Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201
διαφωνώ, έχει και άλλες κοπέλες εξίσου όμορφες όπως η Ραίσα.

από καινούριες η Σάσα και η Τατιάνα
από παλιές η Μιρέλλα
και από milfs η Σούζη και η Βερόνικα
ξέχασα να αναφέρω και την Αγκάτα
Έχω δει σουζι και Βερόνικα! Για τα δικά μου γούστα προτιμώ Έλενα! Σασα θέλω να την δω και γώ γιατί όντως στις φωτό φαίνεται πολύ ωραία! Τις άλλες δυο δεν τις έχω δει!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
440
Κριτικές
2
Like
1.306
Πόντοι
201

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Η Μιρελα εμενα μου θυμιζει Gal Gadot τωρα εσενα πως σου εμοιαξε η Μιρελα με την Ραισα....τι να πω.
Στο προσωπο δεν τις λες ιδιες...αλλα σωματοτυπο και χρωμα επιδερμιδας.Επισης πριν τα σιλικονατα βυζομπαλα η Ραισα ειχε ιδια βυζακια με της Μιρελας.
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Γενικά όταν γράφουμε εμπειριες κριτικές καλό είναι να μένουμε στα αντικειμενικά. Ύψος βυζι χρώμα ματιών επιδερμίδας κλπ. Έχω δει πολλοί γράφουν όμορφη άσχημη μουναρα που δεν βοηθούν. Λίγοι αναφέρουν τα βασικά
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.546
Πόντοι
25.015
Γενικά όταν γράφουμε εμπειριες κριτικές καλό είναι να μένουμε στα αντικειμενικά. Ύψος βυζι χρώμα ματιών επιδερμίδας κλπ. Έχω δει πολλοί γράφουν όμορφη άσχημη μουναρα που δεν βοηθούν. Λίγοι αναφέρουν τα βασικά
Τυπε μηπως να βγαζουμε και μεζουρα και να μετραμε και το ακριβες υψος της κοπελας ?
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
227
Κριτικές
10
Like
485
Πόντοι
311
Τυπε μηπως να βγαζουμε και μεζουρα και να μετραμε και το ακριβες υψος της κοπελας ?
Είπα εγώ για μεζούρες ή μίλησα μόνο για ύψος;
Να λες 160-165 ή ένα 180 ύψος βοηθαει. Ή να λες βυζι δυάρι ή τεσσάρι πάλι βοηθαει. Αν δεν μπορείς προσπερνά το
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.096
Κριτικές
89
Like
10.546
Πόντοι
25.015
Είπα εγώ για μεζούρες ή μίλησα μόνο για ύψος;
Να λες 160-165 ή ένα 180 ύψος βοηθαει. Ή να λες βυζι δυάρι ή τεσσάρι πάλι βοηθαει. Αν δεν μπορείς προσπερνά το
Το "ομορφη,μουναρα,ασχημη" που ακριβως σε χαλασε εσενα? Και δεν νομιζω ενα ποστ δικο σου να αλλαξει τον τροπο που γραφουν κριτικες οι συναγωνιστες, σορρυ αλλα αυτη ειναι η αληθεια και γιαυτο σε τρολλαρα. Κολλατε σε κατι λεπτομερειες μερικοι.... εδω υπαρχει αλλο μεγαλυτερο προβλημα, δεν υπαρχουν κριτικες...
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι! αρκετα μεγαλη μεσημεριανη βολτα.. δεν αντεξα και την εκανα τη μλκια, δεν πεταξα τα λεφτα μου, ουτε τα χαρηκα ομως! Η καταθεση εγινε στην Ριτα (λας βεγκας) Γενικο σχολιο, μια απο τα ιδια με την προηγουμενη φορα, απλα αυτη τη φορα το απλο ηταν στα 40 και ψιλοαθλιο το μαγαζι. Αλλη μερα θα γραψω και κριτικη, Παμε τωρα στην τσαρκα.

Ξεκινημα απο τα 4 σπιτακια οπου ηταν παλια η εκκλησια, μπηκα στο πρωτο μπροστα (πρασινο) μια γεματουλα, αλεξανδρα...μεγαλο κωλο, ψιλο μεγαλο στηθος! αδιαφορη για μενα, 30 απλο!

Επομενο μαγαζι, τα παρανταιζ. Στο δεξια μια βραζιλιανα, λουνα αν δεν κανω λαθος..οντως εμοιαζε για βραζιλ..μεγαλο κωλο καλουτσικο προσωπο..αλλα δεν μ εκανε το κλικ να περασω. 40 απλο!
Στο αριστερα ειχε δυο κοπελες απο μολδαβια, αδιαφορη η πρωτη νομιζω παολα την ειπε..χοντρουλα δεν μ αρεσε και η αλλη μια μαρια..πιο ωραιο σωμα και προσωπο..απο 40 απλο!

Γκολντεν λιπς. Μια λεπτη αδιαφορη μιλφ.. αγαπη νομιζω την ειπε..40 απλο.

πλει μποι. Εδω ειχε μια παρα πολυ αδυνατη και μινιον κοπελα..ισως να ηταν 35 κιλα ολη μαζι! την λυπηθηκα..ουτε ονομα ρωτησα, εφυγα αμεσως. 40 απλο.

Ρεντ λαιτς. Μια νεφελη, αρκετα κιλα..γενικα ψιλο αδιαφορη κοπελα! 40 απλο! εδω ομως εχει απο τις πιο ευγενικες τσα2δες.

Βιλα ερωτικα. Δυο κοπελες κι εδω, μια που μ αρεσε η μπαρμπι.. αν και σου δινει την αισθηση οτι ειναι λιγο πλαστικ..οταν ηρθε πιο κοντα ηταν ωραια. Η αλλη αδιαφορη με κιλα..νομιζω σαβινα την ειπε. 40 απλο.

Γκοτιβα. Ειδα την περιβοητη ναταλι. Ενταξει υπερβολες οσοι λενε, οτι την βλεπεις και τρεχεις..δεν ειναι τοσο χαλια! νορμαλ ψιλο αδιαφορη σαρανταρα.. που το εχει ομως 40 το απλο.

Τριδυμα στο πρωτο. Μια μπαροβια δεκαετια 80 ξανθια με κρεμασμενα μασταρια..ουτε καν! απο τις χειροτερες τις ημερας. Με 30 νομιζω ξεκινουσε.

Ποιζον. το πιπινι χουανιτα, μ αρεσε αυτη την φορα.. κοντη μεν αλλα με ωραιο ψιλο γυμνασμενο σωμα. 40 απλο. Η τσα2 φοβερη.. πεθανα απο τα γελια! με ρωτουσε αν η κολομβια ειναι στην ευρωπαικη ενωση :2funny:

Τερμα κατω νικηφορου. Η γνωστη ειρηνη..παλια με συγκινουσε λιγο, τωρα καθολου.. απλο 30.
παμε και στα βενους.
Πρωτα στο ξυλινο που ειναι διπλα, μια νατασα..ωραια κοπελα με ωραιο στηθος..ψιλο με χαλασε οκωλος σημερα μου φανηκε πιο μεγαλος και οτι ξεκιναει με 40 αλλιως μπορει να περνουσα.
Στο κεντρικο βενους μια κατερινα..ψιλο αδιαφορη, απο 30 απλο.
Στα λας βεγκας. στο πρωτο μια αδιαφορη..δν θυμαμαι καν ονομα..το διπλα κλειστο και στο αλλο 3 κοπελες! μια γεματουλα..δεν θυμαμαι ονομα. η αλλη κοπελα που εφυγε γρηγορα πρεπει να ηταν η βερονικα και στο τελος ηρθε και η ριτα. Βασικα καποιος ειχε τις δυο μεσα ριτα και βερονικα. Ας μας πει αν ειναι συναδελφος! η ριτα με 40 απλο! Αυτα τα ολιγα να ειστε καλα!
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Καλησπερα συναδελφοι! αρκετα μεγαλη μεσημεριανη βολτα.. δεν αντεξα και την εκανα τη μλκια, δεν πεταξα τα λεφτα μου, ουτε τα χαρηκα ομως! Η καταθεση εγινε στην Ριτα (λας βεγκας) Γενικο σχολιο, μια απο τα ιδια με την προηγουμενη φορα, απλα αυτη τη φορα το απλο ηταν στα 40 και ψιλοαθλιο το μαγαζι. Αλλη μερα θα γραψω και κριτικη, Παμε τωρα στην τσαρκα.

Ξεκινημα απο τα 4 σπιτακια οπου ηταν παλια η εκκλησια, μπηκα στο πρωτο μπροστα (πρασινο) μια γεματουλα, αλεξανδρα...μεγαλο κωλο, ψιλο μεγαλο στηθος! αδιαφορη για μενα, 30 απλο!

Επομενο μαγαζι, τα παρανταιζ. Στο δεξια μια βραζιλιανα, λουνα αν δεν κανω λαθος..οντως εμοιαζε για βραζιλ..μεγαλο κωλο καλουτσικο προσωπο..αλλα δεν μ εκανε το κλικ να περασω. 40 απλο!
Στο αριστερα ειχε δυο κοπελες απο μολδαβια, αδιαφορη η πρωτη νομιζω παολα την ειπε..χοντρουλα δεν μ αρεσε και η αλλη μια μαρια..πιο ωραιο σωμα και προσωπο..απο 40 απλο!

Γκολντεν λιπς. Μια λεπτη αδιαφορη μιλφ.. αγαπη νομιζω την ειπε..40 απλο.

πλει μποι. Εδω ειχε μια παρα πολυ αδυνατη και μινιον κοπελα..ισως να ηταν 35 κιλα ολη μαζι! την λυπηθηκα..ουτε ονομα ρωτησα, εφυγα αμεσως. 40 απλο.

Ρεντ λαιτς. Μια νεφελη, αρκετα κιλα..γενικα ψιλο αδιαφορη κοπελα! 40 απλο! εδω ομως εχει απο τις πιο ευγενικες τσα2δες.

Βιλα ερωτικα. Δυο κοπελες κι εδω, μια που μ αρεσε η μπαρμπι.. αν και σου δινει την αισθηση οτι ειναι λιγο πλαστικ..οταν ηρθε πιο κοντα ηταν ωραια. Η αλλη αδιαφορη με κιλα..νομιζω σαβινα την ειπε. 40 απλο.

Γκοτιβα. Ειδα την περιβοητη ναταλι. Ενταξει υπερβολες οσοι λενε, οτι την βλεπεις και τρεχεις..δεν ειναι τοσο χαλια! νορμαλ ψιλο αδιαφορη σαρανταρα.. που το εχει ομως 40 το απλο.

Τριδυμα στο πρωτο. Μια μπαροβια δεκαετια 80 ξανθια με κρεμασμενα μασταρια..ουτε καν! απο τις χειροτερες τις ημερας. Με 30 νομιζω ξεκινουσε.

Ποιζον. το πιπινι χουανιτα, μ αρεσε αυτη την φορα.. κοντη μεν αλλα με ωραιο ψιλο γυμνασμενο σωμα. 40 απλο. Η τσα2 φοβερη.. πεθανα απο τα γελια! με ρωτουσε αν η κολομβια ειναι στην ευρωπαικη ενωση :2funny:

Τερμα κατω νικηφορου. Η γνωστη ειρηνη..παλια με συγκινουσε λιγο, τωρα καθολου.. απλο 30.
παμε και στα βενους.
Πρωτα στο ξυλινο που ειναι διπλα, μια νατασα..ωραια κοπελα με ωραιο στηθος..ψιλο με χαλασε οκωλος σημερα μου φανηκε πιο μεγαλος και οτι ξεκιναει με 40 αλλιως μπορει να περνουσα.
Στο κεντρικο βενους μια κατερινα..ψιλο αδιαφορη, απο 30 απλο.
Στα λας βεγκας. στο πρωτο μια αδιαφορη..δν θυμαμαι καν ονομα..το διπλα κλειστο και στο αλλο 3 κοπελες! μια γεματουλα..δεν θυμαμαι ονομα. η αλλη κοπελα που εφυγε γρηγορα πρεπει να ηταν η βερονικα και στο τελος ηρθε και η ριτα. Βασικα καποιος ειχε τις δυο μεσα ριτα και βερονικα. Ας μας πει αν ειναι συναδελφος! η ριτα με 40 απλο! Αυτα τα ολιγα να ειστε καλα!
Τι γινεται ολες χοντρες ειναι:2funny:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.397
Κριτικές
165
Like
25.060
Πόντοι
34.168

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Οχι τιποτα,αλλα θα απογοητευτουν οι Βουλγαροι επενδυτες και
δεν θα μας ξαναερθουν.
Tι να τους κανουμε τους βαλκανιους φτωχομπινεδες ρε τυπε...εχουμε τα παλικαρια του Ισλαμ :confused::confused::confused:
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.554
Κριτικές
22
Like
6.813
Πόντοι
3.346
Ξεχασα να πω οτι ειχε ντου της επιθεωρησης εργασιας και μαζι αστυνομια στην φριξου. γι αυτο δεν πηγα προς τα εκει.. ενα σπιτακι απο αυτα δεν ειχε αδεια και η επιθεωρηση καλεσε την αστυνομια μαλλον να το σφραγισουν..ετσι μου ειπε μια τσα2 αυτη εντωμεταξυ δεν τους ανοιγε :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.394
Κριτικές
215
Like
17.230
Πόντοι
35.697
Πρωινή βόλτα....play boy μια Ελένη Ελληνίδα μου φάνηκε..όλα τα δόντια οφσάιντ νεαρή σε ηλικία καλό σωμα,
red diamond μια Ελληνίδα Νεφέλη...γεμάτη για τα γούστα μου και δε μου φάνηκε και για Ελληνίδα....
δίπλα από το medusa δεξια έψαχνα την Μαρία μικρούλα λεπτουλα...χθες ήταν η τελευταία μέρα της μου είπαν...έφυγε....ήθελα να την δοκιμάσω...αυτά...
Η Νεφέλη από το Ελ μπασαν είναι,μη τρώτε παπά που λένε ότι είναι Ελληνίδα,ρωτά την απλά πως πίνει τον καφέ της και θα καταλάβεις...γκλυκο γκαλα με πολύ τσακαρη
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Έχω δει σουζι και Βερόνικα! Για τα δικά μου γούστα προτιμώ Έλενα! Σασα θέλω να την δω και γώ γιατί όντως στις φωτό φαίνεται πολύ ωραία! Τις άλλες δυο δεν τις έχω δει!

Αν δεν είδες την Σάσα πήγαινε μια βόλτα όταν έχεις χρόνο πολύ όμορφο και γλυκό καυλάκι είναι. Μπες με μεγάλο πρόγραμμα +60 όμως γιατί στο απλό επιφυλάσσομαι αν αποδίδει το ίδιο καλά όπως στα μεγάλα προγράμματα :wink:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Η Νεφέλη από το Ελ μπασαν είναι,μη τρώτε παπά που λένε ότι είναι Ελληνίδα,ρωτά την απλά πως πίνει τον καφέ της και θα καταλάβεις...γκλυκο γκαλα με πολύ τσακαρη

χαχαχα σωστός ο Αζά :grin:

που χάθηκες ρε παλιοσειρά?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom