Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Ξεχασα να πω οτι ειχε ντου της επιθεωρησης εργασιας και μαζι αστυνομια στην φριξου. γι αυτο δεν πηγα προς τα εκει.. ενα σπιτακι απο αυτα δεν ειχε αδεια και η επιθεωρηση καλεσε την αστυνομια μαλλον να το σφραγισουν..ετσι μου ειπε μια τσα2 αυτη εντωμεταξυ δεν τους ανοιγε :2funny:

μετά το δυστύχημα στα Τέμπη, θέλουν να μας δείξουν ότι το κράτος δουλεύει σωστά τρομάρα τους :jerking::jerking::jerking:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Έχω δει σουζι και Βερόνικα! Για τα δικά μου γούστα προτιμώ Έλενα! Σασα θέλω να την δω και γώ γιατί όντως στις φωτό φαίνεται πολύ ωραία! Τις άλλες δυο δεν τις έχω δει!

Η Σουζάνα και η Βερόνικα είναι πολύ πιο όμορφες και σέξυ από την γυναίκα/γκόμενα του μέσου Έλληνα. Αν ένας μέσος Έλληνας είχε μια από αυτές τις δυο κοπέλες γκόμενα του, θα καμάρωνε σαν γύφτικο σκεπάρνι πόσο μουνάρα γκόμενα έχει.

Υ.Γ. η Αγκάτα που δεν την είδες όμορφη και αυτή, αλλά από υπηρεσίες διεκπαιρεωτικές
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Η Μιρέλα έχει γονίδια του πατριώτη της Βλαντ,όσο μεγαλώνει πιο μουναρα γίνεται ! Την ξέρω από την πρώτη μέρα που εμφανίστηκε Βαρδάρη .
Απλά για τους νέους δεν έκανε όνομα γιατί δουλεύει με τον παραδοσιακό τρόπο .αν έκανε και αυτή εξτραδακια και μαλακίες και τώρα θα την είχανε για τοπ.
Σταθερή αξία για πολλούς που ψάχνουν τα στάνταρ.

υπηρεσίες στα όρια του κομοδίνου... μόνο λόγο της ομορφιάς της έχει πελάτες που πάνε μαζί της
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Αν δεν είδες την Σάσα πήγαινε μια βόλτα όταν έχεις χρόνο πολύ όμορφο και γλυκό καυλάκι είναι. Μπες με μεγάλο πρόγραμμα +60 όμως γιατί στο απλό επιφυλάσσομαι αν αποδίδει το ίδιο καλά όπως στα μεγάλα προγράμματα :wink:
Θέλω να την δω κάποια στιγμή! Αλλά αυτό που μου λες για το πρόγραμμα με ξενίζει λίγο! Τα μεγάλα προγράμματα τα κάνω μόνο με στανταρακια που ξέρω σίγουρα οτι θα πιάσουν τόπο! Αν αποφασίσω να την πάρω, θα λάβει για αρχή το 40αρι!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Θέλω να την δω κάποια στιγμή! Αλλά αυτό που μου λες για το πρόγραμμα με ξενίζει λίγο! Τα μεγάλα προγράμματα τα κάνω μόνο με στανταρακια που ξέρω σίγουρα οτι θα πιάσουν τόπο! Αν αποφασίσω να την πάρω, θα λάβει για αρχή το 40αρι!

Το έχω ως αρχή πάντα όταν πάω να δω μια καινούρια κοπέλα και μου αρέσει, όταν βγαίνει στο σαλόνι για να την δω, ζητάω από την ίδια την κοπέλα και όχι από την τσατσά αν κάνει στο δωμάτιο αυτά που ζητάω, αν πει όχι, παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω για να συναντήσω άλλη κοπέλα. Για παράδειγμα τις πρώτες μέρες που ήρθε η Αγκάτα πήγα και την είδα μου άρεσε και ζήτησα κάποιες υπηρεσίες πέραν τις βασικές από αυτή, η Αγκάτα το αρνήθηκε και με έξτρα χρήματα και όχι στο απλό πρόγραμμα και αποχώρησα πηγαίνοντας σε κάποιο από τα στανταράκια μου.

Υ.Γ. όσο αφορά την Σάσα, με έξτρα χρήματα θα γίνει η δουλειά αλλά στο απλό των 40 μην περιμένεις και πολλά. Γνώμη μου είναι αν σκοπεύεις κάποια στιγμή να μπεις μαζί της, θα διαπραγματευτείς εξ' αρχής τι και πως, για να μην βρεθείς προ εκπλήξεων.

πιστεύω να σε βοήθησα μ' αυτά που σου ανέφερα :hi:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
990
Like
4.258
Πόντοι
446
Το έχω ως αρχή πάντα όταν πάω να δω μια καινούρια κοπέλα και μου αρέσει, όταν βγαίνει στο σαλόνι για να την δω, ζητάω από την ίδια την κοπέλα και όχι από την τσατσά αν κάνει στο δωμάτιο αυτά που ζητάω, αν πει όχι, παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω για να συναντήσω άλλη κοπέλα. Για παράδειγμα τις πρώτες μέρες που ήρθε η Αγκάτα πήγα και την είδα μου άρεσε και ζήτησα κάποιες υπηρεσίες πέραν τις βασικές από αυτή, η Αγκάτα το αρνήθηκε και με έξτρα χρήματα και όχι στο απλό πρόγραμμα και αποχώρησα πηγαίνοντας σε κάποιο από τα στανταράκια μου.

Υ.Γ. όσο αφορά την Σάσα, με έξτρα χρήματα θα γίνει η δουλειά αλλά στο απλό των 40 μην περιμένεις και πολλά. Γνώμη μου είναι αν σκοπεύεις κάποια στιγμή να μπεις μαζί της, θα διαπραγματευτείς εξ' αρχής τι και πως, για να μην βρεθείς προ εκπλήξεων.

πιστεύω να σε βοήθησα μ' αυτά που σου ανέφερα :hi:
Με μεγάλο πρόγραμμα πως είναι μέσα στο δωμάτιο;
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Με μεγάλο πρόγραμμα πως είναι μέσα στο δωμάτιο;

καλή ήταν, θα το επαναλάβω μια δεύτερη φορά έτσι για το τσεκάρισαμα που λέμε. Μπήκα με 80 ευρώ πρόγραμμα (60 για ακα πίπα +20 για γλωσσόφιλα και GFE)

Απλά μ' αυτά τα χρήματα μπορείς να πηδήξεις την Βλάντα δυο φορές

Πήγαινε και ζήτα αυτό που γουστάρεις και διαπραγματεύσου το πριν μπεις στο δωμάτιο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Θέλω επίσης να ευχαριστήσω δημόσια τον φίλο και συναγωνιστή @Solar γιατί αυτός ανακάλυψε το στανταράκι την Τάνια στο belarus. Φυσικά του έστειλα και ΠΜ, όντως η κοπέλα τα σπάει μέσα στο δωμάτιο και θεωρώ ότι είναι ένα ακόμη στανταράκι στην πρωινή βάρδια. Μου είπε η Τάνια ότι από τις 7 το πρωί είναι στο πόστο της για τους πολύ πρωινούς.

Όταν βρω χρόνο θα αφήσω και μια κριτική στον κατάλογο για την Τάνια
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.754
Κριτικές
6
Like
3.417
Πόντοι
736
Θέλω επίσης να ευχαριστήσω δημόσια τον φίλο και συναγωνιστή @Solar γιατί αυτός ανακάλυψε το στανταράκι την Τάνια στο belarus. Φυσικά του έστειλα και ΠΜ, όντως η κοπέλα τα σπάει μέσα στο δωμάτιο και θεωρώ ότι είναι ένα ακόμη στανταράκι στην πρωινή βάρδια. Μου είπε η Τάνια ότι από τις 7 το πρωί είναι στο πόστο της για τους πολύ πρωινούς.

Όταν βρω χρόνο θα αφήσω και μια κριτική στον κατάλογο για την Τάνια
Έχω την εντύπωση πως και ο @παλαιμαχος είχε πει για αυτήν , τώρα ποιός την ανέφερε πρώτος ποιός δεύτερος δεν είμαι και πολύ σίγουρος ... και βαριέμαι να ψάχνω :P
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Έχω την εντύπωση πως και ο @παλαιμαχος είχε πει για αυτήν , τώρα ποιός την ανέφερε πρώτος ποιός δεύτερος δεν είμαι και πολύ σίγουρος ... και βαριέμαι να ψάχνω :P

o @Solar την ανακάλυψε πρώτος έγραψε και πρώτος κριτική στον κατάλογο. Και ο παλαίμαχος επιβεβαίωσε τα λεγόμενα του solar όπως και εγώ τώρα επίσης.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Για να επανέλθει και το νήμα ξανά στο ρυθμό της ενημέρωσης μιας και τις προηγούμενες μέρες είχε γίνει καφενές και όποια ενημέρωση χανόταν μέσα στα καφενειακά θέματα.
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
Το έχω ως αρχή πάντα όταν πάω να δω μια καινούρια κοπέλα και μου αρέσει, όταν βγαίνει στο σαλόνι για να την δω, ζητάω από την ίδια την κοπέλα και όχι από την τσατσά αν κάνει στο δωμάτιο αυτά που ζητάω, αν πει όχι, παίρνω το καπελάκι μου και φεύγω για να συναντήσω άλλη κοπέλα. Για παράδειγμα τις πρώτες μέρες που ήρθε η Αγκάτα πήγα και την είδα μου άρεσε και ζήτησα κάποιες υπηρεσίες πέραν τις βασικές από αυτή, η Αγκάτα το αρνήθηκε και με έξτρα χρήματα και όχι στο απλό πρόγραμμα και αποχώρησα πηγαίνοντας σε κάποιο από τα στανταράκια μου.

Υ.Γ. όσο αφορά την Σάσα, με έξτρα χρήματα θα γίνει η δουλειά αλλά στο απλό των 40 μην περιμένεις και πολλά. Γνώμη μου είναι αν σκοπεύεις κάποια στιγμή να μπεις μαζί της, θα διαπραγματευτείς εξ' αρχής τι και πως, για να μην βρεθείς προ εκπλήξεων.

πιστεύω να σε βοήθησα μ' αυτά που σου ανέφερα :hi:
Βεβαίως και βοηθάς! Αλλά είμαι και γώ «λογικός» στα θέλω μου! Όταν πληρώνω 40 δεν ζητάω παπάδες! Καλή διάθεση γυμνό κλαρίνο και 2-3 στάσεις και έφυγα στο δεκάλεπτο! Άμα με αρχίσει τα μα μου με με χουφτώνεις μη με φιλάς στα βυζια, μαύρισμα! Αν πανε ολα καλα ας δώσω και παραπάνω την επόμενη φορά!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Βεβαίως και βοηθάς! Αλλά είμαι και γώ «λογικός» στα θέλω μου! Όταν πληρώνω 40 δεν ζητάω παπάδες! Καλή διάθεση γυμνό κλαρίνο και 2-3 στάσεις και έφυγα στο δεκάλεπτο! Άμα με αρχίσει τα μα μου με με χουφτώνεις μη με φιλάς στα βυζια, μαύρισμα! Αν πανε ολα καλα ας δώσω και παραπάνω την επόμενη φορά!

γυμνό με 40 ευρώ στα στούντιο της αλυσίδας δυστυχώς δεν... για τα υπόλοιπα που ανέφερες είσαι οκ με το 40αρι :wink:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Βεβαίως και βοηθάς! Αλλά είμαι και γώ «λογικός» στα θέλω μου! Όταν πληρώνω 40 δεν ζητάω παπάδες! Καλή διάθεση γυμνό κλαρίνο και 2-3 στάσεις και έφυγα στο δεκάλεπτο! Άμα με αρχίσει τα μα μου με με χουφτώνεις μη με φιλάς στα βυζια, μαύρισμα! Αν πανε ολα καλα ας δώσω και παραπάνω την επόμενη φορά!

για να το θέσω πιο απλά το σεξ που θα κάνεις στα 40 ευρώ με την Σουζάνα, Ρίτα, Βλάντα, Λιλιάνα, Τάνια δεν θα το πάρεις εκεί με 40 :wink:
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Έχω την εντύπωση πως και ο @παλαιμαχος είχε πει για αυτήν , τώρα ποιός την ανέφερε πρώτος ποιός δεύτερος δεν είμαι και πολύ σίγουρος ... και βαριέμαι να ψάχνω :P
Καλα θυμασαι savvas,εγω την ανακαλυψα και την ανεφερα 18/1/23.Ο solar ακολουθησε .Να μας πει ο Κουλης με το πολυ θυμητικο ποτε εγραψε ο solar η ο ιδιος.
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Καλα θυμασαι savvas,εγω την ανακαλυψα και την ανεφερα 18/1/23.Ο solar ακολουθησε .Να μας πει ο Κουλης με το πολυ θυμητικο ποτε εγραψε ο solar η ο ιδιος.
Εχω ειχα παει 26/1/23 δικιο εχεις ,λαθοι γινονται δε τρεχει κατι.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Καλα θυμασαι savvas,εγω την ανακαλυψα και την ανεφερα 18/1/23.Ο solar ακολουθησε .Να μας πει ο Κουλης με το πολυ θυμητικο ποτε εγραψε ο solar η ο ιδιος.

μικρή σημασία έχει ποιος την ανακάλυψε πρώτος, μπράβο και στους δυο για την αναφορά σας στην συγκεκριμένη κοπέλα η συνεισφορά σας βοήθησε στο ανακαλυφθεί ένα ακόμη στανταράκι
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.064
Κριτικές
11
Like
17.385
Πόντοι
3.796
μικρή σημασία έχει ποιος την ανακάλυψε πρώτος, μπράβο και στους δυο για την αναφορά σας στην συγκεκριμένη κοπέλα η συνεισφορά σας βοήθησε στο ανακαλυφθεί ένα ακόμη στανταράκι
Ζήτα και μια συγνώμη ρε Κούλη ...με αυτό το όνομα και αυτή την φωτό σαν να μιλάμε με τον κανονικό είναι ! Χαχαχα
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
435
Κριτικές
2
Like
1.296
Πόντοι
201
γυμνό με 40 ευρώ στα στούντιο της αλυσίδας δυστυχώς δεν... για τα υπόλοιπα που ανέφερες είσαι οκ με το 40αρι :wink:
40 απλό; Μπράβο!! Όποτε για γυμνό τσιμπο πάμε στο 60αρι! Θα την δω φίλε και αν με πείσει ότι τα αξίζει από την όψη θα μπω!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
40 απλό; Μπράβο!! Όποτε για γυμνό τσιμπο πάμε στο 60αρι! Θα την δω φίλε και αν με πείσει ότι τα αξίζει από την όψη θα μπω!

στα στούντιο της αλυσίδας πάντα το απλό πρόγραμμα από 40 ξεκινούσε και η ακα πίπα ήταν πάντα στα 60. Πέφτω από τα σύννεφα που εκπλήσσεσαι με' αυτό, γιατί είσαι στην πιάτσα από την εποχή του Βαρδάρη ασχέτως αν έγινες πρόσφατα μέλος εδώ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom