ότι τον έχω μεγάλο σαν φίδι.

θα ήθελα να δοκιμάσω το ισπανικό της αν προσφέρει, αν έχει κάποιος εμπειρία ας ρηξει
 

paokre

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
35
Like
14
Πόντοι
0
Καλημέρα αλάνια μου !! μια ενημέρωση παρακαλώ για την Τατιάνα την Ρωσίδα δούλευε την Κυριακή στο HOT LADY !!!Έχει κανείς εμπειρία με την κυρία ???
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
11
Like
17.417
Πόντοι
3.796
Καλημέρα αλάνια μου !! μια ενημέρωση παρακαλώ για την Τατιάνα την Ρωσίδα δούλευε την Κυριακή στο HOT LADY !!!Έχει κανείς εμπειρία με την κυρία ???
Αυτό που πάτε μέχρι το μπουρδέλο,βλέπετε την πουτανα και τσιγγουνευεστε να δώσετε μερικοί 30-40 και μετά μπαίνετε στο φόρουμ να πάρετε πληροφορίες για να πάτε εκ του ασφαλούς δεν μπόρεσα ποτέ να το καταλάβω.
Οι υπόλοιποι που την έχουμε πατήσει ουκ ολίγες φορές τι ήμαστε μαλακες;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.650
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! αρκετα μεγαλη τσαρκα πριν απο λιγο, με δυστυχως ασχημη καταθεση.
Πηγα στην Ελενιτσα απο τα τριδυμα..δεν ηξερα οτι δουλευει πρωι και μολις την ειδα λεω ευκαιρια μιας και βραδυ δεν βολευει.
Τι το ηθελα, πεταξα ενα 30αρι! αν και περασαν περιπου 14 μηνες απο την προηγουμενη φορα που την πηρα, η κοπελα οχι μονο δεν αλλαξε αλλα εγινε και χειροτερη! Θα γραψω εννοειτε κριτικη οποτε βρω χρονο. Παμε στ' αλλα.

Bad girls. Μια σχετικα γεματουλα με ψιλο ωραιο προσωπο! το βλεμμα ομως στα χαμενα, κοιτουσε το ταβανι! Ζανετ αν θυμαμαι καλα γιατι ηταν στην αρχη, απο 40 το απλο.
Παρανταις. Στο ενα μπηκα δεξια, μια μιλφ ομορφη...ονομα δεν θυμαμαι τωρα.
Χοτ λειντι και βιλλα εροτικα. Μπορει να μπερδεψω τα ονοματα εδω... στο ενα ειχε μια ρενε.. βυζαρου με κιλακια..ψιλο αδιαφορο προσωπο.. και στο αλλο μια ρασελ, μαυρομαλα με ψιλο πεσμενο βυζι αν και δεν φαινοταν για μεγαλη. 40 ξεκινανε και τα δυο.
Διπλα απο το βιλλα εροτικα, δεν θυμαμαι ονομα μαγαζιου ουτε τις κοπελας, μια αδιαφορη μαυρομαλα κανα 35+ τωρα κατι ειχε στα δοντια η χαλασμενα η σιδερακια.
Μπελα ντονα. Εδω επεσε το γελιο, παω να κανω τριπλα την τσα2 οταν μου λεει οτι εχει μια ναστια η καπως ετσι.. και της λεω α νομιζα εχεις την Λαρα και εκεινη την στιγμη βγαινει η κοπελα και στραβωνει, α καλα λεει, καλημερα και αμεσως μεταβολη.. πρεπει να εχει φρικαρη αυτη η κοπελα..ολοι θα ρωτανε για Λαρα και κανενας δεν θα περναει με αυτην. Παντως ψιλο ομορφη..στο σωμα λιγο τα χαλαει και μικρο βυζι. 40 το απλο. Ηλαρα θα αργησει να ερθει μου ειπε η τσα2
Στα ξυλινα διπλα απο το βενους η Νατασσα, εχω την εντυπωση οτι εκανε σολαριουμ...ετσι μου φανηκε, παντως καλη για την ηλικια της..40 το απλο.
Βενους. Εκει με υποδεχτηκε η θεα αθηνα! τι γυναικαρα ειναι αυτη...δηλαδη επαθα πλακα ερωτευτηκα μεσημεριατικα! :grin: :2funny: ειχε μια ανια, μπροστα οχι το κατι ιδιεταιρο πισω ομως εχει ωραιο κωλο! 30 το απλο.
Λας βεγκας. Στο ενα η ριτα και στο αλλο η μιλφ φριντα.
και τελος στο ποιζον. Η τζενιφερ που μοιαζει σαν γυφτακι..40 κι εδω.
Αυτα απο εμενα, χρωσταω κριτικη για το κομοδινο ελενιτσα απο τα τριδυμα!
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
267
Πόντοι
290
Πέρασα κι εγώ με Τζένη από Πορτογαλία στο Godiva. Πολύ καλή έγραψα και κριτική. Πρώτη φορά είδα τέτοια απόδοση σε πρώτη επίσκεψη.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
915
Κριτικές
33
Like
1.611
Πόντοι
496
Πέρασα κι εγώ με Τζένη από Πορτογαλία στο Godiva. Πολύ καλή έγραψα και κριτική. Πρώτη φορά είδα τέτοια απόδοση σε πρώτη επίσκεψη.
Κανε μια περιγραφή της κοπέλας εμφανισιακά
 

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.810
Πόντοι
1.196
Καλησπερα συναδελφοι! αρκετα μεγαλη τσαρκα πριν απο λιγο, με δυστυχως ασχημη καταθεση.
Πηγα στην Ελενιτσα απο τα τριδυμα..δεν ηξερα οτι δουλευει πρωι και μολις την ειδα λεω ευκαιρια μιας και βραδυ δεν βολευει.
Τι το ηθελα, πεταξα ενα 30αρι! αν και περασαν περιπου 14 μηνες απο την προηγουμενη φορα που την πηρα, η κοπελα οχι μονο δεν αλλαξε αλλα εγινε και χειροτερη! Θα γραψω εννοειτε κριτικη οποτε βρω χρονο. Παμε στ' αλλα.

Bad girls. Μια σχετικα γεματουλα με ψιλο ωραιο προσωπο! το βλεμμα ομως στα χαμενα, κοιτουσε το ταβανι! Ζανετ αν θυμαμαι καλα γιατι ηταν στην αρχη, απο 40 το απλο.
Παρανταις. Στο ενα μπηκα δεξια, μια μιλφ ομορφη...ονομα δεν θυμαμαι τωρα.
Χοτ λειντι και βιλλα εροτικα. Μπορει να μπερδεψω τα ονοματα εδω... στο ενα ειχε μια ρενε.. βυζαρου με κιλακια..ψιλο αδιαφορο προσωπο.. και στο αλλο μια ρασελ, μαυρομαλα με ψιλο πεσμενο βυζι αν και δεν φαινοταν για μεγαλη. 40 ξεκινανε και τα δυο.
Διπλα απο το βιλλα εροτικα, δεν θυμαμαι ονομα μαγαζιου ουτε τις κοπελας, μια αδιαφορη μαυρομαλα κανα 35+ τωρα κατι ειχε στα δοντια η χαλασμενα η σιδερακια.
Μπελα ντονα. Εδω επεσε το γελιο, παω να κανω τριπλα την τσα2 οταν μου λεει οτι εχει μια ναστια η καπως ετσι.. και της λεω α νομιζα εχεις την Λαρα και εκεινη την στιγμη βγαινει η κοπελα και στραβωνει, α καλα λεει, καλημερα και αμεσως μεταβολη.. πρεπει να εχει φρικαρη αυτη η κοπελα..ολοι θα ρωτανε για Λαρα και κανενας δεν θα περναει με αυτην. Παντως ψιλο ομορφη..στο σωμα λιγο τα χαλαει και μικρο βυζι. 40 το απλο. Ηλαρα θα αργησει να ερθει μου ειπε η τσα2
Στα ξυλινα διπλα απο το βενους η Νατασσα, εχω την εντυπωση οτι εκανε σολαριουμ...ετσι μου φανηκε, παντως καλη για την ηλικια της..40 το απλο.
Βενους. Εκει με υποδεχτηκε η θεα αθηνα! τι γυναικαρα ειναι αυτη...δηλαδη επαθα πλακα ερωτευτηκα μεσημεριατικα! :grin: :2funny: ειχε μια ανια, μπροστα οχι το κατι ιδιεταιρο πισω ομως εχει ωραιο κωλο! 30 το απλο.
Λας βεγκας. Στο ενα η ριτα και στο αλλο η μιλφ φριντα.
και τελος στο ποιζον. Η τζενιφερ που μοιαζει σαν γυφτακι..40 κι εδω.
Αυτα απο εμενα, χρωσταω κριτικη για το κομοδινο ελενιτσα απο τα τριδυμα!
Κι εγώ φίλε πήγα νωρίς το μεσημέρι για Εβελινα αλλά λέω ας δω και την μικρά πως είναι, στο πρώτο δεξιά των τριδυμων. Έπαθα πλάκα με το μωρό, τέτοιο στητό στήθος, τέλειο σε μέγεθος, ονειρική εικόνα για εμένα. Αλλά μίλησε το πάνω κεφάλι που μου είπε να πάω δίπλα. Ευτυχώς ήταν και γεμάτα τα δωμάτια και βιαζόμουν, αλλιώς μπορεί να λύγιζα με την θέα της μικράς και να έμπαινα. Θυμήθηκα επίσης εκείνη την στιγμή τα σχόλιά σας που ήταν ανασταλτικος παράγοντας για να μπω. Εβελινα όπως πάντα σούπερ....
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.491
Κριτικές
22
Like
6.650
Πόντοι
3.346
Κι εγώ φίλε πήγα νωρίς το μεσημέρι για Εβελινα αλλά λέω ας δω και την μικρά πως είναι, στο πρώτο δεξιά των τριδυμων. Έπαθα πλάκα με το μωρό, τέτοιο στητό στήθος, τέλειο σε μέγεθος, ονειρική εικόνα για εμένα. Αλλά μίλησε το πάνω κεφάλι που μου είπε να πάω δίπλα. Ευτυχώς ήταν και γεμάτα τα δωμάτια και βιαζόμουν, αλλιώς μπορεί να λύγιζα με την θέα της μικράς και να έμπαινα. Θυμήθηκα επίσης εκείνη την στιγμή τα σχόλιά σας που ήταν ανασταλτικος παράγοντας για να μπω. Εβελινα όπως πάντα σούπερ....
Τυχερος εισαι γλιτωσες το 30αρι εγω την πατησα.
Μολις εγραψα και κριτικη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom