Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (5 μέλη και 33 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
40 απλό; Μπράβο!! Όποτε για γυμνό τσιμπο πάμε στο 60αρι! Θα την δω φίλε και αν με πείσει ότι τα αξίζει από την όψη θα μπω!

η λέξη κλειδί είναι ''διαπραγμάτευση'' πριν εισχωρήσεις στα ενδότερα.....πιστεύω να έγινα κατανοητός :wink:
 

spirtoulis123

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2022
Μηνύματα
72
Like
158
Πόντοι
0
Πήγε κάνεις με Amara να μας πει την εμπειρία του; Αυτό το πετιτ Μ αρέσει
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Ζήτα και μια συγνώμη ρε Κούλη ...με αυτό το όνομα και αυτή την φωτό σαν να μιλάμε με τον κανονικό είναι ! Χαχαχα
Σε ευχαριστω πολυ αγαπητε DEWARSS.Δεν ηθελα να το γραψω,γιατι ειναι το αυτονοητο.Δεν ειναι τιποτε,βρηκε ο ΧΡΥΣΟΣ στανταρακι,εχασα εγω την προσφορα στο 30αρι!Χαλαλι σας,βρηκα αλλη πιο ενδιαφερουσα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Σε ευχαριστω πολυ αγαπητε DEWARSS.Δεν ηθελα να το γραψω,γιατι ειναι το αυτονοητο.Δεν ειναι τιποτε,βρηκε ο ΧΡΥΣΟΣ στανταρακι,εχασα εγω την προσφορα στο 30αρι!Χαλαλι σας,βρηκα αλλη πιο ενδιαφερουσα.

γιατί τι έγινε? πάπαλα το 30αρι και εκεί μέσα σε 4 μέρες? :think:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
11
Like
17.417
Πόντοι
3.796
Σε ευχαριστω πολυ αγαπητε DEWARSS.Δεν ηθελα να το γραψω,γιατι ειναι το αυτονοητο.Δεν ειναι τιποτε,βρηκε ο ΧΡΥΣΟΣ στανταρακι,εχασα εγω την προσφορα στο 30αρι!Χαλαλι σας,βρηκα αλλη πιο ενδιαφερουσα.
Το είπα καθαρά για να τον πειράξω για το Νικ του !
Καμία αναφορά δεν έκανα πάνω στο θέμα ποιός γάμησε πρώτος την κοπέλα .
Δεν ξέρω αν έχει και σημασία για να μιλάτε από το πρωί για αυτό .
Χαλαρά πάτε την μπάλα και μην εξυψωνετε την κάθε μια με τα ποσά που δίνετε μερικοί.
Αυτό έχω να πω μόνο για το θέμα .
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
Πήγε κάνεις με Amara να μας πει την εμπειρία του; Αυτό το πετιτ Μ αρέσει
Ρε φίλε δε διαβάζεις πιο πάνω προηγούμενα page? &συν τοις αλλοις έχω αφήσει και κριτική! Όχι όλα στο πιάτο ρε μαλακες
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Το είπα καθαρά για να τον πειράξω για το Νικ του !
Καμία αναφορά δεν έκανα πάνω στο θέμα ποιός γάμησε πρώτος την κοπέλα .
Δεν ξέρω αν έχει και σημασία για να μιλάτε από το πρωί για αυτό .
Χαλαρά πάτε την μπάλα και μην εξυψωνετε την κάθε μια με τα ποσά που δίνετε μερικοί.
Αυτό έχω να πω μόνο για το θέμα .

Στα στούντιο της αλυσίδας οι όποιες υπηρεσίες κοστολογούνται ακριβά και ακόμη ακριβότερα στο paradise (γνωστό σε όλους όσους ασχολούνται με το σπορ των στούντιο). Γι' αυτό βλέπεις ότι πολλοί συναγωνιστές συμφωνούμε ότι αυτή την χρονική στιγμή το venus & Las vegas έχουν το καλύτερο και value ρόστερ από πλευράς σούπερ υπηρεσιών και χρηματικού αντιτίμου.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
11
Like
17.417
Πόντοι
3.796
Στα στούντιο της αλυσίδας οι όποιες υπηρεσίες κοστολογούνται ακριβά και ακόμη ακριβότερα στο paradise (γνωστό σε όλους όσους ασχολούνται με το σπορ των στούντιο). Γι' αυτό βλέπεις ότι πολλοί συναγωνιστές συμφωνούμε ότι αυτή την χρονική στιγμή το venus & Las vegas έχουν το καλύτερο και value ρόστερ από πλευράς σούπερ υπηρεσιών και χρηματικού αντιτίμου.
Δεν αντιλέγω και εγώ σε αυτά πάω συνήθως
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δεν αντιλέγω και εγώ σε αυτά πάω συνήθως

το ιδανικότερο για να ξεχαρμανιάζει όλος ο κόσμος θα ήταν 30 ευρώ με όλα μέσα ακα πίπα, γλύψιμο, γλωσσόφιλλα, 69, πουτσοτριψίματα κτλ.
Αλλά ξέρεις ότι αυτό είναι αδύνατο να συμβεί
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Σε λίγο ανεβαίνει η κριτική μου για τη Νατασσα.
Απογοητευτική κίνηση χθες. Απορώ πως δεν ντρέπονται να ζητάνε τόσα λεφτά με αυτό το υλικό. Απο εικοσάρικο και κάποιες από δεκάρικο θα έπρεπε να ξεκινάνε.
Ελενα στα τρίδυμα ωραιο κοριτσάκι αλλά πολύ πίκρα και ξινίλα στο πρόσωπο. Στο πίσω σπιτάκι στα τρίδυμα ήταν μια γριά τανια ξανθιά τζιλφ. Είμαι περίεργος αν έχει περάσει κάποιος να μας πει εντυπώσεις.
Είδα και Κατερίνα από τα βενους. Όσο καλή και να είναι στο δωμάτιο που λένε , δεν θα περνούσα απλά.
Στο πρώτο λας βεγκας μια νταρια ψιλή μελαχρινή με τατού. Από φατσα τίποτα το ιδιαίτερο και αυτή.
Πήγα και στα μπελαρους. Βγήκαν δυο κοριτσάκια βαμμένες ξανθές, με παχακια. Η μια ήταν μέσα στην ξινίλα όποτε και από κει έφυγα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
11
Like
17.417
Πόντοι
3.796
το ιδανικότερο για να ξεχαρμανιάζει όλος ο κόσμος θα ήταν 30 ευρώ με όλα μέσα ακα πίπα, γλύψιμο, γλωσσόφιλλα, πουτσοτριψίματα κτλ.
Αλλά ξέρεις ότι αυτό είναι αδύνατο να συμβεί
Δεν γίνονται αυτά Κούλη ,άσε τα προεκλογικά και την πολύ πάρλα .
Μήπως σε δίνει κανένα μεζεδάκι το Βένους και εισαι τόσο ενθουσιασμένος;:cheesy:
Πολλά λόγια για το τίποτα .
Δεν τα λέω κακοπροαίρετα,αλλά κουράζεται κόσμος ,δεν χρειάζεται τόσο πάρλα για ένα γαμησι
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
@Κούλης Χρυσός με όλο το σεβασμό φίλε μας εχεις κάνει τα αρχιδια πλανήτες… κάθε μέρα λες τα ίδια και τα ίδια, αυτό δν είναι καφενείο, είναι ενασ Σχεδόν μονόλογος σου, μια διάρροια. Αυτό το γαμημενο το νήμα είναι για ενημέρωση. Πήγα εκεί, γαμησα εκεί, μου άρεσε αυτή, ήταν έτσι και έδωσα τόσα. Τέλος!
Κάθεστε και υπέρ αναλύετε με τον @παλαιμαχος και με άλλους χίλιες δυο μαλακιες. Πείτε τα σε πμ ρε μαλακες, μας πρηξατε! Πάρτε και μια πιπα στον @al pacino και στον @Solar - που έγραψε πενήντα μηνύματα εδώ και 14 χρόνια- και αφήστε μας στην ησυχία μας! Ψωμολυσες
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
11
Like
17.417
Πόντοι
3.796
@Κούλης Χρυσός με όλο το σεβασμό φίλε μας εχεις κάνει τα αρχιδια πλανήτες… κάθε μέρα λες τα ίδια και τα ίδια, αυτό δν είναι καφενείο, είναι ενασ Σχεδόν μονόλογος σου, μια διάρροια. Αυτό το γαμημενο το νήμα είναι για ενημέρωση. Πήγα εκεί, γαμησα εκεί, μου άρεσε αυτή, ήταν έτσι και έδωσα τόσα. Τέλος!
Κάθεστε και υπέρ αναλύετε με τον @παλαιμαχος και με άλλους χίλιες δυο μαλακιες. Πείτε τα σε πμ ρε μαλακες, μας πρηξατε! Πάρτε και μια πιπα στον @al pacino και στον @Solar - που έγραψε πενήντα μηνύματα εδώ και 14 χρόνια- και αφήστε μας στην ησυχία μας! Ψωμολυσες
Σταματά και εσύ :cheesy:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Δεν γίνονται αυτά Κούλη ,άσε τα προεκλογικά και την πολύ πάρλα .
Μήπως σε δίνει κανένα μεζεδάκι το Βένους και εισαι τόσο ενθουσιασμένος;:cheesy:
Πολλά λόγια για το τίποτα .
Δεν τα λέω κακοπροαίρετα,αλλά κουράζεται κόσμος ,δεν χρειάζεται τόσο πάρλα για ένα γαμησι

αναφέρω ως έχει η κατάσταση μιας και πολλοί συναγωνιστές παραπονιούνται και δικαίως για τις τιμές και ότι δεν είναι στο πλείστο των περιπτώσεων ανάλογες των υπηρεσιών που προσφέρουν τα στούντιο. Ούτε ενθουσιασμένος είμαι αλλά ούτε και τσιμπάω εξτραδάκια για να αναφέρω τις καλές υπηρεσίες που επιβεβαιώνουν σχεδόν όλοι όσοι γράφουν εδώ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
@Κούλης Χρυσός με όλο το σεβασμό φίλε μας εχεις κάνει τα αρχιδια πλανήτες… κάθε μέρα λες τα ίδια και τα ίδια, αυτό δν είναι καφενείο, είναι ενασ Σχεδόν μονόλογος σου, μια διάρροια. Αυτό το γαμημενο το νήμα είναι για ενημέρωση. Πήγα εκεί, γαμησα εκεί, μου άρεσε αυτή, ήταν έτσι και έδωσα τόσα. Τέλος!
Κάθεστε και υπέρ αναλύετε με τον @παλαιμαχος και με άλλους χίλιες δυο μαλακιες. Πείτε τα σε πμ ρε μαλακες, μας πρηξατε! Πάρτε και μια πιπα στον @al pacino και στον @Solar - που έγραψε πενήντα μηνύματα εδώ και 14 χρόνια- και αφήστε μας στην ησυχία μας! Ψωμολυσες

τόση ώρα τι κάνω, δεν ενημερώνω για Τάνια και Σάσα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Πάρτε και μια πιπα στον @al pacino και στον @Solar - που έγραψε πενήντα μηνύματα εδώ και 14 χρόνια- και αφήστε μας στην ησυχία μας! Ψωμολυσες
Πρωτον οταν γραφτηκα ημουν φανταρος κ μπηκα να διαβασω για το που να παω στην αδεια οταν ηρθα βαρδαρη,απο εκει κ μετα ειχα γκομενες ειτε για αρπαχτες ειτε για σχεση.Ειναι πρωτη φορα που ειμαι σολο σε αυτο το μικρο διαστημα γιαυτο κ επισκεφτηκα τοσες φορες και επισης ειμαι πολυ καλα οικονομικα τωρα πια.

Εσυ βαρας ζορια κ γραφεις επιθετικα επειδη εχεις προσωπικα η ψυχολογικα προβληματα κ τα βγαζεις σε εμας που δεν ειμαστε επιθετικοι κ δε προσβαλουμε τους υπολοιπους γτ εχουμε μια ηλικια κ σεβασμο ασχετα αν ειμαστε αγνωστοι χωρις ονοματα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Στο πίσω σπιτάκι στα τρίδυμα ήταν μια γριά τανια ξανθιά τζιλφ. Είμαι περίεργος αν έχει περάσει κάποιος να μας πει εντυπώσεις.

Την έχω πάρει εγώ αρκετά χρόνια πριν, πες μου ακριβώς τι θέλεις να σου αναφέρω λεπτομερώς
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
885
Κριτικές
10
Like
5.713
Πόντοι
1.336
τόση ώρα τι κάνω, δεν ενημερώνω για Τάνια και Σάσα.
Λες να σου κάνω επίπληξη για μόνο ένα μήνυμα;! Ε τόσες μέρες μας έχετε πρήξει τα αρχίδια! Δεν το καταλαβαίνετε ότι κουράσατε; Τι φάση ρε μεγάλε, δεν έχετε παρέα και χαίρεστε να Υπέρ αναλύετε την κάθε μαλακία εδώ μέσα; Θες να πεις για την Τάνια και την Σάσα; Πολύ ωραία! Λες πως πέρασες και το τι έγινε και τέλος! Υπόλοιπες μαλακίες τι στο μπούτσο είναι! Συγνώμη για τον εκνευρισμό μου αλλά κάπου κουράσατε
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.070
Κριτικές
11
Like
17.417
Πόντοι
3.796
αναφέρω ως έχει η κατάσταση μιας και πολλοί συναγωνιστές παραπονιούνται και δικαίως για τις τιμές και ότι δεν είναι στο πλείστο των περιπτώσεων ανάλογες των υπηρεσιών που προσφέρουν τα στούντιο. Ούτε ενθουσιασμένος είμαι αλλά ούτε και τσιμπάω εξτραδάκια για να αναφέρω τις καλές
υπηρεσίες που επιβεβαιώνουν σχεδόν όλοι όσοι γράφουν εδώ.
Βγάλε ένα πουτσοpass ,έχει δίκιο ο alfie κουράζετε κόσμο 100 σελίδες τα ίδια και τα ίδια και θεωρείες .
Δεν υπάρχει λόγος .
Μιλάτε για αυτονόητα πράγματα που δεν χρειάζονται διευκρινίσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom