Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.721
Πόντοι
736
Τα κορίτσια που δουλεύουν στα μπουρδελα-σπιτακια της Θεσσαλονικης κάνουν εξετάσεις για ΣΜΝ ?
Φίλε τα περισσότερα μαγαζια εδώ στη Θεσσαλονίκη λειτουργούν χωρίς άδεια. Σίγουρα χωρίς άδεια οπότε και χωρίς έλεγχο είναι αυτά που έχουν μέσα παραπάνω από μία κοπέλες. Ναι είναι πιο δελεαστικό για εμάς να βλέπουμε δυο γκόμενες να μπορούμε να τις πάρουμε και παρτούζα αλλά καλο είναι να σκεφτούμε ότι αυτές οι γκόμενες είναι υγειονομική βόμβα…Πρόσφατα είχα αυτή τη συζήτηση με άνθρωπο που έχει μαγαζιά νόμιμα και μου Έλεγε ότι οι κακοί επαγγελματίες είναι επικίνδυνοι και για εμάς τους πελάτες αλλά και γενικά για το χώρο τους…
Μάλιστα μου ανέφερε ως παράδειγμα μαγαζί που ήταν ανοιχτό κατά τη διάρκεια των lock down ενώ όλα τα υπόλοιπα ήταν κλειστά Με ό,τι αυτό συνεπάγεται
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Φίλε τα περισσότερα μαγαζια εδώ στη Θεσσαλονίκη λειτουργούν χωρίς άδεια. Σίγουρα χωρίς άδεια οπότε και χωρίς έλεγχο είναι αυτά που έχουν μέσα παραπάνω από μία κοπέλες. Ναι είναι πιο δελεαστικό για εμάς να βλέπουμε δυο γκόμενες να μπορούμε να τις πάρουμε και παρτούζα αλλά καλο είναι να σκεφτούμε ότι αυτές οι γκόμενες είναι υγειονομική βόμβα…Πρόσφατα είχα αυτή τη συζήτηση με άνθρωπο που έχει μαγαζιά νόμιμα και μου Έλεγε ότι οι κακοί επαγγελματίες είναι επικίνδυνοι και για εμάς τους πελάτες αλλά και γενικά για το χώρο τους…
Μάλιστα μου ανέφερε ως παράδειγμα μαγαζί που ήταν ανοιχτό κατά τη διάρκεια των lock down ενώ όλα τα υπόλοιπα ήταν κλειστά Με ό,τι αυτό συνεπάγεται
Δεν θέλω να πιστεύω ότι είναι τα περισσότερα,γιατί αλλιώς ακούγεται και κάπως περίεργο και υποπτο
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.721
Πόντοι
736
Δεν θέλω να πιστεύω ότι είναι τα περισσότερα,γιατί αλλιώς ακούγεται και κάπως περίεργο και υποπτο
Δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος υπαινιγμός για εμένα αγαπητέ αλλά είναι δικαίωμα του κάθε πελάτη,
όσο χαζό και αν φανεί αυτό που θα πω, Να ζητήσει την άδεια και τις εξετάσεις της κάθε εκδιδόμενης. Και επειδή με την υγεία μας δεν πρέπει να παίζουμε καλό είναι να προσέχουμε. Η πλάκα είναι ότι το λέω εγώ που δεν είμαι φαν των οίκων ανοχής Και για 25 χρόνια δίνω τον οβολό μου σε βίζιτες και Έσκορτ άρα σε γυναίκες που δεν ελέγχονται υγειονομικά
 

Giorgos88

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2010
Μηνύματα
106
Κριτικές
6
Like
281
Πόντοι
1
Φίλε τα περισσότερα μαγαζια εδώ στη Θεσσαλονίκη λειτουργούν χωρίς άδεια. Σίγουρα χωρίς άδεια οπότε και χωρίς έλεγχο είναι αυτά που έχουν μέσα παραπάνω από μία κοπέλες. Ναι είναι πιο δελεαστικό για εμάς να βλέπουμε δυο γκόμενες να μπορούμε να τις πάρουμε και παρτούζα αλλά καλο είναι να σκεφτούμε ότι αυτές οι γκόμενες είναι υγειονομική βόμβα…Πρόσφατα είχα αυτή τη συζήτηση με άνθρωπο που έχει μαγαζιά νόμιμα και μου Έλεγε ότι οι κακοί επαγγελματίες είναι επικίνδυνοι και για εμάς τους πελάτες αλλά και γενικά για το χώρο τους…
Μάλιστα μου ανέφερε ως παράδειγμα μαγαζί που ήταν ανοιχτό κατά τη διάρκεια των lock down ενώ όλα τα υπόλοιπα ήταν κλειστά Με ό,τι αυτό συνεπάγεται
Παράξενο όμως να είναι χωρίς άδεια τα περισσότερα μαγαζιά, γιατί στις μεγάλες πόλεις, το Νο1 θέμα που τα καθιστά παράνομα είναι ότι βρίσκονται στην καρδιά της πόλης και άρα κοντά σε μέρη που από τον νόμο απαγορεύεται να είναι. Στην περίπτωση της Θεσσαλονίκης, όλα βρίσκονται σε ένα πολύ συγκεκριμένο σημείο, πολύ μακριά από σχολεία ή εκκλησίες και δεν μπορώ να σκεφτώ για ποιον λόγο τα περισσότερα να μην είναι νόμιμα. Υποτίθεται ότι από τη στιγμή που είναι και όλα στο ίδιο μέρος, ο οποιοσδήποτε ελέγχος από την αστυνομία γίνεται εύκολα.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
612
Κριτικές
12
Like
2.721
Πόντοι
736
Παράξενο όμως να είναι χωρίς άδεια τα περισσότερα μαγαζιά, γιατί στις μεγάλες πόλεις, το Νο1 θέμα που τα καθιστά παράνομα είναι ότι βρίσκονται στην καρδιά της πόλης και άρα κοντά σε μέρη που από τον νόμο απαγορεύεται να είναι. Στην περίπτωση της Θεσσαλονίκης, όλα βρίσκονται σε ένα πολύ συγκεκριμένο σημείο, πολύ μακριά από σχολεία ή εκκλησίες και δεν μπορώ να σκεφτώ για ποιον λόγο τα περισσότερα να μην είναι νόμιμα. Υποτίθεται ότι από τη στιγμή που είναι και όλα στο ίδιο μέρος, ο οποιοσδήποτε ελέγχος από την αστυνομία γίνεται εύκολα.
Αυτή τη στιγμή υπάρχει επιχειρηματίας του χώρου που γράφει εδώ μέσα και έχει πέντε καταστήματα χωρίς άδεια. Δεν έχω λόγο ούτε να προμοτάρω κάποια μαγαζιά ούτε να δυσφημίσω κάποια άλλα…
Όταν πάμε και το χώνουμε εκεί που το έχωσε και ο Μπάμπης ο μπίχλας τότε είναι λαχείο. Ειδικά Όταν γλείφουμε εκεί που το έχωσε ο Μπαμπης
 

vavmlfe

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2023
Μηνύματα
5
Like
12
Πόντοι
0
Γεια χαρά σ όλους!!εχει έδω και καιρό πραγματικά έχω απογοητεύτει με Τίς κοπέλες που βάζουν τα στούντιο να δουλέψουν!!
Αγάπη έχει περάσει τα 40 βάλε έτη milf Ε ρε φίλε όχι να πληρώσω να πηδήξω την θεία μ
Bella οι φωτογραφίες ψαρωτικες η πραγματικότητα άστο να πάει άστο!!
Agata μια από τα ίδια
Noelia περιφέρεια βαποριού
Πολύ απελπισία τελευταία τουλάχιστον τις πρωινές ώρες
Το σώμα της Αγάπης πάντως είναι απίστευτο....
Εγώ πέρασα πολύ καλά πριν κανένα μήνα.
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.349
Πόντοι
456
Αυτή τη στιγμή υπάρχει επιχειρηματίας του χώρου που γράφει εδώ μέσα και έχει πέντε καταστήματα χωρίς άδεια. Δεν έχω λόγο ούτε να προμοτάρω κάποια μαγαζιά ούτε να δυσφημίσω κάποια άλλα…
Όταν πάμε και το χώνουμε εκεί που το έχωσε και ο Μπάμπης ο μπίχλας τότε είναι λαχείο. Ειδικά Όταν γλείφουμε εκεί που το έχωσε ο Μπαμπης
Εκτος της Αθηνας υπαρχει και αλλος που γραφει εδω;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Χθες εγραψα μια πολυ συντομη κριτικη για την Ριτα,,δεν την βλεπω να ανεβηκε
 

Isidoro$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2021
Μηνύματα
2.012
Κριτικές
9
Like
3.349
Πόντοι
456
Φίλε τα περισσότερα μαγαζια εδώ στη Θεσσαλονίκη λειτουργούν χωρίς άδεια. Σίγουρα χωρίς άδεια οπότε και χωρίς έλεγχο είναι αυτά που έχουν μέσα παραπάνω από μία κοπέλες. Ναι είναι πιο δελεαστικό για εμάς να βλέπουμε δυο γκόμενες να μπορούμε να τις πάρουμε και παρτούζα αλλά καλο είναι να σκεφτούμε ότι αυτές οι γκόμενες είναι υγειονομική βόμβα…Πρόσφατα είχα αυτή τη συζήτηση με άνθρωπο που έχει μαγαζιά νόμιμα και μου Έλεγε ότι οι κακοί επαγγελματίες είναι επικίνδυνοι και για εμάς τους πελάτες αλλά και γενικά για το χώρο τους…
Μάλιστα μου ανέφερε ως παράδειγμα μαγαζί που ήταν ανοιχτό κατά τη διάρκεια των lock down ενώ όλα τα υπόλοιπα ήταν κλειστά Με ό,τι αυτό συνεπάγεται
Εγω ξερω πως ηταν ανοιχτο ενα σε μια αλανα...δουλευε μια 50αρα και μαλλον ερχοταν με ασπρο αμαξι
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
332
Κριτικές
14
Like
562
Πόντοι
311
Άμα μπλέξεις να ψάξεις για τι είναι νόμιμο και παράνομο άστο εδώ έχουμε πολιτικούς που δίνουν παράδειγμα το ποσό μπουρδελο είμαστε με τις παρανομίες τους άρα τι θα κάτσεις να γίνεις νόμιμος ε τότε τραβα στις βόρειες χωρίς όπου έχουν λίγο σημαζεμενα πράγματα. Ωσω για εδώ μην περιμένεις να εχει νόμο όσο δεν μπλέκεις πολιτικά και άλλα shenanigan είδη. Μην αρχίζετε πάλι για μπου και μαλακιες εδώ τόσα χρόνια δεν μάθατε ρε γμτ έλεος
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Αυτή τη στιγμή υπάρχει επιχειρηματίας του χώρου που γράφει εδώ μέσα και έχει πέντε καταστήματα χωρίς άδεια. Δεν έχω λόγο ούτε να προμοτάρω κάποια μαγαζιά ούτε να δυσφημίσω κάποια άλλα…
Όταν πάμε και το χώνουμε εκεί που το έχωσε και ο Μπάμπης ο μπίχλας τότε είναι λαχείο. Ειδικά Όταν γλείφουμε εκεί που το έχωσε ο Μπαμπης
Τώρα ο Μπάμπης τι σου φταίει;σου έκανε τίποτα ;

Φίλε αυτά που λες τώρα που τα στηρίζεις;τον ξέρεις προσωπικά;
Η απλά σου είπε σε πμ έχω 5 μαγαζιά και τα λέτε μεταξύ σας;

Μην λέμε ότι νάνε .
Όταν λες ότι τα περισσότερα δεν έχουν άδεια και οι κοπέλες δεν πάνε για εξετάσεις,είναι σαν να μας λες ότι στην ουσία όλη η Θεσσαλονίκη εκτός από κατι μαγαζιά (5)δουλεύει παράνομα .
Δεν στέκει η ιστορία σου ,λες η αστυνομία να άφηνε μια ολόκληρη περιοχή με στούντιο να δουλεύει χωρίς άδειες ;
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346
Συναδελφοι ακουστε με λιγο.. πολυ πιθανο πολλες κοπελες να μην περνανε απο γιατρο, μερικες ουτε καν να ξερουν τι ειναι αυτο.
Τωρα αν πανε καποιες κοπελες το κανουν γιατι το θελουν αυτες.
Αφηστε τις πιθανοτητες γιατι ειναι συντριπτικα κατα για εμας..πολλοι μπορει να εχετε κολλησει κατι και απλα να μην το ξερετε η να μην δινετε τοση σημασια,μονος τροπος για να δειτε τι γινεται ειναι να πατε σε αφροδισιολογο. Μονο ετσι θα ειστε σιγουροι.
Ολα τα αλλα ειναι να χα με να λεγαμε..μου ειπε η ετσι οτι παω και εσεις τις πιστευετε. Εχω ζητησει απο καποιες κοπελες το
βιβλιαριο και ακουσα ολο μλκιες..μια μου το ειχε φερει και δεν ηθελε να δω το ονομα της, πιθανον να μην ηταν δικο της αυτο που μου εδειξε.
Οσο για τις αδειες πριν λιγο καιρο δεν σας εγραψα στην τσαρκα μου οτι πετυχα αστυνομια και την επιθεωρηση.. ε ενα δεν ειχε αδεια στην φριξου..μαλλον για αυτο καλεσαν την αστυνομια και σ ενα αλλο η τσα2 μου ελεγε οτι δεν τους ανοιγα. Τωρα πιστευω καταλαβαινετε τι γινεται εκει κατω.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Yakuza ,σταματήστε να γράφετε πράγματα που δεν γνωρίζετε και να φοβηζετε τον κόσμο .
Αν δεν γνωρίζετε τις βασικές προϋποθέσεις για να λειτουργήσει ένα μπουρδέλο μην γράφετε ότι νάνε .
Τι θα πει πάει μόνο άμα θέλει ;
Και γιατί να σου δείξει το όνομα της ;εκεί αναγράφεται το αληθινό όχι αυτό που ακούς στο σαλόνι .
Αν ήταν έτσι εμείς θα είχαμε πεθάνει ήδη εδώ και χρόνια ..εννοείται ότι υπάρχουν και επικυνδινες λόγο κάποιων προγραμμάτων ,αλλά δεν σημαίνει ότι είναι ήδη άρρωστες .
Μην γράφετε μαλακίες εδώ μέσα και διαβάζει τόσος κόσμος .
Αν δεν γνωρίζεται κάτι 100% μην λέτε απλά ότι σας κατέβει εκείνη την ώρα
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Συναδελφοι ακουστε με λιγο.. πολυ πιθανο πολλες κοπελες να μην περνανε απο γιατρο, μερικες ουτε καν να ξερουν τι ειναι αυτο.
Τωρα αν πανε καποιες κοπελες το κανουν γιατι το θελουν αυτες.
Αφηστε τις πιθανοτητες γιατι ειναι συντριπτικα κατα για εμας..πολλοι μπορει να εχετε κολλησει κατι και απλα να μην το ξερετε η να μην δινετε τοση σημασια,μονος τροπος για να δειτε τι γινεται ειναι να πατε σε αφροδισιολογο. Μονο ετσι θα ειστε σιγουροι.
Ολα τα αλλα ειναι να χα με να λεγαμε..μου ειπε η ετσι οτι παω και εσεις τις πιστευετε. Εχω ζητησει απο καποιες κοπελες το
βιβλιαριο και ακουσα ολο μλκιες..μια μου το ειχε φερει και δεν ηθελε να δω το ονομα της, πιθανον να μην ηταν δικο της αυτο που μου εδειξε.
Οσο για τις αδειες πριν λιγο καιρο δεν σας εγραψα στην τσαρκα μου οτι πετυχα αστυνομια και την επιθεωρηση.. ε ενα δεν ειχε αδεια στην φριξου..μαλλον για αυτο καλεσαν την αστυνομια και σ ενα αλλο η τσα2 μου ελεγε οτι δεν τους ανοιγα. Τωρα πιστευω καταλαβαινετε τι γινεται εκει κατω.
Σωστος.Εγω κολλησα τον προηγουμενο μηνα ουρηθρίτιδα.Ειναι πολλες οι κοπελες που δεν περνανε απο γιατρο γι'αυτο και θελει πολυ προσοχη.Εγω μαλλον το κολλησα απο ακα τσιμπουκι που ειχα παρει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346
Yakuza ,σταματήστε να γράφετε πράγματα που δεν γνωρίζετε και να φοβηζετε τον κόσμο .
Αν δεν γνωρίζετε τις βασικές προϋποθέσεις για να λειτουργήσει ένα μπουρδέλο μην γράφετε ότι νάνε .
Τι θα πει πάει μόνο άμα θέλει ;
Και γιατί να σου δείξει το όνομα της ;εκεί αναγράφεται το αληθινό όχι αυτό που ακούς στο σαλόνι .
Αν ήταν έτσι εμείς θα είχαμε πεθάνει ήδη εδώ και χρόνια ..εννοείται ότι υπάρχουν και επικυνδινες λόγο κάποιων προγραμμάτων ,αλλά δεν σημαίνει ότι είναι ήδη άρρωστες .
Μην γράφετε μαλακίες εδώ μέσα και διαβάζει τόσος κόσμος .
Αν δεν γνωρίζεται κάτι 100% μην λέτε απλά ότι σας κατέβει εκείνη την ώρα
Εχω κολλησει φιλε δεν τα γραφω ετσι.
Οσο για το αλλο που λες για το ονομα..ειναι υποχρεωμενει να σου δειξει ολο το χαρτι, οχι οτι θελει αυτη.
Κανονικα πρεπει να ειναι αναρτημενο σε καποιο σημειο του στουντιο για να το βλεπουν ολοι.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346
Σωστος.Εγω κολλησα τον προηγουμενο μηνα ουρηθρίτιδα.Ειναι πολλες οι κοπελες που δεν περνανε απο γιατρο γι'αυτο και θελει πολυ προσοχη.Εγω μαλλον το κολλησα απο ακα τσιμπουκι που ειχα παρει.
Κι εγω ετσι την ειχα παθει και μετα τα εκοψα τα γυμνα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Εχω κολλησει φιλε δεν τα γραφω ετσι.
Οσο για το αλλο που λες για το ονομα..ειναι υποχρεωμενει να σου δειξει ολο το χαρτι, οχι οτι θελει αυτη.
Κανονικα πρεπει να ειναι αναρτημενο σε καποιο σημειο του στουντιο για να το βλεπουν ολοι.
Εσύ πιστεύεις ότι δουλεύει με εξετάσεις άλλης ;γράφει ημερομηνία πάνω .άμα είσαι μπάτσος θα έμπαινε σε τέτοιο ρίσκο;
Το ότι κόλλησες ένα αφροδίσιο από ακαποτη πίπα η οτιδήποτε δεν σημαίνει ότι δεν θα κολλουσες αν έκανε κάθε μέρα εξετάσεις .
Αυτά έχουν οι πολλές ακα πίπες και τα πουτσοτριψιματα και τα γλωσσοφιλα ..μόνο τα παιδάκια δεν το ξέρουν .
Άμα εγώ εχυνα πριν 5 λεπτά στο στόμα μιας και μετά εσύ πας και την γλωσσοφιλας η τρίβεις τον πουτσο σου στα χιλιοχυμενα κωλομερια δεν είναι μάγος ο αφροδισιολόγος μετά
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346
Εσύ πιστεύεις ότι δουλεύει με εξετάσεις άλλης ;γράφει ημερομηνία πάνω .άμα είσαι μπάτσος θα έμπαινε σε τέτοιο ρίσκο;
Το ότι κόλλησες ένα αφροδίσιο από ακαποτη πίπα η οτιδήποτε δεν σημαίνει ότι δεν θα κολλουσες αν έκανε κάθε μέρα εξετάσεις .
Αυτά έχουν οι πολλές ακα πίπες και τα πουτσοτριψιματα και τα γλωσσοφιλα ..μόνο τα παιδάκια δεν το ξέρουν .
Άμα εγώ εχυνα πριν 5 λεπτά στο στόμα μιας και μετά εσύ πας και την γλωσσοφιλας η τρίβεις τον πουτσο σου στα χιλιοχυμενα κωλομερια δεν είναι μάγος ο αφροδισιολόγος μετά
Αφου με ηξερε..ημουν σχετικα συχνος πελατης, αλλιως δεν θα μου το εδειχνε οπως κανανε καποιες αλλες που μου ελεγαν οτι δεν το εχουμε μαζι μας, αλλες το ξεχασαμε και τετοιες μαλακιες.
Α μπραβο..βλεπεις οτι μερικα προγγραματα ειναι να μην γινονται καθολου, γιατι και εξετασεις να κανει η κοπελα παλι θα κολλησει την επομενη μερα. Απλα ξες τι γινεται κανεις δεν ασχολητε με τα ρδελα..αντε κανενας ελεγχος για τα ματια του κοσμου.
Οποτε θελει προσοχη!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Αφου με ηξερε..ημουν σχετικα συχνος πελατης, αλλιως δεν θα μου το εδειχνε οπως κανανε καποιες αλλες που μου ελεγαν οτι δεν το εχουμε μαζι μας, αλλες το ξεχασαμε και τετοιες μαλακιες.
Α μπραβο..βλεπεις οτι μερικα προγγραματα ειναι να μην γινονται καθολου, γιατι και εξετασεις να κανει η κοπελα παλι θα κολλησει την επομενη μερα. Απλα ξες τι γινεται κανεις δεν ασχολητε με τα ρδελα..αντε κανενας ελεγχος για τα ματια του κοσμου.
Οποτε θελει προσοχη!
Αν δεν ξέρεις εσύ (όχι εσύ προσωπικά ) τους κανόνες υγιεινής και τι πρέπει να αποφύγεις ..δεν σε φταίει κανένας μετά .
Βαρέθηκα να τα λέω ,όταν πάτε και ζητάτε ,πως τα λέτε τώρα όλα .. αγγλόφωνα.. girlfriend experience και τέτοιες μαλακίες φυσικό και επόμενο όλο και κάτι να αρπάξεις κάποια στιγμή .
Δεν πρέπει να είσαι στενόμυαλος ,δεν πάει μόνο μαζί σου και πιστεύω δεν έχει καμία σημασία το συχνός η όχι,εσύ προσέχεις τον εαυτό σου .
Η άλλη άμα θέλει να βγάλει λεφτά μπορεί να μην την νοιάζει
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.641
Κριτικές
22
Like
6.910
Πόντοι
3.346
Αν δεν ξέρεις εσύ (όχι εσύ προσωπικά ) τους κανόνες υγιεινής και τι πρέπει να αποφύγεις ..δεν σε φταίει κανένας μετά .
Βαρέθηκα να τα λέω ,όταν πάτε και ζητάτε ,πως τα λέτε τώρα όλα .. αγγλόφωνα.. girlfriend experience και τέτοιες μαλακίες φυσικό και επόμενο όλο και κάτι να αρπάξεις κάποια στιγμή .
Δεν πρέπει να είσαι στενόμυαλος ,δεν πάει μόνο μαζί σου και πιστεύω δεν έχει καμία σημασία το συχνός η όχι,εσύ προσέχεις τον εαυτό σου .
Η άλλη άμα θέλει να βγάλει λεφτά μπορεί να μην την νοιάζει
Το συχνος το ειπα γιατι αλλες που ζητησα δεν μου τα εδειχναν, ενω αυτη σου λεει μπορει αν του αρνηθω να μην ξαναρθει..και μαλιστα μου ειπε οτι ειμαι ο πρωτος τοσο καιρο που δουλευει που της ζηταει εξετασεις.
Στα αλλα εχεις δικιο, αν εμεις δεν προσεξουμε τον εαυτο μας μην περιμενετε να το κανει μια ιεροδουλη. Τοσο απλα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
Το συχνος το ειπα γιατι αλλες που ζητησα δεν μου τα εδειχναν, ενω αυτη σου λεει μπορει αν του αρνηθω να μην ξαναρθει..και μαλιστα μου ειπε οτι ειμαι ο πρωτος τοσο καιρο που δουλευει που της ζηταει εξετασεις.
Στα αλλα εχεις δικιο, αν εμεις δεν προσεξουμε τον εαυτο μας μην περιμενετε να το κανει μια ιεροδουλη. Τοσο απλα
Απλά μην τρομάζετε τον κόσμο .
Άμα έχει ο άλλος μυαλό και γαμαει με καποτα και προσέχει δεν παθαίνει τίποτα .
Ο καλύτερος τρόπος για να έχεις το κεφάλι σου ήσυχο
είναι να πλένεσαι κατευθείαν μετά το γαμησι ..πλέον παντού σου δίνουν πετσέτα αλλά και πάλι κάποιοι βαριουνται ..
Εμείς παλιότερα από Βαρδάρη εποχη και στα πρώτα χρόνια των στούντιο δεν τις είχαμε αυτές τις πολυτέλειες σε απλό πρόγραμμα,πετσέτα μας δίναν μόνο άμα επερνες πρόγραμμα στα στούντιο από 50ρικο και πάνω .
Μπορούν να το επιβεβαιώσουν όλοι εδώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom