Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Τσάρκα πριν καμία ώρα. Μιρελλα κλειστή αριστερά της η Ιζαμπέλα τρομερό κορμί και παρουσίαση. Γενικά έχω δει ότι την λέτε φωλοιζαμπελα, αλλά εγώ όταν την είχα πάρει όταν είχε έρθει στις αρχές ήταν εξαιρετική. Δεξιά της μιρελλας η λορετα αδιάφορη προσωπικά.
Απέναντι η Ρεβέκκα έχει τιμηθεί παλαιότερα όχι κάτι ουαου απλά καλή. Στα ξύλινα αυτό που είναι μόνο του η Φρίντα. Απέναντι δεν πήγα ήταν μόνο το ένα ανοιχτό. Στο βένους είχε Βερόνικα ( πολύ κακή προσωπική εμπειρία μαζί της) και ξένια το παλιοκαυλο. Πίσω είχε την Σουζη και στο απέναντι η τρομερή Νατασα. Η καρινα δουλευε σήμερα, δεν μπήκα αλλα το είδα ανοιχτό. Κάτω στης Ελενας Ραισας η οποία το έριξε στην βίζιτα πλέον είχε την Χριστίνα μια πρωινη συνήθως με τεράστια βυζια και τελείως πλακουτσωτο σώμα που δουλευε σε ένα στην Φρίξου, νομιζω inside. Black angels και το άλλο κλειστα. Villa erotica είχε μισέλ, μια χοντρή αδιάφορη και μια Βερόνικα νομιζω με την είπε η Σασα δυνατό τεμάχιο.
Anabel και Bianca στο πίσω το paradise. Νινα και Ρούμπι στο μεσαίο. Η Ρουμπι πολύ ωραίο σώμα μοντελε, η Νινα πρέπει να βάρεσε μύγες σήμερα δουλευε από πρωί μέχρι τις 24.00. Το συμπέρανα από το ότι ήταν χαμογελαστή και πρόσχαρη. Έχω περάσει μαζί της και ήταν κακή. Έκανε μια ύστατη προσπάθεια η Σοφία να με πείσει να τις πάρω παρτουζα αλλά με Νινα όχι. Στο δεξιά είχε Χριστίνα και Νοελια. Η Χριστίνα χαμογελαστή όπως και η Νοελια. αυτά για απόψε έφυγα αχυστος καθώς ενώ πήγα με όρεξη την έχασα στην πορεία.
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Όχι είναι επιθεωρητής υγείας, αστυνόμος, εισαγγελέας, δικαστής και λοιμωξιολόγος ο πελάτης που βγήκε στα μπουρδέλα να βάλει τάξη...
ε μ'αυτη τη λογική να αρχίσουν και τα μπουρδέλα να ζητάνε εξετάσεις από τους πελάτες για να είμαστε ακόμα πιο σίγουροι
Ρε φίλε λες και ζεις στην Ελβετία ξερωγώ που όλα λειτουργούν τόσο άψογα και όσοι την ψάχνουν λίγο παραπάνω για το αν τα μπουρδέλα είναι τυπικά ως προς τις υποχρεώσεις τους είναι τίποτα εξωγήινοι. Ηρέμησε λίγο. Τα μπουρδέλα είναι υποχρεωμένα από το νόμο να έχουν τις κοπέλες εξετασμένες. Οι πελάτες δεν είναι υποχρεωμένοι να είναι εξετασμένοι. Επομένως δεν έχει καμία λογική να συγκρίνεις τη θέληση κάποιων να τσεκάρουν ότι όντως οι κοπέλες είναι υγιείς, (έστω ότι τυπικά έχουν κάνει τον έλεγχο μιας και στο διάστημα των 1-14 ημερών που μπορεί να έχουν παρέλθει από τις τελευταίες εξετάσεις μπορεί κάλλιστα να έχουν κολλήσει κάτι που δεν θα φαίνεται στις εξετάσεις) με την ιδέα να πρέπει και οι πελάτες να αποδεικνύουν ότι είναι υγιείς. Που εγώ λέω ότι δεν θα ήταν κακή ιδέα να έπρεπε να αποδειχθεί και αυτό για να σπάσει όσο γίνεται ο κύκλος μετάδοσης διαφόρων ΣΜΝ, αλλά αυτό είναι άλλη συζήτηση. Έξαλλου ένας άνθρωπος που ζητάει εξετάσεις, προφανώς το έχει έννοια και φροντίζει σε γενικές γραμμές τον εαυτό του.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.450
Πόντοι
12.525
Ρε φίλε λες και ζεις στην Ελβετία ξερωγώ που όλα λειτουργούν τόσο άψογα και όσοι την ψάχνουν λίγο παραπάνω για το αν τα μπουρδέλα είναι τυπικά ως προς τις υποχρεώσεις τους είναι τίποτα εξωγήινοι. Ηρέμησε λίγο. Τα μπουρδέλα είναι υποχρεωμένα από το νόμο να έχουν τις κοπέλες εξετασμένες. Οι πελάτες δεν είναι υποχρεωμένοι να είναι εξετασμένοι.
Συμφωνώ απόλυτα... είπα εγώ να μην εξετάζονται οι κοπέλες?
Το αν όμως τα μπουρδέλα και οι κοπέλες είναι τυπικά ως προς τις υποχρεώσεις τους είναι αρμοδιότητα συγκεκριμένων υπηρεσιών και όχι δική σου . Άντε και σου δείξανε ένα χαρτί,τι θα καταλάβεις εσύ?
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Συμφωνώ απόλυτα... είπα εγώ να μην εξετάζονται οι κοπέλες?
Το αν όμως τα μπουρδέλα και οι κοπέλες είναι τυπικά ως προς τις υποχρεώσεις τους είναι αρμοδιότητα συγκεκριμένων υπηρεσιών και όχι δική σου . Άντε και σου δείξανε ένα χαρτί,τι θα καταλάβεις εσύ?
Ε καλά εφόσον έχεις βγάλει Λύκειο είσαι σε θέση να καταλάβεις ένα χαρτί με εξετάσεις για ΣΜΝ και αν τα αποτελέσματα είναι αυτά που πρέπει. Αρκεί να μπορείς να κάνεις και αντιστοίχιση του χαρτιού με το πρόσωπο που σε ενδιαφέρει. Όχι να σου πασάρουν ένα χαρτί μιας οποιαδήποτε εργαζόμενης που είναι υγιής. Τώρα θα μου πεις είναι και τα προσωπικά δεδομένα στη μέση. Δεν ξέρω αν όντως υπάρχει πραγματικό νομικό κώλυμα σε αυτή την περίπτωση, αλλά αυτές οι γυναίκες πρακτικά δεν έχουν τίποτα να κρύψουν σε εμάς. Δηλαδή και να μάθω εγώ το ονοματεπώνυμο τους, πως θα μπορώ μετά να τις εκθέσω; Θα πρέπει εγώ ο ίδιος να ξέρω κάποιον από τον κύκλο τους. Τρέχα γύρευε δηλαδή. Ίσως θα ήταν σωστό όταν πηγαίνει η αστυνομία σε ένα τέτοιο μέρος για έλεγχο, που καλό θα ήταν να πηγαίνει με μια σχετική συχνότητα, να θυροκολλάει ένα χαρτί που να λέει "Έγινε έλεγχος και όλα καλά". Να ξέρει δηλαδή ο πελάτης ότι υπάρχει έλεγχος. Αυτό θα ευνοήσει και τους σωστούς επιχειρηματίες και τα σωστά κορίτσια και το επάγγελμα τους γενικότερα.
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
δε νομίζω να υπάρχει ιδιοκτήτης που ρισκάρει να έχει κοπέλες που δεν περνάνε από εξετάσεις, εάν γίνει έλεγχος και η κοπέλα δεν έχει όλες τις προυποθέσεις που χρειάζεται βαση νόμου για να δουλέψει το οίκημα σφραγίζεται με τη μία,τουλάχιστον Θεσσαλονίκη είναι λίγο απίθανο μια κοπέλα να δουλεύει αδήλωτη και χωρίς να κάνει συχνές εξετάσεις, δε συμφέρει στον ιδιοκτήτη καθώς και στην εργαζόμενη να γίνει κάτι τέτοιο,Θεσσαλονίκη είναι και όλα μαζεμένα σε δυο τετραγωνα θεωρώ απίθανο να γίνει τέτοια μαλακία,βέβαια αυτό δε σημαίνει οτι δεν πρέπει να προσέχουμε και εμείς όπως προσέχουν κι αυτές, προφυλακτικό πάντα!!!
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
594
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
Και τι είσαι ρε εσύ ρε φίλε,ο εισαγγελέας που ζητάς να δεις και ιατρικές εξετάσεις??... ή ο ελεγκτής των μπουρδελων?
Από προσωπικά δεδομένα και από ιατρικό απόρρητο έχεις ακούσει ποτέ?
Να'μαστε και λίγο σοβαροί εδώ μέσα και κακώς αναμασάτε ένα θέμα που έχει αναλυθεί πολλές φορές εδώ μέσα και γεμίζετε τις σελίδες τώρα
Φίλε έχεις απόλυτο δίκιο για τα προσωπικά δεδομένα και για το ιατρικό απόρρητο.
Γενικά στην κοινωνία εννοώ. Όμως από τη στιγμή που προαπαιτούμενο για την λειτουργία ενός μαγαζιού είναι οι εξετάσεις εκεί αγαπητέ δεν τίθεται θέμα ιατρικού απορρήτου. Και για τα προσωπικά δεδομένα που λες όλα τα μαγαζιά έχουν αναρτημένη Την άδεια λειτουργίας. Οίκοι ανοχής δεν είναι επιχειρήσεις;.
Όλα αυτά που λέω θα γίνονταν σε έναν κόσμο αγγελικά πλασμένα.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
594
Κριτικές
12
Like
2.592
Πόντοι
736
Κακώς το έγραφαν και κακώς το δέχτηκε και η κοπέλα αν το δέχτηκε... προφανώς η επιχείρηση πρέπει να το ζητήσει από την κοπέλα για να μην μπει σε μπελάδες σε ενδεχόμενο έλεγχο αλλά όχι και να δίνει το δικαίωμα στον κάθε άσχετο να ζητάει να δει εξετάσεις.
Φίλε ο νόμος το λέει. Αλλά και πάλι θα πω ότι στη χώρα της παρανομίας δεν μπορούμε να επικαλούμαστε τους νόμους
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.075
Κριτικές
11
Like
17.442
Πόντοι
3.796
Πάλι τα ίδια έχουμε πρωινιατικα...
Για να είναι δηλωμένη η τάδε συγκεκριμένη κοπέλα και να δουλεύει εκείνη την ώρα ,σε μπουρδέλο με άδεια , σημαίνει ότι ήδη έχει υποδείξει ιατρικές εξετάσεις και έτσι πήρε άδεια και βρίσκεται εκεί .η άδεια δεν είναι για όλο τον χρόνο , ανανεώνεται όσο συχνά και οι εξετάσεις .σταματήστε να ψάχνετε διαβόλους ,μερικοί ή κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε ή ψάχνετε θέματα για να περάσετε την ώρα σας στο ίντερνετ.
Ο άλλος έγραψε να αναρτήσουν και επιγραφή λες και έκαναν απεντομοση ..
 

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
351
Κριτικές
3
Like
815
Πόντοι
361
Έχει πάρει κανείς bella Ισπανίδα;;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.450
Πόντοι
12.525

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
99
Κριτικές
3
Like
551
Πόντοι
301
Όντως ευχάριστο νέο η επιστροφή της Αννουλας. Αρκετά τίμια στο γαμησι την ιδρώνει αρκετά την φανέλα. Προχθές είναι η αλήθεια ότι την σκεφτόμουν κι έλεγα κρίμα που σταμάτησε. Αλλά ευτυχώς επέστρεψε.
Όσον αφορά την Μπέλα νομιζω έχει αναφερθεί ότι δεν ήταν κάτι το αξιόλογο.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
185
Κριτικές
9
Like
655
Πόντοι
361
Πάλι τα ίδια έχουμε πρωινιατικα...
Για να είναι δηλωμένη η τάδε συγκεκριμένη κοπέλα και να δουλεύει εκείνη την ώρα ,σε μπουρδέλο με άδεια , σημαίνει ότι ήδη έχει υποδείξει ιατρικές εξετάσεις και έτσι πήρε άδεια και βρίσκεται εκεί .η άδεια δεν είναι για όλο τον χρόνο , ανανεώνεται όσο συχνά και οι εξετάσεις .σταματήστε να ψάχνετε διαβόλους ,μερικοί ή κάνετε ότι δεν καταλαβαίνετε ή ψάχνετε θέματα για να περάσετε την ώρα σας στο ίντερνετ.
Ο άλλος έγραψε να αναρτήσουν και επιγραφή λες και έκαναν απεντομοση ..
Τώρα τι λέμε όταν πας σε ένα στούντιο εάν θες ζητάς τα χαρτιά από γιατρό της κοπέλας εάν δεν στα δώσει τότε πολύ απλά φύγε , βάση νόμου πρέπει να στα δείξει διότι είσαι πελάτης και έρχεσαι σε ερωτική επαφή..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.189
Κριτικές
293
Like
9.450
Πόντοι
12.525
Ρε δεν μπορώ να την θυμηθώ, πως ήταν;;
Μια απλή κοπέλα της διπλανής πόρτας ας πούμε, μελαχρινή σκουρόχρωμη λίγο χαλαρό σώμα και κωλάρα δυνατή στα 4 απ'όσο θυμάμαι κιόλας γιατί εξαφανίστηκε γρήγορα .
Αλλά τα πάντα όλα μέσα στο δωμάτιο,ήταν πολύ δυνατή

Μηπως ειναι αυτη με τα τατουαζ ??
Όχι δε νομίζω, άλλη λες μάλλον
 

Malzahar

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2018
Μηνύματα
213
Like
357
Πόντοι
21
Θεσσαλονίκη είπαμε είναι πολύ δύσκολο να γίνει η στραβή,τόσοι και τόσοι που παμε τοσα χρονια και γράφουμε θα κολλάγαμε όλοι παράσημα,ακόμη και κονδυλωματα που εαν βρισκονται εξωτερικα τα κολλας και με προφυλακτικο,μέχρι στιγμής δεν εχω θεματακι,ασε που γνωστη ιεροδουλη του χωρου εν ενεργεια μου ειπε οτι εχει κανει το εμβολιο για κονδυλωματα,βασικα όλες πρεπει να το εχουν κανει γιατι φοβουνται κι αυτες,απο κονδυλωματα η γυναικα εχει μεγαλυτερο προβλημα μεχρι και καρκινο του τραχηλου μπορει να προκαλεσει,αυτές πιο πολυ φοβουνται απο σας,το έχετε κάνει θέμα τωρα εδω και τρεις μερες λες και ειναι το τελος του κοσμου,εφοσον ερχεται μεσα η κοπελα και σας βαζει προφυλακτικο εισαστε οκ....
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
204

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.072
Κριτικές
46
Like
3.202
Πόντοι
3.820
Μια απλή κοπέλα της διπλανής πόρτας ας πούμε, μελαχρινή σκουρόχρωμη λίγο χαλαρό σώμα και κωλάρα δυνατή στα 4 απ'όσο θυμάμαι κιόλας γιατί εξαφανίστηκε γρήγορα .
Αλλά τα πάντα όλα μέσα στο δωμάτιο,ήταν πολύ δυνατή


Όχι δε νομίζω, άλλη λες μάλλον
Αυτή δούλευε τελευταία red night, diamond κτλ πριν φύγει; αν θυμάμαι καλά έφυγε αρχές Σεπτέμβρη.. η ψηλή σχετικά, μαυρομαλα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom