Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Όχι μάγκες μακριά από μένα η γιαγιά η τανια. Από περιέργεια ρώτησα γιατί ποτέ δεν ξερεις.
Πάντως χθες τα περισσότερα γεμάτα δωμάτια τα είχε η νατασσα. Δυο δυο γεμίζανε. Το νήμα κάνει δουλίτσα τελικά
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796
Όχι μάγκες μακριά από μένα η γιαγιά η τανια. Από περιέργεια ρώτησα γιατί ποτέ δεν ξερεις.
Πάντως χθες τα περισσότερα γεμάτα δωμάτια τα είχε η νατασσα. Δυο δυο γεμίζανε. Το νήμα κάνει δουλίτσα τελικά
Ακριβώς έτσι είναι ,τα έχουμε πει χίλιες φορές .
Αύριο περνα μια βόλτα από την γιαγιά και εκεί γεμάτο θα είναι .
Αφού οι περισσότεροι δεν έχουν προσωπικό κριτήριο απλά θέλουν να ζήσουν το δικό σου γαμιση λες και θα παίξει βίντεο .
Βαρέθηκα να τα λέω
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Η ελενα ραισα που λετε εχει πουθενα φωτο γιατί στο άλλο σάιτ δεν βρισκω?
Είναι παλιές όμως, πριν τις αλλαγές που έχει κάνει. Είχαν ανέβει για λίγο καιρό στο find_girls την περιόδο της καραντίνας.
 

Συνημμένα

  • 160568478_221897389624651_3997823291599794078_n-510x773.jpg
    160568478_221897389624651_3997823291599794078_n-510x773.jpg
    31 KB · Εμφανίσεις: 58
  • 160820341_265502698530187_6168675674508646428_n-1-510x766.jpg
    160820341_265502698530187_6168675674508646428_n-1-510x766.jpg
    43,5 KB · Εμφανίσεις: 60
Τελευταία τροποποίηση:

Geokoro

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Νοε 2016
Μηνύματα
691
Κριτικές
29
Like
1.812
Πόντοι
1.196
Γιατί στο άλλο site δεν εμφανίζονται οι κοπέλες που δουλεύουν στο venus; Μήπως έχει σχέση που η Αθηνά άνοιξε νήμα εδώ στο μπου;
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
723
Κριτικές
8
Like
756
Πόντοι
366
Πέτρου ερημίτη 3α μια Μόνικα από Βουλγαρία, πιτσιρίκα 21 χρόνων λέει, ίσως και μικρότερη.
Παίδες φόλα.
Δεν βγάζω ποτέ σουτιέν, γιατί αναπνέεις έτσι, γιατί κανεις αυτό τον ήχο γιατί το ένα γιατί το άλλο....
Μαλακία εντελώς αγαρμπη για να σηκωθεί το ξενερωμενο πουλί μου, απορώ πως τελείωσα, αλήθεια.
Η τσατσά συμπαθέστατη (με βαρηκοΐα) αλλά προσπαθούσε επίμονα να μου την εκθειάζει στα μεγάλα προγράμματα.
Εγώ πήρα απλό 30 γιατί πρώτη φορά δεν δίνω ποτέ παραπάνω..
Ευτυχώς κλαίω μόνο 30!
Κοκκινη κάρτα από μένα.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
@Κούλης Χρυσός .μια ερώτηση. Είπες ότι πήγες με Σασα. Κριτική η κάποιο ποστ έκανες για το πως είναι η συνάντηση σου; Γτ βλέπω ότι πήγες κ απλα αναφέρθηκες σε τιμή κ τι ζήτησες από την κοπέλα κ οχι κατι αλλο. Κ απλα αναφέρθηκες σαυτην εφόσον κάποιος ρώτησε αν ειναι καλη. Γτ αλλιώς δεν θα έλεγες κάτι.

στα του αγώνα ήταν καλή και συμμετοχική σε όλη την διάρκεια του αγώνα με μέτριας διάρκειας προκαταρκτικά, σεξ σε δυο στάσεις ιεραποστολικά και cow girl, πουτσοτριψίματα και άλλα τέτοια βρώμικα κόλπα δεν είχε το μενού, με έφτιαξε επίσης και το γεγονός ότι είναι πολύ όμορφη με Σλάβικα χαρακτηριστικά γιατί έχω ιδιαίτερη αδυναμία στις Ρωσοουκρανές. Όταν βρω χρόνο θα γράψω κριτική στον κατάλογο και γι΄αυτήν και για την Τάνια στο belarus
 
Τελευταία τροποποίηση:

koukourr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2020
Μηνύματα
15
Κριτικές
9
Like
493
Πόντοι
280
Ρωτησα για Bella αν εχει κανεις γνωμη, δεν ακουσα τιποτα...περασα να δω και βγαινει μια gilf κυριολεκτικα..εφυγα ευγενικά

Ηθελα να περασω να δω Μαριζα που εχω διαβασει αναμικτες κριτικες..στο σαλοναρισμα μου φανηκε νταρντανα ωραια με μεγαλο κωλο και βυζια, λεω θα βγαλουμε γουστα.. παιρνω μισαωρο, περναω μεσα..

καλο παιχνιδακι με τα βυζια στην αρχη μεχρι την ανυψωση σε 1-2 λεπτα, μου βαζει κατευθειαν καποτα...τελεια φολα θα φαμε σκεφτομαι.. πως να κανουμε μου λεει, ελα απο πανω της λεω. Αααααα δεν ανεβαινω κανονικα ποτε,μονο αναποδα μου λεει..ανεβαινει για 1 λεπτο και κατεβαινει..πως μου λεει τωρα? Ελα στα τεσσερα.. Κανουμε 3 λεπτα, με σταματαει, ελα κανονικα μου λεει..με σταματαει στο επομενο 4λεπτο.. Δεν θα πηδιομαστε και ολη την ωρα μου λεει και παει για μαλακια.. Μη μου πιανεις την ρωγα μονο γυρω μου λεει...Αντε γεια σκεφτομαι, λεω αστο και ντυνομαι και φευγω.

Κοιταω ρολοι, 19 λεπτα απο οταν μπηκα στο δωματιο, 15 απο οταν μπηκε η κοπελα. Απ τις μεγαλυτερες φολες που εχω δει.

Αχυστος, λεω θα παω και αλλου μπας και γινει κατι γαμω. Περναω Villa erotica. Βγαινουν Mishel και Kristalia. Κανονιζεται ντουετο συντομο. Η Mishel εξαιρετικο παιχνιδακι κατα την πιπα, πολυ καλη. Ωραιο σωμα σφιχτο, με ωραιες καμπυλες. Η Kristalia ακομα μεγαλυτερο κωλο, κοντουλα και αυτη, καυλα σκετη. Αντεχουν στο δυνατο και γιαυτο περασα σουπερ.

Κοινως, ετσι πρεπει να ειναι τα μπουρδελα. Μπραβο στα κοριτσια και για την πρωτοβουλια. Μουτσας γκραθιας.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
@Κούλης Χρυσός .μια ερώτηση. Είπες ότι πήγες με Σασα. Κριτική η κάποιο ποστ έκανες για το πως είναι η συνάντηση σου; Γτ βλέπω ότι πήγες κ απλα αναφέρθηκες σε τιμή κ τι ζήτησες από την κοπέλα κ οχι κατι αλλο. Κ απλα αναφέρθηκες σαυτην εφόσον κάποιος ρώτησε αν ειναι καλη. Γτ αλλιώς δεν θα έλεγες κάτι.

επίσης είχα παραλείψει να αναφέρω λεπτομέρειες και μίλησα για τιμή εξ' αρχής διαπραγμάτευση γιατί πολλοί είναι δυσκοίλιοι στα οικονομικά και θέλουν με 30 ευρώ να πάρουν τα πάντα μέσα στο δωμάτιο. Τα υπόλοιπα τα ανέφερα στο παραπάνω ποστ μου και ελπίζω να βοήθησα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Πηγα χθες να κανω μια επισκεψη στην ελενα ραισα, πηγαινοντας βλεπω το μαγαζακι που ειναι η καρινα ανοιχτο… λεω μπας και γυρισε νωριτερα ας παω. Βγηκε μια χοντρουλα την εκανα με ελαφρα… παω ραισα και τι να δω.. δυο αμαξια εξω με πιτσιρικαδες να μπαινοβγαινουν και να φωναζουν και ο αλλος που ηταν μεσα στο δωματιο μαζι της εκνευριστηκε και εφυγε. Δεν καθισα καν να δω πως ειναι με αυτους…

Το ίδιο έπαθα και εγώ ένα Σάββατο βράδυ μετά τις 4 τα ξημερώματα, όταν πήγα να δω την Τατιάνα στο hot lady μπαινόβγαινε μέσα έξω συνεχώς πιτσιρικαρία με αποτέλεσμα ούτε μπόρεσα να διαπραγματευτώ υπηρεσίες άλλα ούτε και να πηδήξω με τόση οχλαγωγία που υπήρχε. Ειδικά όταν βγαίνουν μαζικά πιτσιρικάδες για βόλτα στα στούντιο η κατάσταση είναι τραγική.
 

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
102
Κριτικές
22
Like
633
Πόντοι
311
Πέρασμα χθες βραδακι για μια γρήγορη καταδρομική…στα λας βεγκας της Ρίτας κλειστό στο ένα ηταν η κοπέλα Ντάρια, συμπαθητική με ωραίο σώμα και Τάτοο, ευχάριστη στο σαλοναρισμα αλλά κάτι με κράτησε και δε μπήκα. Στο άλλο είχε δυο κοπέλες που δεν συγκράτησα ονόματα, νομίζω ξένος λέγαμε την μια, και αυτές συμπαθητικες αλλα λίγο κρύες στο σαλόνι όποτε είπα καλύτερα όχι. Και οιβτρει κοπέλες που ανέφερα είναι πιστεύω μεταξύ 25-30, με ωραία κορμακια, σίγουρα κάποια στιγμή θα πρέπει μα δοκιμαστούν ειδικά η Νταρια που ήταν πρόσχαρη. Τιμή δε ρώτησα καθώς δε καθησα. Στο Βενους μπροστά μια Ταϊλανδέζα ωραίο σωματάκι και φάτσα αλλα λόγω προηγούμενη εμπειρίας με Ταϊλανδεζες σε ένα απο τα Βενους είπα όχι. Ειδικά όταν η τσατσα απογειώνει μια κοπέλα με κόβει συνήθως γιατί μου δίνει την εντύπωση ότι πρόκειται για φόλα. Αν έχει δοκιμαστεί από κάποιον και είναι τελικά διαφορετική πάω πάσο. Στο πίσω Βενους ήταν Βερόνικα και Σουζάνα.σταθερές αξίες και οι δυο πιστεύω τα γνωρίζουν οι περισσότεροι είτε από εμπειριες ειτε από κριτικές. Αυτά, γενικά σε όσα ρώτησα όλες ξεκινάνε από 40 πλέον, έφυγα χωρίς κατάθεση γιατί μου φάνηκαν πολλά τεκίλα για αυτά που είδα.
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
189
Κριτικές
9
Like
671
Πόντοι
361
Πέρασμα χθες βραδακι για μια γρήγορη καταδρομική…στα λας βεγκας της Ρίτας κλειστό στο ένα ηταν η κοπέλα Ντάρια, συμπαθητική με ωραίο σώμα και Τάτοο, ευχάριστη στο σαλοναρισμα αλλά κάτι με κράτησε και δε μπήκα. Στο άλλο είχε δυο κοπέλες που δεν συγκράτησα ονόματα, νομίζω ξένος λέγαμε την μια, και αυτές συμπαθητικες αλλα λίγο κρύες στο σαλόνι όποτε είπα καλύτερα όχι. Και οιβτρει κοπέλες που ανέφερα είναι πιστεύω μεταξύ 25-30, με ωραία κορμακια, σίγουρα κάποια στιγμή θα πρέπει μα δοκιμαστούν ειδικά η Νταρια που ήταν πρόσχαρη. Τιμή δε ρώτησα καθώς δε καθησα. Στο Βενους μπροστά μια Ταϊλανδέζα ωραίο σωματάκι και φάτσα αλλα λόγω προηγούμενη εμπειρίας με Ταϊλανδεζες σε ένα απο τα Βενους είπα όχι. Ειδικά όταν η τσατσα απογειώνει μια κοπέλα με κόβει συνήθως γιατί μου δίνει την εντύπωση ότι πρόκειται για φόλα. Αν έχει δοκιμαστεί από κάποιον και είναι τελικά διαφορετική πάω πάσο. Στο πίσω Βενους ήταν Βερόνικα και Σουζάνα.σταθερές αξίες και οι δυο πιστεύω τα γνωρίζουν οι περισσότεροι είτε από εμπειριες ειτε από κριτικές. Αυτά, γενικά σε όσα ρώτησα όλες ξεκινάνε από 40 πλέον, έφυγα χωρίς κατάθεση γιατί μου φάνηκαν πολλά τεκίλα για αυτά που είδα.
Αν η ταιλνδεζα είναι η μαγια εγώ πέρασα αρκετά καλά..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πέτρου ερημίτη 3α μια Μόνικα από Βουλγαρία, πιτσιρίκα 21 χρόνων λέει, ίσως και μικρότερη.
Παίδες φόλα.
Δεν βγάζω ποτέ σουτιέν, γιατί αναπνέεις έτσι, γιατί κανεις αυτό τον ήχο γιατί το ένα γιατί το άλλο....
Μαλακία εντελώς αγαρμπη για να σηκωθεί το ξενερωμενο πουλί μου, απορώ πως τελείωσα, αλήθεια.
Η τσατσά συμπαθέστατη (με βαρηκοΐα) αλλά προσπαθούσε επίμονα να μου την εκθειάζει στα μεγάλα προγράμματα.
Εγώ πήρα απλό 30 γιατί πρώτη φορά δεν δίνω ποτέ παραπάνω..
Ευτυχώς κλαίω μόνο 30!
Κοκκινη κάρτα από μένα.
Έχω γράψει κριτική ότι η κοπέλα είναι φολαρα
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
189
Κριτικές
9
Like
671
Πόντοι
361
Γιατί στο άλλο site δεν εμφανίζονται οι κοπέλες που δουλεύουν στο venus; Μήπως έχει σχέση που η Αθηνά άνοιξε νήμα εδώ στο μπου;
Είχε πει η Αθηνά ότι θα βγει από εκεί γιατί έχει πολλές κοπέλες και της παίρνουν πολλά λεφτά και επίσης δεν περνάνε όλα τα σχόλια
 

Ben2020

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
189
Κριτικές
9
Like
671
Πόντοι
361
Θα ήθελα να είχαμε Θεσσαλονίκη μπουρδέλα τον 10-20€ γιατί Αθήνα που έχω πάει και δεν σε νοιάζει το 10αρικο αλλά και τα κάνουν όλα στα περισσότερα μπουρδέλα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Εσυ μαθε πρωτα να γραφεις σε 1 ποστ αυτα που θες και μετα ελα να μιλησεις. Βλαχο, πανε γαμα καμια κατσικα.

μια χαρά γράφω ρε γύφτο, άντε πιες και εσύ τα μουρλόχαπα σου τελειωμένε
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Θα ήθελα να είχαμε Θεσσαλονίκη μπουρδέλα τον 10-20€ γιατί Αθήνα που έχω πάει και δεν σε νοιάζει το 10αρικο αλλά και τα κάνουν όλα στα περισσότερα μπουρδέλα

άστο δεν επιδέχεται σύγκριση με την πρωτεύουσα, χρόνια μπροστά η Αθήνα.

Είχε πει η Αθηνά ότι θα βγει από εκεί γιατί έχει πολλές κοπέλες και της παίρνουν πολλά λεφτά και επίσης δεν περνάνε όλα τα σχόλια

όπως σου τα είπε είναι, τα χρήματα είναι πολλά για διαφήμιση στο άλλο site. 100 η καταχώρηση του στούντιο και από 80 η καταχώρηση της κάθε κοπέλας.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
62
Like
41.246
Πόντοι
8.530
Άμα όμως μπει ξαφνικά κανένας μπράβος μέσα δεν ξέρω αν θα προλάβεις να φύγεις :cheesy::cheesy:
Πρόσεχε τι γράφεις φίλε ..έχει κόσμο που τα παίρνει σοβαρά αυτά .άσε μην πάει κανένας και αρχίσει καμία στα χαστούκια
Σωστά!
Ο καλύτερος τρόπος για να ενημερωνόμαστε για κακές υπηρεσίες είναι εδώ...και το σύστημα θα την ξεβράσει η θα στρώσει.Απλα είναι τα πράγματα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
62
Like
41.246
Πόντοι
8.530
Θα ήθελα να είχαμε Θεσσαλονίκη μπουρδέλα τον 10-20€ γιατί Αθήνα που έχω πάει και δεν σε νοιάζει το 10αρικο αλλά και τα κάνουν όλα στα περισσότερα μπουρδέλα
Το να κάνεις λίγη οικονομία για να συγκεντρώσεις 50 η 60€ για ένα πιο χορταστικό πρόγραμμα κόβοντας τις άσκοπες τσάρκες το σκέφτηκες;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom