Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (11 μέλη και 39 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
204
η ριτα έχει ανεβάσει τις τιμές ένα δεκάρικο παραπάνω γιατί το αξίζει και οσοι έχετε πάει πιστεύω το ξέρετε μόνοι σας αυτό.. τόσο καιρό γράφετε ότι εμείς ανεβάσαμε τιμές και χουμε μέτριες κοπέλες εμείς τιμές δεν ανεβάσαμε και οι κοπέλες μας δεν είναι τοπ αλλά δεν είναι και μέτριες..οσοι έχετε κάποιο παράπονο η κάτι άλλο που θελετε να ρωτησετε γι τα μαγαζιά μας μπορείτε να με βρείτε στο βενους 2 να τα συζητήσουμε..
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.140
Like
8.107
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα μάγκες. Ειμαι παλιος στο χώρο και δεν συνήθιζα να γράφω κριτικές παρά μόνο να διαβάζω. Έχω ένα φετίχ να τελείωνω πρόσωπο ή στόμα, και για αυτό συνήθιζω να παίρνω CG αλλά επειδή το EClub δεν ανανεώνει το ρόστερ πολύ συχνά και επειδή αποφεύγω τις ανεξάρτητες για δικούς μου λόγους παίζει κάποιος να μου πει κάποιες κοπέλες studio που το κάνουν ; Για να μην γυρνάω σαν τρελός και ρώταω κάθε τσατσα. Χρήμα και εμφάνιση έρχονται σε 2η μοίρα
Δε ρίχνεις κ καμία ενημέρωσή στα cg ποιες πήρες κ πως πέρασες
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Η κατασταση δυστυχως ειναι η χειροτερη των τελευταιων 15ετων.Δεν υπαρχει τιποτα αξιολογο και συμβιβαζομαστε με οτι μετριο προς κακο φενρουν στα μαγαζια!2 τελευταιες εμπειριες που ειχα σε διαστημα μιας εβδομαδας ειναι Φριντα και Βλαντα!η 1η προσπαθουσε αλλα προφανως και δεν ειναι σαν την θεα Σαρα(χαραγμενη στο μυαλο με αξεχαστα γαμησια)που καποιοι ανεφεραν αφετερου και να θελεις να κανεις οτιδηποτε μεσα σε αυτο τον σταβλο που λενε για δωματιο και δινουμε €€€ δεν μπορεις να κανεις τπτ!!δεν θα πω καλη αλλα γραφτηκε στο τεφτερι και αυτη.και παω λοιπον απο Βλαντα στο las vegas.πιο πριν περασμα απο Ριτα στο μεσα αριστερα η οποια το επαιζε ιστορια με τα προγραμματα και εχει ανεβει αρκετα €€€!καμια σχεση τοτε με τον τσατο απεναντι!!και μπαινω Βλαντα βγαινει στο σαλονι λεω ωραια ας μπουμε!μπαινω κανω ντουζ για φρεσκαρισμα (να σημειωσω περιποιημενος παντου κλπ)το κρεβατι χαλι μαυρο!!και μπαινει μεσα η κοπελα.αρχιζει πολυ μηχανικες και βιαστικες κινησεις του τυπου ελα για φιλι-ελα για τσιμπουκι-ελα στα 4 και το αποκορυφωμα οταν λεει τον εχεις μεγαλο μην γαμας δυνατα και τραβιεται 1.συνεχιζω χαλαρα τραβιεται 2.αλλαζουμε σταση παλι τα ιδια και να μου λεει οτι τον εχεις μεγαλο και εγω τα λεω και τετοιες παπαριες.τελοσπαντων και τον παιρνει στο στομα και τελειωνω και αρχιζει θεωριες μετα.αν ηταν καθομουν σπιτι μου και τον επαιζα!ακυρο σε ολα μεχρι νεοτερας που λεγαμε!πρεπει κατι να γινει και να ερθει νεο αιμα γιατι εχουμε γεμισει μετριες και θελουν τα €€€ χωρις να τις γαμαμε σε λιγο θα μας λενε για να δεις πρεπει να προκαταβαλεις €€.δεν ξερω ποιος συμφωνει αλλα αυτη ειναι η αποψη μου!!
Τα ανεφερα και γω πιο πανω!
30 και 40αρια ειναι πολλα. Αλλα που να αλαξει... αποχη...
 
  • Like
Αντιδράσεις: gio19

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
3
Like
541
Πόντοι
306
Φαινεται εχουν τα νευρα τους,γιατι δεν κουνιεται φυλο.....,οποτε ολα τους πειραζουν,αρχισε και η σαρακοστη...Προσωπικα επισκεφθηκα την Ελενα στα τριδυμα νο1 ,20 χρονων,νειατο,φρεσκαδα,2αρι ομορφο στηθος,υπεροχος πισινος,με 40 γυμνο τσιμπουκι καυλωτικο,καταθεση ιεραποστολικα,δεν κλεβει,ομως ειναι μικρη ακομη εχει να μαθει,αξιζει πιστευω να δοκιμασθει.
Χαχα εαν εχουν τα νευρα τους να κατεβασουν τιμες για να μπορει να παει κοσμος...και θα χουν μια χαρα δουλεια....
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Χαχα εαν εχουν τα νευρα τους να κατεβασουν τιμες για να μπορει να παει κοσμος...και θα χουν μια χαρα δουλεια....
Aυτα τα σπιτακια ειναι τα περισσοτερα για ξεπλυμα χρηματος.Στα αρχιδια τους αν θα τους κανετε εμπαργκο.Θα βρεθουν 5,6 που δεν εχουν θεμα οικονομικο και θα τα σκασουν.Απο κει και μετα παιζουν ρολο και οι βαλκανιοι που κατεβαινουν.Βουλγαροι,Ρουμανοι,Σερβοι,Σκοπιανοι ερχονται και ριχνουν κανα πουτσο πολυ συχνα τα τελευταια 2 χρονια.Τωρα που θα αρχισει να ανοιγει και ο καιρος θα ερχονται αρκετα συχνα για βολτα.Δεν εχουν αναγκη τα λεφτα του μεσου φτωχομπινε θεσσαλονικιου που τον εχει ο κουλης με τα μαρκετ και φλουελ πας.Η αστικη ταξη των βαλκανιων θα κρατησει ανοιχτη την αγορα σε Θεσσαλονικη και Χαλκιδικη.Δεν περιμενουν απο τον μπατιροελληνα....
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
346
Κριτικές
2
Like
707
Πόντοι
81
Aυτα τα σπιτακια ειναι τα περισσοτερα για ξεπλυμα χρηματος.Στα αρχιδια τους αν θα τους κανετε εμπαργκο.Θα βρεθουν 5,6 που δεν εχουν θεμα οικονομικο και θα τα σκασουν.Απο κει και μετα παιζουν ρολο και οι βαλκανιοι που κατεβαινουν.Βουλγαροι,Ρουμανοι,Σερβοι,Σκοπιανοι ερχονται και ριχνουν κανα πουτσο πολυ συχνα τα τελευταια 2 χρονια.Τωρα που θα αρχισει να ανοιγει και ο καιρος θα ερχονται αρκετα συχνα για βολτα.Δεν εχουν αναγκη τα λεφτα του μεσου φτωχομπινε θεσσαλονικιου που τον εχει ο κουλης με τα μαρκετ και φλουελ πας.Η αστικη ταξη των βαλκανιων θα κρατησει ανοιχτη την αγορα σε Θεσσαλονικη και Χαλκιδικη.Δεν περιμενουν απο τον μπατιροελληνα....
Συμφωνώ φίλε Barry όντως πολύ τουρίστες από Βουλγαρία, Σκόπια και Σερβία τα τελευταία χρόνια...... Σίγουρα τα πράγματα οικονομικά για όλους έχουν αλλάξει από το κακό στο χειρότερο.... Και ακόμα είμαστε στην αρχή..... Καλή τύχη και καλό βόλι ;)
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Δε ρίχνεις κ καμία ενημέρωσή στα cg ποιες πήρες κ πως πέρασες
Εσυ το ΜΟΝΟ που κανεις τον τελευταιο καιρο ειναι να ρωτας μελη για να ενημερωσουν.ΕΣΥ θα κανεις καμια ενημερωση? Δεν μιλαμε για το τι εκανες στο παρελθον, για τωρα προσφατα κανε καμια ενημερωση. Σταματα να το παιζεις ο τραμπουκος του σαιτ. Σε ολους τα ιδια κανεις και εχεις καταντησει κουραστικος.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Aυτα τα σπιτακια ειναι τα περισσοτερα για ξεπλυμα χρηματος.Στα αρχιδια τους αν θα τους κανετε εμπαργκο.Θα βρεθουν 5,6 που δεν εχουν θεμα οικονομικο και θα τα σκασουν.Απο κει και μετα παιζουν ρολο και οι βαλκανιοι που κατεβαινουν.Βουλγαροι,Ρουμανοι,Σερβοι,Σκοπιανοι ερχονται και ριχνουν κανα πουτσο πολυ συχνα τα τελευταια 2 χρονια.Τωρα που θα αρχισει να ανοιγει και ο καιρος θα ερχονται αρκετα συχνα για βολτα.Δεν εχουν αναγκη τα λεφτα του μεσου φτωχομπινε θεσσαλονικιου που τον εχει ο κουλης με τα μαρκετ και φλουελ πας.Η αστικη ταξη των βαλκανιων θα κρατησει ανοιχτη την αγορα σε Θεσσαλονικη και Χαλκιδικη.Δεν περιμενουν απο τον μπατιροελληνα....
Mε αυτο το πλευρο να κοιμασαι αγαπητε,που εμαθες την αστικη ταξη των βαλκανιων ,που θα κρατησει ανοιχτη την αγορα της Θεσνικης,που οταν ερχονται το καλοκαιρι κουβαλανε και τα εμφιαλωμενα νερα απο τη χωρα τους.Ο"φτωχομπινες " Αθηναιος γαμαει με 20αρικο,γιατι οχι και εμεις?Κλεφτοκοταδες,ζητιανοι και πορτοφολαδες ερχονται σωρηδον και μαφιοζοι εκπαιδευμενοι απο αυτες τις χωρες.Να εισαι καλα με εκανες και γελασα.
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Mε αυτο το πλευρο να κοιμασαι αγαπητε,που εμαθες την αστικη ταξη των βαλκανιων ,που θα κρατησει ανοιχτη την αγορα της Θεσνικης,που οταν ερχονται το καλοκαιρι κουβαλανε και τα εμφιαλωμενα νερα απο τη χωρα τους.Ο"φτωχομπινες " Αθηναιος γαμαει με 20αρικο,γιατι οχι και εμεις?Κλεφτοκοταδες,ζητιανοι και πορτοφολαδες ερχονται σωρηδον και μαφιοζοι εκπαιδευμενοι απο αυτες τις χωρες.Να εισαι καλα με εκανες και γελασα.
Καλά εσυ έχεις μείνει το 90.Το λέει και το username σου άλλωστε.Οι βαλκάνιοι που έρχονται Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική το διάστημα από Μάιο έως και Σεπτέμβριο σε πουλάνε και σε αγοράζουν 50 φορές.Το ότι εσυ δεν έχεις φράγκο να πηδήξεις με 30-40 ευρώ και σου φαίνονται πολλά δεν σημαίνει και το ίδιο για τους πλούσιους αστούς τόσο της Θεσσαλονίκης και της Μακεδονίας(κεντρικής Μακεδονίας) όσο και για τους ματσομένους από Βουλγαρία,Σκοπιά,Σερβία και Ρουμανία οι οποίοι σκάνε μύτη με ολοκαίνουργια Πορσε και Μερσεντές αμάξια που εσυ και ο μέσος Έλληνας δεν έχετε δει ούτε στο youtube.Αν έκανες βόλτα στα σπιτάκια το καλοκαίρι θα γνώριζες για τι πράγμα μιλάω.Επίσης οι περισσότεροι από αυτούς δεν πάνε να πηδήσουν με 30-40 ευρώ όπως εσυ,αυτοί μπαίνουν για μεγάλα προγράμματα.Το έχω δεί και με τα μάτια μου να σκάνε 100αρικα για φουλ προγράμματα και άνεση χρόνου στις βίλες.Τσατσά μου έλεγε μέσα στο καλοκαίρι ότι πάλι καλά που έρχονται οι τουρίστες και τα ακουμπάνε γιατί με τους Έλληνες έχει πέσει στασιμότητα και αρκετοί πελάτες έχουν σταματήσει λόγο οικονομικού προβλήματος.Εσύ τώρα πίστευε μαζί με κάτι αλλά ναυάγια εδώ μέσα ότι άμα τους κάνετε εμπάργκο και δεν πάτε θα κλείσουν τα σπιτάκια :tooth::tooth::tooth::jerking:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Παλαιμαχε,εχει δικιο ο φιλος.
Εχει περασει η εποχη που ερχοταν τουριστες με τα ταπερ ,τα νερα κλπ
ως επι το πλειστον.
Ναι υπαρχουν και αυτοι ακομα,αλλα σε πιο μικρο βαθμο.
Οι βαλκανικες χωρες εχουν ανερχομενες οικονομιες,
και μπορεις να το δεις με τα ΙΧ τους σε Χαλκιδικη και νησια.
Νησια που πριν 15-20 χρονια τα βλεπαν μονο σε ντοκιμαντερ.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.079
Κριτικές
89
Like
10.508
Πόντοι
25.015
Καλά εσυ έχεις μείνει το 90.Το λέει και το username σου άλλωστε.Οι βαλκάνιοι που έρχονται Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική το διάστημα από Μάιο έως και Σεπτέμβριο σε πουλάνε και σε αγοράζουν 50 φορές.Το ότι εσυ δεν έχεις φράγκο να πηδήξεις με 30-40 ευρώ και σου φαίνονται πολλά δεν σημαίνει και το ίδιο για τους πλούσιους αστούς τόσο της Θεσσαλονίκης και της Μακεδονίας(κεντρικής Μακεδονίας) όσο και για τους ματσομένους από Βουλγαρία,Σκοπιά,Σερβία και Ρουμανία οι οποίοι σκάνε μύτη με ολοκαίνουργια Πορσε και Μερσεντές αμάξια που εσυ και ο μέσος Έλληνας δεν έχετε δει ούτε στο youtube.Αν έκανες βόλτα στα σπιτάκια το καλοκαίρι θα γνώριζες για τι πράγμα μιλάω.Επίσης οι περισσότεροι από αυτούς δεν πάνε να πηδήσουν με 30-40 ευρώ όπως εσυ,αυτοί μπαίνουν για μεγάλα προγράμματα.Το έχω δεί και με τα μάτια μου να σκάνε 100αρικα για φουλ προγράμματα και άνεση χρόνου στις βίλες.Τσατσά μου έλεγε μέσα στο καλοκαίρι ότι πάλι καλά που έρχονται οι τουρίστες και τα ακουμπάνε γιατί με τους Έλληνες έχει πέσει στασιμότητα και αρκετοί πελάτες έχουν σταματήσει λόγο οικονομικού προβλήματος.Εσύ τώρα πίστευε μαζί με κάτι αλλά ναυάγια εδώ μέσα ότι άμα τους κάνετε εμπάργκο και δεν πάτε θα κλείσουν τα σπιτάκια :tooth::tooth::tooth::jerking:
Εγω παντως που βλεπω τους δηθεν πλουσιους με τις πορσε και τα μερσεντες που λες (ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ που αναφερεις εχει σχεδον η μιση ελλαδα, εχουμε γεμισει με αυτα) το καλοκαιρι δεν ξοδευουν ΤΙΠΟΤΑ, ουτε στις ταβερνες, ουτε στους φουρνους, ουτε στα σουπερμαρκετ, ουτε στα μαγαζια για ψωνια. Κλεινουν ξενοδοχειο με all inclusive και ειναι πολυ τσιπιδες.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
16.372
Κριτικές
165
Like
25.011
Πόντοι
34.168
Εγω παντως που βλεπω τους δηθεν πλουσιους με τις πορσε και τα μερσεντες που λες (ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ που αναφερεις εχει σχεδον η μιση ελλαδα, εχουμε γεμισει με αυτα) το καλοκαιρι δεν ξοδευουν ΤΙΠΟΤΑ, ουτε στις ταβερνες, ουτε στους φουρνους, ουτε στα σουπερμαρκετ, ουτε στα μαγαζια για ψωνια. Κλεινουν ξενοδοχειο με all inclusive και ειναι πολυ τσιπιδες.
Το οτι κλεινουν τετοια ξενοδοχεια φτανει απο μονο του.
Τετοια κλεινουν και οι Βορειοευρωπαιοι.
Μπορουσαν να το κανουν παλια?δυσκολα.
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Mια τελευταια ενημερωση για φετος απο μενα μιας κ τη κανω για εξωτερικο ξανα.

Ειχα παει με Νεφελη γαργαλιοταν με γλυψιμο στηθος φιλημα στο κωλο ,μετρια εως βαρετα σε στοματικο κ στο σεξ οποτε δε το ευχαριστηθηκα κ δε θα ξαναπηγαινα. προγραμμα 60 πρωι

Μαυρο στην Ελενα στα τριδυμα δεν εχω περασει με καμια κοπελα τοσο ασχημα (εχω παει με 24διαφορετικες κοπελες ολο αυτο το διαστημα που γραφω),ηθελα να την πεταξω απο το κρεβατι κ να φυγω αλλα ειπα θα τελειωσω αφου πληρωσα κ να πας στο διαολο,οσο ομορφη κ κορμαρα ειναι τοσο χαλια σε αποδοση.Απο τη στιγμη που μπηκε μουτρα μεχρι το πατωμα βαριοταν κ μιλουσε λες κ ειμαι κανενας που με κανει χαρη ,προσπαθουσε να φαει χρονο μιλωντας κ σταματωντας καθως την εγλυφα στο στηθος κ γενικα οτι χειροτερο εζησα σαν εμπειρια ολο αυτο το διαστημα σε στοματικο κ σεξ. προγραμμα 50 απογευμα

Εβελινα απο τριδυμα ακριβως το αντιθετο ημουν 3ο πελατης που ειχα μπει στα καπακια κ η κοπελα μπηκε ορεξατη εδωσε οτι καλυτερο ειχε σε διαθεση στοματικο κ σεξ,μπραβο της που ειναι επαγγελματιας. προγραμμα 50 απογευμα

Λωρι απο pussycat ερημιτη 2 ομορφη κοπελα μελαχρινη με γυαλια μυωπιας στηθος σιλικονη καλο κορμι γενικα τιμια στο δωματιο στοματικο κ σεξ +ευχαριστη διαθεση με πολυ χαμογελο. προγραμμα 50 πρωινη

Τριο στο villa erotica με Σαβινα και Barbie πολυ καλη αποδοση κ απο τις 2 κοπελες ,καλυτερη χημεια με Σαβινα το κοριτσι γουσταρει τη δουλεια του κ ειναι οπως φανταζομουν τις λατινες στο κρεβατι (ειχα πει δε θα παω με λατινα αλλα με εδωσε προγραμμα με ελευθερο στοματικο κ με τις δυο η κυρια στην εισοδο κ λεω δε γαμιεται),καλη πιπα κ οι 2 οπως κ στο σεξ αλλα δινω ενα παραπανο ποντο στη Σαβινα γτ ηταν παθιαρα κ το ευχαριστηθηκα.προγραμμα 120 μεσημερι σιγουρα θα ξαναπαιρνα τριο με βασικη Σαβινα.

Ναταλι godiva εχετε παει οι περισσοτεροι η κοπελα αξιζει τα λεφτα της κ με το παραπανο μεσα στις top των στουντιο για μενα σιγουρα θα ξαναπηγαινα. προγραμμα 50

Επισκεψη στη Φριντα κ εκει θα γινουν οι τελευταιες πριν φυγω μιας κ με το κοριτσι εχω την καλυτερη χημεια περναω σουπερ και με φροντιζει οπως θελω χωρις να της λεω τι να κανει. προγραμμα 50 (παντα)

Να πω κ ενα ευχαριστω σε κουλη χρυσο που με εδωσε τα περισσοτερα tips για τα κοριτσια κ φυσικα ολους τους υπολοιπους που με βοηθησαν!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Εγω παντως που βλεπω τους δηθεν πλουσιους με τις πορσε και τα μερσεντες που λες (ΜΕΡΣΕΝΤΕΣ που αναφερεις εχει σχεδον η μιση ελλαδα, εχουμε γεμισει με αυτα) το καλοκαιρι δεν ξοδευουν ΤΙΠΟΤΑ, ουτε στις ταβερνες, ουτε στους φουρνους, ουτε στα σουπερμαρκετ, ουτε στα μαγαζια για ψωνια. Κλεινουν ξενοδοχειο με all inclusive και ειναι πολυ τσιπιδες.
Ποια βλέπεις ;Τα μερσεντές AMG του 2020-2021 μοντέλο;Μας δουλεύεις έτσι ;Ούτε στο Πανόραμα δεν βλέπεις τέτοια IX σαν αυτά που σκάνε μύτη οι βαλκάνιοι το καλοκαίρι.Με porsche turbo panamera και κάτι GT.Κάποιοι εδώ μέσα έχετε μείνει σε προηγούμενες δεκαετίες.Τα βαλκάνια οικονομικά έχουν εξελιχθεί,έχουν πλέον καπιταλισμό και η αστική τους τάξη γαμαει και δέρνει.Κανείς δεν είπε ότι έρχεται εδώ η πλεμπα τους και κάνει γούστα.Μιλάμε για την ελίτ.Η πλεμπα τους όντως κάνει το σκατο παξιμάδι και πάει σε ολ ινσκλουσιβ πακέτα.Αλλά το ίδιο κάνει και η ελληνική πλεμπα όταν πάει διακοπές κάπου.Το θέμα με τους πλούσιους βαλκανιους είναι ότι χαλάνε λεφτά και δεν τους νοιάζει.Οποιος πηγαίνει Χαλκιδική κάθε χρόνο στα μπιτσομπαρα βλέπει τι λογαριασμό κάνουν και τι εξυπηρέτηση δέχονται από τα εκάστοτε αφεντικά του μαγαζιού γιατί πλέον μόνο αυτοί κάνουν λογαριασμούς και τα γνωρίζω καλά αυτά διότι έχω φιλαράκια και μετόχους σε μαγαζιά αλλά και εργαζόμενους και μου έλεγαν ότι οι βαλκάνιοι τους άφηναν 50αρικα μπουρμπουαρ ενώ οι έλληνες πελάτες μηδέν εις το πηλίκο.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
29
Like
4.765
Πόντοι
5.646
Mια τελευταια ενημερωση για φετος απο μενα μιας κ τη κανω για εξωτερικο ξανα.

Ειχα παει με Νεφελη γαργαλιοταν με γλυψιμο στηθος φιλημα στο κωλο ,μετρια εως βαρετα σε στοματικο κ στο σεξ οποτε δε το ευχαριστηθηκα κ δε θα ξαναπηγαινα. προγραμμα 60 πρωι

Μαυρο στην Ελενα στα τριδυμα δεν εχω περασει με καμια κοπελα τοσο ασχημα (εχω παει με 24διαφορετικες κοπελες ολο αυτο το διαστημα που γραφω),ηθελα να την πεταξω απο το κρεβατι κ να φυγω αλλα ειπα θα τελειωσω αφου πληρωσα κ να πας στο διαολο,οσο ομορφη κ κορμαρα ειναι τοσο χαλια σε αποδοση.Απο τη στιγμη που μπηκε μουτρα μεχρι το πατωμα βαριοταν κ μιλουσε λες κ ειμαι κανενας που με κανει χαρη ,προσπαθουσε να φαει χρονο μιλωντας κ σταματωντας καθως την εγλυφα στο στηθος κ γενικα οτι χειροτερο εζησα σαν εμπειρια ολο αυτο το διαστημα σε στοματικο κ σεξ. προγραμμα 50 απογευμα

Εβελινα απο τριδυμα ακριβως το αντιθετο ημουν 3ο πελατης που ειχα μπει στα καπακια κ η κοπελα μπηκε ορεξατη εδωσε οτι καλυτερο ειχε σε διαθεση στοματικο κ σεξ,μπραβο της που ειναι επαγγελματιας. προγραμμα 50 απογευμα

Λωρι απο pussycat ερημιτη 2 ομορφη κοπελα μελαχρινη με γυαλια μυωπιας στηθος σιλικονη καλο κορμι γενικα τιμια στο δωματιο στοματικο κ σεξ +ευχαριστη διαθεση με πολυ χαμογελο. προγραμμα 50 πρωινη

Τριο στο villa erotica με Σαβινα και Barbie πολυ καλη αποδοση κ απο τις 2 κοπελες ,καλυτερη χημεια με Σαβινα το κοριτσι γουσταρει τη δουλεια του κ ειναι οπως φανταζομουν τις λατινες στο κρεβατι (ειχα πει δε θα παω με λατινα αλλα με εδωσε προγραμμα με ελευθερο στοματικο κ με τις δυο η κυρια στην εισοδο κ λεω δε γαμιεται),καλη πιπα κ οι 2 οπως κ στο σεξ αλλα δινω ενα παραπανο ποντο στη Σαβινα γτ ηταν παθιαρα κ το ευχαριστηθηκα.προγραμμα 120 μεσημερι σιγουρα θα ξαπαπαιρνα τριο με βασικη Σαβινα.

Ναταλι godiva εχετε παει οι περισσοτεροι η κοπελα αξιζει τα λεφτα της κ με το παραπανο μεσα στις top των στουντιο για μενα σιγουρα θα ξαναπηγαινα. προγραμμα 50

Επισκεψη στη Φριντα κ εκει θα γινουν οι τελευταιες πριν φυγω μιας κ με το κοριτσι εχω την καλυτερη χημεια περναω σουπερ και με φροντιζει οπως θελω χωρις να της λεω τι να κανει. προγραμμα 50 (παντα)

Να πω κ ενα ευχαριστω σε κουλη χρυσο που με εδωσε τα περισσοτερα tips για τα κοριτσια κ φυσικα ολους τους υπολοιπους που με βοηθησαν!
Ο 50cent είσαι?
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.187
Κριτικές
293
Like
9.438
Πόντοι
12.525
Και στα Βρασνά βλέπω κάτι 500αρες mercedes στη σειρά από Βουλγαρία και Σκόπια κυρίως αλλά μετά τα μεσάνυχτα δεν κυκλοφοράει ψυχή... και γυρνάω εγώ πάνω κάτω τα τρία χωριά σαν άλλος Στάθης Ψάλτης μπας και πετύχω καμιά σουρωμενη μιλφαρα τουρίστρια να φορτώσω όπως παλιά... και όλη μέρα το Lidl βουλιάζει
Αλλά τι σημαίνουν όλα αυτά και τι συζητάμε δεν έχω καταλάβει και γεμίζουμε σελίδες ....
Κατεβαίνει με την πιο ακριβή Μερσεντές ο Βαλκάνιος, ψωνίζει τα πάντα από το Lidl, κάθεται 7 ώρες στο beach bar με έναν καφέ και μετά πάει κοιμάται...το ακριβό αμάξι δε λέει τίποτα.
Αλλά πως φτάσαμε να το συζητάμε αυτό εδώ μέσα δεν έχω καταλάβει ακόμα...

@Solar καλή τύχη από δω και πέρα!!
Ήσουν ένας φωτεινός φάρος ενημέρωσης το τελευταίο διάστημα εδώ μέσα σε ένα νήμα που βαλτώνει επικίνδυνα μέρα με τη μέρα
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
@Solar καλή τύχη από δω και πέρα!!
Ήσουν ένας φωτεινός φάρος ενημέρωσης το τελευταίο διάστημα εδώ μέσα σε ένα νήμα που βαλτώνει επικίνδυνα μέρα με τη μέρα
Ευχαριστω Αλ κ εσυ μαζι με τους υπολοιπους καλα μαμησια κ ελπιζω να μη φατε καμια φολα απο καινουργιες,αν δε μεινω μονιμα εκει που παω χριστουγεννα θα ξαναρθω στη πιατσα να κανω το κασκαντερ :wink:
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Και στα Βρασνά βλέπω κάτι 500αρες mercedes στη σειρά από Βουλγαρία και Σκόπια κυρίως αλλά μετά τα μεσάνυχτα δεν κυκλοφοράει ψυχή... και γυρνάω εγώ πάνω κάτω τα τρία χωριά σαν άλλος Στάθης Ψάλτης μπας και πετύχω καμιά σουρωμενη μιλφαρα τουρίστρια να φορτώσω όπως παλιά... και όλη μέρα το Lidl βουλιάζει
Αλλά τι σημαίνουν όλα αυτά και τι συζητάμε δεν έχω καταλάβει και γεμίζουμε σελίδες ....
Κατεβαίνει με την πιο ακριβή Μερσεντές ο Βαλκάνιος, ψωνίζει τα πάντα από το Lidl, κάθεται 7 ώρες στο beach bar με έναν καφέ και μετά πάει κοιμάται...το ακριβό αμάξι δε λέει τίποτα.
Αλλά πως φτάσαμε να το συζητάμε αυτό εδώ μέσα δεν έχω καταλάβει ακόμα...

@Solar καλή τύχη από δω και πέρα!!
Ήσουν ένας φωτεινός φάρος ενημέρωσης το τελευταίο διάστημα εδώ μέσα σε ένα νήμα που βαλτώνει επικίνδυνα μέρα με τη μέρα
Τρελε μου τραβα μια βολτα το καλοκαιρι στο achinos beach bar και δες τους καφεδες που πινουν οι Σερβοι και οι Βουλγαροι....:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom