Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (0 μέλη και 22 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Λες να σου κάνω επίπληξη για μόνο ένα μήνυμα;! Ε τόσες μέρες μας έχετε πρήξει τα αρχίδια! Δεν το καταλαβαίνετε ότι κουράσατε; Τι φάση ρε μεγάλε, δεν έχετε παρέα και χαίρεστε να Υπέρ αναλύεται την κάθε μαλακία εδώ μέσα; Θες να πεις για την Τάνια και την Σάσα; Πολύ ωραία! Λες πως πέρασες και το τι έγινε και τέλος! Υπόλοιπες μαλακίες τι στο μπούτσο είναι! Συγνώμη για τον εκνευρισμό μου αλλά κάπου κουράσατε

ρε συ είσαι μπαγλαμάς? Έγραψα και για τις δυο και μετά δέχτηκα έναν καταιγισμό ερωτήσεων και απάντησα λεπτομερώς για να δώσω κάποιες διευκρινήσεις στα ερωτήματα των συναγωνιστών. Πάρε τα μουρλόχαπα σου τώρα και ύπνο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Βγάλε ένα πουτσοpass ,έχει δίκιο ο alfie κουράζετε κόσμο 100 σελίδες τα ίδια και τα ίδια και θεωρείες .
Δεν υπάρχει λόγος .
Μιλάτε για αυτονόητα πράγματα που δεν χρειάζονται διευκρινίσεις

βλέπεις ότι για κάποιους όμως δεν είναι αυτονόητα από τις ερωτήσεις πρώτης δημοτικού που μου κάνουν μερικοί
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.696
Πόντοι
3.796
για κάποιους όμως δεν είναι αυτονόητα, το βλέπεις από τις ερωτήσεις δημοτικού που μου κάνουν μερικοί
Στα πμ ρωτάνε και χειρότερα .
Δεν γίνεται να τους απαντάς όλους .
Απαντάς μόνο στην ουσία .
Μαλακίες θα ρωτάνε πάντα
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
886
Κριτικές
10
Like
5.716
Πόντοι
1.336
Πρωτον οταν γραφτηκα ημουν φανταρος κ μπηκα να διαβασω για το που να παω στην αδεια οταν ηρθα βαρδαρη,απο εκει κ μετα ειχα γκομενες ειτε για αρπαχτες ειτε για σχεση.Ειναι πρωτη φορα που ειμαι σολο σε αυτο το μικρο διαστημα γιαυτο κ επισκεφτηκα τοσες φορες και επισης ειμαι πολυ καλα οικονομικα τωρα πια.

Εσυ βαρας ζορια κ γραφεις επιθετικα επειδη εχεις προσωπικα η ψυχολογικα προβληματα κ τα βγαζεις σε εμας που δεν ειμαστε επιθετικοι κ δε προσβαλουμε τους υπολοιπους γτ εχουμε μια ηλικια κ σεβασμο ασχετα αν ειμαστε αγνωστοι χωρις ονοματα.
Ναι το βρήκες! Εγώ έχω ψυχολογικά προβλήματα που υποδεικνύω του αντικειμενικά σωστό! Δεν είμαι μόνο εγώ που του έχω πει ότι πρήζουν μπάλες! Είναι κι άλλα άτομα! Απλά εγώ τα είπα λίγο πιο ωμά! Το αν εσύ κρίνεις εμένα πως έχω ψυχολογικά επειδή είπα δυο τρια μπινελίκια παραπάνω, μάλλον είσαι υπερευαίσθητος! Σε σαιτ για μπουρδελα είσαι μαν όχι στο καθηχητικο
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Ναι το βρήκες! Εγώ έχω ψυχολογικά προβλήματα που υποδεικνύω του αντικειμενικά σωστό! Δεν είμαι μόνο εγώ που του έχω πει ότι πρήζουν μπάλες! Είναι κι άλλα άτομα! Απλά εγώ τα είπα λίγο πιο ωμά! Το αν εσύ κρίνεις εμένα πως έχω ψυχολογικά επειδή είπα δυο τρια μπινελίκια παραπάνω, μάλλον είσαι υπερευαίσθητος! Σε σαιτ για μπουρδελα είσαι μαν όχι στο καθηχητικο
Ειχα κ εχω παρε δωσε με παρα πολυ κοσμο ,ολοι οι ανασφαλεις κομπλεξικοι που συναντησα στη ζωη μου πουλανε μαγκια και βριζουν η απειλουν για να δειξουν το αντριλικι τους επειδη δεν εχουν κατι αλλο να προσφερουν για να κερδισουν σεβασμο διοτι νιωθουν λιγοι κ φοβουνται μη τους πατησουν.

Παρεθεσες το μυνημα μου που εγραψα ¨λαθοι" γτ εισαι κομπλεξικος κ περιμενες ποτε θα κανω λαθος για να κοροιδεψεις ,παιδακι εισαι κ ετσι θα μεινεις γτ αν δε μπορεις να συμπεριφερθεις εδω μεσα που εχεις χρονο να γραψεις σαν ανθρωπος κ να σκεφτεις φανταζομαι τι ειδους αθλια επικοινωνια εχεις στη καθημερινοτητα σου.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ναι το βρήκες! Εγώ έχω ψυχολογικά προβλήματα που υποδεικνύω του αντικειμενικά σωστό! Δεν είμαι μόνο εγώ που του έχω πει ότι πρήζουν μπάλες! Είναι κι άλλα άτομα! Απλά εγώ τα είπα λίγο πιο ωμά! Το αν εσύ κρίνεις εμένα πως έχω ψυχολογικά επειδή είπα δυο τρια μπινελίκια παραπάνω, μάλλον είσαι υπερευαίσθητος! Σε σαιτ για μπουρδελα είσαι μαν όχι στο καθηχητικο

κάνε μας και εσύ την δικιά σου ενημέρωση και άσε την παραφιλολογία, αναμένουμε, εγώ ήδη αναφέρθηκα για δυο που τις πήρα για πρώτη φορά
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Σε λίγο ανεβαίνει η κριτική μου για τη Νατασσα.
Απογοητευτική κίνηση χθες. Απορώ πως δεν ντρέπονται να ζητάνε τόσα λεφτά με αυτό το υλικό. Απο εικοσάρικο και κάποιες από δεκάρικο θα έπρεπε να ξεκινάνε.
Ελενα στα τρίδυμα ωραιο κοριτσάκι αλλά πολύ πίκρα και ξινίλα στο πρόσωπο. Στο πίσω σπιτάκι στα τρίδυμα ήταν μια γριά τανια ξανθιά τζιλφ. Είμαι περίεργος αν έχει περάσει κάποιος να μας πει εντυπώσεις.
Είδα και Κατερίνα από τα βενους. Όσο καλή και να είναι στο δωμάτιο που λένε , δεν θα περνούσα απλά.
Στο πρώτο λας βεγκας μια νταρια ψιλή μελαχρινή με τατού. Από φατσα τίποτα το ιδιαίτερο και αυτή.
Πήγα και στα μπελαρους. Βγήκαν δυο κοριτσάκια βαμμένες ξανθές, με παχακια. Η μια ήταν μέσα στην ξινίλα όποτε και από κει έφυγα.
Tην πιτσιρικα την Ελενα εγω την ευχαριστηθηκα,πιπα πολυ καλη,το μουνακι της θα ηταν καλυτερο με λιγοτερο τζελ.Τη γρια Τανια ,την επαιρνα στο Βαρδαρι στην Προμηθεως σε οροφο με 5χιλιαρο το 2000.Πηγαινα για τις βυζαρες της,ανεβαινε πανω και μου τα εβαζε στη μουρη και χανομουν,για τσιμπουκι ουτε λογος τοτε.Την ξαναειδα πριν λιγο καιρο,αλλα δεν τολμησα,δεν βρηκα το κουραγιο.Επισης και με Νατασσα ηταν πολυ ωραια.Για τις υπολοιπες δεν γνωριζω.Τωρα για 10-20αρικα θες και τα λες η σου ξεφευγουνε?
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
410
Κριτικές
7
Like
1.008
Πόντοι
361
Από αυτό το Belarus που δουλεύει η Τάνια έχουμε μήπως τηλέφωνο
 

Antonis80

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2020
Μηνύματα
55
Like
12
Πόντοι
0
Αναφέρατε κάποιοι για την τζιλφ Τάνια.αξιζει μια δοκιμή η θεία;έχει βυζάρες είδα..
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
442
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
στα στούντιο της αλυσίδας πάντα το απλό πρόγραμμα από 40 ξεκινούσε και η ακα πίπα ήταν πάντα στα 60. Πέφτω από τα σύννεφα που εκπλήσσεσαι με' αυτό, γιατί είσαι στην πιάτσα από την εποχή του Βαρδάρη ασχέτως αν έγινες πρόσφατα μέλος εδώ
Το βίλα πριβέ από
στα στούντιο της αλυσίδας πάντα το απλό πρόγραμμα από 40 ξεκινούσε και η ακα πίπα ήταν πάντα στα 60. Πέφτω από τα σύννεφα που εκπλήσσεσαι με' αυτό, γιατί είσαι στην πιάτσα από την εποχή του Βαρδάρη ασχέτως αν έγινες πρόσφατα μέλος εδώ
Έχεις δίκιο! Νόμιζα δούλευε σε άλλο μαγαζί!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Αναφέρατε κάποιοι για την τζιλφ Τάνια.αξιζει μια δοκιμή η θεία;έχει βυζάρες είδα..
θεία δεν την λες γιαγιά είναι πλέον
φιλότιμη είναι, το σίγουρο είναι ότι δεν θα κλάψεις τα λεφτά σου σαν κάτι άλλες, εγώ την πήρα πιο πολύ για το παλμαρέ για να έχω και μία Gilf στην πορνοκαριέρα μου. ίσως το τολμήσω μία ακόμη φορά τώρα που σίτεψε κι' άλλο
 
Τελευταία τροποποίηση:

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.195
Κριτικές
293
Like
9.512
Πόντοι
12.525

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346

ρε τι πάθαμε :cheesy:...gilf ήταν τότε, τώρα πρέπει να είναι dilf

την έχει πάρει και ο yorkie την γιαγιά Τάνια και έχει γράψει και αυτός κριτική, παρόλο που έχει πάει με ένα σορό διάσημες προνοστάρ.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.195
Κριτικές
293
Like
9.512
Πόντοι
12.525

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εσένα γιατί δε μπορούμε να σου στείλουμε πμ?

δεν ξέρω, με τον solar που μίλησα σε ΠΜ μια χαρά του έστειλα και μου απαντούσε. Θα κοιτάξω στις ρυθμίσεις του πρόφιλ μου να δω τι γίνεται
 

kostid

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
630
Πόντοι
81
Πηγα χθες να κανω μια επισκεψη στην ελενα ραισα, πηγαινοντας βλεπω το μαγαζακι που ειναι η καρινα ανοιχτο… λεω μπας και γυρισε νωριτερα ας παω. Βγηκε μια χοντρουλα την εκανα με ελαφρα… παω ραισα και τι να δω.. δυο αμαξια εξω με πιτσιρικαδες να μπαινοβγαινουν και να φωναζουν και ο αλλος που ηταν μεσα στο δωματιο μαζι της εκνευριστηκε και εφυγε. Δεν καθισα καν να δω πως ειναι με αυτους…
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.013
Like
4.368
Πόντοι
456
@Κούλης Χρυσός .μια ερώτηση. Είπες ότι πήγες με Σασα. Κριτική η κάποιο ποστ έκανες για το πως είναι η συνάντηση σου; Γτ βλέπω ότι πήγες κ απλα αναφέρθηκες σε τιμή κ τι ζήτησες από την κοπέλα κ οχι κατι αλλο. Κ απλα αναφέρθηκες σαυτην εφόσον κάποιος ρώτησε αν ειναι καλη. Γτ αλλιώς δεν θα έλεγες κάτι.
 

Mpoourdelogamias

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
26
Like
8
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom