Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

athinaios44

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
49.624
Like
46.503
Πόντοι
6.256

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.845
Κριτικές
379
Like
5.338
Πόντοι
10.647
Για να κανω ενα.....flame.??? το λενε.??? ...και σας αφηνω.

ο μπουχος ηταν νωμιζω...τιμημενος....!! :cool2:
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Ολοι θελουν να αποκτησουν γνωση αλλα λιγοι ειναι προθυμοι να πληρωσουν το τιμημα :sunglasses:

Γιουβεναλης ρωμαιος σατιρικος ποιητης.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.159
Like
8.231
Πόντοι
2.356
Εσυ το ΜΟΝΟ που κανεις τον τελευταιο καιρο ειναι να ρωτας μελη για να ενημερωσουν.ΕΣΥ θα κανεις καμια ενημερωση? Δεν μιλαμε για το τι εκανες στο παρελθον, για τωρα προσφατα κανε καμια ενημερωση. Σταματα να το παιζεις ο τραμπουκος του σαιτ. Σε ολους τα ιδια κανεις και εχεις καταντησει κουραστικος.
Αν είσαι εσύ στραβός κ δε βλέπεις δε σε φταίω εγώ κ κεχαγιά στα @@ μου δε θα σε βάλω σταμάτα να ασχολείσαι με τους πάντες κ κοιτά τον εαυτό σου με όλο τον κόσμο μαλώνεις
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Καλά εσυ έχεις μείνει το 90.Το λέει και το username σου άλλωστε.Οι βαλκάνιοι που έρχονται Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική το διάστημα από Μάιο έως και Σεπτέμβριο σε πουλάνε και σε αγοράζουν 50 φορές.Το ότι εσυ δεν έχεις φράγκο να πηδήξεις με 30-40 ευρώ και σου φαίνονται πολλά δεν σημαίνει και το ίδιο για τους πλούσιους αστούς τόσο της Θεσσαλονίκης και της Μακεδονίας(κεντρικής Μακεδονίας) όσο και για τους ματσομένους από Βουλγαρία,Σκοπιά,Σερβία και Ρουμανία οι οποίοι σκάνε μύτη με ολοκαίνουργια Πορσε και Μερσεντές αμάξια που εσυ και ο μέσος Έλληνας δεν έχετε δει ούτε στο youtube.Αν έκανες βόλτα στα σπιτάκια το καλοκαίρι θα γνώριζες για τι πράγμα μιλάω.Επίσης οι περισσότεροι από αυτούς δεν πάνε να πηδήσουν με 30-40 ευρώ όπως εσυ,αυτοί μπαίνουν για μεγάλα προγράμματα.Το έχω δεί και με τα μάτια μου να σκάνε 100αρικα για φουλ προγράμματα και άνεση χρόνου στις βίλες.Τσατσά μου έλεγε μέσα στο καλοκαίρι ότι πάλι καλά που έρχονται οι τουρίστες και τα ακουμπάνε γιατί με τους Έλληνες έχει πέσει στασιμότητα και αρκετοί πελάτες έχουν σταματήσει λόγο οικονομικού προβλήματος.Εσύ τώρα πίστευε μαζί με κάτι αλλά ναυάγια εδώ μέσα ότι άμα τους κάνετε εμπάργκο και δεν πάτε θα κλείσουν τα σπιτάκια :tooth::tooth::tooth::jerking:
Σε ευχαριστώ πολύ για όσα γράφεις,ξαναγελασα με τους αστούς Βαλκάνιους.Επισης σίγουρα είσαι σαινι που κατάλαβες πόσο φτωχός είμαι,αυτό επιδιώκω εδώ μέσα και θα προσπαθήσω να βγάζω περισσότερα και να σκορπω 100αρικα όπως οι αστοί Βαλκάνιοι στα μπουρδέλα , όπως επιθυμεί το λόμπυ που τα διοικει.Δυστυχως είναι πολύ ρηχή η αγορά ,οπότε εύκολα κουμανταρεται και οι τιμές αυξάνουν.Δεν προτείνω λύση γενικώς,το πορτοφόλι μου προσπαθώ να προστατεύσω.Επισης μου άρεσε οι πλούσιοι ι αστοί της Θεσνικής και της κεντρικής Μακεδονίας ,για κοινωνιολόγο σε κόβω.Παντοτε εχω στο μυαλό μου το ρητό του Διογένη"Ουκ ωνουμαι χιλίων δραχμών μεταμέλεια".Δλδ δεν πληρώνω ακριβά κάτι για το οποίο θα μετανοιωσω αργότερα.Πληροφοριακα χθές μεσημέρι επισκέφθηκα την Βικτώρια την ξανθιά στη Φρίξου με το ταπεινό 30αρι ,προσφορά ακα πίπα και πέρασα σούπερ.Εμπαργκο ποτέ.
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
39
Like
172
Πόντοι
0
επισκεψη ρεντ ναιτ σονια.
3 ατομα. Λεω οκ. Ας περιμενω.
Ωραια η κοπελα. Μινιον μοντελε.
Ηρθε η σειρα μου.
Μπηκε ευδιαθετη. Με χαδια και πεοκαταρκτικα 3 λεπτων.
Ωραια ως εδω. Καλλιτεχνικα φοραει καποτα και παει το βαζει μεσα. Λεω πιπα μωρο μου;
Εεε ναι λεει.
Παιρνει μια πιπα με κλειστο στομα. Λες και τον ειχα 40 ποντους.
2 λεπτα. Μετα γαμηθηκε καλουτσικα.
Στο τελος λεει χαρηκα να ξανα ερθεις κτλ.
Παιδια : οχι. 40 ευρω για να μη παρει καν πιπα ;
Οχι.
Οκ ειναι καλη σε εμφανιση αλλα ως εκει.
Απο εμενα μαυρο.
Η 2τσα παντως ευγενικοτατη
Να χαμηλωσει για να μιλησουμε στο τηλ
Να καλεσει ταξι
Να προσφερει νερο
Να μας βαλει να καθισουμε ανετα …
Νομιζα μας εκαναν πλακα.
Αψογη!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
επισκεψη ρεντ ναιτ σονια.
3 ατομα. Λεω οκ. Ας περιμενω.
Ωραια η κοπελα. Μινιον μοντελε.
Ηρθε η σειρα μου.
Μπηκε ευδιαθετη. Με χαδια και πεοκαταρκτικα 3 λεπτων.
Ωραια ως εδω. Καλλιτεχνικα φοραει καποτα και παει το βαζει μεσα. Λεω πιπα μωρο μου;
Εεε ναι λεει.
Παιρνει μια πιπα με κλειστο στομα. Λες και τον ειχα 40 ποντους.
2 λεπτα. Μετα γαμηθηκε καλουτσικα.
Στο τελος λεει χαρηκα να ξανα ερθεις κτλ.
Παιδια : οχι. 40 ευρω για να μη παρει καν πιπα ;
Οχι.
Οκ ειναι καλη σε εμφανιση αλλα ως εκει.
Απο εμενα μαυρο.
Η 2τσα παντως ευγενικοτατη
Να χαμηλωσει για να μιλησουμε στο τηλ
Να καλεσει ταξι
Να προσφερει νερο
Να μας βαλει να καθισουμε ανετα …
Νομιζα μας εκαναν πλακα.
Αψογη!
Αρα για να συνοψισουμε, 10αρι στην τσατσα, 3 στην Σονια.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.110
Κριτικές
89
Like
10.579
Πόντοι
25.015
Αν είσαι εσύ στραβός κ δε βλέπεις δε σε φταίω εγώ κ κεχαγιά στα @@ μου δε θα σε βάλω σταμάτα να ασχολείσαι με τους πάντες κ κοιτά τον εαυτό σου με όλο τον κόσμο μαλώνεις
Δεν ασχολουμε με τους παντες. Ασχοληθηκα για λιγο με τον DEWARSS που το εχει κανει καφενειο και με σενα γιατι το μονο που γραφεις ειναι να την λες σε αλλα μελη "γιατι δεν μας ενημερωνεις η να δινεις διαταγες "ενημερωσε με οταν πας" σιγα ρε μεγαλε, κανε εσυ πρωτα ενημερωσεις. Τι κοινο εχει ο DEWARSS με τον HUMAX? οποιος το βρει ειναι μεγαλη γατα. (και ενας ακομα λογος που ασχολουμε μαζι τους).
Ετσι στραβος ειμαι, θα σας την λεω μπας και βαλετε λιγο μυαλο και μπας και αλλαξει το σαιτ προς το καλυτερο. Κανενας δεν θα στεναχωρεθει αμα δεν γραφεις τιποτα εδω μεσα γιατι βαρεθηκαμε να διαβαζουμε τις συνεχομενες υποδειξεις σου.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα στα αγόρια μου είμαι η Αθήνα βενους..με ζητήσατε και ηρθα είμαι εδώ για να σας λύσω τις αποριες σας μόλις τώρα πέρασε και ο Ben 2020

Γεια σου Αθηνά καλώς ήρθες :hi:
Σου έχω ετοιμάσει και νήμα για το venus και το las vegas για να μας ενημερώνεις για τις ώρες που δουλεύουν οι κοπέλες.

Η Σούζη από τι ώρα ξεκινάει? γιατί εγώ συνήθως δεν βγαίνω το βράδυ βόλτα αλλά πρωί προς μεσημέρι
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.831
Πόντοι
216
Σε ευχαριστώ πολύ για όσα γράφεις,ξαναγελασα με τους αστούς Βαλκάνιους.Επισης σίγουρα είσαι σαινι που κατάλαβες πόσο φτωχός είμαι,αυτό επιδιώκω εδώ μέσα και θα προσπαθήσω να βγάζω περισσότερα και να σκορπω 100αρικα όπως οι αστοί Βαλκάνιοι στα μπουρδέλα , όπως επιθυμεί το λόμπυ που τα διοικει.Δυστυχως είναι πολύ ρηχή η αγορά ,οπότε εύκολα κουμανταρεται και οι τιμές αυξάνουν.Δεν προτείνω λύση γενικώς,το πορτοφόλι μου προσπαθώ να προστατεύσω.Επισης μου άρεσε οι πλούσιοι ι αστοί της Θεσνικής και της κεντρικής Μακεδονίας ,για κοινωνιολόγο σε κόβω.Παντοτε εχω στο μυαλό μου το ρητό του Διογένη"Ουκ ωνουμαι χιλίων δραχμών μεταμέλεια".Δλδ δεν πληρώνω ακριβά κάτι για το οποίο θα μετανοιωσω αργότερα.Πληροφοριακα χθές μεσημέρι επισκέφθηκα την Βικτώρια την ξανθιά στη Φρίξου με το ταπεινό 30αρι ,προσφορά ακα πίπα και πέρασα σούπερ.Εμπαργκο ποτέ.
To αστειο που ακριβως ειναι και ταχα μου γελας?Δεν εχει αστικη ταξη η Θεσσαλονικη και η κεντρικη Μακεδονια γενικοτερα?Τι ναρκωτικα παιρνεις ειπαμε?Οπως εχει η Ελλαδα αστικη ταξη ετσι εχουν και τα βαλκανια....και μαλιστα πολυ ισχυρη και πλουσια.Γιατι εκει τα κρατη τους ειναι νεοπλουτα.Η στροφη απο τον κομμουνισμο στον καπιταλισμο εφερε μεγαλες ανισοτητες.Λιγοι πλουσιοι(αλλα πολυ πλουσιοι),μικρη σχετικα μεσσαια ταξη και το υπολοιπο πλεμπα.Αυτοι που ερχονται να γαμησουν δεν εχουν αναγκη τα 30 και τα 40 ευρω γι'αυτο και τα σκανε και παιρνουν τζακουζια και μεγαλα προγραμματα.Οσο για τα υπολοιπα που εγραψες πραγματικα στα αρχιδια μου.Νομιζεις οτι εγω πηγαινω τακτικα στα σπιτακια και δινω λεφτα στα μπαζα που δουλεουν?Εγω εγραψα οτι η μονη εμφανισιακα και αρκετα καλη ως προς τις υπηρεσιες της σημερα που μιλαμε ειναι η Ελενα/Ραισα....ολες οι υπολοιπες παιρνουν κατω απο την βαση.Το τι θα κανω ομως εγω,εσυ και ο φουφουτος δεν ενδιαφερει τους μαγαζατορες γιατι οπως προεγραψα αυτα τα μαγαζια υπαρχουν καθαρα για ξεπλυμα χρηματος και στην ουσια λειτουργουν ως βιτρινα.Εσυ πιστευε οτι θα κλεισουν τα μαγαζακια επειδη δεν πανε αρκετοι να γαμησουν.Οι τιμες δεν προκειται να πεσουν διοτι το γαμησι σε μπουρδελο κλπ θεωρειτο ως ειδος πολυτελειας.Ειναι κατι το οποιο ερχεται 5,6 στην καθημερινοτητα του πολιτη και αυτοι που πανε να γαμησουν ειναι αυτοι που τα εχουν και δεν θα τους πονεσει αν θα δωσουν 30,40,50,60 η οτιδηποτε ποσο.Αυτο που θα επρεπε να απασχολει τον μεσο πολιτη αυτης της χωρας ειναι οι τιμες στα καυσιμα,το ρευμα,οι τιμες στα super market,οι τιμες στους φουρνους κλπ και οχι αν κανουν το απλο στα μπουρδελακια στα 10-2 ευρω..Επισης μην ξανα λεμε τα ιδια και τα ιδια περι Αθηνας και γιατι εχουν χαμηλες τιμες.Τα studio τους εχουν λιγο πολυ τις ιδιες τιμες με εδω....ειναι στο μεταξουργειο και στην φυλης που αλλαζει το πραγμα γιατι εκει εχεις να κανεις με τρογλη,γυφτραριο,λαθρο,πρεζονια και μια περιοχη τερμα υποβαθμισμενη.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Καλησπέρα στα αγόρια μου είμαι η Αθήνα βενους..με ζητήσατε και ηρθα είμαι εδώ για να σας λύσω τις αποριες σας μόλις τώρα πέρασε και ο Ben 2020

 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
Mια τελευταια ενημερωση για φετος απο μενα μιας κ τη κανω για εξωτερικο ξανα.

Ειχα παει με Νεφελη γαργαλιοταν με γλυψιμο στηθος φιλημα στο κωλο ,μετρια εως βαρετα σε στοματικο κ στο σεξ οποτε δε το ευχαριστηθηκα κ δε θα ξαναπηγαινα. προγραμμα 60 πρωι

Μαυρο στην Ελενα στα τριδυμα δεν εχω περασει με καμια κοπελα τοσο ασχημα (εχω παει με 24διαφορετικες κοπελες ολο αυτο το διαστημα που γραφω),ηθελα να την πεταξω απο το κρεβατι κ να φυγω αλλα ειπα θα τελειωσω αφου πληρωσα κ να πας στο διαολο,οσο ομορφη κ κορμαρα ειναι τοσο χαλια σε αποδοση.Απο τη στιγμη που μπηκε μουτρα μεχρι το πατωμα βαριοταν κ μιλουσε λες κ ειμαι κανενας που με κανει χαρη ,προσπαθουσε να φαει χρονο μιλωντας κ σταματωντας καθως την εγλυφα στο στηθος κ γενικα οτι χειροτερο εζησα σαν εμπειρια ολο αυτο το διαστημα σε στοματικο κ σεξ. προγραμμα 50 απογευμα

Εβελινα απο τριδυμα ακριβως το αντιθετο ημουν 3ο πελατης που ειχα μπει στα καπακια κ η κοπελα μπηκε ορεξατη εδωσε οτι καλυτερο ειχε σε διαθεση στοματικο κ σεξ,μπραβο της που ειναι επαγγελματιας. προγραμμα 50 απογευμα

Λωρι απο pussycat ερημιτη 2 ομορφη κοπελα μελαχρινη με γυαλια μυωπιας στηθος σιλικονη καλο κορμι γενικα τιμια στο δωματιο στοματικο κ σεξ +ευχαριστη διαθεση με πολυ χαμογελο. προγραμμα 50 πρωινη

Τριο στο villa erotica με Σαβινα και Barbie πολυ καλη αποδοση κ απο τις 2 κοπελες ,καλυτερη χημεια με Σαβινα το κοριτσι γουσταρει τη δουλεια του κ ειναι οπως φανταζομουν τις λατινες στο κρεβατι (ειχα πει δε θα παω με λατινα αλλα με εδωσε προγραμμα με ελευθερο στοματικο κ με τις δυο η κυρια στην εισοδο κ λεω δε γαμιεται),καλη πιπα κ οι 2 οπως κ στο σεξ αλλα δινω ενα παραπανο ποντο στη Σαβινα γτ ηταν παθιαρα κ το ευχαριστηθηκα.προγραμμα 120 μεσημερι σιγουρα θα ξαναπαιρνα τριο με βασικη Σαβινα.

Ναταλι godiva εχετε παει οι περισσοτεροι η κοπελα αξιζει τα λεφτα της κ με το παραπανο μεσα στις top των στουντιο για μενα σιγουρα θα ξαναπηγαινα. προγραμμα 50

Επισκεψη στη Φριντα κ εκει θα γινουν οι τελευταιες πριν φυγω μιας κ με το κοριτσι εχω την καλυτερη χημεια περναω σουπερ και με φροντιζει οπως θελω χωρις να της λεω τι να κανει. προγραμμα 50 (παντα)

Να πω κ ενα ευχαριστω σε κουλη χρυσο που με εδωσε τα περισσοτερα tips για τα κοριτσια κ φυσικα ολους τους υπολοιπους που με βοηθησαν!
:hi:
όταν επιστρέψεις ξανά στην πατρίδα στείλε μου ΠΜ να πάμε για καφεδάκι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.098
Κριτικές
19
Like
6.943
Πόντοι
3.346
η ριτα ρε παιδια εχει κανεις ιδεα που βρισκεται και τι ωρες δουλευει?? ειμαι απο μακρυα γι αυτο ρωταω

Η Ρίτα είναι στα ξύλινα ( las vegas ) πρωινή από τις 10 και μετά
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.125
Κριτικές
11
Like
17.700
Πόντοι
3.796
Δεν ασχολουμε με τους παντες. Ασχοληθηκα για λιγο με τον DEWARSS που το εχει κανει καφενειο και με σενα γιατι το μονο που γραφεις ειναι να την λες σε αλλα μελη "γιατι δεν μας ενημερωνεις η να δινεις διαταγες "ενημερωσε με οταν πας" σιγα ρε μεγαλε, κανε εσυ πρωτα ενημερωσεις. Τι κοινο εχει ο DEWARSS με τον HUMAX? οποιος το βρει ειναι μεγαλη γατα. (και ενας ακομα λογος που ασχολουμε μαζι τους).
Ετσι στραβος ειμαι, θα σας την λεω μπας και βαλετε λιγο μυαλο και μπας και αλλαξει το σαιτ προς το καλυτερο. Κανενας δεν θα στεναχωρεθει αμα δεν γραφεις τιποτα εδω μεσα γιατι βαρεθηκαμε να διαβαζουμε τις συνεχομενες υποδειξεις σου.
Τι θες πάλι εσύ και με αναφέρεις ;
Ότι πάμε και πιάτσα είναι το κοινό;σιγά το IQ για να λύσουμε το γρίφο σου .
Τώρα συνήλθες από την φόλα που έφαγες ;νόμιζες ότι βρήκες και καινούρια αγαπημένη.. καημένε.
Να τον ακούς τον DEWARSS άλλη φορά στα έλεγα εγώ ..θα έρθει ο καιρός που θα τρως και πόρτα σιγά σιγά ..κάνε μπανάκι να είσαι καθαρός τώρα και άντε καμιά βόλτα .
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.159
Like
8.231
Πόντοι
2.356
Δεν ασχολουμε με τους παντες. Ασχοληθηκα για λιγο με τον DEWARSS που το εχει κανει καφενειο και με σενα γιατι το μονο που γραφεις ειναι να την λες σε αλλα μελη "γιατι δεν μας ενημερωνεις η να δινεις διαταγες "ενημερωσε με οταν πας" σιγα ρε μεγαλε, κανε εσυ πρωτα ενημερωσεις. Τι κοινο εχει ο DEWARSS με τον HUMAX? οποιος το βρει ειναι μεγαλη γατα. (και ενας ακομα λογος που ασχολουμε μαζι τους).
Ετσι στραβος ειμαι, θα σας την λεω μπας και βαλετε λιγο μυαλο και μπας και αλλαξει το σαιτ προς το καλυτερο. Κανενας δεν θα στεναχωρεθει αμα δεν γραφεις τιποτα εδω μεσα γιατι βαρεθηκαμε να διαβαζουμε τις συνεχομενες υποδειξεις σου.
Δε θα το συνεχίσω γιατί κ μόνο π είπες ότι κάναμε καφενείο ένα σαητ π λέγεται μπουρδέλα δείχνει πόσο στόκος είσαι:jerking:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom